5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Škrabka na led 17x22 cm Pozinkovaná ocel Škrabka na led Dřevěná rukojeť 120 cm Škrabka na led Škrabka na led Škrabka na led Zahradní nářadí Škrabka na půdu Škrabka na plevel Škrabka na led Škrabka na plevel Škrabka na led362,20 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Tetra Tablets Tips 75 Tabletten17 554,40 Kč/1l
438,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Zahradnický Keramzytek 4-8 mm v květináči 18L čistě jemný26,02 Kč/1l
468,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Seramis speciální granule pro orchideje Váš zelený palec 2500ml47,26 Kč/1l
118,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Garten-Blähton 4-8 mm, 4 litry, drenážní granulát pro rostliny v květináčích a na balkónech
11,00 Kč/1l
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Nohel Garden Substrát FORESTINA PROFÍK pro modré hortenzie 15l
15,54 Kč/1l
233,04 Kč
Prodejce: VISO

Terrario Brazílie Bažiny 4l - substrát z kokosových vláken Terrario
14,26 Kč/1l
57,02 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Škrabák na led 30cm 60020
143,93 Kč
Prodejce: MCProfi

KRUMPHOLZ pěchovač ledu šířka čepele 150 mm výška čepele 165 mm - 3401
1 005,12 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Kerbl Stoßscharre 15 cm Eisstäßer Metall, Federstahl 1 mm, Schaber ohne Stiel
710,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Šířka nárazového škrabáku 150 mm - G254S
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

škrabka 15/8 led s nás.100 cm ICE1
181,83 Kč
Prodejce: VISO

Kerbl Stoßscharrenstiel 36 mm (Eisstäßerstiel, aus Esche 120 cm) 29263
1 024,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sprchový gel Aloe Vera 500ml
196,00 Kč/1l
98,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Fiskars Škrabka Na Led 1001639
1 047,87 Kč
Prodejce: Landema

Levior Sekáč na led 17cm s násadou
210,07 Kč
Prodejce: MCProfi

Škrabka na led 300 mm Škrabka na led Škrabka na led Škrabka na beton
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tyčinky na nanuky - 500 dřevěných tyčinek z přírodního dřeva
1 332,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Miska na zmrzlinu - sada 2 kusů - hliník
972,86 Kč
Prodejce: oCreon
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Biovita zahradnický perlit pro provzdušnění půdy, bílý, 2–6 mm, 10 l
BIOVITA zahradnický perlit je přírodní minerální produkt, který dokonale zlepšuje strukturu půdy a podporuje dobrý vývoj rostlin. Díky své porézní struktuře účinně kypří půdu a zvyšuje její prodyšnost a schopnost zadržovat vodu.
Je ideální jako přísada do zeminy, rašeliny nebo jiných substrátů. Lze jej použít i samostatně při hydroponickém pěstování. Poskytuje optimální podmínky pro kořenový systém a podporuje zdravý růst rostlin.
Výhody produktu:
Vylepšená struktura půdy – účinně kypří substrát.
Podpora kořenů – zlepšuje provzdušnění a vývoj kořenového systému
Zadržování vlhkosti – vysoká schopnost sorpce vody a živin
Všestranné použití – k smíchání s půdou, rašelinou nebo v hydroponických systémech
Přírodní původ – bezpečný minerální produkt
Lepší růst rostlin – vytváří optimální podmínky pro růst
Parametry:
Typ: zahradnický perlit
Značka: BIOVITA
Objem: 10 l
Zrnitost: 2–6 mm
Barva: bílá / šedá
Účel: provzdušnění a prokypření půdy
Balení: pytel
- Hmotnost
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- Kód EAN
- 5907813164996
- Výrobce
- Biovita
- Hmotnost
- 10 kg
- Objem
- 10 l
- Kód EAN
- 5907813164996
- Výrobce
- Biovita
K tomu se hodí také

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

MODIFORM Plastový květináč, na orchideje, průměr 19 cm, čirá
51,00 Kč
Prodejce: Gardners

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SONGMICS Sprchová polička, rohová polička, 4 police, koupelnová polička, 85-305 cm, výškově nastavitelná
757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

Kokosová vlákna pro květiny 20L - kokosová zemina pro rostliny - kokosová vlákna pro rostliny, přírodní - zemina pro vyvýšené záhony, vhodná jako zemina pro palmy, zemina pro pokojové rostliny
8,80 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zemina substrát pro sazenice a bylinky 20L COMPO
30,64 Kč/1l
612,85 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Monstera Deliciosa Variegata, výška 40-50 cm | Vzácná pokojová rostlina s pestrými listy | Exotická rostlina z rodu Monstera
722,02 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rostoucí osvětlení od společnosti Lumatek
9 752,94 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kuchyňské náčiní - sada 12 ks. Ruhy 21804
250,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

Pytel na brambory XXL - 2 kusy / 70 litrů každý - s uchy a průzorem
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

HP OfficeJet Pro 8022e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Oboustranný tisk, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Černá, Bílá
9 246,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Bambusová kuchyňská polička - 2 ks Ruhhy 25661
280,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Kiwi Jenny 30 cm - Actinidia chinensis Jenny - samosprašná/samoplodná
94,94 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Continental RideTour, 28", Silnice, Bezdušová pneumatika, Technologie folding bead, Černá, 180 TPI (počet vláken na palec)
389,00 Kč
Prodejce: Holokolo

Bomann EH 561, Volně stojící sporák, Bílá, Otočné, Čelní, Utěsněná plotna, 4 zóna/zón
9 112,09 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží odpovídá popisu. Doba dodání byla v pořádku.
Zboží odpovídá popisu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zahradnický Keramzytek 4-8 mm v květináči 18L čistě jemný
468,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant
26,02 Kč/1l

Seramis speciální granule pro orchideje Váš zelený palec 2500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
118,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47,26 Kč/1l