Akvarijní dekorace, bílý řecký otoczak, dekorace do akvária, přírodní kamenná drť, 20 kg, 3 až 6 cm
29,40 Kč/1kg
735,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
Kararský štěrk 60 - 100 mm bílý 20 kg
89,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 798,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen
Ardennensplitt Schotter grau 8-16mm Sack 20kg
6,72 Kč/1kg
168,10 Kč
Prodejce: bauschnell
Bílý mořský štěrk, 2 kg
190,20 Kč/1kg
380,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Carrara, rund 16-25mm 25kg
9,69 Kč/1kg
242,18 Kč
Prodejce: bauschnell
Yellow Sun 8-16mm Splitt - 25kg Sack
7,76 Kč/1kg
194,05 Kč
Prodejce: bauschnell
Čedičový štěrk 25 kg černý 5–8 mm
66,26 Kč/1kg
1 739,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic
Wave A40005Pp, štěrk, 1 kg, přírodní, vícebarevný
437,47 Kč/1kg
437,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Dekorační granule modrý drobnozrnný štěrk hrubý 2 až 4 mm 1000g
35,71 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Marianna béžový dekorační kámen 8-16 mm 20 kg
34,80 Kč/1kg
695,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Imperial Slate Splitt schwarz-grau 20-60mm 25kg
8,69 Kč/1kg
217,13 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
AQUAGART Dekorační oblázky bílé – leštěné kameny, 30–50 mm, 20 kg
Bílé dekorační oblázky od AQUAGART dodají světlé akcenty do interiéru i exteriéru. Leštěné říční kameny jsou vhodné pro vytváření dekorativních ploch a doplňují rostliny, dřevo a tmavé květináče. Jejich zaoblené tvary a hladký povrch definují vzhled.
S velikostí kamenů 30–50 mm lze štěrk použít jak pro menší dekorace, tak pro větší plochy. Dodávka probíhá ve fóliových balících o hmotnosti 20 kg.
Použití v interiéru i exteriéru
Využijte bílé kameny pro okrasné záhony, dekorativní obruby kolem domu, zahrady inspirované japonským stylem nebo pro úpravu hrobů. Jako povrchová úprava půdy v květináčích a truhlíkách vytvářejí optický závěr. Štěrk nabízí různé možnosti dekorace i pro výlohy, dekorativní misky a další aranžmá v interiéru.
Tipy pro použití
Připravte si určenou plochu a rovnoměrně rozprostřete kameny v požadované tloušťce. V zahradě lze použít vhodné pletivo proti plevelu jako separační vrstvu mezi půdou a štěrkem. Olemování pomůže udržet kameny v rámci upravené plochy.
Protože se jedná o kamenný produkt z přírodního surového materiálu, mohou se formy, velikosti a odstíny barev mírně lišit. Při větších plochách smíchejte kameny z několika balíčků, abyste rovnoměrně rozložili různé odstíny.
Možnosti použití
Dekorativní plochy v interiéru i exteriéru
Okrasné záhony a obruby kolem domu
Zahrady inspirované japonským stylem
Dekorace hrobů
Povrchová úprava půdy v květináčích a truhlíkách
Dekorace výloh a misek
Vlastnosti
Barva: bílá
Velikost kamenů: 30–50 mm
Povrch: hladký a leštěný
Balení: 20 kg v jednom fóliovém balíku
Vhodné pro dekorativní použití v interiéru i exteriéru
Vzhledem k materiálu se mohou vyskytovat rozdíly v tvaru, velikosti a odstínu
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Říční oblázky
Objem 20 lHmotnost 20 kg
Skvělý produkt. Přesně podle popisu.
Rychlé dodání a nákupní transakce.
Děkuji!