4,7



Na základě 48 hodnocení
Hmotnost:
30 kg- 30 kg
- 60 kg
Hop-Sport 30kg litinové talíře 30 mm - sady činek: 2x5kg+2x10kg
2 490,00 Kč
83,00 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
4h 40m 14s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 30 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
SPORTNOW – sada 4 činkových závaží, 2 x 5 kg / 10 kg, sada činkových kotoučů64,20 Kč/1kg
1 925,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Další informace o reklamě
Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT sada závaží na činky s gumovým úchyt, 1,25 kg, litina
88,30 Kč/1kg
637,00 Kč
-191,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,90 Kč
Prodejce: Kokiska

HS HOP-SPORT 90 KG sada litinových činek 2x15kg + 4x10kg + 4x5kg
81,00 Kč/1kg
7 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Nejlepší sportovní činky Dumbbell PRO I Sada činek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pro činky a bradla I Sada činek pro úspěšný trénink s činkami I Sada činek pro domácnost
72,91 Kč/1kg
743,69 Kč
Prodejce: Enero

MOVIT Sada závaží na činky s úchytem, 1,25 kg, litina
42,57 Kč/1kg
215,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada 20 kg závaží 4x5 kg plastové, otvor 30/31 mm
33,64 Kč/1kg
693,00 Kč
Prodejce: Kokiska

ENERGETICS 66128001013, Standardní, Litinové závaží, 1,25 kg, Černá, Kulatý, 2,5 kg
758,00 Kč/1kg
947,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nejlepší sportovní činky Dumbbell PRO I Sada činek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pro činky a bradla I Sada činek pro úspěšný trénink s činkami I Sada činek pro domácnost
92,83 Kč/1kg
236,17 Kč
Prodejce: Enero

ScSPORTS Sada závaží 2x10 kg, plastové, průměr 30 mm
34,78 Kč/1kg
713,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Kotouč na činku z litiny, černý, 20 kg, značka Gorilla Sports
75,85 Kč/1kg
1 517,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
29,73 Kč/1kg
892,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GYRONETICS® Zátěžové desky - sada 30 kg, 2 x 5 kg, 6 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg závaží, otvor 25 mm, plast, cementopísková výplň - zátěžové desky, sada závaží, sada zátěžových desek, posilování se závažím
35,10 Kč/1kg
1 053,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Physionics Sada kotoučů na činky s průměrem 27mm, 2 x 7,5 kg
32,53 Kč/1kg
697,00 Kč
-209,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
487,90 Kč
Prodejce: Kokiska

Litinové závaží 4x1,25 kg s úchyty, průměr 31 mm, černé
128,68 Kč/1kg
682,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Neoprenové činkové kotouče – sada 2 ks, hmotnost 2 kg (2×1 kg), otvor 30/31 mm, s úchyty, litinové činkové kotouče, sada činkových kotoučů
133,50 Kč/1kg
267,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
30 kg litinové činkové kotouče 2 x 5 kg; 2 x 10 kg, průměr 30 mm
- ČINKOVÉ KOTOUČE: 30 kg sada skládající se z: 2 x 5 kg; 2 x 10 kg litinových činkových kotoučů, průměr otvoru 30/31 mm, 10 kg: průměr: 26,8 cm, tloušťka: 33 mm; 5 kg: průměr: 22 cm, tloušťka: 28 mm
- KVALITA: Sada závaží byla odlita z čisté litiny v jednom kuse. Aby byla zajištěna dlouhá životnost i odolnost proti korozi, byla pokryta vysoce kvalitním lakem
- MOŽNOSTI POUŽITÍ: Lze je použít jako sadu činkových kotoučů v kombinaci s klasickými činkovými tyčemi nebo jako volné závaží jako náhradu za kettlebells
- PŘESNOST: Díky průměru otvoru 31 mm pasují tyto litinové činkové kotouče, ať už se jedná o 5 kg, 10 kg, 15 kg nebo 20 kg, na každou běžně dostupnou činkovou tyč
- ÚCHYTY V OTVORECH: Umožňují ideální manipulaci se sadou závaží. Ať už pro osazení držáků na závaží, nebo pro volný trénink
30 kg (2x5 kg; 2x10 kg)z litiny jsou pro zkušené sportovce i pro lidi, kteří se vždy zaměřují na výrobky nejvyšší kvality, absolutní nutností, kterou si nemůžete nechat ujít.
Bylyopatřeny speciálním lakováním, aby jim vnější poškození a koroze nemohly ublížit. Jejich hlavní využití je v silovém sportu, protože byly speciálně konstruovány právě pro tento účel.Tvar byl navržen tak, aby se jich na úchyt činky (bez ohledu na typ) vešlo více najednou.Průměr otvoru 31 mmje univerzální, takže závaží pasují na každou standardní činku, která je na trhu k dostání. Závaží jsou k dispozici ve velikostech 5 kg, 10 kg, 15 kg a 20 kg. Neměli bychom vám zatajit jednu zcela výjimečnou výhodu našich litinových závaží! Bylaodlita z jednoho kusu, ale mají speciální otvory, které vám umožní závaží dobře držet v ruce, abyste s nimi mohli trénovat i bez činky.
Univerzální průměr otvoru 31 mm
Díky průměru otvoru 31 mm se litinová závaží hodí na každou běžně dostupnou činku, jejíž úchyt má průměr 30 mm.
Výhody
Pokud se rozhodnete trénovat s litinovými závažími, udělali jste správnou volbu. Jsou od základu extrémně odolná. Celý povrch je po celém obvodu pokrytý vysoce kvalitním lakem, který jim dodává určitý lesk, chrání je před korozí a vnějšími poškozeními a zaručuje dlouhou životnost po mnoho let.
Optimální velikost
Litinová závaží od Hop-Sport jsou speciálně navržena pro silový trénink. Optimální velikost vnitřního průměru každého závaží vám umožňuje nasadit nejrůznější velikosti závaží na stejný úchyt činky. Můžete tak individuálně trénovat s nejrůznějšími závažími, což má pozitivní vliv na váš silový trénink.
Pohodlné úchyty
Všechny závaží (5 kg, 10 kg, 15 kg a 20 kg) jsou vybaveny otvory pro uchopení. Ty vám velmi pomohou při zvedání závaží nebo při nasazování na činky. Díky otvorům v rukojetích máte navíc možnost použít je jako samostatné tréninkové příslušenství. Lze je například použít jako náhradu za kettlebells. Lze je snadno od sebe odlišit, protože každý z nich má jasně označené ražby.
Možnosti použití
U litinových závaží máte několik možností použití. Buď je použijete klasickým způsobem k tréninku v kombinaci s dlouhou nebo krátkou činkovou tyčí, nebo se rozhodnete pro tzv. volný trénink. Při volném tréninku se obejdete bez činkové tyče a závaží použijete k cvikům, jako je mrtvý tah, protahování nebo dřepy.
Technické údaje
- Průměr otvoru závaží: 30/31 mm
- Materiál: litina, černá
- Průměr 10 kg kotouče: 26,8 cm, tloušťka: 3,3 cm
- Průměr 5 kg kotouče: 22 cm, tloušťka: 2,8 cm
Obsah balení:
- 2 x činkový kotouč 10 kg
- 2 x činkový kotouč 5 kg
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 0.268 m
- Hmotnost
- 30 kg
- Kód EAN
- 5902308218475
- Číslo produktu
- 30KG/setA
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 0.268 m
- Hmotnost
- 30 kg
- Kód EAN
- 5902308218475
- Číslo produktu
- 30KG/setA
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
111,00 Kč/1kg
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg
77,45 Kč/1kg
1 549,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Gorilla Sports pojistné uzávěry, 2 kusy, pružinové, 30/31 mm
2 090,00 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hantlová lavice Multi-Winkel HNTLB08, lavice pro posilování, bench press
2 911,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30 mm činka - 40 cm činka, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka se závitem a hvězdicovým uzávěrem
196,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 60 kg sada činek 2x10kg + 6x5kg + 4x2,5kg 30/31mm litinové činky Gripper
81,50 Kč/1kg
4 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Stojan na dřepy Creed
2 721,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

MOVIT posilovací tyč - 120 cm, černá, hvězdicový uzávěr
151,94 Kč/1kg
1 018,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT Zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg, šedé
250,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, pochromovaná - tyč na činky se závitem a hvězdicovým upevněním
105,57 Kč/1kg
739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,2 m - bílá
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

HOP SPORT Power Tower s hrazdou, stanicí na dipy a expandérem – výškově nastavitelná posilovací stanice pro domácí použití a kalisteniku, nosnost 150 kg
3 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací tyč 180 cm, 30 mm, včetně pojistných uzávěrů
42,06 Kč/1kg
661,00 Kč
-198,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
462,70 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Stahovací tyč s otočným kloubem, chrom, 118cm
168,80 Kč/1kg
844,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli
175,00 Kč/1kg
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Hop-Sport_CZ

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Gorilla Sports Gymnastické kruhy sada, dřevo
877,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Ninabella Bio kartáč na vlasy bez tahání pro ženy, muže a děti – kartáč na rozčesávání vhodný i pro kudrnaté a dlouhé vlasy – jedinečný profesionální kartáč Detangler
1 075,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MOVIT 120cm SZ curl bar činka pružinový zámek chromovaný vroubkovaný
115,15 Kč/1kg
745,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SONGMICS Sada činek, sada 2 činek, šestihran, sada činek, celkem 10/20 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 326,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg
186,25 Kč/1kg
745,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Činka Hop-Sport 52 cm - pochromovaná činka s vroubkovaným povrchem, závit s hvězdicovým uzávěrem - Ø 30 mm dutá ocel
372,50 Kč/1kg
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
81% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
81%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tak by to mělo být. Nahoru!
Hmotnost 30 kg
Články, obchodní disky jsou velmi dobré, velmi dobře provedené a dodávka se všemi ozdobami byla bezchybná, pouze doporučit
Ohodnoceno dne 6. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Levný kov
Hmotnost 30 kg
Levný kov dodaný rychle. Merci
Ohodnoceno dne 7. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 20 kg
Zátěžové desky jsou opravdu super, dělají skvělý dojem, mohu je ostatním jen doporučit.
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 3. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem spokojen
Hmotnost 30 kg
Po tréninku se mi vždycky válí drobné odštěpky z kotoučů (asi ta barva) a místo černé jsou spíš antracitové, ale nebyly to nejdražší kotouče, takže poměr cena/výkon je naprosto v pořádku.
Ohodnoceno dne 9. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé zátěžové desky
Hmotnost 30 kg
Položka působí dobrým dojmem. Jsem spokojen.
Ohodnoceno dne 6. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Litinové zátěžové desky.
Hmotnost 60 kg
Dobrá kvalita, zejména otvory v kotouči jsou dobré. Lze s nimi provádět různé cviky a lépe se s nimi manipuluje. I když jsou ceny v současné době kvůli Coroně příliš vysoké, jejich koupě nelituji a mohu je jen doporučit.
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je skvělé!!!
Hmotnost 40 kg
Zboží super pěkné a špičkové ...Mega rychlé dodání tam, takže některé společnosti mohou vidět něco mimo ....Více než spokojeni pokračovat tak ...
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(170)Počet hodnocení: 170
1 380,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
34,50 Kč/1kg

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(115)Počet hodnocení: 115
1 549,00 Kč
Prodejce: Kokiska
77,45 Kč/1kg

Kotouč MASTER 15 kg kov (pár)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 823,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
188,24 Kč/1kg

IRONLIFE Pogumovaný kotouč Premium rubber 20 kg OL
1 490,00 Kč
Prodejce: DomafitFitness
149,00 Kč/1kg

Rebel Active 20kg asfaltový kotouč průměr otvoru 31 mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,11 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinová závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 5 kg + 6 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 516,00 Kč
Prodejce: MarboSport
130,32 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 2 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 798,00 Kč
Prodejce: MarboSport
135,96 Kč/1kg

Zátěžový talíř Gymtek® - 20 kg závaží, ?30 mm - zátěžový talíř, činky, fitness kotouč - silový trénink, domácí posilovna, fitness
1 528,00 Kč
Prodejce: Nodium-Group
72,76 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 20 kg + 2 x 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg olympijská sada závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada pogumovaných zátěžových desek Tri-Grip z litiny Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 20 kg + 2 x 10 kg
7 696,00 Kč
Prodejce: MarboSport
128,27 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 30 kg / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 60 kg / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg