Zemina a mulč
460 výsledků
Další informace o reklamě

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
413,62 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
41,36 Kč/1l
Nejprodávanější

Univerzální zahradní zemina s pH 5,5-6,5 pro květiny 5l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
38,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
7,60 Kč/1l
Nejprodávanější

Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm
568,96 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
11,38 Kč/1l

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(116)Počet hodnocení: 116
424,71 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: BestBrandShop
8,49 Kč/1l

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(65)Počet hodnocení: 65
240,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
12,00 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Zemina a mulč a mnoho dalšího
Začít šetřit
Zemní substrát pro borůvky a čučoriedky 15l účinný



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(22)Počet hodnocení: 22
437,94 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
29,20 Kč/1l

Mulčovací kůra dekorační Agro Floria cihlová 70 l
451,63 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: VISO
6,45 Kč/1l
Další informace o reklamě

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zemina pro jehličnany a kyselomilné rostliny 20l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
457,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. října
Prodejce: getbigger
22,85 Kč/1l

Bigos 8l profesionální zemina pro monstery a filodendrony



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
199,24 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
24,91 Kč/1l

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
plus 139,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Keramzit 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Gardners
26,67 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
plus 97,11 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
238,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: SuperMerchant
47,80 Kč/1l

Půda pro borůvky a brusinky 50 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
606,87 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
40,46 Kč/1kg
Nejprodávanější

Univerzální květinový substrát 35l pro pokojové a balkonové rostliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
405,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
11,60 Kč/1l

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
181,26 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: BestBrandShop
9,06 Kč/1l

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
358,32 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: SuperMerchant
17,92 Kč/1l

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
38,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
38,00 Kč/1l
Nejprodávanější

Pěstební granulát Lechuza Pon 30 l, minerální pěstební substrát vhodný pro všechny rostliny, včetně orchidejí, citrusů a jedlých rostlin, předhnojený na 6–8 měsíců, bez rašeliny



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(28)Počet hodnocení: 28
1 170,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – čt 22. října
Prodejce: Gardners
39,00 Kč/1l

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(99)Počet hodnocení: 99
352,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Vayox
17,60 Kč/1l

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
604,00 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: BestBrandShop
27,45 Kč/1kg

Biovita přírodní keramzit frakce 8-16 mm 2l do květináčů a drenáží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,90 Kč
plus 169,23 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: BrickBloom
16,45 Kč/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(58)Počet hodnocení: 58
289,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Vayox
57,80 Kč/1l

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70
488,72 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: VISO
9,77 Kč/1l

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
419,92 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
21,00 Kč/1l

Kokosová vlákna pro květiny 20L - kokosová zemina pro rostliny - kokosová vlákna pro rostliny, přírodní - zemina pro vyvýšené záhony, vhodná jako zemina pro palmy, zemina pro pokojové rostliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
176,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: DomoDomo
8,80 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Zemina pro zelené pokojové rostliny Bigos 8L Lehký, propustný substrát



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
152,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
19,00 Kč/1l

COMPO SANA Substrát pro zelené rostliny a palmy 20 litrů COMPO



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
352,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Vayox
17,60 Kč/1l

Organická bylinková zemina 10 l Hotový substrát



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
63,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
6,30 Kč/1l

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,65 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: bauschnell
7,29 Kč/1l

Zemina pro muškáty a balkónové rostliny 50 litrů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
604,08 Kč
-32,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
571,12 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
11,42 Kč/1l

CANNA Coco Professional Plus, 50 litrů | kokosový substrát



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 087,20 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: NetworkTechnologies
41,74 Kč/1l
Další informace o reklamě

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
plus 97,11 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
- Zemina a mulč
- Zahradní substráty
- Mulčovací kůra
- Lávový mulč
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 600 Kč
- Více než 600 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Biovita
- COMPO
- BioBizz
- Lechuza
- Feniks_eko
- Achiount
- Agaris
- AGRO
- AGRO CS
- Algoflash
- Astra
- Big Buy Cooking
- Biobizz Worldwide SL
- botle
- BROS
- CANDeal
- Canna
- CANNA Deutschland GmbH
- CELAFLOR
- CLAIRLAND
- Clonex
- Cocosity
- COM-Four
- CybexaTrade
- Den Braven
- DrSoil
- Eko-Ziem
- Eurobaustoff
- Ferrarium.nl
- Fertiligène
- Fibo ExClay Deutschland GmbH
- Flexol
- Floordirekt
- Floragard
- FloraSelf Bio
- Florganics
- Fokelyi
- Forestina
- Gistuch
- Gofarfar
- GRAMOFLOR GmbH & Co. KG
- Gregor Ziegler
- Growgreens
- Gusta Garden
- Hamann
- InstaGreen
- KB
- KOTARBAU
- LERAVA
- Markenlos
- Meoiruery
- Merkloos
- Nikcorp
- Nobo Kids
- Nohel Garden
- Northio
- Oasis of Life
- OEM
- OR BRUN
- OraGarden
- ORBIO
- Organifer
- PADU
- Plagron
- Planta
- Pokon
- PRIMA®
- RAŠELINA
- Rašelina Soběslav
- Romberg
- Rosteto
- ROTHENBERGER
- Rourke
- SANIFLOR
- Selgros
- Semo
- Seramis
- Siena Garden
- Sobex
- Solbio
- SOLDOR
- Substral
- Substral Naturen
- Terrario
- ToMTuR
- Ubbink
- Westfalia
- Wokas