4,7



Na základě 28 hodnocení
Granulát pro pokojové a jedlé rostliny Lechuza Pon 6 l minerální substrát předhnojený 6-8 měsíců, bez rašeliny
430,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
400,00 Kč-30Kč
66,67 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Seramis speciální substrátové granule pro kaktusy a sukulenty 2500ml68,46 Kč/1l
171,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l146,21 Kč/1kg
289,49 Kč
Prodejce: M_plus_L

Pěstební granulát Lechuza Basicpon 12 l, čistě minerální pěstební substrát pro citlivé rostliny a pro výsev, bez rašeliny, nepředhnojený
34,58 Kč/1l
415,00 Kč
Prodejce: Gardners

Pěstební granulát Lechuza Pon XXL 25 l, neutrální, minerální pěstební substrát vhodný pro všechny pokojové a jedlé rostliny, předhnojený na 6–8 měsíců, bez rašeliny
38,80 Kč/1l
970,00 Kč
Prodejce: Gardners

Pěstební granulát Lechuza Veggie Pon 12 l, organicko‑minerální pěstební substrát pro pěstování zeleniny a bylinek, předhnojený na 6–8 měsíců, bez rašeliny
80,83 Kč/1l
970,00 Kč
Prodejce: Gardners

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Rostlinný substrát ORCHIDPON 6L LECHUZA
66,67 Kč/1l
480,00 Kč
-80,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
400,00 Kč
Prodejce: Gardners

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Granulát pro orchideje Lechuza Orchipon 3 l organo-minerální substrát předhnojený 6-8 měsíců, bez rašeliny
78,33 Kč/1l
235,00 Kč
Prodejce: Gardners

Zemina pro rostliny TERRAPON 6L LECHUZA
66,67 Kč/1l
400,00 Kč
Prodejce: Gardners

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,63 Kč/1l
328,13 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 2881801004 COMPOGRANUPLANT® INDOOR Pflanzgranulat 6,0 l
71,99 Kč/1l
431,96 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,55 Kč/1kg
304,47 Kč
Prodejce: somnia24

Pěstební granulát Lechuza Blackstonepon 18 l, černý, organicko‑minerální pěstební substrát s černou lávou a rostlinným uhlím pro pokojové rostliny, předhnojený, bez rašeliny
65,00 Kč/1l
1 170,00 Kč
Prodejce: Gardners

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
118,90 Kč/1kg
435,17 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rostlinný substrát PON od společnosti LECHUZA zajišťuje vyvážené rozložení živin v kořenové části sadbovače. Sadbovače lze naplnit samotným PON, tj. zcela bez zeminy. S tímto substrátem má rostlina rovnoměrný a kompaktní rozptyl kořenů a vyroste z ní robustní rostlina, ze které se můžete dlouho těšit. PON od společnosti LECHUZA funguje jako nárazník, protože absorbuje přebytečné hnojivo a uvolňuje ho v případě potřeby. Tato přirozená zásoba živin tak zabraňuje tzv. spálení kořenů v důsledku přehnojení. Substrát PON od společnosti LECHUZA navíc průběžně zásobuje kořeny rostlin, a to až na povrch sadbovače. Tímto způsobem dostávají ideální množství vody i podrosty a rostliny s malými kořeny. Každý substrát LECHUZA se skládá z vysoce kvalitních minerálních kamenů, jako je zeolit, praná německá pemza a světlá láva, které jsou bez nečistot a škodlivin. Zeolit stabilizuje rovnováhu PH pro zdravý růst rostlin v květináčích. Makro a mikroživiny jsou trvale zachovány. Čistě minerální substrát pro rostliny zabraňuje napadení kořenů plísněmi. Proto je PON ideální i pro alergiky. Navíc je vhodný pro všechny rostliny, jako jsou listnaté a kvetoucí rostliny, orchideje, citrusy, bylinky, rajčata, ovocné stromy a kaktusy! Strukturálně stabilní rostlinný substrát se ani po dlouhé době nesráží a zachovává si svou vzduchopropustnou strukturu. LECHUZA tak může být používána dlouhá léta bez nutnosti výměny!
- Materiál: Drobné minerální kameny
- Rozměry sáčku: 22 x 10,5 x 34,5 cm (š x h x v)
- Obsah: 6 litrů
- Podrost a rostliny s krátkými kořeny dostanou správné množství vody
- Zajišťuje rovnoměrné rozložení živin v kořenové zóně
- Vhodné pro všechny rostliny
- S optimálním poměrem vzduchu a vody (45 % vody a 55 % vzduchu)
- Chrání před kovy a znečišťujícími látkami
- Struktura zůstává dlouhodobě propustná pro vzduch
- Zabraňuje zahnívání kořenů v důsledku přehnojení
- Zabraňuje rozvoji plísní, které napadají kořeny
- Přírodní pohlcovač zápachu
- Organické, zcela biologicky odbouratelné granule
- Dostatek živin na přibližně 6 měsíců
- Snadno se rozprostírá při plnění květináče
- Poskytuje rostlinám pevnou oporu
- Vhodné pro venkovní použití
Zahradníci a zahradnice, dopřejte své zelené džungli substráty od firmy Lechuza.
Nemůžete pro své zahradničení použít zeminu? Využijte anorganický substrát LECHUZA-PON, který je skvělou alternativou.
Substrát nabídne vašim rostlinám ideálně nastavený poměr minerálních komponentů včetně příměsi pomalu rozpustného hnojiva. Obsažené minerální horniny, jako je zeolit, pemza a lehká láva jsou bez kontaminace či znečišťujících látek. Díky své struktuře substrát ani po letech nesesedává, proto ho můžete používat roky, aniž byste ho museli vyměnit. Minerální složení také chrání kořeny rostlin před škodlivými houbami.
Obáváte se chyb při hnojení? S tímto substrátem už nemusíte! Nadbytečné živiny se v substrátu ukládají a ten je pak rostlině dávkuje postupně. Pokud ho pak použijete v kombinaci se samozavlažovacím systémem Lechuza, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.
Použití
Substrát je vhodný pro pěstování všech rostlin, jako jsou celozelené a kvetoucí rostliny.
Čistě minerální substrát pro rostliny LECHUZA-PON vytváří ideální podmínky pro všechny rostliny - zejména pro pokojové rostliny. Díky svému strukturálně stabilnímu složení je LECHUZA-PON dokonalou alternativou k běžným zeminám do květináčů.
Optimální zásoba živin a vody
LECHUZA-PON poskytuje rostlinám optimální poměr vzduchu a vody, stabilní hodnotu pH a funguje jako zásobárna vody a živin, které se podle potřeby a individuálně uvolňují zpět k rostlinám. Díky vynikající drenážní schopnosti minerálního substrátu nemá přemokření šanci a nedochází k hnilobě kořenů. Substrát je také mimořádně strukturálně stabilní, takže rostlinám poskytuje pevnou oporu v nádobě.
Složení bez rašeliny
LECHUZA-PON se skládá z vysoce kvalitního zeolitu, prané pemzy a lávy a díky svému speciálnímu složení zůstává strukturálně stabilní, protože ve srovnání se zeminou se PON nemůže zhutňovat ani shlukovat. Substrát je již předhnojený a poskytuje rostlinám živiny po dobu 6-8 měsíců bez nutnosti dalšího hnojení. Díky svému čistě minerálnímu základu substrát neposkytuje cíl pro houby ani škůdce, jako jsou např. houbovci, a je proto ideální pro alergiky. Nejlepší volba pro pokojové rostliny!
Tip: Hnojivo obsažené v substrátu vyprchá přibližně po šesti měsících. PERFECT LEAF hnojiva s pomalým uvolňováním a tekutá hnojiva opět poskytují zeleným rostlinám dostatek živin.
Složení a návod
Pemza, láva, zeolit, hnojivo
Vhodné pro použití s jedlými rostlinami
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
LECHUZA-PON je ideální alternativou tam, kde se nemá použít jako výsadbový substrát běžná zemina. LECHUZA-PON LECHUZA-PON je vhodný pro všechny rostliny (také pro orchideje a citrusy). LECHUZA-PON je vyroben z vysoce kvalitních, minerálních hornin, které neobsahují žádné nečistoty ani škodliviny. LECHUZA-PON má optimální poměr vzduchu a vody pro výsadbu rostlin (45% voda – 55% vzduch). Díky tomu je omezena náchylnost k onemocnění. Tento výsadbový substrát se stabilní strukturou ani po letech nesesedává, a zachovává si svoji prodyšnou strukturu. LECHUZA-PON se NEMUSÍ ani po letech vyměňovat! Opakované prosévání při výrobě podíl drobných částic v hornině na minimum. Díky tomu nemůže dojít k usazování bahna na kořenech a je zachováno trvalé vzlínání. Obsažený zeolit stabilizuje trvale optimální hodnotu pH v nádobě na rostliny LECHUZA pro zdravý růst rostlin. Makro a mikro živiny jsou neustále volně přítomné. LECHUZA PON má průběžné vzlínání až na hladinu nádoby. Rostliny vysazené níže a rostliny s malými kořeny jsou díky tomu ideálně zavlažovány. Výsadbový substrát LECHUZA zajišťuje rovnoměrnou distribuci živin do kořenové oblasti vaší nádoby na rostliny. Díky optimálnímu přísunu živin se vytváří rovnoměrný kompaktní kořenový systém a robustní rostlina, ze které budete mít ještě dlouho radost. LECHUZA-PON se chová jako zásobník, který vstřebává přebytečné hnojivo a v případě potřeby ho opět odevzdává zpět rostlině. Přírodní zásobník živin zabraňuje spálení kořenů při přehnojení. LECHUZA-PON má optimalizovat hmotnost násypu. Vaše rostlina bude v nádobě na rostliny pevně ukotvena, což je mimořádně důležité zejména u větších rostlin. LECHUZA-PON zajišťuje vysokou stabilitu vaší nádoby na rostliny LECHUZA a výborně se hodí také do exteriéru. Granulát představuje přírodní prvek, který váže zápach, např. v případě odumření částí kořenů. Těžké kovy a škodliviny (např. voda ze zalévání) jsou díky tomu trvale vázány. Čistě minerální výsadbový substrát zabraňuje růstu hub škodlivých pro růst kořenů. PON je díky tomu vhodný pro alergiky. Nevzniká tak podhoubí pro škůdce (smutnicovití), protože ty se mohou uhnízdit pouze v zemi. PON je sypký materiál, a lze ho proto sypat do pěstebních nádob lopatkou bez nečistot. Při vysázení rostlin do substrátu LECHUZA-PON nemusíte vytahovat úplně celý kořenový bal ze země.
- Rozměry
- 6 litrů
- Hmotnost
- 4 kg
- Objem
- 6 l
- Model
- 19561
- Obsah balení
- Sáček na substrát
- Kód EAN
- 4008789195616
- Číslo produktu
- 19561
- Výrobce
- Rozměry
- 6 litrů
- Hmotnost
- 4 kg
- Objem
- 6 l
- Model
- 19561
- Obsah balení
- Sáček na substrát
- Kód EAN
- 4008789195616
- Číslo produktu
- 19561
- Výrobce
K tomu se hodí také

Rostlinný substrát LECHUZA PON 12 L
60,00 Kč/1l
720,00 Kč
Prodejce: Gardners

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Držák na balkonky COTTAGE 19033 LECHUZA
431,62 Kč/1kg
992,73 Kč
Prodejce: TR8

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,55 Kč/1kg
304,47 Kč
Prodejce: somnia24

Siemens TZ80001A, Čisticí tablety, 10 kusů, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
1 300,00 Kč/1kg
283,87 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,00 Kč
Prodejce: Teshop

Sada rostlin Alocasia, smíšená sada 4 kusů s květináčem
845,96 Kč
Prodejce: OnlinehandelGruber

Univerzální hnojivo pro pokojové rostliny 0,5l
234,00 Kč/1l
117,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Philodendron micans - Dark Climbing Tree Friend - kvetinác 12cm
328,57 Kč
Prodejce: Exotenherz

Zahradní box na polštáře 310 litrů úložný box ratanového vzhledu Uzamykatelný s kolečky Úchyty Černá barva
1 513,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Strelitzia nicolai 25 cm Strom Strelitzia Strom Rajský pták Květina
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,63 Kč/1l
328,13 Kč
Prodejce: somnia24

Samozavlažovací truhlík Lechuza Balconera Color 80x19x19 cm šedý
495,27 Kč/1kg
1 238,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Relaxdays Podložka pod kancelářskou židli, 90 x 90 cm, PVC podložka na podlahu – laminát, parkety, dlažba, protiskluzová, průhledná
828,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
318,31 Kč/1l
318,31 Kč
Prodejce: Octopus

Vyšívací nit 52 doků à 8 m ve 26 barvách, 1 sada
2 055,58 Kč/1m
246,67 Kč
Prodejce: M_plus_L

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Eukalyptová skládací stolička TACOMA přírodní - 37 x 29 cm - skládací dřevěná květinová stolička
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Plagron Lightmix s perlitem 25litrový pytel
15,48 Kč/1l
387,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Rostlinná lampa Rostlinná lampa LED Grow Light 40 Watt - automatický časovač 3-6-12 hodin
839,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Plastový samozavlažovací květináč Lechuza Quadro 21 x 21 x 20,5 cm červený včetně zavlažovacího systému, vložky na rostliny, substrátu a ukazatele hladiny vody
1 058,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LED projektor hvězdné oblohy, noční světlo s efekty hvězd a galaxií, reproduktor Bluetooth, dálkové ovládání, časovač, barvy RGB Retoo
664,99 Kč
Prodejce: Retoo

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DomoDomo

Pěstební granulát Lechuza Pon 30 l, minerální pěstební substrát vhodný pro všechny rostliny, včetně orchidejí, citrusů a jedlých rostlin, předhnojený na 6–8 měsíců, bez rašeliny
39,00 Kč/1l
1 170,00 Kč
Prodejce: Gardners

COMPO 28224 COMPOSubstrát pro výsev a bylinky, bez rašeliny, 5 litrů
157,59 Kč/1kg
304,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

sada 2 kusů - Aloe vera - stáří cca 2 roky - květináč 10,5 cm
328,57 Kč
Prodejce: Exotenherz

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní pěstební substrát
Objem 30 lHmotnost 26 kg
Produkty LECHUZA používáme již řadu let. S Lechuza-Pon máte absolutní záruku skvělého kvetení. Vždycky se k nim rádi vracíme.
Ohodnoceno dne 1. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Objem 30 lHmotnost 26 kg
Výrobky Lakritze používám již několik let a jsem o nich velmi přesvědčen. U této objednávky vše fungovalo perfektně a jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 18 lHmotnost 14,9 kg
Rychlé odeslání, skvělý článek, spravedlivá cena, rád znovu!
Ohodnoceno dne 17. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Objem 18 lHmotnost 14,9 kg
Výrobek je skvělý, kupuji ho již několik let. Bohužel balení bylo mizerné, sáček se roztrhl a v balení byla součástka.
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
všechno super
Objem 30 lHmotnost 26 kg
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 6. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
NEJLEPŠÍ PRODUKT
Objem 6 lHmotnost 4 kg
skvělý
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Extrémně rychlé dodání
Objem 30 lHmotnost 26 kg
Jako vždy
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 18 lHmotnost 14,9 kg
Objednáno podruhé Super produkt !
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell
7,28 Kč/1l

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12,65 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
178,20 Kč
Prodejce: OasisofLife
178 199,99 Kč/1kg