Zemina a mulč
461 výsledků
Další informace o reklamě

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
413,62 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
41,36 Kč/1l

Granulát pro kaktusy a sukulenty Lechuza Cactuspon 3 l neutral neutrální čistě minerální substrát bez rašeliny, nepředhnojený
235,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – čt 22. října
Prodejce: Gardners
78,33 Kč/1l

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační žlutý 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70
488,72 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: VISO
9,77 Kč/1l

Biobizz All-Mix, 20 litrů | Zemina pro výsadbu



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
217,52 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: BestBrandShop
10,88 Kč/1l

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(118)Počet hodnocení: 118
329,01 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
65,80 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Zemina a mulč a mnoho dalšího
Začít šetřit
Nohel Garden Substrát FORESTINA HOŠTICKÝ rododendrony,azalky,vřesy 20l
235,08 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: VISO
11,75 Kč/1l

Univerzální zemina pro květiny,rostliny, přírodní, 10 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
139,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
13,90 Kč/1l
Další informace o reklamě

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Nohel Garden Substrát FORESTINA PROFÍK pro modré hortenzie 15l
233,04 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: VISO
15,54 Kč/1l

Pěstební granulát Lechuza Palmpon 25 l, neutrální, organicko‑minerální substrát pro palmy a středomořské rostliny pěstované v nádobách, předhnojený na 6–8 měsíců, bez rašeliny
1 235,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – čt 22. října
Prodejce: Gardners
49,40 Kč/1l

COMPO 11131 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 10 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20
375,33 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L
98,00 Kč/1kg

Substrát FORESTINA PROFÍK pro kaktusy a sukulenty 5l
99,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Hornbach
19,80 Kč/1l

Keramzit 8-16 Mm 20L Agro
294,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Gardners
25,79 Kč/1kg

Substrát FORESTINA PROFÍK s kůrou orchideje a bromélie 5l
99,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Hornbach
19,80 Kč/1l

Rašelinový substrát půda pH 5,5-6,5 BIOVITA 50L
591,08 Kč
-325,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,06 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: DomoDomo
5,32 Kč/1l

Pěstební granulát Lechuza Basicpon 12 l, čistě minerální pěstební substrát pro citlivé rostliny a pro výsev, bez rašeliny, nepředhnojený



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
415,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – čt 22. října
Prodejce: Gardners
34,58 Kč/1l

Dekorativní dřevní štěpka dekorativní šedá kůra 50l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
699,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
13,98 Kč/1l

COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
373,27 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
74,65 Kč/1l

CANNA Terra Seed Mix, 25 l | půdní substrát



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 544,10 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: NetworkTechnologies
61,76 Kč/1l

Orchidejová zemina s květináčem 0,65 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
102,38 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
157,51 Kč/1l

Kokosová kvašená půda 70 litrů
1 379,45 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení so 10. – po 12. října
Prodejce: NetworkTechnologies
275,89 Kč/1kg

Nohel Garden Substrát FORESTINA HOŠTICKÝ zahradnický 40l
285,19 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: VISO
7,13 Kč/1l

Substrát pro rostliny milující kyselou půdu, 20 litrů – vhodný pro rododendrony, azalky, borůvky a další rostliny preferující kyselou půdu
95,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: DomoDomo
4,75 Kč/1l

Hnědý drcený kámen, frakce 8-16 mm, objem 18 litrů. Drenážní materiál pro květináče a truhlíky
161,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: DomoDomo
8,94 Kč/1l

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,74 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
604,00 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: BestBrandShop
12,08 Kč/1l

Aktivní uhlí od Dr.Soil® - Biochar v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
233,74 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: DrSoil
233,74 Kč/1l

Keramzit pro zahradu a drenáž 10-20 mm 5L Pflanzgranulat pěstební médium jílové granule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,00 Kč
plus 350,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: botle
42,00 Kč/1kg

OraGarden Premium Monstera Soil 3 litry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 190,96 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Arboremedia
396,99 Kč/1l

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
331,49 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L
90,57 Kč/1kg

Dekorativní dřevěné hobliny žluté 50L



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
649,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
12,98 Kč/1l

Zemní substrát pro kyselomilné rostliny 50l
264,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
221,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo
4,42 Kč/1l

Paleta 1000 l (50×20 l) – univerzální zemina pro zeleninu a květiny, pH 5,2–6,2, směs rašeliny a kompostu Feniks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 052,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Feniks_eko
7,05 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro masožravce v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l
Další informace o reklamě

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
plus 97,11 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
- Zemina a mulč
- Zahradní substráty
- Mulčovací kůra
- Lávový mulč
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 600 Kč
- Více než 600 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Biovita
- COMPO
- BioBizz
- Lechuza
- Feniks_eko
- Achiount
- Agaris
- AGRO
- AGRO CS
- Algoflash
- Astra
- Big Buy Cooking
- Biobizz Worldwide SL
- botle
- BROS
- CANDeal
- Canna
- CANNA Deutschland GmbH
- CELAFLOR
- CLAIRLAND
- Clonex
- Cocosity
- COM-Four
- CybexaTrade
- Den Braven
- DrSoil
- Eko-Ziem
- Eurobaustoff
- Ferrarium.nl
- Fertiligène
- Fibo ExClay Deutschland GmbH
- Flexol
- Floordirekt
- Floragard
- FloraSelf Bio
- Florganics
- Fokelyi
- Forestina
- Gistuch
- Gofarfar
- GRAMOFLOR GmbH & Co. KG
- Gregor Ziegler
- Growgreens
- Gusta Garden
- Hamann
- InstaGreen
- KB
- KOTARBAU
- LERAVA
- Markenlos
- Meoiruery
- Merkloos
- Nikcorp
- Nobo Kids
- Nohel Garden
- Northio
- Oasis of Life
- OEM
- OR BRUN
- OraGarden
- ORBIO
- Organifer
- PADU
- Plagron
- Planta
- Pokon
- PRIMA®
- RAŠELINA
- Rašelina Soběslav
- Romberg
- Rosteto
- ROTHENBERGER
- Rourke
- SANIFLOR
- Selgros
- Semo
- Seramis
- Siena Garden
- Sobex
- Solbio
- SOLDOR
- Substral
- Substral Naturen
- Terrario
- ToMTuR
- Ubbink
- Westfalia
- Wokas