Nudle Ita-San Udon 200g

43,92 Kč

40,66 Kč-7%

193,62 Kč / 1kg

Cenový hit
v celostátním srovnání

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Jeremias Gourmet švábské škrabané těstoviny 2500g
Jeremias Gourmet švábské škrabané těstoviny 2500g
203,50 Kč/1kg
508,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tortellini s masem 250 g
Tortellini s masem 250 g
1 946,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
145,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
29,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Makaron Udon 300 g
Makaron Udon 300 g
283,44 Kč/1kg
90,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
291,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Makaron Ramen Dec 300 g
Makaron Ramen Dec 300 g
266,69 Kč/1kg
85,34 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nudle na rychlé vaření Longlife, mit Ei 500g
Nudle na rychlé vaření Longlife, mit Ei 500g
141,28 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Buchwejteové těstoviny s batáty, 250 g | TERRASANA
Buchwejteové těstoviny s batáty, 250 g | TERRASANA
408,04 Kč/1kg
102,01 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
263,09 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
113,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Horké kuře Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Horké kuře Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
544,65 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 50
354,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Diamond - Skleněné nudle - 100g
Diamond - Skleněné nudle - 100g
212,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
21,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
1 538,46 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro 6 x 240 g Obento – miska s udonem se sezamovou teriyaki omáčkou
6 x 240 g Obento – miska s udonem se sezamovou teriyaki omáčkou
619,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hakubaku Organic Udon Noodles 270 g – japonské prémiové pšeničné nudle, 100% organické, veganské
Hakubaku Organic Udon Noodles 270 g – japonské prémiové pšeničné nudle, 100% organické, veganské
590,41 Kč/1kg
208,10 Kč
-48,69 Kč
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
259,45 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
1 484,48 Kč/1kg
371,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Itamae udon nudle


Nudle udon jsou husté bílé pšeničné nudle. Nudle mají měkkou, žvýkací strukturu, můžete je použít do polévek nebo smažených pokrmů, ale lze je podávat i studené.

Složení: 1:

Pšeničná mouka, voda, modifikovaný tapiokový škrob, zvlhčující látka: glycerin, sůl, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina octová, mléčnan sodný. Může obsahovat vejce.

Informace pro alergiky:

Může obsahovat vejce.

Čistá hmotnost/čistý obsah:

200g

Dovozce/výrobce:

Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industrietsraße 40-42, 28876 Oyten, DE

Požadavky na skladování/skladování:

Skladujte neotevřené při pokojové teplotě na tmavém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do jednoho dne.

Země původu:

Jižní Korea

Datum minimální trvanlivosti:

Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích a nelze jej zaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.

Příprava:

Vložte nudle Udon do vroucí vody a vařte 3 minuty.

Obecné informace:

Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety (nálepky) svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.

Průměrné výživové údaje na 100 g

Kalorická hodnota583 kJ
137 kcal
Tuk
- z toho nasycené mastné kyseliny
<0,5 g
<0,2 g
Sacharidy
- z toho cukr
28 g
<0,5 g
Vlákninag
Bílkoviny4,9 g
Sůl0,28 g
Extra 1g/mg
Extra 2g/mg
Extra 3g/mg


Udon nudle 200g - Ita-San

Udon nudle 200g - Ita-San ```

Vychutnejte si autentický zážitek z chutných světů Dálného východu s našimi jedinečnými nudlemi Udon 200g od Ita-San! Jedná se o pravý japonský pokrm, který rozproudí vaše chuťové pohárky. Objednejte si ještě dnes a dopřejte si nezapomenutelné kulinářské dobrodružství.

Naše nudle Udon se vyznačují vynikající kvalitou surovin. Jsou vyrobeny ze 100% přírodní pšeničné mouky nejvyšší kvality, která zaručuje chuťový a zdravý požitek. Naše nudle Udon jsou navíc bohaté na živiny, jako jsou bílkoviny a vláknina, a jsou tak ideálním doplňkem vašeho každodenního jídelníčku.

Vaření našich nudlí Udon je rychlé a snadné, což vám umožní ušetřit drahocenný čas a ještě rychleji si vychutnat jejich chuť. Stačí je vhodit do osolené vroucí vody a vařit přibližně 4-5 minut. Díky ideální struktuře nudlí Udon si i po uvaření zachovají svou pevnost a příjemnou konzistenci.

Už na nic nečekejte! Objednejte si nudle Udon 200 g od společnosti Ita-San právě teď a dopřejte si opravdový kulinářský zážitek. Nabízíme vynikající produkt, a konkurenceschopné ceny. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a objevte pravou esenci Japonska ve své kuchyni ještě dnes!

Složení: pšeničná mouka, voda, modifikovaný tapiokový škrob, zvlhčující látka: glycerol (E422); sůl, regulátory kyselosti: kyselina mléčná (E270), kyselina octová (E260), mléčnan sodný (E325) Čistá hmotnost: 200 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 583 kj / 137 kcal Tuk <0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 28g včetně cukrů <0,5g Bílkoviny 4,9g Sůl 0,28g Země původu: Jižní Korea Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
210 g
Potravinářský podnik
Ita-San
Prodejní název
Udon nudle 200g - Ita-San
Výrobce
ITA-SAN
Číslo produktu
1520260001
Kód EAN
4316734191485

Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
210 g
Potravinářský podnik
Ita-San
Prodejní název
Udon nudle 200g - Ita-San
Výrobce
ITA-SAN
Číslo produktu
1520260001
Kód EAN
4316734191485
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
114,20 Kč
-5,21 Kč
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
291,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 128
616,49 Kč
Prodejce: FANEO
Obrázek produktu pro Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
211,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Makaron Ramen Dec 300 g
Makaron Ramen Dec 300 g
266,69 Kč/1kg
85,34 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
124,42 Kč
-3,49 Kč
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nafukovací člun ArtSport 24411, 3,22 m, šedý/modrý/bílý (InternetovaZahrada)
Nafukovací člun ArtSport 24411, 3,22 m, šedý/modrý/bílý (InternetovaZahrada)
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 9
3 783,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro Hikari Miso pasta bílá (400g), 103677
Hikari Miso pasta bílá (400g), 103677
318,57 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 373
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Hosan Paprika Chilli prášek Gochugaru 500 g
Hosan Paprika Chilli prášek Gochugaru 500 g
414,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
217,01 Kč
-9,76 Kč
207,25 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 633
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
129,23 Kč
-5,86 Kč
123,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
512,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Diamond - Skleněné nudle - 100g
Diamond - Skleněné nudle - 100g
212,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
21,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Buchwejteové těstoviny s batáty, 250 g | TERRASANA
Buchwejteové těstoviny s batáty, 250 g | TERRASANA
408,04 Kč/1kg
102,01 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro HP OneShred 8CC, Na malé částice, 22 cm, 5 mm, 25 l, 68 dB, Knoflíky
HP OneShred 8CC, Na malé částice, 22 cm, 5 mm, 25 l, 68 dB, Knoflíky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 47
1 964,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
4 469,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
223,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
713,48 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
356,74 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg