4,8



Na základě 116 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken0,18 Kč/1l
570,66 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043530,61 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: LED21

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Biobizz All-Mix, 20 litrů | Zemina pro výsadbu
10,88 Kč/1l
217,52 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

CANNA Terra Professional Plus, 50 litrů | půdní substrát
37,91 Kč/1l
1 895,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CANNA Coco Professional Plus, 50 litrů | kokosový substrát
41,74 Kč/1l
2 087,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

CANNA Terra Seed Mix, 25 l | půdní substrát
61,76 Kč/1l
1 544,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

OraGarden Premium Monstera Soil 3 litry
396,99 Kč/1l
1 190,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 28224 COMPOSubstrát pro výsev a bylinky, bez rašeliny, 5 litrů
158,17 Kč/1kg
305,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
"BioBizz Light Mix" je oblíbený substrát pro rostliny, který byl speciálně vyvinut pro pěstování rostlin, řízků a sazenic. Je ideální pro pěstební systémy, protože se skládá výhradně z přírodních složek a neobsahuje chemické přísady. BioBizz Light Mix poskytuje sypkou a dobře provzdušněnou strukturu, která optimálně podporuje růst kořenů a zároveň nabízí vynikající schopnost zadržovat vodu.
Vlastnosti produktu BioBizz Light Mix
Struktura substrátu BioBizz Light Mix je lehké, vzdušné médium tvořené směsí kvalitní rašeliny a perlitu. Tato kombinace zajišťuje ideální cirkulaci vzduchu a zabraňuje nadměrnému zhutnění substrátu, což minimalizuje riziko přemokření a podporuje zdravý růst kořenů.
Optimální dávkování živin pro mladé rostliny Light Mix obsahuje šetrnou směs živin, která je přizpůsobena potřebám mladých rostlin a citlivých sazenic. Snížená koncentrace předem namíchaných živin dává kořenům možnost růst a prospívat v kontrolovaném prostředí bez rizika přehnojení.
hodnota pH a EC Substrát je předem připraven tak, aby byla zajištěna stabilní rovnováha pH a EC, která umožňuje optimální příjem živin. Mírně kyselá hodnota pH podporuje biologickou dostupnost živin a obzvláště dobře se snáší s organickými hnojivy. Nízká hodnota EC zabraňuje usazování solí a zajišťuje šetrný a růst podporující účinek substrátu.
Podporuje biologický růst BioBizz Light Mix obsahuje mikrobiální flóru, která podporuje biologickou rovnováhu v půdě a posiluje přirozenou obranyschopnost rostlin. Díky tomu jsou rostliny odolnější vůči chorobám a škůdcům a rostou přirozeně silné a zdravé.
Možnosti použití BioBizz Light Mix je mimořádně všestranný. Je vhodná pro pěstování v interiéru i exteriéru a lze ji použít pro všechny druhy rostlin, kterým prospívá kyprý a na živiny chudý substrát, jako jsou bylinky, zelenina a okrasné rostliny. Je ideální jako startovací médium, ale lze jej použít i později v kombinaci s organickými hnojivy a podpořit tak růst rostlin v každé fázi.
Podrobné informace o použití a výhodách
BioBizz Light Mix lze použít jako jediný základ pro výsadbu nebo v kombinaci s organickými hnojivy BioBizz, napříkladGrow neboBloom. Tyto doplňky zajišťují rostlinám přísun všech potřebných makro- a mikroživin pro optimální růst. Jejich kombinací s produkty BioBizz mohou uživatelé podpořit své rostliny ve všech životních cyklech - od sazenic až po fázi kvetení.
Substrát je ideální pro uživatele, kteří chtějí pěstovat své rostliny ekologicky šetrným a udržitelným způsobem, aniž by se museli uchylovat k chemickým hnojivům. BioBizz Light Mix je také obzvláště vhodný pro pěstitele, kteří si chtějí zachovat plnou kontrolu nad zásobováním rostlin živinami, protože substrát umožňuje individuální přizpůsobení pěstování a hnojení.
Přehled výhod
- Šetrné složení živin: Speciálně přizpůsobené pro sazenice a mladé rostliny, aby se zabránilo popálení a přehnojení.
- Vynikající propustnost vody a vzduchu: Podporuje růst kořenů a zajišťuje stabilní prostředí bez přemokření.
- Snadné použití: Vhodné pro pěstování v interiéru i exteriéru a obzvláště univerzální.
- Optimalizované hodnoty pH a EC: Zajišťuje vstřebávání živin a zlepšuje jejich biologickou dostupnost.
- Ekologická kvalita: Udržitelný produkt bez chemikálií pro přirozené a pěstování rostlin.
složení směsi BioBizz Light-Mix
- Vyšší raš eliník: Středně až vysoce rozložená rašelina (stupeň rozkladu H6-H8), která dodává substrátu optimální strukturu a zadržuje vlhkost.
- Perlit: Přírodní minerál, který zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu a drenáž.
- hodnota pH: 6,2 (stanoveno v poměru 1:5 s demineralizovanou vodou), ideální pro většinu rostlin a podporuje příjem živin.
- Elektrická vodivost (EC): 1,2, což znamená šetrnou koncentraci živin, která minimalizuje riziko přehnojení.
- Slanost (KCl ): 1,170 g/l, což je mírné množství, které mladé rostliny dobře snášejí.
- Dostupné množství živin (analyzováno fotospektrometrem/ICP):
- Dusík (N): 1536 mg/l, který podporuje růst rostlin.
- Organické látky: 84,4 %, vysoký obsah, který podporuje biologickou aktivitu a dostupnost živin v substrátu.
- Pro řízený, bujný růst Pro sazenice
- Mladé rostliny a řízky
- Optimální odvodnění
- Střední hodnota EC
LightMix vytváří ideální podmínky pro řízený a bujný růst sazenic, mladých rostlin a řízků již od samého počátku. Kombinace vody a půdy stimuluje životně důležitou mikroaktivitu. Vznikají tak organické katalyzátory, které v krátké době rozvíjejí kořenové struktury. LightMix je speciální směs pro trvale optimální odvodnění - nepostradatelná při použití automatických zavlažovacích systémů.
Hodnoty pH a EC
Produkty Biobizz obsahují přírodní organické prvky a ne tolik minerálních solí, jako jsou hořčík nebo sírany, které se často vyskytují v syntetických hnojivech. Proto má LightMix velmi nízkou hodnotu EC (elektrická vodivost). Přestože organické prvky nelze měřit, mají samoregulační systém, který pomáhá udržovat hodnoty pH na správné úrovni.
Použití
Velké množství tohoto hnojiva můžete použít na jakýkoli druh rostlin - i na ty s vysokými nároky na živiny - aniž byste půdu přehnojili nebo způsobili popáleniny z přehnojení, které se projevují žlutými a suchými spálenými místy na listech. Při automatické zálivce je důležité, aby voda správně pronikala do substrátu, aby nebyl příliš vlhký a netvořila se plíseň
Bezpečnostní opatření a upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepožívejte.
BioBizz Soil Light-Mix 50L pro growbox
Biobizz Light-Mix půda / 50L pytel
Light Mix je ideální substrát pro pěstitele, kteří používají produkty.
je ideální půdou pro výsadbu a pro mladé rostliny.
zajišťuje rychlý vývoj kořenů a silný počáteční růst
umožňuje kontrolu růstu rostlin pomocí vhodného dávkování tekutých hnojiv
je možné použít několik hnojiv přizpůsobených potřebám rostlin v závislosti na druhu
lze použít hnojiva s vysokým obsahem složek
snížené riziko přesycení půdy
snížené riziko popálení kořenů.
po přidání kapalných látek vykazuje půda vysokou mikroaktivitu a tvorbu katalyzátorů
směs je připravena tak, aby bylo zaručeno optimální vysušení celého objemu jamky
ideální pro automatické zavlažovací systémy
EC 1.2
hodnota pH 6,2
vhodný pro všechny typy pěstebních boxů a rostlin
Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin pro nejlepší výsledky
Snadné použití pro začátečníky i zkušené pěstitele
Vhodné pro celý růstový cyklus rostlin
Biobizz Light-Mix, 50 litrů Biobizz Light-Mix je vysoce kvalitní půda pro kontrolovaný a bujný růst. Je ideální pro vývoj kořenové struktury, a proto je ideální pro sazenice a mladé rostliny. Speciální směs Light-Mix zajišťuje optimální drenáž v celém objemu. To je nezbytné při použití automatických zavlažovacích systémů.
Ani při použití většího množství živin nehrozí riziko přehnojeníAplikace Při použití Biobizz Light-Mix lze rostlinám dodat větší množství živin, aniž by došlo k přetížení půdy. Při použití automatických zavlažovacích systémů je třeba dbát na to, aby voda řádně pronikala do substrátu a nedocházelo tak k navlhnutí a vzniku plísní.
Mírně předhnojená půda, ideální pro ty, kteří si raději hnojí sami.
- Rozměry
- 50 L
- Hmotnost
- 12.99 kg
- Objem
- 50 l
- Model
- 4035
- Plocha
- 0.05 m²
- Kód EAN
- 8718403231632
- Číslo produktu
- 76-063-332
- Výrobce
- Rozměry
- 50 L
- Hmotnost
- 12.99 kg
- Objem
- 50 l
- Model
- 4035
- Plocha
- 0.05 m²
- Kód EAN
- 8718403231632
- Číslo produktu
- 76-063-332
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

100W 287 LED lampa pro rostliny s plným spektrem světla 3 světelné režimy pokojové rostliny rostoucí lampa rostlinné světlo
1 450,39 Kč
-124,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 325,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

BioBizz Starters Pack
822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

312 LED lampa pro rostliny Rostoucí lampa s plným spektrem Rostoucí lampa pro pokojové rostliny Světlo pro rostliny
1 320,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Biobizz All-Mix, 50 litrů | Zemina pro výsadbu
34,82 Kč/1kg
459,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
54,00 Kč
Prodejce: botle

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

120W 468 LED rostlinná lampa plné spektrum rostlinné světlo vnitřní rostliny rostou lampa rostou lampa
1 389,69 Kč
-148,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 240,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

3v1 měřič vlhkosti PH, teplota, vlhkost půdy zahradní trávník farma pěstování rostlin měřič vlhkosti
595,00 Kč
-17,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
577,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HESI Blüh Complex 500 ml (květina / půda)
1 458,19 Kč/1l
1 458,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

VINGO LED lampa na rostliny Zahradní a skleníkové příslušenství 45W světlo pro rostliny 225 LED diod pro skleník, červeno-modré světlo pro rostliny pro sazenice, zahradu, květiny, vnitřní zahradní rostoucí lampa
559,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Vlhkoměr Meter Plant Meter PH Meter Měřič vlhkosti Farmářský půdní tester Zahradní trávník Tester teplotních hodnot Farmářský tester Retoo
303,19 Kč
Prodejce: Retoo

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Pytel na rostliny 20 l – 5 ks z netkané textilie s štítky pro popis
1 248,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Kapesní váha 200 x 0,01g s klopou
251,00 Kč
Prodejce: INTEREST

BioBizz Fish-Mix 0,5 l růstové hnojivo pro půdu a Coco Grow
2 153,10 Kč/1l
1 076,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

5L sada generátoru CO2 pro dvojitá akvária Systém generátoru CO2 z nerezové oceli se solenoidovým ventilem, bublinkový difuzor, sada reaktoru oxidu uhličitého pro akvária s rostlinami
6 524,98 Kč/1m
2 936,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Growbox rostlina lampa plné spektrum, propagátor vnitřní skleník stmívatelný časovač, množení sada 4 množení hrnce vnitřní klíčení
685,86 Kč
-95,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
590,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

EAXUS, stolní ventilátor Eaxus "Box"
Použité
729,26 Kč
Prodejce: Trade4less

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

BiobizzHeaven, 250 ml | Půdní kondicionér
5 373,40 Kč/1l
1 343,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
100% spokojenost
Není to poprvé, co jsem si koupil BioBizz Light-Mix. O samotné půdě toho moc podrobně říct nemohu, ale moje rostliny mluví samy za sebe. Moje Aglaonema má v současné době tři květy a moje další rostlina v ní také velmi dobře rostla. Růst se zdá být zdravý a bujný. Cena je také v pořádku. Celkově jsem spokojená a zeminu si koupím znovu.
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé,
Tuto zeminu používám pro své rostliny a jsem s ní velmi spokojený. Má kyprou, vzdušnou strukturu a optimálně zadržuje vlhkost, aniž by se zhutňovala. Moje rostliny rostou skvěle a vypadají zdravě. Špičkový produkt pro každého, kdo klade důraz na dobrou kvalitu půdy!
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodávky.
Výrobky odpovídají popisu. Již jsem vyzkoušela různé druhy zeminy a tato byla vždy moje nejoblíbenější.
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá cena za dobré zboží.
Za tuto cenu se vždy rád vrátím. Doprava proběhla velmi rychle. Teď už jen potřebuji, aby v něm rostly nějaké pěkné rostliny.
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super skvělá půda,
Ano, skvělá půda, rychle dodaná za dobrou cenu, určitě si půdu koupím znovu
Ohodnoceno dne 6. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednáno včera, dnes zde
Tak rychlé odeslání se nevidí každý den. Objednáno včera ráno, zaplaceno a dnes ve 12 hodin dorazilo. Dobrá cena, skvělé služby a špičkové zboží. Kdykoli znovu ! Díky za to
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super půda
Půda je skvělá, nezapáchá a nejsou v ní žádné houby.
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lehká zemina pro květináče Light-Mix 50L
Takže... Další pěstování je ve startovacích blocích!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
413,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,36 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,82 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(45)Počet hodnocení: 45
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,65 Kč
Prodejce: bauschnell
7,29 Kč/1l

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12,65 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
178,20 Kč
Prodejce: OasisofLife
178 199,99 Kč/1kg