4,7



Na základě 3 hodnocení
Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g čokoláda / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 088,07 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WPC 80 Standard Wanilia, 700g551,11 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Ostrovit 100% syrovátkový izolát 700 g Beutel čokoláda1 204,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 644,67 Kč/1kg
6 003,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Mammut Nutrition - Syrovátkový protein - 1000 g sáček na zip, 1 x 1000 g sáček na zip, příchuť: cookies
1 883,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90 % bílkovin v sušině | syrovátkový proteinový prášek 850 g | 55 % CFM syrovátkového izolátu a 45 % CFM koncentrátu | přírodní proteinový prášek
3 064,76 Kč/1l
2 605,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilka-karamel / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6
1 598,23 Kč/1kg
3 895,23 Kč
-219,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Dymatize Elite 100% Whey 2170 g čokoláda / Syrovátkové whey proteiny / Elitní syrovátkový protein s vynikající chutí
1 772,90 Kč/1kg
3 723,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
1 230,37 Kč/1kg
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

MyProtein Impact Whey Isolate 1000 g vanilka natural / Syrovátkové izoláty / Lahodný 90% syrovátkový izolát s minimálním obsahem cukru a tuku
1 814,25 Kč/1l
1 892,26 Kč
Prodejce: Ready4Life

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro budování svalové hmoty | Banánový
2 018,10 Kč/1l
2 018,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 g mléčná čokoláda / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Hydrolyzovaný syrovátkový izolát obohacený o BCAA a směs trávicích enzymů
2 221,02 Kč/1l
3 553,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Best Body Mammut Formula 90 Protein, 3000 g plechovka
1 050,61 Kč/1l
3 151,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar 100% CFM WHEY ISOLAT 1000 g | 96,5 % bílkovin v sušině | Syrovátkový proteinový prášek pro budování svalů | Proteinový prášek z mléka z pastvin | Dvojitá čokoláda
3 335,85 Kč/1l
3 335,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard je lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality. Vytvoření 100% Isolate Gold Standard začíná výběrem toho nejkvalitnějšího syrovátkového proteinu. Ten následně prochází více sofistikovanými filtračními procesy na „izolaci“ přebytečného tuku, cholesterolu a cukru. Pro ještě rychlejší stravitelnost je část tohoto syrovátkového izolátu hydrolyzovaná – naštěpená na menší řetězce aminokyselin. Konečným produktem je extrémně rychle stravitelný protein, který obsahuje více než 80% bílkovin s minimálním množstvím sacharidů a tuků.
Výhody
- až 25 g bílkovin na jednu dávku
- přirozeně vysoký obsah BCAA a L-glutaminu
- nízký obsah sacharidů a tuků
- výborná rozpustnost
100% Isolate Gold Standard je vhodný pro univerzální užívání při jakékoli sportovní zátěži, zejména při intenzivním silovém tréninku. Je ideální pro doplnění denní dávky bílkovin při aktivním životním stylu, který klade důraz na zrychlenou regeneraci svalů. Ať už chcete nabrat objem nebo se zbavit přebytečného tuku, 100% Isolate Gold Standard je ta správná volba.
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 1 dávku (1 zaoblená naběračka = 30 g) ve 200 ml studené vody a užijte 1 až 3 krát denně v závislosti na denní potřebě bílkovin.
Nutriční hodnoty
| Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g čokoláda | |||
| Velikost jedné dávky: 30 g | |||
| Počet dávek v balení: 31 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(30 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 460kJ / 110kcal | 1534kJ / 366,63kcal | ** |
| Tuky | 0,4g | 1,33g | ** |
| z toho nasycené | 0,1g | 0,33g | ** |
| Sacharidy | 1,3g | 4,33g | ** |
| z toho cukry | 0,3g | 1g | ** |
| Bílkoviny | 25g | 83,32g | ** |
| Sůl | 0,22g | 0,73g | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Izolát syrovátkové bílkoviny [mléko] (94 %) (izolát syrovátkové bílkoviny, hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), barvivo (kurkumin). | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje sóju, mléko nebo výrobky z nich. | |||
OPTIMUM NUTRITION začíná výběrem nejkvalitnějších syrovátkových bílkovin, které procházejí řadou sofistikovaných filtračních procesů pro "izolaci" přebytečného tuku a cukru. Část tohoto syrovátkového izolátu je následně hydrolyzována, tj. rozložena na menší řetězce aminokyselin. Konečným produktem je kompletní protein, který neobsahuje více než 0,3 g cukru a 0,4 g tuku, ale plných 83 % čistého proteinu v jedné porci. Díky tomu může OPTIMUM NUTRITION zaručit vynikající kvalitu, takže se můžete soustředit na dosažení svých výkonnostních cílů.
Dosáhněte maximálních výsledků s minimem ingrediencí. Řada sofistikovaných separačních procesů odstraňuje přebytečný tuk a cukr, takže tento doplněk obsahuje pouze 0,4 g tuku a 0,3 g cukru. Výsledkem je lahodný, vysoce čistý hydrolyzovaný syrovátkový izolát, který se rychle vstřebává do vašeho těla a pomáhá obnovovat svaly.
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Optimum Nutrition
- Hmotnost
- 930 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Čokoláda
- Objem
- 930 ml
- Seznam přísad
- Izolát syrovátkové bílkoviny [mléko] (94 %) (izolát syrovátkové bílkoviny, hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), barvivo (kurkumin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 30 g / 100 g, Energetická hodnota: 108 kcal (451,9 kJ) / 360 kcal (1506,1 kJ), Tuky: 0,4 g / 1,3 g, z toho nasycené: 0,1 g / 0,3 g, Sacharidy: 1,2 g / 4 g, z toho cukry: 0,3 g / 1 g, Vláknina: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 25 g / 83,3 g, Sůl: 0 g / 0,1 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 zaoblená naběračka = 30 g) ve 200 ml studené vody a užijte 1 až 3 krát denně v závislosti na denní potřebě bílkovin.
- Potravinářský podnik
- Optimum Nutrition, 700 N. Commerce Street, Aurora, IL 60504, USA
- Prodejní název
- Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g čokoláda
- Kód EAN
- 5060469987538
- Číslo produktu
- 1102297
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Optimum Nutrition
- Hmotnost
- 930 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Čokoláda
- Objem
- 930 ml
- Seznam přísad
- Izolát syrovátkové bílkoviny [mléko] (94 %) (izolát syrovátkové bílkoviny, hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny, emulgátor: sójový lecitin), aromata [mléko], kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), barvivo (kurkumin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 30 g / 100 g, Energetická hodnota: 108 kcal (451,9 kJ) / 360 kcal (1506,1 kJ), Tuky: 0,4 g / 1,3 g, z toho nasycené: 0,1 g / 0,3 g, Sacharidy: 1,2 g / 4 g, z toho cukry: 0,3 g / 1 g, Vláknina: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 25 g / 83,3 g, Sůl: 0 g / 0,1 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 zaoblená naběračka = 30 g) ve 200 ml studené vody a užijte 1 až 3 krát denně v závislosti na denní potřebě bílkovin.
- Potravinářský podnik
- Optimum Nutrition, 700 N. Commerce Street, Aurora, IL 60504, USA
- Prodejní název
- Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g čokoláda
- Kód EAN
- 5060469987538
- Číslo produktu
- 1102297
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Omega-3 - 400 kapslí I rybí olej I rybí olej I softgelové kapsle I vysoce koncentrované EPA a DHA I pro normální hladinu krevních lipidů I metabolismus tuků (cholesterol) I pro normální krevní tlak I normální činnost srdce I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnost
2 095,62 Kč/1l
1 152,59 Kč
Prodejce: medpak_shop

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
31 650,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: nbmobile

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Prémiové horské kolo Licorne Bike Guide ve velikostech 20, 24 a 26 palců - kolo pro dívky, chlapce, muže a ženy - 21rychlostní převody Shimano, dětské kolo, děti
6 800,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Kapsle Aktivlab Kreatin pro Fyzickou Aktivitu, 300ks.
5 852 533,06 Kč/1kg
877,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Bisglycinát hořečnatý Plus kapsle 120 kapslí
4 702,04 Kč/1kg
507,82 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Rozkládací pohovka COSTWAY se 2 polštáři, rozkládací pohovka se 6stupňovým nastavením opěradla, rozkládací pohovka pro lenochy, podlahová pohovka do ložnice, obývacího pokoje a na balkon šedá
5 160,99 Kč
-477,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 683,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
4 364,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 644,67 Kč/1kg
6 003,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Baseus Magnetic Mini, 10000 mAh, Bezdrátové nabíjení, 20 W, Černá
1 074,17 Kč
Prodejce: VISO

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Bosch GAL 18V-40, Karton Ladegerät, Nabíječka baterií, Bosch, Černá, Červená, 3 h, 14.4-18 V, 4 A
929,00 Kč
Prodejce: BATERIE24

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 775,61 Kč/1kg
653,18 Kč
Prodejce: apohealth

Optimum Nutrition mikronizovan kreatin v prku - 634 g bez pchut
1 452,21 Kč/1kg
963,81 Kč
-43,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
920,70 Kč
Prodejce: Katomix

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g jahoda / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 088,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Mutant Mass Gainer, Cookies And Cream 2270 g 17864
3 534,40 Kč/1l
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

LG F4WR7031, Přední plnění, 13 kg, A, 75 dB, 1400 ot/min, A
21 210,82 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g vanilka / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 197,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Peřina 220 x 240 cm – celoroční prošívaná peřina, prodyšná – peřina vhodná k praní – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi se mi líbí
Příchuť Čokoláda
To bylo užitečné
Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Vanilka
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Jahoda
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l