4,8



Na základě 48 hodnocení
Model:
Erde Für Kakteen Und SukkulentenPodobné produkty

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L12,65 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Půdní substrát pro orchideje a Orchidaceae 5 litrů
54,80 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Univerzální zahradní zemina s pH 5,5-6,5 pro květiny 5l
7,60 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,97 Kč/1kg
305,30 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,80 Kč/1l
329,01 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
146,75 Kč/1kg
290,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,11 Kč/1l
80,57 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,80 Kč/1l
238,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rostlinný substrát LECHUZA PON 12 L
60,00 Kč/1l
720,00 Kč
Prodejce: Gardners

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zemina pro kaktusy a sukulenty 5L Biovita
Zemina pro kaktusy a sukulenty 5LBiovita je speciální substrát vhodný pro výsadbu a přesazování kaktusů a dalších sukulentů.
Kaktusy a sukulenty rostou ve svém přirozeném prostředí v obtížných a náročných podmínkách, proto jsme vyvinuli substrát, který se přizpůsobuje jejich potřebám. Díky minerálním přísadám, které se v substrátu používají ve velkém množství, jako je například keramzit, je struktura substrátu porézní a propustná. To pomáhá regulovat rovnováhu vzduchu a vody, zabraňuje přemokření a chrání kořeny před nadměrnou vlhkostí.
Půda obsahuje správnou dávku mikro- a makroprvků potřebných pro dobrý růst rostlin. Vícesložkový substrát, který lze okamžitě použít.
Doplňující informace: Půda je vhodná pro pěstování rostlin, které se nacházejí na území České republiky:
- Protože kaktusy mají rády dobré sluneční světlo, lze je pěstovat na okenních parapetech orientovaných na jih a ve sklenících a zimních zahradách. Výjimkou jsou roubované kaktusy (barevné hlavičky), které by neměly být umístěny na plném slunci.
- Zalévat je třeba velmi střídmě, zejména v období zimního klidu. V tomto období má na kaktusy pozitivní vliv snížení okolní teploty na 10 až 15 stupňů.
- Kaktusy je nejlépe přesazovat na podzim nebo v zimě. Je třeba dbát na to, aby nedošlo k poškození kořenového systému rostliny, a pečlivě odstranit odumřelé části kořenového balu.
- Při sázení rostliny do nádoby nezapomeňte na drenážní vrstvu, například keramzit Biovita.
Použití: V případě, že se jedná o rostlinu, která se nachází na území České republiky, je nutné ji použít:
- Ideální pro výsadbu přesazených kaktusů v květináčích a všech druhů sukulentů v květináčích, truhlících a zemině.
- Přírodní organický substrát pro pěstování kaktusů a všech sukulentů, např. orchidejí, rohovníků, rozchodníků, aloe.
- Hmotnost
- 2.2 kg
- Objem
- 5 l
- Model
- Erde Für Kakteen Und Sukkulenten
- Kód EAN
- 5907813162985
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5907813162985
- Výrobce
- Biovita
- Hmotnost
- 2.2 kg
- Objem
- 5 l
- Model
- Erde Für Kakteen Und Sukkulenten
- Kód EAN
- 5907813162985
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5907813162985
- Výrobce
- Biovita
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 14064 COMPO Hnojivo pro kaktusy a sukulenty, 250 ml dávkovací láhev
579,71 Kč/1kg
202,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sansevieria trifasciata Futura Superba 30-35 cm / květináč Ø 10 cm - barevné konopí luční
141,20 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

KRUMAD síťka proti hmyzu na balkonové dveře magnet 100x220 cm Lze zkrátit na rozměr 80/90/100 x 210/220 cm Síťka proti hmyzu na balkonové dveře bez vrtání Síťka proti hmyzu na balkonové dveře černá
171,67 Kč/1m
377,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
72,97 Kč/1kg
352,43 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
92,39 Kč/1kg
362,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,80 Kč/1l
329,01 Kč
Prodejce: somnia24

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
146,75 Kč/1kg
290,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
460,88 Kč/1l
460,88 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Stínová rostlina s neobvyklým vzorem listu - Calathea roseapicta - kvetinác 14 cm - výška cca 50 cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Zemní substrát pro borůvky a čučoriedky 15l účinný
29,20 Kč/1l
437,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

UISEBRT Sprchová židle 360° otočná sprchová sedačka Koupelnová židle Sprchová stolička Koupelová stolička 7-polohová nastavitelná Max. 136 kg Kulatý hliníkový plast
726,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Teleskopická péřová prachovka se 3 hlavicemi do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická péřová prachovka Teleskopická rukojeť Ruční prachovka pro úzké prostory Šedá Retoo
278,99 Kč
-102,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
176,49 Kč
Prodejce: Retoo

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Zahradní drenáž z keramzitu 5L 8-16mm
55,65 Kč/1l
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

tekuté hnojivo ve spreji pro listy rostlin rodu Monstera s 16 stopovými prvky. Tekuté hnojivo pro květiny ve spreji, hotové k použití, s vysokým obsahem esterů, 300 ml
4 466,67 Kč/1l
1 377,75 Kč
-37,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 340,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Swiffer 5410076291076, Modrá
406,95 Kč/1m²
329,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonasrath
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%2% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
2%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení, zboží odpovídá popisu
S dodávkou jsem velmi spokojená, zemina odpovídá popisu. Jelikož jsem laik, budou muset rostliny, které byly tímto produktem „obdarovány“ teprve včera, napsat vlastní recenzi... Jinak se vše zdá být v pořádku a já trpělivě čekám na reakce rostlin...
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rostlina byla nadšená.
Speciální zemina pro "Dracaena palmy" byla čerstvá a snadno se používala. Zboží bylo dobře zabaleno a dorazilo velmi včas. Mohu jen doporučit.
Ohodnoceno dne 8. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spolehlivé
Půda dorazila rychle. Zatím jsem ji netestoval. Cena je bezkonkurenční, snad bude zemina dělat to, co má. ☺️ Díky prodejci
Ohodnoceno dne 19. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi velmi dobré!
Dostal jsem substrát pro svou juku. Nejdříve jsem ji zasadila jen tak, ale zjistila jsem, že zemina je příliš těžká a nepropouští vzduch. Pak jsem jen přimíchala keramzit a moje juka je tak spokojená. Stále přibývají nové výhonky. Jsem spokojená.
Ohodnoceno dne 31. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Speciální půda pro kaktusy, super kvalita
Zemina přišla přesně taková, jakou jsem chtěla, velmi kvalitní, sypká, je vidět různorodost komponentů, jsem velmi spokojená, dobře zabalená, rychlé dodání, dobrá cena, co víc si přát, děkuji.
Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Neuvěřitelně rychlé, zboží prvotřídní, moc děkuji
Ohodnoceno dne 10. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Půda je velmi dobrá bez hrudek a chci zdarma Koupím znovu
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Palmerde
Rychlé dodání a navíc skvělá kvalita.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
413,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,36 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,82 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(45)Počet hodnocení: 45
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,65 Kč
Prodejce: bauschnell
7,29 Kč/1l

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12,65 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
178,20 Kč
Prodejce: OasisofLife
178 199,99 Kč/1kg