5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L12,26 Kč/1l
612,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
146,64 Kč/1kg
290,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zemina substrát pro sazenice a bylinky 20L COMPO
30,64 Kč/1l
612,85 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Univerzální zahradní zemina s pH 5,5-6,5 pro květiny 5l
7,60 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,40 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,88 Kč/1kg
305,12 Kč
Prodejce: somnia24

Bigos 8l profesionální zemina pro monstery a filodendrony
24,91 Kč/1l
199,24 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zemina pro jehličnany a acidofilní rostliny Biovita 50l
71,39 Kč/1kg
604,60 Kč
-33,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Substrát Gramoflor - Výsev a řízkování 15 l
31,52 Kč/1kg
192,25 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Půda pro kapradiny 5 l vícesložkového substrátu s rašelinou a startovacím hnojivem
Zemina pro kapradiny od společnostiBIOVITA je hotový, osvědčený a účinný substrát, který je speciálně přizpůsoben potřebám kapradin v domácnosti a na zahradě.
Díky vysokému obsahu rašeliny se substrát vyznačuje výbornou retencí vody, vzdušnou strukturou a vysokým obsahem humusu, což se projevuje intenzivním růstem a zdravým vývojem kořenů.
Přípravek je připraven k použití a je dodáván v praktické 5litrové nádobě.
Výhody:
Připraveno k použití, není třeba míchat ani přidávat další přísady
vysoký obsah rašeliny zadržuje vodu a zajišťuje propustnost vzduchu
Bohatá na humus, podporuje rozvoj kořenového systému
Obsahuje vhodnou dávku startovacího hnojiva
Vhodné složení mikro a makro prvků
Podporuje zdravý růst a svěží zelenou barvu kapradin
Univerzálně použitelný - pro domácnost i zahradu
Praktické balení 5 litrů
Technické parametry: Materiál je vhodný pro pěstování rostlin, které jsou vhodné pro pěstování v zahradě:
Značka: BIOVITA
Typ produktu: Zemina pro kapradiny
Použití: Výsadba a přesazování kapradin
O bsah balení: 5 litrů
Typ substrátu: Vícesložkový s vysokým obsahem rašeliny
S přídavkem hnojiva: Ano, účinný po dobu 3-4 týdnů
Forma: Složení: hnojivo, hnojivo, hnojivo, hnojivo, hnojivo: Připraveno k použití
Rozsah objemu: 5,0-6,0 litrů
Hodnota pH: 5,0 - 6,0
Preventivní opatření:
Výrobek je bezpečný pro rostliny
Neobsahuje žádné škodlivé chemické látky
Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě
- Hmotnost
- 1.7 kg
- Objem
- 5 l
- Kód EAN
- 5907813160332
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5907813160332
- Výrobce
- Biovita
- Hmotnost
- 1.7 kg
- Objem
- 5 l
- Kód EAN
- 5907813160332
- Číslo produktu
- GSHB_domodomo_5907813160332
- Výrobce
- Biovita
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
266,43 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Půdní substrát pro kaktusy a sukulenty 5l
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,40 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zemina substrát pro sazenice a bylinky 20L COMPO
30,64 Kč/1l
612,85 Kč
Prodejce: Dragtek-com

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,00 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Vícenásobná zásuvková lišta s vypínačem Schuko s dětskou ochranou 4násobná 3m
370,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SÖHNGEN 1009161 aluderm®-aluplast obvaz na prsty - stabilní, 18 x 2 cm, 10 kusů
2 465,56 Kč/1m
443,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pampers 81688059, Vlhčené dětské ubrousky, Dermatologicky testováno, Hypoalergenní, Neutrální pH, Neparfémované
125,52 Kč/1kg
866,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Bigos 8l profesionální zemina pro monstery a filodendrony
24,91 Kč/1l
199,24 Kč
Prodejce: DomoDomo

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

BioBizz Fish-Mix 0,5 l růstové hnojivo pro půdu a Coco Grow
2 153,10 Kč/1l
1 076,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Půdní substrát pro orchideje a Orchidaceae 5 litrů
54,80 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Minerální gelové hnojivo pro zelené rostliny 0,5l
198,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 561,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro kaktusy a sukulenty v sáčku o objemu 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,65 Kč
Prodejce: bauschnell
7,29 Kč/1l

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
4,84 Kč/1l