5,0



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg steingrau84,67 Kč/1kg
2 116,80 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg50,70 Kč/1kg
1 267,56 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor betonu 20 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
38,45 Kč/1l
769,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor pro potěr s podlahovým vytápěním 15L Level+39
38,67 Kč/1l
580,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor pro beton a betonové potěry 10L BETON PLASTICIZER FX L+37
39,90 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační plastifikátor betonu pro potěry a stěrky 5L Level+36
46,20 Kč/1l
231,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
17,48 Kč/1kg
437,00 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor malty na zdivo a omítky 5L Level+32
30,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Lepidlo na dlaždice připravené k použití 25 kg Bílé disperzní lepidlo na terakotové dlaždice Level+12
49,45 Kč/1l
989,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor betonu 1 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
83,00 Kč/1l
83,00 Kč
Prodejce: Izosklep

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 78 MICROTEC Flexkleber Boden 25kg
49,62 Kč/1kg
1 240,52 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg
182,88 Kč/1kg
4 389,02 Kč
Prodejce: bauschnell

Uvolňovací prostředek pro formy a bednění 3L Level+40
122,00 Kč/1l
366,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sopro No.1 404 Flexkleber schnell 25kg
52,57 Kč/1kg
1 314,24 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
82,67 Kč/1kg
1 239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Anthrazit
41,91 Kč/1kg
1 047,78 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Plastifikuje a zkapalňuje
VLASTNOSTI VÝROBKU
- ZLEPŠUJE ZPRACOVATELNOST
- ZLEPŠUJE ZHUTNĚNÍ BETONU
- SMRŠŤOVÁNÍ BETONU
- ZVYŠUJE PEVNOST
- SEDÁNÍ A PRASKÁNÍ BETONU
- NEZPŮSOBUJE KOROZI VÝZTUŽNÉ OCELI
VLASTNOSTI
Vysoce kvalitní kapalná příměs, která silně plastifikuje beton a spotřebu vody na betonování. Příměs zkapalňuje betonovou směs, zlepšuje její zpracovatelnost, usnadňuje čerpání, podávání a stěrkování. Příměs zajišťuje ideální rozptýlení cementu v betonu, což usnadňuje spojení cementu a kameniva. Betonová směs se stává homogenní a náchylná ke zhutnění. Příměs nevnáší do betonu vzduch, takže proces tuhnutí není ovlivněn. Použití příměsi zvyšuje pevnost betonu, smršťování, sedání a praskání betonu. Použití příměsi zvyšuje těsnost betonu a mrazuvzdornost. Přísada neobsahuje chloridy, nezpůsobuje korozi výztužné oceli, lze ji použít se všemi typy cementů a s jakýmkoli kamenivem.APLIKACE
Příměs se používá k plastifikaci všech druhů běžných i lehkých betonů, k betonáži při snížených venkovních teplotách, k výrobě železobetonu i nevyztuženého betonu, k výrobě železobetonových i nevyztužených prefabrikátů - i barevných. Příměs lze použít pro lití všech druhů podlah, cementových kombinovaných nebo plovoucích podkladů, vyztužených i nevyztužených, pro potěry pro podlahové vytápění, potěry na terasách a balkonech.PŘÍPRAVA VÝROBKU
Výrobek je třeba před aplikací promíchat v nádobě.APLIKACE
Přípravek by měl být vpraven do směsi společně s dávkovací vodou a důkladně promíchán. POZOR: Vzhledem k různým druhům cementu a jejich obsahu ve směsi proveďte technologickou zkoušku pro danou aplikaci.TECHNICKÉ ÚDAJE
BARVA - tmavě hnědá KONZISTENCE - tekutý pH - 4,0 - 6,0 HUSTOTA [20 °C] - přibližně 1,10 g/cm3 KVALITATIVNÍ DÁVKOVÁNÍ - 70 ml až 140 ml/25 kg cementu DÁVKOVÁNÍ KVANTITATIVNÍ METODOU - od 0,30 % do 0,60 % hmotnosti cementu TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5°C do +25°C NORMA - EN 934-2:2009+A1:2012 doba použitelnosti - 12 měsíců od data výroby Konečné datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obalu.SKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobek by měl být chráněn před přímým slunečním zářením, mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobek je citlivý na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v originálních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé neodborným nebo nesprávným použitím výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. Kód odpadu: 150102 Plastový obal. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Hmotnost
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- Model
- RM38
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4251659202147
- Číslo produktu
- RM38_10
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Hmotnost
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- Model
- RM38
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4251659202147
- Číslo produktu
- RM38_10
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Odstraňte obsah/obal ...
Pokyny k likvidaci
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Plastifikátor betonu 5 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
39,40 Kč/1l
197,00 Kč
Prodejce: Izosklep

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Plastifikátor betonu 20 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
38,45 Kč/1l
769,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor pro beton a betonové potěry 10L BETON PLASTICIZER FX L+37
39,90 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor pro potěr s podlahovým vytápěním 15L Level+39
38,67 Kč/1l
580,00 Kč
Prodejce: Izosklep

2x ochranná fólie pro Samsung Galaxy S20 čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Plastifikátor pro potěr s podlahovým vytápěním 5L Level+39
43,00 Kč/1l
215,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Uvolňovací prostředek 2L Pro bednění Pro sádrovou maltu Formovací prostředek HALBAU M05
129,50 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
17,48 Kč/1kg
437,00 Kč
Prodejce: bauschnell

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Plastifikátor betonu 25 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
38,08 Kč/1l
952,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor betonu 4 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
77,00 Kč/1l
308,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor betonu 2 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
81,50 Kč/1l
163,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor betonu 3 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
78,67 Kč/1l
236,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační plastifikátor betonu pro potěry a stěrky 5L Level+36
46,20 Kč/1l
231,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor betonu 5L Přísada do betonu Ochrana proti korozi výztužné oceli HALBAU M01
40,60 Kč/1l
203,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor pro beton a betonové potěry 5L BETON PLASTICIZER FX L+37
40,60 Kč/1l
203,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor pro potěr s podlahovým vytápěním 10L Level+39
42,60 Kč/1l
426,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Plastifikátor betonu 10L Přísada do betonu Ochrana proti korozi výztužné oceli HALBAU M01
39,90 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační plastifikátor betonu pro potěry a stěrky 10L Level+36
45,80 Kč/1l
458,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Draselné vodní sklo Neředěné 100% 5L Hydroizolace Těsnění Ochrana dřeva LEVEL+01
78,20 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Intex 28684, Elektrické topení, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
2 411,83 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

PCI Dichtungsmittel Mörtelzusatzmittel 5 Liter
145,62 Kč/1l
728,12 Kč
Prodejce: bauschnell

Vodní kamna na dřevo Prity S2W10 6,2 + 10 kw EEK-A
16 546,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VKGLOBAL

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Scheppach pásový přepravník DP 5000
77 432,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Plastifikátor betonu 20L Přísada do betonu Ochrana proti korozi výztužné oceli HALBAU M01
39,60 Kč/1l
792,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem spokojen
Hmotnost 10 kg
Jsem velmi spokojen a rád bych si ji koupil znovu
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Hmotnost 5 kg
Moc děkuji, vše proběhlo v pořádku. Zboží také odpovídá popisu.
Ohodnoceno dne 9. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a levnější než Amazon
Hmotnost 5 kg
Užitečný nástroj, který usnadňuje práci s betonem a potěrem
Ohodnoceno dne 20. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodáno rychle a bez problémů.
Hmotnost 10 kg
Výrobek odpovídá popisu. Vše v pořádku.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 21. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma








PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
641,72 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell
170,72 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
87,78 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
87,78 Kč/1kg