4,9



Na základě 26 hodnocení
BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
360,64 Kč
18,03 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
35m 46s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s819 189,96 Kč/1kg
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L11,24 Kč/1l
561,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hamann Aktions-Blumenerde 40l - eine praktische Grundlage für kräftiges Pflanzenwachstum
8,03 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
155,16 Kč/1kg
305,66 Kč
Prodejce: somnia24

Univerzální zahradní zemina s pH 5,5-6,5 pro květiny 5l
7,60 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zemina substrát pro sazenice a bylinky 20L COMPO
30,64 Kč/1l
612,85 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,45 Kč/1kg
606,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Paleta 1000 l (50×20 l) – univerzální zemina pro zeleninu a květiny, pH 5,2–6,2, směs rašeliny a kompostu Feniks
7,05 Kč/1l
7 052,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

Zemina pro muškáty a balkónové rostliny 50 litrů
11,42 Kč/1l
604,08 Kč
-32,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Kvalitní univerzální zemina pro květináče 5 l, substrát 4 v 1 s mikroorganismy pro květiny, zeleninu, sazenice, pěstební médium, pro pokojové rostliny, zeleninu a trávníky
8,80 Kč/1l
44,00 Kč
Prodejce: botle

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
90,71 Kč/1kg
332,01 Kč
Prodejce: M_plus_L

Univerzální zahradní zemina pro zeleninu a květiny 40 l bez rašeliny s komp
58 900,00 Kč/1kg
589,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Univerzální základna pro květiny 20l
Vlastnosti produktu:
- BIOVITA univerzální zemina je nepostradatelným substrátem pro výsadbu a přesazování okrasných rostlin v domech, zahradách, na balkonech a terasách, s výjimkou kyselomilných rostlin.
- Obsahuje vícesložkové hnojivo, takže ji není třeba hnojit po dobu 4 až 6 týdnů. Vysoký obsah rašeliny v substrátu zvyšuje vzdušnou kapacitu, zlepšuje strukturu a vytváří příznivé podmínky pro rozvoj kořenového systému.
- Správně složená směs komponentů zajišťuje velmi dobrou schopnost zadržovat vodu, ale substrát nesmí zcela vyschnout.
- Pečlivě zvolené chemické a fyzikální složení půdy vytváří příznivé podmínky pro vývoj a růst rostlin.
- Vícesložkový substrát, připravený k použití.
Specifikace: Vhodný pro pěstování rostlin, které se nacházejí na území ČR:
- Objem: 20 litrů,
- PH reakce: 5,5-6,5,
- Rozměry balení: 55 x 30 x 9 cm.
Některé užitečné informace:
- Rostliny lze vysazovat a přesazovat po celé vegetační období, ale vyhněte se úplnému zastavení intenzivního kvetení a zimnímu klidu,
- Při výsadbě a přesazování dbejte na to, abyste nepoškodili kořenový systém rostlin,
- Při výsadbě a přesazování dbejte na to, abyste nepoškodili kořenový systém rostlin, kořenový bal pečlivě očistěte od odumřelých částí, osušené rostliny ponořte asi na 1 minutu do vody,
- Pokud rostlinu sázíte do nádoby, nezapomeňte na drenážní vrstvu, např. keramzit Biovita,
- Nový květináč by měl být o něco větší než starý,
- Po přesazení vydatně zalijte,
- Při výsadbě na zahradě lze zeminu z výkopu částečně smíchat s hotovým substrátem Biovita.
Použití: V případě, že se jedná o rostlinu, která se používá k výrobě biobavlny, je třeba ji použít k výrobě biovaku:
Přípravek je vhodný k přesazování, přesazování a plnění květináčů, zahradních, záhonových a zeleninových rostlin. Nepoužívejte pro kyselomilné rostliny.
Univerzální půda 5,5-6,5 pH 20L
BIOVITA Univerzální zemina je revoluční vícesložkový substrát speciálně vyvinutý pro výsadbu a přesazování okrasných rostlin v interiéru, na zahradě i na balkoně. Díky svému jedinečnému složení se vaše rostliny budou zdravě a bujně vyvíjet a dlouho vás budou těšit svou krásou.
Výhody: Vhodný pro pěstování rostlin, které jsou vhodné pro pěstování na zahradě:
Zvýšená vzdušná kapacita: vysoký obsah rašeliny ve složení BIOVITA Universal Soil zvyšuje propustnost půdy pro vzduch, a tím podporuje správný vývoj kořenového systému rostlin.
Hnojení více živinami: Díky vícesložkovému hnojivu (EC) s mikro a makro prvky nevyžaduje substrát další hnojení po dobu 4-6 týdnů. Vaše rostliny dostanou všechny potřebné živiny, což vede ke zdravému růstu a intenzivnímu vybarvení listů.
Připraveno k použití: Přípravek je připraven k použití přímo z obalu, takže výsadba a přesazování jsou snadné a pohodlné.
Použití:
Ideální pro všechny druhy okrasných rostlin doma, na zahradě nebo na balkoně.
Vynikající volba pro milovníky rostlin, kteří chtějí zajistit optimální podmínky pro růst a zdravý vývoj svých rostlin.
Univerzální zemina BIOVITA je nejen zárukou vynikajícího růstu vašich rostlin, ale díky svému organickému složení také péčí o životní prostředí.
Informace:
Značka : Biovita
Objem : 20 litrů
Typ: Univerzální zemina pro květiny, zeleninu, rostliny
Zemina BIOVITA je ideální volbou pro všechny vaše pokojové rostliny, květiny a bylinky. Tato vysoce kvalitní zemina byla speciálně vyvinuta tak, aby zajistila optimální přísun živin a zdravý růst kořenů. Zvláštní výhodou je integrované hnojivo s pomalým uvolňováním, které vašim rostlinám poskytuje potřebné živiny až po dobu 4 týdnů, takže budou skvěle prospívat. Půda zajišťuje vynikající propustnost vzduchu a zároveň uchovává dostatek vody, aby byly vaše rostliny odolnější vůči chorobám. Tato zemina je k dispozici v různých velikostech balení a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám, ať už máte malý květináč nebo větší zahradu. Spolehněte se na BioVitu a poskytněte svým rostlinám tu nejlepší možnou péči a vytvořte jim prosperující domov.
- Rozměry
- 20 L
- Hmotnost
- 18 kg
- Objem
- 20 l
- Kód EAN
- 5907813160035
- Výrobce
- Biovita
- Rozměry
- 20 L
- Hmotnost
- 18 kg
- Objem
- 20 l
- Kód EAN
- 5907813160035
- Výrobce
- Biovita
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
155,16 Kč/1kg
305,66 Kč
Prodejce: somnia24

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Hamann Aktions-Blumenerde 40l - eine praktische Grundlage für kräftiges Pflanzenwachstum
8,03 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,13 Kč/1l
422,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

6 ks Levandule 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, pravá levandule, vytrvalá vonná rostlina vhodná do zahrady, na balkon a do květináčů
189,89 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,45 Kč/1kg
606,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

1000 semen levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pro zahradu a včely | Vytrvalá, mrazuvzdorná a aromatická rostlina
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
558,57 Kč
Prodejce: somnia24

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,88 Kč/1l
329,41 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
900,34 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,40 Kč/1m
732,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 781,40 Kč/1l
539,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / květináč 10,5 - hortenzie s nádhernými květy
85,20 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesně podle očekávání
Výrobek přesně podle očekávání. Včasné dodání zdarma. Ideální, pokud nechcete nebo nemůžete nosit těžké předměty.
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé odeslání
Je hezké, že se vždy dodávají v pětilitrových pytlích. Takže půda nevysychá. Opět s radostí
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zemina pro květináče
Zemina pro květináče dorazila rychle a byla dobře zabalená. Byla již použita. Děkuji!
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem velmi spokojen.
Mohu ji doporučit ostatním, koupil jsem si ji již dříve a jsem spokojen.
Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě skvělé!
Mohu jen doporučit kvalitu a dodání! Děkuji! :-) MM
Ohodnoceno dne 20. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zemina pro květináče
S článkem jsem velmi spokojená a ráda ho doporučím ostatním!
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šrouby
Vše bylo k nejlepší spokojenosti a super
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Velmi rychlé a špičkové zboží
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
413,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,36 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
554,82 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(45)Počet hodnocení: 45
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12,65 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
178,20 Kč
Prodejce: OasisofLife
178 199,99 Kč/1kg

Univerzální zahradní zemina na květiny 35 l
525,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,03 Kč/1l