5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pěnové mýdlo – Sensitiv, 200 ml | SONETT1 702,85 Kč/1l
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
GREEN PHARMACY Tekuté mýdlo Mandle + arganový olej 460 ml858,17 Kč/1l
394,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tekuté mýdlo Green Pharmacy Olive & Goji 460 ml581,61 Kč/1l
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Regina Krémové mýdlo tekuté 338 Green Freshness 500ml
68,86 Kč/1l
34,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mýdlo na ruce Marcel's Green Soap 0 % – 250 ml
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tekuté mýdlo Luksja Cream Soap Jasmin 500 ml
109,98 Kč/1l
54,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Tuhé mýdlo Protex - cream, 90 g
314 800,01 Kč/1kg
31,48 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dalan D'olive, hydratační tekuté mýdlo, 400 ml
1 581,00 Kč/1l
900,47 Kč
-268,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tekuté mýdlo Palmolive - olive milk, 300 ml
264,08 Kč/1kg
66,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

DETTOL Tekuté mýdlo s výtažkem z levandule 250 ml
1 500,24 Kč/1l
375,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olivové mýdlo 80g
457,90 Kč/1l
45,79 Kč
Prodejce: taleoo

Frosch 5715, Tekuté mýdlo, 500 ml
802,32 Kč/1l
401,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tekuté mýdlo VAKAVO Intensive 5 l
46,18 Kč/1l
230,90 Kč
Prodejce: INTERPAP

PALMOLIVE 2587121004 Tekuté mýdlo Naturals Milk & Olive 300 ml
176,27 Kč/1l
52,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tekuté mýdlo na ruce White tea & Neroli (Luxury Hand Cream) 500 ml
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: FRAGONITO_

Tekuté mýdlo Lavanda a olivový olej, 300 ml | SODASAN
399,30 Kč/1l
119,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Marcel's Green Soap Mýdlo na ruce s levandulí a rozmarýnem (250 ml)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tekuté - levandulové a olivové mýdlo 1L
240,79 Kč/1l
240,79 Kč
Prodejce: artbook-service
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krémové tekuté mýdlo s vůní zeleného čaje jemně myje pokožku, zabraňuje jejímu vysušování a zanechává ji příjemně hebkou.
Společnost VIVIAN GRAY nabízí svým zákazníkům rozsáhlou řadu produktů péče o tělo, které se vyznačují exkluzivním balením a efektním designem. Diskrétní vůně a moderní receptury, které byly přizpůsobeny potřebám citlivé pokožky, jsou samozřejmě také důvodem oblíbenosti našeho sortimentu. Vivian Gray představuje ty nejlepší materiály a nadčasovou eleganci.
Dávkovače mýdla, sprchového gelu nebo tělového mléka v ušlechtilém vzhledu. lahvičky jsou nejen obohacením každé koupelny, ale jsou také vynikajícím dárkem. Vysoce kvalitní textury a nádherné vůně slibují hodnotnou péči pro každý den.
Svěží vůně na bázi zeleného čaje. Čistá relaxace.
- Řada: Naturals
- Typ: Krémové mýdlo
- Obsah: 250 ml
- Vůně: zelený čaj
- Svěží vůně založená na zeleném čaji. Čistá relaxace.
SLOŽENÍ: SLOŽENÍ: AQUA (VODA), LAURETHSULFÁT SODNÝ, CHLORID SODNÝ, PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, KOKAMIDOPROPYLBETAIN, FENOXYETHANOL, PARFUM (VŮNĚ), BENZOFENON-3, BENZOAN SODNÝ, KYSELINA CITRONOVÁ, EDTA TETRASODNÁ, POLYQUATERNIUM-7, GERANIOL, CITRAL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONEN, CITRONELLOL, CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 42090 (D&C Blue No. 4).
- Hmotnost
- 298 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Složení: Voda (Aqua), Glycerin, Dimethikon, Isohexadekan, olej ze semen Jojoby (Simmondsia Chinensis), Dicaprylylether, Cetearylalkohol, Propanediol, Lauryl Laurat, Glyceryl Stearát, Citrát Glyceryl Stearátu, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), olej ze semen Argania Spinosa. "Upozorňujeme, že seznam složek u produktů naší značky je pravidelně aktualizován. Pro aktuální seznam složek si prosím přečtěte štítek na obalu produktu, abyste se ujistili, že je produkt vhodný pro vaše individuální potřeby." (U produktů, které se v prodejně doplňují, je nutné získat nejaktuálnější seznam složek přímo v prodejně po doplnění produktu.)
- Výrobce
- Kód EAN
- 4250120713106
- Číslo produktu
- VVG1310
- Hmotnost
- 298 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Složení: Voda (Aqua), Glycerin, Dimethikon, Isohexadekan, olej ze semen Jojoby (Simmondsia Chinensis), Dicaprylylether, Cetearylalkohol, Propanediol, Lauryl Laurat, Glyceryl Stearát, Citrát Glyceryl Stearátu, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), olej ze semen Argania Spinosa. "Upozorňujeme, že seznam složek u produktů naší značky je pravidelně aktualizován. Pro aktuální seznam složek si prosím přečtěte štítek na obalu produktu, abyste se ujistili, že je produkt vhodný pro vaše individuální potřeby." (U produktů, které se v prodejně doplňují, je nutné získat nejaktuálnější seznam složek přímo v prodejně po doplnění produktu.)
- Výrobce
- Kód EAN
- 4250120713106
- Číslo produktu
- VVG1310
K tomu se hodí také

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Provantis

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Čisticí tekuté mýdlo, na tělo a ruce, 300 ml
1 631,17 Kč/1l
489,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dettol, Original, tyčinkové mýdlo, 2x 100g
4 837 400,12 Kč/1kg
483,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l
177,21 Kč/1l
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Tork 420701, Kůže, Tekuté mýdlo, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
141,00 Kč/1l
141,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
325,13 Kč/1l
422,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Dětské pěnové mýdlo - měsíček kanystr 10l
151,86 Kč/1l
1 518,63 Kč
Prodejce: taleoo

Yardley English Lavender Seife 3x 100g
4 155,00 Kč/1kg
1 246,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Würth čistič rukou HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 kus
367,43 Kč/1l
1 285,99 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

SucceBuy sada na výrobu mýdla, bambusový řezací box, vnitřní box se silikonovou formou, rovné a vlnité řezací nástroje z nerezové oceli, 100 sáčků, 105 samolepek - DIY příslušenství pro dospělé
282,85 Kč/1l
367,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Čistící pěna, Ženy, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Čisticí, Hydratující, Osvěžující, Láhev, Paraben
2 490,00 Kč/1l
498,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Simpleway Xiaomi pěnové mýdlo pro automatický dávkovač 3-PACK Simpleway Vůně: Citrus,
402,59 Kč/1l
362,33 Kč
Prodejce: SmartBest

Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml
711 400,03 Kč/1kg
248,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Palmolive 8718951257719, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Pomerančový květ, 250 ml, 1 kusů
317,16 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lux Velvet Touch mýdlo jemně vonící po jasmínu a vyživující s mandlovým olejem 80g
138,70 Kč/1kg
22,74 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada originálních mýdel TENGRI® Aleppo, 4 x 200 g (800 g ±) s 20 % / 80 % obsahem vavřínového oleje / olivového oleje, tuhé mýdlo, přírodní mýdlo / mýdlo na vlasy / sprchové mýdlo | Ručně vyráběné
2 946,60 Kč/1kg
589,32 Kč
Prodejce: HyKos

Lux Soft Touch toaletní mýdlo 80 g
728,25 Kč/1l
58,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bambucké máslo 200g - Natur Planet
530,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mýdlo na praní Marseilské 300g tuhé
498,60 Kč/1l
124,65 Kč
Prodejce: BEBELUC

Dalli tvarohové mýdlo na ruce 9 kostek
329,34 Kč/1kg
370,51 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

Mýdlo s bambuckým máslem - Verveine|verbena 100g
727,90 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

ecover Mýdlo na ruce s vůní levandule 4006321 5l
170,37 Kč/1l
851,83 Kč
Prodejce: taleoo

Faith In Nature, ovocný přípravek z dračího ovoce, čisticí a revitalizační tekuté mýdlo, pro ruce, 400 ml
458,05 Kč/1l
183,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Santo Volcano černé mýdlo 90g
2 155,56 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: 4Katharsis

Mýdlo Pür Doğal z luffy s kozím mlékem, na obličej a tělo, 130 g
2 603,85 Kč/1l
338,50 Kč
Prodejce: Exporgin
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi skvělý, příjemný produkt
Velmi příjemně voní a při šetrném použití dodává pokožce jemnost.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l