4,8



Na základě 26 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CANNA Terra Professional Plus, 50 litrů | půdní substrát37,42 Kč/1l
1 870,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L12,26 Kč/1l
612,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO 11131 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 10 litrů
98,00 Kč/1kg
375,33 Kč
Prodejce: M_plus_L

Univerzální zahradní zemina s pH 5,5-6,5 pro květiny 5l
7,60 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
90,50 Kč/1kg
331,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
146,64 Kč/1kg
290,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zemina substrát pro sazenice a bylinky 20L COMPO
30,64 Kč/1l
612,85 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Univerzální zahradní zemina pro zeleninu a květiny 40 l bez rašeliny s komp
58 800,00 Kč/1kg
588,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

Rose Soil 20L Specializovaný substrát s perlitem
65,83 Kč/1kg
394,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kvalitní zemina COMPO SANA připravená k použití je dokonale přizpůsobena speciálním požadavkům na výsadbu a přesazování zelených a kvetoucích rostlin.díky speciální kombinaci jednotlivých vysoce kvalitních látek, jako je obsažené startovací hnojivo, aktivátor kořenů AGROSIL a respirační vločky PERLITE z přírodní vulkanické horniny, jsou rostliny optimálně zásobeny všemi důležitými hlavními a stopovými živinami po dobu přibližně 8 týdnů. Doplňkové hnojení je proto nutné až po uplynutí předem stanovené doby. Optimální využití živin prostřednictvím kořenů rostlin umožňuje hodnota pH speciálně upravená podle potřeb rostlin.
Pěstební médium pro výsadbu a přesazování pokojových, balkónových a zahradních rostlin.
Není vhodné pro bahenní rostliny, sazenice a orchideje
Přiložené startovací hnojivo okamžitě zásobuje rostliny všemi důležitými hlavními a stopovými prvky po dobu 8 týdnů
Doplňkové hnojení není mezitím nutné
PERLITE respirační vločky z přírodní vulkanické horniny zajišťují velmi dobrou absorpci a akumulaci vody
AGROSIL kořenový aktivátor podporuje vyváženou distribuci živin a zlepšuje růst kořenů
Díky němu má zemina v květináčích kyprou, vzdušnou strukturu
Speciální hodnota pH umožňuje optimální využití živin mladými kořeny
| Nevhodné pro použití ve sklenících | Vhodné pro použití v interiéru | Vhodné pro použití na balkonech a terasách | Vhodné pro použití v zahradě |
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
Pěstební médium. S respiračními vločkami z vulkanické horniny perlitu a aktivátorem kořenů Agrosil. Pomalu se uvolňující hnojivo se všemi důležitými hlavními a stopovými živinami zajišťuje rostlinám rovnoměrný přísun živin po dobu přibližně 8 týdnů.
Vysoce kvalitní univerzální zemina pro pokojové, balkónové a zahradní rostliny. Pro optimální start: Zlepšený přísun živin až na 12 týdnů. Optimální podmínky pro růst kořenů pro lepší zásobování vodou a živinami. Integrovaná směs stopových živin pro prokazatelně silnější a zdravější rostliny.
- Hmotnost
- 1.97 kg
- Objem
- 5 l
- Kód EAN
- 4008398111212
- Číslo produktu
- 1112122004
- Výrobce
- COMPO
- Hmotnost
- 1.97 kg
- Objem
- 5 l
- Kód EAN
- 4008398111212
- Číslo produktu
- 1112122004
- Výrobce
- COMPO
K tomu se hodí také

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
90,50 Kč/1kg
331,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
92,39 Kč/1kg
362,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / květináč 10,5 - hortenzie s nádhernými květy
85,20 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Rychlovarná konvice Aigostar s LED osvětlením, 2200 W, 1,7 l, ochrana proti vyvaření, bez BPA, bílá
805,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

KOTARBAU® Sada prachovky a smetáku Sada na zametání s hliníkovou násadou
494,85 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

COMPO 11602 COMPO SANA Zemina pro bonsaje, 5 litrů
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé a velmi dobré!
Vše proběhlo dobře, od objednání až po doručení. A pak jsem obdržela známou zeminu pro květináče za příznivou cenu. Na Kaufland se budu dívat častěji.
Ohodnoceno dne 5. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Velmi dobrá zemina pro květináče. Můžeme ji doporučit ostatním. Poměr cena/výkon je naprosto v pořádku, moc děkujeme!
Ohodnoceno dne 11. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Volná, skvělá půda
Koupila jsem si praktické pytle po 5 litrech a byla jsem velmi spokojená. spokojen. Zemina je skvělá pro přesazování nebo pro balkónové rostliny.
Ohodnoceno dne 10. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Dodávka velmi rychlá Výrobek je dobrý, pokud se to dá říct o zemině pro květináče Je to určitě zemina a ne dřevo a tak dále
Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží bylo dodáno tak, jak bylo popsáno v inzerátu. Vše je v pořádku.
Na začátek jsem spokojen. Šikovná velikost balení.
Ohodnoceno dne 10. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučuji
S nákupem jsem spokojen. Objednávka dorazila rychle. Děkuji
Ohodnoceno dne 16. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejlepší kvalita
Tento článek je vynikající
Ohodnoceno dne 4. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doručeno na
Položka také odpovídá objednávce.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro kaktusy a sukulenty v sáčku o objemu 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,65 Kč
Prodejce: bauschnell
7,29 Kč/1l

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
4,84 Kč/1l