5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Gadeschi Amarettini264,30 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lambertz Haeberlein perníková směs speciality plechovka 300g1 396,13 Kč/1kg
418,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz máslové sušenky 50 g
409,60 Kč/1kg
20,48 Kč
Prodejce: Katomix

Špaldové křupavé perníkové sušenky 125g
599,62 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
2 555,56 Kč/1kg
638,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dinkel Waffelröllchen - Vollmilch 150g | ROSENGARTEN
778,67 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldové oplatky - přírodní 125g
510,96 Kč/1kg
63,87 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel-Haferkekse 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

Sušenky LAMBERTZ Compliments 200,0 g
1 337,00 Kč/1kg
267,40 Kč
Prodejce: somnia24

Croissant s rýží a vanilkou 125g
874,48 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Jekü oplatky perníkové smíchané z 6 x 200g směsi 1200g
423,69 Kč/1kg
508,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Karobové sušenky 125g
707,04 Kč/1kg
88,38 Kč
Prodejce: taleoo

Špalda a mandlový croissant 125g
779,85 Kč/1kg
104,02 Kč
-2,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
101,38 Kč
Prodejce: taleoo

Oplatkové rohlíčky - hořká čokoláda 125g
1 040,80 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Špalda - Máslo Speculoos 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Špalda ladyfingers 100g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Reiswafle – čokoládové, 100g | DENNREE
48 450,00 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Feiny Biscuits zaručuje, že každý host bude nadšen chutí našich jedinečných sušenek.
Sušenky Biscuit Mix jsou kombinací různých chutí a textur, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Najdete zde vše, co potřebujete k obohacení svých setkání, od jemných piškotů až po jedinečné sušenky s ořechy a ovocem.
Feiny Biscuits znamená nejvyšší kvalitu a vášeň pro pečení. Mix sušenek není jen o chuti, ale také o sdílení společných chvil. Dovolte nám obohatit vaši akci chutí našich jedinečných sušenek. Objevte Biscuit Mix a udělejte každou příležitost výjimečnou
.
Čistá hmotnost: 400 g
Alergeny: Může obsahovat stopy ořechů.
Ingredients: Pšeničná mouka 44 %, cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový; v různém hmotnostním poměru), pšeničný škrob, glukózový sirup, kakaová hmota, kakaové máslo, glukózo-fruktózový sirup, sůl, emulgátor: E322 (SOYA); maliny, kakaový prášek, kypřící látky: E500ii, E503ii; jablka, třešně, jahody, MLÉČNÝ BÍLEK, bezinková šťáva z koncentrátu z černého bezu, přírodní aroma, sušená celá vejce, okyselovadlo: E330; želírující látka: E440; regulátor kyselosti: E331, E333.
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka 44 %, cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový; v různém hmotnostním poměru), pšeničný škrob, glukózový sirup, kakaová hmota, kakaové máslo, glukózo-fruktózový sirup, sůl, emulgátor: E322 (SOYA); maliny, kakaový prášek, kypřící látky: E500ii, E503ii; jablka, třešně, jahody, MLÉČNÝ BÍLEK, bezinková šťáva z koncentrátu z černého bezu, přírodní aroma, sušená celá vejce, okyselovadlo: E330; želírující látka: E440; regulátor kyselosti: E331, E333.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 2062 kJ/493 kcal, tuky 23 g, z toho nasycené mastné kyseliny 18 g, sacharidy 66 g, z toho cukr 30 g, bílkoviny 4,7 g, sůl 0,4 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Feiny Biscuits
- Prodejní název
- Směs sušenek
- Výrobce
- GUNZ - Fine european food
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 2511330001
- Kód EAN
- 9002859064081
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka 44 %, cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový; v různém hmotnostním poměru), pšeničný škrob, glukózový sirup, kakaová hmota, kakaové máslo, glukózo-fruktózový sirup, sůl, emulgátor: E322 (SOYA); maliny, kakaový prášek, kypřící látky: E500ii, E503ii; jablka, třešně, jahody, MLÉČNÝ BÍLEK, bezinková šťáva z koncentrátu z černého bezu, přírodní aroma, sušená celá vejce, okyselovadlo: E330; želírující látka: E440; regulátor kyselosti: E331, E333.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 2062 kJ/493 kcal, tuky 23 g, z toho nasycené mastné kyseliny 18 g, sacharidy 66 g, z toho cukr 30 g, bílkoviny 4,7 g, sůl 0,4 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Feiny Biscuits
- Prodejní název
- Směs sušenek
- Výrobce
- GUNZ - Fine european food
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 2511330001
- Kód EAN
- 9002859064081
K tomu se hodí také

Směs oplatek 400g
233,45 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Sací hubice Kartáč vhodný pro vysavače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Příslušenství 966489-08 Měkký váleček kartáče Turbo brush
3 413,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
743,80 Kč/1kg
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
1 291,10 Kč/1kg
258,22 Kč
Prodejce: somnia24

Chladicí ručník sada 12, chladicí ručníky, chladicí ručník Sport Chladicí ručník Jóga
615,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Napínací prostěradlo Blumtal 160 x 200 cm – prodyšné napínací prostěradlo z mikrovlákna v antracitové barvě
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tyto sušenky se mi velmi líbí
Tyto sušenky mi velmi chutnají,nejsou příliš sladké,nejsou těžké,přesto jsou velmi jemné.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg

Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
2 399,88 Kč
-359,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 040,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 161,20 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg

Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
402,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 468,40 Kč/1kg

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
146,11 Kč/1kg

Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 275,43 Kč/1kg

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg