4,7



Na základě 26 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Další informace o reklamě
KRUMAD síťka proti hmyzu na balkonové dveře magnet 100x220 cm Lze zkrátit na rozměr 80/90/100 x 210/220 cm Síťka proti hmyzu na balkonové dveře bez vrtání Síťka proti hmyzu na balkonové dveře černá171,67 Kč/1m
377,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

Další informace o reklamě
UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Moskytiéra 130 x 150 cm na okna Černá moskytiéra se zapínáním na suchý zip132,09 Kč/1m
198,13 Kč
Prodejce: KOTARBAU
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Intirilife síť proti hmyzu ze skelných vláken černá, prodává se na metry šířka 80 cm velikost ok 1,2 mm - UV odolná síť proti hmyzu síťka na okna dveře
343,42 Kč/1m
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cadorabo

vidaXL Mucholapka hliníková 100x500 cm stříbrná
145,18 Kč/1m
804,23 Kč
-78,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

G&M síť proti hmyzu černá 130x150cm okenní síť proti hmyzu síť proti hmyzu síť na okna ochrana proti mouchám komárům hmyz letní doplňky
143,44 Kč/1m²
279,71 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

10 x černá síťka proti hmyzu síťka proti hmyzu okenní síťka proti hmyzu 130 x 150 cm
778,76 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

EASYmaxx síť proti hmyzu sada 2 ks pro okna ochrana proti pylu Magic Click moskytiéra střih na velikost okna do 150x130cm instalace bez vrtání 12 magnetů
31 202,00 Kč/1m
312,02 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Moskytiéra s magnetickým rámem bílá Velikost: 100x120cm
1 398,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Mřížové okno IS-A 150 x 180 cm antracitové s páskou na suchý zip
72,61 Kč/1m
108,92 Kč
Prodejce: Enero

Magnetické moskytiérové sítě pro balkonové dveře, instalace bez vrtání, závěs na dveře, ochrana proti hmyzu, posuvné
303 094,99 Kč/1m
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Upevňovací páska Schellenberg na mřížky z polyesteru, poloprůhledná, délka pásky 5,6 m, 10400
62,26 Kč/1m
348,66 Kč
Prodejce: TR8

Schellenberg Síť proti hmyzu Maxi pro velká okna, ochrana proti hmyzu a komárům, antracitová, 150 x 300 cm, 50325
1 173,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

20 metrů okenní zástěny proti hmyzu Samolepicí páska na suchý zip 4 role 5m x 1cm
19,49 Kč/1m
389,88 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Síť proti hmyzu v metráži, síť proti hmyzu ze skleněných vláken, 120 x 250 cm, síť proti hmyzu do oken
217,46 Kč/1m
543,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Opravné záplaty Schellenberg lepicí moskytiéra sklolaminát antracit 5 x 100 cm
13 970,00 Kč/1m²
698,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Síť proti hmyzu na metry síť proti hmyzu do okna 120x250cm náhradní síť ze skleněných vláken
1 010,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intirilife Odolná síť na mouchy z vysoce kvalitního skelného vlákna v metráži. Pro všestranné použití a střih na míru.
Ať už na oknech, vchodových dveřích nebo balkonových dveřích: zabrání vniknutí hmyzu a dalších vlivů prostředí.
Odolnost skelného vlákna proti UV záření zabraňuje vyblednutí a zachovává odolnost materiálu proti roztržení.
Díky vysoké odolnosti proti roztržení nedochází k roztřepení konců.
Protože se prodává na metry, odpovídá jedna zakoupená jednotka 1 metru. Šířka 150 cm. Velikost oka 1,2 mm. K dispozici v černé, bílé a šedé barvě.
Naše nehořlavá síť proti hmyzu z vysoce kvalitního skelného vlákna vám nabízí - ve srovnání s jinými materiály - dlouhodobé použití na vašich dveřích a oknech. Díky skelnému vláknu odolnému vůči UV záření síť nevybledne a zachová si odolnost proti roztržení. Vysoká odolnost proti roztržení také zabraňuje roztřepení konců síťoviny. Ochranná síť zabraňuje pronikání hmyzu a dalších vlivů prostředí, jako je pyl a prach. V závislosti na okolnostech ji lze připevnit pomocí svorek, suchého zipu, lepicích pásků nebo oboustranné lepicí pásky. Tento výrobek se prodává na metry, tj. 1 = 1 metr. Rozměry: Šířka: 150 cm. Šířka oka 1,2 mm.
- Šířka
- 150 cm
- Hloubka
- 1500 mm
- Délka
- 99 cm
- Model
- Breite 150cm
- Verze
- Šířka 150 cm
- Způsob upevnění
- Lepený spojSvorky
- Místo instalace
- OknoDveře
- Informace o materiálu
- Sklolaminát
- Typ sítě proti hmyzu
- Síť proti mouchám
- Barva
- Šedá
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- Meterware
- Kód EAN
- 4063758190801
- Číslo produktu
- IL-100333
- Výrobce
- Intirilife
- Šířka
- 150 cm
- Hloubka
- 1500 mm
- Délka
- 99 cm
- Model
- Breite 150cm
- Verze
- Šířka 150 cm
- Způsob upevnění
- Lepený spojSvorky
- Místo instalace
- OknoDveře
- Informace o materiálu
- Sklolaminát
- Typ sítě proti hmyzu
- Síť proti mouchám
- Barva
- Šedá
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- Meterware
- Kód EAN
- 4063758190801
- Číslo produktu
- IL-100333
- Výrobce
- Intirilife
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Samolepicí suchý zip 4,5 m (150x2 cm), barva: bílá
59,08 Kč/1m
265,85 Kč
Prodejce: Bestlivings

Voděodolný chránič matrace 140 x 200 - bezpečná ochrana matrace
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

KRUMAD síťka proti hmyzu na balkonové dveře magnet 100x220 cm Lze zkrátit na rozměr 80/90/100 x 210/220 cm Síťka proti hmyzu na balkonové dveře bez vrtání Síťka proti hmyzu na balkonové dveře černá
171,67 Kč/1m
377,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

SWANEW LED nástěnné světlo 12W chodbové světlo vnitřní nástěnné bodové světlo venkovní chodbové svítidlo teplá bílá
1 147,72 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Yuet-Chi

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Blackview-OSCAL FLAT 2, telefon, 18 (6+12) + 256 GB, 6,56 palcový displej IPS s obnovovací frekvencí 90 Hz, 5000 mAh baterie, Face ID, 13MP fotoaparát Samsung, tloušťka 8,75 mm, procesor Octa-Core Unisoc T606
2 675,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Bambusový plot 'Baarle' 200x500cm příroda
415,95 Kč/1m
2 079,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Intirilife síť proti hmyzu ze skelných vláken černá, prodává se na metry šířka 120cm velikost ok 1,2mm - UV odolná síť proti hmyzu síťka na okna dveře
374,74 Kč/1m
370,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cadorabo

10 kusů Nordic Walking Podložky pro hole Turistické hole Tipy Gumové podložky Nárazníky Gumové podložky Nohy 10-11 mm
141,30 Kč
Prodejce: Vitolog

Bestway 58475, Filtrační médium, Bílá, Polyetylen, 780 g, Krabice, 366 mm
4 491,77 Kč/1m²
289,27 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: VISO

Deštník na praní prádla Leifheit Linomatic 600 Deluxe Cover
4 088,28 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

TIP GP 3000, 550 W, AC, 2950 l/h, Černá, Nerezová ocel
3 381,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l
34,21 Kč/1l
780,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Vodní filtr BRITA Marella modrý včetně 1 filtrační patrony MAXTRA+
676,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EASYmaxx moskytiéra s magnetickým upevněním – 150 x 130 cm – černá – sada 2 ks
277,46 Kč/1m
457,97 Kč
-41,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
416,19 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Popelník do auta pro držák pohárku
132,63 Kč
Prodejce: KOKA

LUMILED solární konev s pohádkovými světly vodopád, měděná konev světla na pastýřském háku výškově nastavitelná, IP44 odolná proti stříkající vodě vintage zahradní světlo pro venkovní zahradní nádvoří cestu balkon terasy
1 292,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Hra Wonder pro Nintendo Switch Super Mario Bros.
1 386,99 Kč
Prodejce: CCgames

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DWD-Company

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Intirilife síťka proti hmyzu ze skelných vláken černá, šířka 150 cm, velikost ok 1,2 mm - UV odolná síťka proti hmyzu okenní dveře
401,00 Kč/1m
396,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cadorabo

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

tillvex balkonová markýza 300 cm šedá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
3 188,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý závěrečný dojem
Barva ČernáŠířka 1 m
První dojem je pozitivní. Síť na mouchy se bude používat až příští rok, ale myslím, že bude fungovat dobře.
Ohodnoceno dne 19. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Barva BíláŠířka 1,5 m
Se síťovinou se snadno pracuje a snadno se stříhá. Vše je v naprostém pořádku. Koupím znovu.
Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Robustní síť ze skelných vláken
Barva ŠedáŠířka 1 m
Zboží přišlo dobře zabalené a výrobek je podle popisu, bylo velmi snadné řezat a připojit.
Ohodnoceno dne 1. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Net
Barva ŠedáŠířka 1,2 m
ano velmi dobré a super stabilní. Vždy bych doporučil toto sklolaminátové vlákno je velmi stabilní. a samozřejmě velmi dobrá cena.
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý výrobek
Barva BíláŠířka 1 m
Kočky jsou u okna v 5. patře v bezpečí, velmi stabilní výrobek
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu dobré.
Barva ŠedáŠířka 1,2 m
Velmi dobrý produkt a vzhled. Lze také velmi dobře řezat.
Ohodnoceno dne 14. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Robustní zástěna proti mouchám
Barva ŠedáŠířka 1 m
Velmi vhodná pro zvláštní velikosti oken, jako je to moje. Snadno se stříhá na míru a snadno se připevňuje.
Ohodnoceno dne 30. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tohle dnes dorazilo
Barva ČernáŠířka 1,2 m
Jsem plně v klidu moje kočky už nemůže zlomit to děkuji za mucken ochranu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

EASYmaxx Ochrana proti hmyzu - Teleskopická síťka proti hmyzu - bílá - sada 4 kusů. Ochranná síťka na okna, proti mouchám, komárům, vosám



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(264)Počet hodnocení: 264
4 380,77 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
3 809,37 Kč/1m

vidaXL Závěs na dveře Bamboo 90x200 cm



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 491,80 Kč
-131,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 360,00 Kč
Prodejce: vidaXL
1 511,11 Kč/1m

Síť proti hmyzu na balkonové dveře Samolepicí montážní pruhovaná příze 100x210 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(178)Počet hodnocení: 178
240,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
240,00 Kč/1m

Síť proti hmyzu na balkonové dveře Samolepicí montážní pruhovaná příze 80x210 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(178)Počet hodnocení: 178
240,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
300,00 Kč/1m

UISEBRT 120x240cm zástěna proti hmyzu Dveře Alu Frame Mosquito Screen Magnet Balkonové dveře Bílá



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 478,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

Netsa | Síť proti hmyzu na dveře – 90 x 210 cm – vyrobeno ze skleněných vláken – pevná, odolná, snadná montáž – 36 magnetů
341,85 Kč
Prodejce: Kuketo
162,79 Kč/1m

Orion moskytiéra / síť proti hmyzu na střešní okno 120x140 cm bílá



2,9Průměrné hodnocení: 2,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
249,00 Kč
-106,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
143,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion síť proti hmyzu pro střešní okna síť proti hmyzu ochrana proti komárům



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
143,00 Kč
Prodejce: Vilde

Síť proti hmyzu na balkonové dveře Samolepicí montážní pruhovaná příze 90x210 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(178)Počet hodnocení: 178
240,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
266,67 Kč/1m

Orion zástěna proti hmyzu / síť proti komárům / magnetický závěs na dveře v černé barvě



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,00 Kč
Prodejce: Vilde

Síť proti hmyzu na balkonové dveře Samolepicí montážní pruhovaná příze 100x220 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(178)Počet hodnocení: 178
240,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
240,00 Kč/1m

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(171)Počet hodnocení: 171
1 478,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

EASYmaxx Ochrana proti hmyzu – Teleskopická síťka proti hmyzu – bílá – sada 2 kusů. Okenní síťka, rám, ochrana proti hmyzu a komárům



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(264)Počet hodnocení: 264
1 825,18 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Aga Ochranná síť 430 cm na 8 tyčí Černá síť / Černá



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
929,00 Kč
-80,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
849,00 Kč
Prodejce: Aga24
197,44 Kč/1m

UISEBRT Mucholapka Okno 120 X 140cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem Bez vrtání a šroubů Antracitová barva



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(209)Počet hodnocení: 209
1 079,99 Kč
Prodejce: BojiaHome
771,42 Kč/1m

vidaXL plisovaná roleta proti hmyzu do oken hliníková roleta 60x80 cm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 590,00 Kč
Prodejce: vidaXL
3 237,50 Kč/1m

210 x 90 cm magnetická síť proti hmyzu, magnetická moskytiéra, automatické zavírání, záclona proti komárům pro balkonové dveře a terasové dveře,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
699,99 Kč
Prodejce: Raptor
333,33 Kč/1m

EASYmaxx Insect Protect magnetická síť proti hmyzu, sada 4 ks, do max. 130x150 cm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 261,06 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Těsnicí páska na dveře a okna 5 m, silikonové samolepicí těsnění proti průvanu, prachu, hluku a hmyzu, izolace - ProSeal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
239,00 Kč
Prodejce: Netscroll
47,80 Kč/1m

UISEBRT Mucholapka Okno 100 X 120cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(209)Počet hodnocení: 209
608,99 Kč
Prodejce: BojiaHome
507,49 Kč/1m