4,6



Na základě 39 hodnocení
Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 20 kg včetně tréninkových rukavic
45%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. října
Slevu poskytuje Hop-Sport_CZ
Slevu poskytuje Hop-Sport_CZ
1 890,00 Kč
Cena bez poukazu: 1 947,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 070,85 Kč-43%
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 30 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop-Sport 2v1 sada činky a činky - sada litinové činky 20 kg se spojovací trubkou - včetně tréninkových rukavic2 122,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport činkový set 45 kg 1x činka, 1x SZ tyč, 2x činky, závaží 2x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg2 850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Sada činek HOP-SPORT 38 kg činky činky činka tyč 30 mm zátěžové desky, 2x 5 kg, 4x 2,5 kg, 6x 1,25 kg2 250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 258,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada činek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč zátěžové desky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
2 280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek 24387, 3 v 1, s 60 kg pro efektivní silový trénink, pevné a účinné, kov
6 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Best Sporting 61420 - Sada činek 10 kg s nastavitelnými kroužky
793,82 Kč
Prodejce: Enero

Činky Movit® – sada 2 ks, 20 kg, ocelové, protiskluzové, rukojeť s vroubkovaným povrchem – sada činek, činky, závaží, kotouče, silový trénink
1 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Sada dvou krátkých činek, 20/30 kg, nastavitelné, z plastu, s 30mm kotouči (standardní provedení) nebo s úchyty a aretačními šrouby
1 099,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada činek MOVIT 20kg sada činkových desek závaží 2x 10kg litina
1 641,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada činek MOVIT 20kg sada činek sada činkových desek činky závaží litina
1 725,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Tunturi 14TUSCL235, Upravitelná činka, Černá, Stříbrná, 15 g, 3 kg, 2 kg, 36 cm
1 806,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

LUXTRI sada činek 20 kg 2v1 sada činky a činky s 12 zátěžovými deskami, činka s prodlužovací tyčí činky činky závaží pro silový trénink činky tréninková sada činek
104,07 Kč/1kg
2 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

RE:SPORT® Sada činek 20 kg Činky Sada činek Kotouče na činky
1 073,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

vidaXL 14dílná sada činek 20 kg
1 021,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYSLiving

GORILLA SPORTS® Sada činek 2 - 20 kg, s kufříkem, včetně 8 litinových závaží, 30mm vroubkovaná tyč, s hvězdicovými uzávěry - Sada činek, sada činek, činky
3 195,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada činek Gymtek 20kg s pouzdrem - 2x rukojeti činek - závaží: 4x 2,5kg, 4x 1,25kg, 4x 0,5kg - chromová sada činek pro silový trénink, fitness, cvičení - posilovací činky pro domácí posilovnu
1 757,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

SONGMICS činky, sada 2 kusů, nastavitelné závaží 30 kg
1 802,99 Kč
-44,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 758,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
{"
- VÁHY: Závaží sady činekjsou vyrobena z čisté litiny. Před poškozením je chrání dodatečná povrchová úprava. Vyražení závaží je jasně viditelné
- Činky: Vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, potaženy chromovou vrstvou, příčné úchopové plochy, velkorysé držáky závaží činí činkynepostradatelnými v každé domácí posilovně
- VERSATILNÍ: Činkyjsou univerzálnější než jakékoli jiné posilovací náčiní. Trénujte ramenní, zádové, pažní, nožní a břišní svaly nejrůznějšími způsoby
- BEZPEČNOST: Součástí sady činek jsou univerzální neoprenové rukavice. Díky nim a rukojetím s křížovým vroubkováním je náhodné sklouznutí prakticky nemožné
- OBSAH A ROZMĚRY: Sada činek 2x10 kg - 2x tyč činky 40 cm / 30 mm, 4 hvězdicové úchyty, zátěžové desky - 4x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg
Činky 20 kg (2 x 10 kg) z litiny jsou jedním z nejdůležitějších prvků vybavení pro silové sportovce a neměly by chybět v žádné domácí posilovně. Používají se k provádění mnoha cviků, které by bez nich byly obtížně proveditelné. Patříte k lidem, kteří kladou zvláštní důraz na vysokou kvalitu a trvanlivost výrobků? Pak čtěte dále! Především o trvanlivosti a robustnosti litinových činek není v žádném případě pochyb. Samotná tyč činky je vyrobena z chromované oceli. Její úchopové plochy mají příčně vroubkovaný povrch. Samotné držáky závaží se skládají ze závitu, ke kterému se závaží připevní a pevně přišroubují pomocí hvězdicových spojovacích prvků. Závaží jsou vyrobena z čisté litiny a jsou odlita z jednoho kusu. Speciální nátěr poskytuje více než dostatečnou ochranu proti vnějšímu poškození a korozi. Součástí této sady jsou také neoprenové rukavice. Jejich střih je stejný pro muže i ženy, protože jsou navrženy v univerzální velikosti. Naše sady činek jsou k dispozici v široké škále hmotností, takže si jistě vyberete tu správnou sadu.
Složení sady
Sada litinových činek od společnosti Hop-Sport je pro vás k dispozici v následující kombinaci:
- Litinová závaží v podobě kulatých talířů
- Chromovaná ocelová činka s příčně rýhovanou rukojetí, držáky závaží v podobě závitů o vnějším průměru 30 mm
- Hvězdicové spojovací prvky pro pevné našroubování závaží
- Neoprenové tréninkové rukavice v univerzální velikosti
Ideální rozměry
Držák závaží na tyči činky nabízí dostatek prostoru, takže lze připevnit několik závaží najednou a na stejné straně. Aby to bylo možné, byla závaží navržena tak, aby byla co nejužší. Díky tomu máte k dispozici několik možných kombinací, což také výrazně zvyšuje rozmanitost jednotlivých cviků.
Tyč na činky
Držáky závaží na pochromované činkové tyči jsou vyrobeny ze závitových konců. Díky tomu lze činkovou tyč snadno zatížit závažími, která musí mít vnitřní průměr otvoru alespoň 31 mm. Závaží jsou k činkové tyči pevně přišroubována pomocí hvězdicových uzávěrů, které mají navíc vnitřní těsnění (takže při tréninku nic nechrastí).
Pro zvýšení bezpečnosti při tréninku nelze opomenout přiložené neoprenové rukavice v univerzální velikosti, které mohou používat muži i ženy.
Čistá litina
Závaží jsou vyrobena z čisté litiny a jsou odlita z jednoho kusu z jediné formy. I po letech používání jsou závaží vysoce kvalitní, což dokazuje jejich robustní odolnost. Speciální povrchová úprava je chrání před korozí a dodává jim výjimečný lesk. Závaží jsou vyražena na dobře viditelném místě.
Efektivní cvičení s činkami!
Existují různé formy cvičení, které lze s činkami provádět. Zde bychom vám rádi podrobněji vysvětlili některé z nich, rozdělené podle tělesných zón.
Ramenní svaly
Zvedání krku nad hlavu, zvedání před sebe a boční zvedání jednou nebo oběma rukama.
Bicepsy
Shyby paží (bicepsové zhyby), kladivové zhyby střídavě z ruky do ruky, bench press, obrácené Scottovy zhyby s použitím Scottovy lavičky, kladivové zhyby ve stoji nebo vsedě.
Zádové svaly
Vzpřímené veslování jednou nebo oběma rukama, veslování v předklonu, veslování na šikmé lavičce a boční zdvihy vstoje v předklonu.
Svaly nohou
Výpady vpřed, dřepy, mrtvé tahy s jednoručkami, boční výpady a rumunské mrtvé tahy
, přičemž na hrazdě s činkami lze různě kombinovat závaží. Můžete si tak být jisti, že váš silový trénink nebude nikdy monotónní.
Technické údaje: V případě potřeby je možné použít i činky s činkami, které jsou součástí balení:
Technické údaje: tyč s činkami
- Průměr: 30 mm
- Délka: 40 cm
- Materiál: masivní pevná ocel, pochromovaná
- Hmotnost činky: cca 2,5 kg
- Délka držáku kotouče: 2 x 13 cm
- Délka hmatníku: 12 cm
- maximální nosnost: 100 kg
- Včetně chromovaných hvězdicových spojovacích prvků
Litinové zátěžové talíře
- Průměr otvorů: 30/31 mm
- 2,5 kg: průměr: 16 cm, tloušťka: 1,8 cm
- 1,25 kg: průměr: 12 cm, tloušťka: 1,7 cm
- s vyraženým logem Hop-Sport a specifikací KG
_____________________
Rozsah dodávky:
2 x tyč na činku
4 x hvězdicový spojovací materiál
1 x tréninkové rukavice
Litinové zátěžové desky v následující konfiguraci: 4x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 0.4 m
- Hmotnost
- 20 kg
- Počet dílů
- 15
- Kód EAN
- 5902308202368
- Číslo produktu
- kurzhantelset/20
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 0.4 m
- Hmotnost
- 20 kg
- Počet dílů
- 15
- Kód EAN
- 5902308202368
- Číslo produktu
- kurzhantelset/20
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Physionics Physionics - Nastavitelná lavička s madly - Posilovací lavice - Opěradlo a sedák samostatně nastavitelné
2 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Nejlepší sportovní pružinové svorky 30 mm pro činky I 1 pár upínacích prvků na činky 30 mm s pružinovou svorkou I 2 napínáky pružin I pružinový upínač I svorky na činky I bezpečnostní pojistky a upínací prvky pro váš silový trénink
110,61 Kč
Prodejce: Enero

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 4x2,5kg+4x5kg
29,63 Kč/1kg
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 258,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

ScSPORTS Činková sada 10 kg, litina, hvězdicové uzávěry
956,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SONGMICS činky, sada litinových činek, 2 x 15 kg, nastavitelné, pro muže a ženy, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 618,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hop-Sport 30 mm činka - 40 cm činka, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka se závitem a hvězdicovým uzávěrem
208,00 Kč/1kg
520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Činky Movit® – sada 2 ks, 20 kg, ocelové, protiskluzové, rukojeť s vroubkovaným povrchem – sada činek, činky, závaží, kotouče, silový trénink
1 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

LUXTRI Sada činek 15 kg s 8 cementovými zátěžovými deskami, 2 činkové tyče s vroubkovaným hvězdicovým zámkem Sada činek různých hmotností Robustní sada činek s nastavitelnými činkami
929,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek MOVIT 20kg sada činkových desek závaží 2x 10kg litina
1 641,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 39kg litinový set činek sada činek činka 30mm, 1x činka 167cm, závaží: 4x5kg, 4x2,5kg
3 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
117,89 Kč/1kg
1 061,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, pochromovaná - tyč na činky se závitem a hvězdicovým upevněním
128,00 Kč/1kg
896,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

HOP SPORT Power Tower s hrazdou, stanicí na dipy a expandérem – výškově nastavitelná posilovací stanice pro domácí použití a kalisteniku, nosnost 150 kg
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport sada litinových činek 2 - Sada činek 40kg včetně tréninkových rukavic
3 904,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Činka Hop-Sport 52 cm - pochromovaná činka s vroubkovaným povrchem, závit s hvězdicovým uzávěrem - Ø 30 mm dutá ocel
451,25 Kč/1kg
361,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 60 kg včetně tréninkových rukavic
5 377,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg
81,00 Kč/1kg
1 620,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
1 033,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

TecTake 402699, Černá, 1 kusů
1 675,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
74% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
74%21% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
21%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Můj manžel je nadšený
Byl velmi dobře zabalen, dorazil velmi rychle a můj manžel je nadšený. Samozřejmě nelze tak rychle hodnotit, ale na první dojem a po několika testech (manžel je sportovec) lze pro domácí použití jen doporučit! Moc děkuji
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře
Jsem spokojen s kvalitou a výkonem tohoto produktu.
Ohodnoceno dne 17. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní činky pro domácí posilovnu
Činky jsem si koupil do domácí posilovny a jsem velmi spokojen. Dobrá kvalita, činky jsou kompaktní a nezabírají moc místa. Součástí balení je dostatek kotoučů, takže si můžete nastavit různé váhy. Určitě doporučuji ke koupi.
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Šikovné činky, dobrá sada se spoustou závaží. Vše drží, kotouče se snadno mění, činky se dobře drží v ruce.
Ohodnoceno dne 25. září 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plně spokojen
Činky byly dárkem k narozeninám a šly opravdu dobře. Zejména proto, že mají dobrou tréninkovou hmotnost.
Ohodnoceno dne 3. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Vše dorazilo, jak bylo objednáno. Dodací lhůta byla ještě kratší. Není si na co stěžovat
Ohodnoceno dne 6. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Super rychlé dodání dobrý produkt
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Jsem velmi spokojen. Výrobek je dobře vyroben a především je bez zápachu.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Stojan na činky Body & Mind pro neoprenové činky – prostorově úsporný 3patrový stojan na činky v černé barvě – kompaktní stojan na činky pro domácí posilovnu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,93 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Hop-Sport 2v1 sada činky a činky - sada litinové činky 20 kg se spojovací trubkou - včetně tréninkových rukavic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 122,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Stojan na činky Body & Mind pro 10 činek, 5úrovňová odkládací plocha pro tvou domácí posilovnu, kompaktní design, černý, 44 x 38 x 9,5 cm (bez činek)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
558,74 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

KM-Fit Sada činek 18 kg se stojanem Neoprenové činky 1–5 kg Litinové, ergonomická rukojeť, odolné proti rolování | Fitness a silový trénink pro domácí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 382,33 Kč
Prodejce: AREBOS

Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 30kg včetně tréninkových rukavic



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
2 575,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Body & Mind Neoprenové činky, sada 2 ks, 1–5 kg (10 činek) včetně stojanu na činky s 5 policemi – činky pro silový trénink a fitness, černé



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 433,38 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Gymtek® nastavitelná sada činek 30kg - sada činek - 2x rukojeti činek + připojení činky - 4x 2,5kg, 4x 2kg, 4x 1,5kg, 4x 1,25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 099,00 Kč
Prodejce: Nodium-Group

Sada činek Hop-Sport 58 kg, 1x činka, 2x činky, zátěžové desky 2x10 kg + 2x5 kg + 4x2,5 kg + 6x1,25 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 590,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport - Sada činek 20 kg - činka 30 mm s vroubkovanými hvězdicovými uzávěry



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(111)Počet hodnocení: 111
964,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 56 kg, 1x SZ tyč, 2x činky, zátěžové desky 2x10kg/2x5kg/4x2,5kg/6x1,25kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
2 590,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport sada litinových činek 2 - Sada činek 40kg včetně tréninkových rukavic



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
3 904,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 790,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litinových činek Hop-Sport 57kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení 120cm, závaží 2x10kg, 4x5kg, 4x2,5kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 290,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 105 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 4x10 kg / 6x5 kg / 4x2,5 kg / 6x1,25 kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
4 690,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 27 kg - tyč na činky, plastové zátěžové desky 4 x 5 kg, 2 x hvězdicové zapínání
1 200,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 089,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport činkový set 45 kg 1x činka, 1x SZ tyč, 2x činky, závaží 2x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 850,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 57 KG SZ bar curl bar weight plates weights 4 x 10 kg + 2 x 5 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 390,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 125 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 6x10kg / 6x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(81)Počet hodnocení: 81
5 190,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 69 kg kotouče s činkou 2x10 kg + 6x5 kg + 4x2,5 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(118)Počet hodnocení: 118
2 650,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ