5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Roleski Musztarda Sarepska 175 g1 340,57 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wiberg Asia Style kořenící směs univerzální 300g805,73 Kč/1kg
241,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sušený kmín, 1 kg329,52 Kč/1kg
329,52 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Další informace o reklamě
Lacroix Harissa - pasta1 328,86 Kč/1kg
93,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gewürzsalz - Pommes Frites Glas 60g | BRECHT
1 619,00 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
678,87 Kč/1kg
625,24 Kč
Prodejce: somnia24

Czosnek suszony granulowany 1 kg
575,29 Kč/1kg
581,04 Kč
Prodejce: Katomix

Musztarda Sarepska Fan 1 kg
166,54 Kč/1kg
176,53 Kč
Prodejce: Katomix

Musztarda Gastronomiczna Develey 900 g
142,96 Kč/1kg
135,81 Kč
Prodejce: Katomix

UBENA 3676158008 UBENA Tomaten Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
461,85 Kč/1kg
461,85 Kč
Prodejce: somnia24

Pražená cibule křupavá Fanex 1 kg
390,61 Kč/1kg
390,61 Kč
Prodejce: Katomix

Bulion grzybowy Knorr 1 kg
582,03 Kč/1kg
810,05 Kč
-193,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
616,95 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Prymat Czosnek granulowany 1 kg
466,75 Kč/1kg
642,22 Kč
-142,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Przyprawa do kurczaka pikantna mieszanka Kamis 25 g
902,00 Kč/1kg
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Przyprawa do karkówki Kamis 20 g
1 353,00 Kč/1kg
54,02 Kč
-49%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Koperek Suszony 6 g
2 779,00 Kč/1kg
27,79 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Musztarda Łagodna 900 g
91,00 Kč/1l
91,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Roleski Sarepska hořčice 275 g
175,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: Katomix

Przyprawa Kotanyi Harissa 215 g
633,21 Kč/1kg
251,25 Kč
-67,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL

WIBERG 4740618008 WIBERG Knoblauch Granulat Gewürz, 800,0 g
968,04 Kč/1kg
1 064,84 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wiberg Kořenící sůl na hranolky s jemnou příchutí 1150g
Kořenící sůl na hranolky Wiberg v balení 1150 g je ideální pro zjemnění hranolků a dalších bramborových pokrmů. Tato směs koření se vyznačuje jemnou chutí papriky a cibule a jemným nádechem česneku, které společně vytvářejí lahodnou chuť, jež skvěle doplňuje přirozenou chuť brambor. S touto směsí nabízí společnost Wiberg vysoce kvalitní možnost pro gastronomická zařízení a amatérské kuchaře, kteří chtějí svým pokrmům dodat další chuťový rozměr.
Vlastnosti výrobku: - Vibiberg je vhodný pro přípravu pokrmů z bílého masa, které jsou určeny k přípravě pokrmů:
Kombinacepapriky, cibule a česneku poskytuje vyvážený a atraktivní chuťový profil, který je speciálně navržen jako doplněk k hranolkům a podobným pokrmům.
Všestranné použití: Tato kořenící sůl se skvěle hodí nejen na hranolky, ale i na další bramborové pokrmy, jako jsou pečené brambory, bramborové klínky nebo dokonce grilovaná zelenina.
Vysoká kvalita: Stejně jako u všech výrobků Wiberg je i zde kladen velký důraz na výběr vysoce kvalitních surovin, aby byl zajištěn optimální chuťový zážitek.
Velké balení: S obsahem 1150 g je toto balení ideální pro použití v profesionálních kuchyních, ale mohou ho používat i vášniví amatérští kuchaři, kteří by rádi vybavili svou kuchyni profesionálním kořením.
Snadné použití: Kořenící sůl je připravena k okamžitému použití a lze ji jednoduše nasypat na hotové pokrmy, aby jim dodala extra chuť.
Tipy pro použití: Vložte kořenící přípravek do nádoby a do nádoby s kořením:
Pro dosažení nejlepších výsledků posypte kořenící solí rovnoměrně čerstvě usmažené nebo upečené hranolky, jakmile je vytáhnete z oleje nebo trouby. Tím zajistíte, že sůl ulpí a chutě se dobře vstřebají. Směs lze použít i v kuchyni k dochucení jiných pokrmů během vaření.
O společnosti Wiberg:
Společnost Wiberg je uznávaným výrobcem a dodavatelem koření, který je známý svou širokou nabídkou kulinářských výrobků, jež jsou oceňovány v gastronomii i amatérskými kuchaři. Společnost se zaměřuje na kvalitu a inovace, aby poskytla chuťově výrazná řešení pro různé pokrmy.
NovaTaste Germany GmbHEichendorff Street 2583395 FreilassingWIBERG 2836567005 WIBERG Pommes Frites Gewürzmischung, 1,15 kg
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Krystalická přírodní sůl, paprika, cibule, pepř, origanum, česnek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 76 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 321 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 9,2g Sacharidy včetně cukru: 8g Tuky: 2,1g Tuky včetně nasycených tuků: 0,3g Vláknina: 4,7g Bílkoviny: 2,8g Sůl: 76,2g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1550 g
- Potravinářský podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Prodejní název
- Kořenící sůl na hranolky
- Výrobce
- NovaTaste
- Číslo produktu
- 846250
- Kód EAN
- 9002540871868
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Krystalická přírodní sůl, paprika, cibule, pepř, origanum, česnek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 76 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 321 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 9,2g Sacharidy včetně cukru: 8g Tuky: 2,1g Tuky včetně nasycených tuků: 0,3g Vláknina: 4,7g Bílkoviny: 2,8g Sůl: 76,2g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1550 g
- Potravinářský podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Prodejní název
- Kořenící sůl na hranolky
- Výrobce
- NovaTaste
- Číslo produktu
- 846250
- Kód EAN
- 9002540871868
K tomu se hodí také

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g
1 123,40 Kč/1kg
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Hendl Knuspri kořenící sůl pikantní směs balení 1250g
332,18 Kč/1l
415,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2 Piece Knee Support Sport Knee Brace Knee Support Knee Protection Fitness Knee Pad Grey L
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kořenící sůl - hranolky 200g
623,90 Kč/1kg
124,78 Kč
Prodejce: taleoo

Wiberg Grill Argentina Style směs koření v ochucovadle 550g
1 019,49 Kč/1kg
560,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Foodservice kořenící sůl na hranolky pikantně-slané balení 2000g
230,90 Kč/1kg
461,80 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
500,90 Kč/1kg
500,90 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg Currywurst Curry jemný speciální kořenící přípravek 580g
582,41 Kč/1kg
337,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Gewürzsalz - Pommes Frites Glas 60g | BRECHT
1 619,00 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
678,87 Kč/1kg
625,24 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg Cajun Creole kořenící přípravek silná směs 280g
1 413,25 Kč/1l
395,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Asia Style kořenící směs univerzální 300g
805,73 Kč/1kg
241,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
11 744,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Cestovní taška na rameno, 90l šedá
487,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g
351,87 Kč/1kg
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WISFOR Ortopedický pelíšek pro psy Gauč pro psy Velký pelíšek pro psy, voděodolný pratelný potah Snímatelný D: 100x75x19cm
1 624,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-716,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Balkonový stůl Merxx rozkládací 65/130 x 65 cm - hliníkový rám stříbrný s matnou skleněnou deskou
3 295,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Příprava koření sooo good - Plechovka na brambory 85g
1 506,00 Kč/1kg
128,01 Kč
Prodejce: taleoo

Samsung Galaxy Watch6 SM-R930NZKADBT, 3,3 cm (1.3"), OLED, Dotyková obrazovka, 16 GB, GPS, 28,7 g
7 566,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Santa Maria Kuře a steak 75g
8 359,87 Kč/1kg
626,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Výrobník kostek ledu AREBOS 2,2litrová nádrž na vodu 3 velikosti kostek ledu 12 kg/24 h časovač
2 648,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Gorenje RB39EPW4, 82 l, Stojací, E, 38 dB, N-ST, Bílá
6 109,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Takhle musí chutnat hranolky
Blesková dodávka, skvělé zboží za rozumnou cenu. Lepší to už být nemůže.
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l