Celozrnný žitný chléb 375g

51,88 Kč

138,35 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
292,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sultana chléb krájený bez lepku 400g
Sultana chléb krájený bez lepku 400g
307,35 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
122,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnný špaldový chléb 375g
Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - silný 200g
Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Celozrnný rýžový chléb 375g
Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnné krekry - žitné 200g
Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavý chléb - špaldový 250g
Křupavý chléb - špaldový 250g
195,00 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
48,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro E'sener žitný chléb demeter 500g
E'sener žitný chléb demeter 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Špaldový křupavý chléb 75g
Špaldový křupavý chléb 75g
517,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
181,97 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé celozrnné pečivo Wasa 230 g
Křupavé celozrnné pečivo Wasa 230 g
207,75 Kč/1kg
85,77 Kč
-41%
49,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Žitný chléb VK krájený - pečený s přírodním kváskem.

Pokyny pro manipulaci a skladování
Chraňte před přímým slunečním zářením, zdroji tepla a mrazem.

Seznam přísad
Celozrnné žito*, čerstvě mleté 53 %, částečně z přírodního kvásku*, voda, sůl, droždí*. Obsahuje následující alergenní složky: Lepek *Certifikované ekologické zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 777 kJ / 184 kcal Tuky: 1,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 34 g z toho cukry: 2,5 g Vláknina: 9,0 g Bílkoviny: 4,2 g Sůl: 0,93 g Nutriční hodnoty stanoveny: analýzou
Hmotnost
375 g
Potravinářský podnik
PURAL
Prodejní název
Celozrnný žitný chléb 375g
Výrobce
Pural
Kód EAN
3184340065008

Seznam přísad
Celozrnné žito*, čerstvě mleté 53 %, částečně z přírodního kvásku*, voda, sůl, droždí*. Obsahuje následující alergenní složky: Lepek *Certifikované ekologické zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 777 kJ / 184 kcal Tuky: 1,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 34 g z toho cukry: 2,5 g Vláknina: 9,0 g Bílkoviny: 4,2 g Sůl: 0,93 g Nutriční hodnoty stanoveny: analýzou
Hmotnost
375 g
Potravinářský podnik
PURAL
Prodejní název
Celozrnný žitný chléb 375g
Výrobce
Pural
Kód EAN
3184340065008
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
830,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Vídeňský salám 180g
Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celozrnný špaldový chléb 375g
Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - silný 200g
Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pumpernickel 375g
Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro VK plátky chleba se slunečnicovými semínky 375g
VK plátky chleba se slunečnicovými semínky 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
Mestemacher Vestfálský chléb Pumpernickel Delicacy 250g
164,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
41,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacheržitný chléb celozrnný s vlákninou 500g
Mestemacheržitný chléb celozrnný s vlákninou 500g
135,40 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
67,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
115,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
131,12 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
232,72 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher Sylt celozrnný chléb kulatý bez konzervantů 250g
Mestemacher Sylt celozrnný chléb kulatý bez konzervantů 250g
216,28 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
54,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
2 808,48 Kč/1kg
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Schnitzer 4523, 500 g, 250 g, 2 kusů, 886 kcal, 211 kJ
Schnitzer 4523, 500 g, 250 g, 2 kusů, 886 kcal, 211 kJ
243,50 Kč/1kg
121,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Šunka Premium 300 g
Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
105,47 Kč
-4,77 Kč
100,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Küchenmeister celozrnná směs na pečení chleba z pšenice a žita 1000g
Küchenmeister celozrnná směs na pečení chleba z pšenice a žita 1000g
53,59 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
53,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Löffelbiskuits - Dinkel 200g
Löffelbiskuits - Dinkel 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krakersy Bekon Laj 100 g
Krakersy Bekon Laj 100 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g
Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kukuřičný chléb se šťávou Aurora
Kukuřičný chléb se šťávou Aurora
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Light&Cross Crispbread Vital
Light&Cross Crispbread Vital
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg
CHLEB KRÓLEWSKI CIEMNY Z ZIARNAMI KROJONY BEZGLUTENOWY 250 g - BALVITEN
KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Costena Maistortilla frisch 14 cm
La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg