5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g516,65 Kč/1kg
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salmiakdragees pastilky salmiak s cukrovou polevou 1000g
306,03 Kč/1kg
306,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g
274,25 Kč/1kg
274,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
181,43 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lékořicové kloboučky slané lékořicové kapky lékořicové pastilky 90g
1 309,22 Kč/1kg
117,83 Kč
Prodejce: apohealth

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rheila Salmiak Pastilky Extra silné bez laktózy 90g
Silné a aromatické. Rheila Salmiak Pastilles přivádějí znalce do vytržení, protože pastilky ve tvaru diamantu přinášejí charakteristickou chuť kořene lékořice. Vraťte si vzpomínky na dětství tím, že si extra silné pamlsky před svačinou položíte na hřbet ruky v pěkných vzorech. Pastilky v uzavíratelném sáčku jsou ideální pro hýčkání hrdla a hltanu na cestách.
Dr. C. Soldan GmbH Dr.-Carl-Soldan-Platz 1 91325 Adelsdorf
- obsahuje vysoce kvalitní rostlinné látky
- pro zlepšení pohody
- Sladkosti k sání
- zdravá výživa z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Dr. C. SOLDAN GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 10317695
Rheila Salmiak Pastillen zuckerhaltig 90 g - prezentace: sladkosti - předmět: sladkosti proti kašli
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborový škrob; sirup z cukrové řepy; PŠENIČNÝ škrob; modifikovaný škrob; extrakt z kořene lékořice 10 %; chlorid amonný 7,6 %; želírující látka: arabská guma; glukózový sirup; cukr; PŠENIČNÁ mouka; jedlá sůl; badyánový olej; anetol; anýzový olej; barvivo: rostlinné uhlí; kokosový olej, potahová látka: včelí vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 283,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 184,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,30 Sacharidy: 58,00 Sacharidy, z toho cukr: 18,00 Bílkoviny: 2,60 Sůl: 1,40
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- SOLDAN Holding + Bonbonspezialitäten GmbH
- Prodejní název
- Pastilky Salmiak
- Výrobce
- Rheila
- Počet kusů
- 90
- Číslo produktu
- 65523
- Kód EAN
- 400907755523504009077555235
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborový škrob; sirup z cukrové řepy; PŠENIČNÝ škrob; modifikovaný škrob; extrakt z kořene lékořice 10 %; chlorid amonný 7,6 %; želírující látka: arabská guma; glukózový sirup; cukr; PŠENIČNÁ mouka; jedlá sůl; badyánový olej; anetol; anýzový olej; barvivo: rostlinné uhlí; kokosový olej, potahová látka: včelí vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 283,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 184,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,30 Sacharidy: 58,00 Sacharidy, z toho cukr: 18,00 Bílkoviny: 2,60 Sůl: 1,40
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- SOLDAN Holding + Bonbonspezialitäten GmbH
- Prodejní název
- Pastilky Salmiak
- Výrobce
- Rheila
- Počet kusů
- 90
- Číslo produktu
- 65523
- Kód EAN
- 400907755523504009077555235
K tomu se hodí také

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
181,43 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Sada 8 lithiových baterií AA s rychlonabíječkou 2,5H - 3600mWh, 2000 nabíjecích cyklů a nabíjení typu C
659,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Cestovní kufr BERTOO Firenze - černý 142 l
1 990,00 Kč
Prodejce: BERTOO

Braun 81697104, Hlava, 1 hlava/hlavy, Černá, 18 měsíc/ů, Braun, Series 5/6
1 640,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malatec 6242 Sada posilovacích gum - 5 úrovní odporu
208,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Akumulátorové nůžky na živý plot a trávu v jednom
855,00 Kč
-45,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
810,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
925,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kiwi Jenny 30 cm - Actinidia chinensis Jenny - samosprašná/samoplodná
94,94 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Vileda Universal Sušák Na Prádlo 18 M 174100
41,32 Kč/1m
743,82 Kč
Prodejce: Landema

Red Band Black Jewellery Silná lékořice Premium Stand-up Pouch 200g
223,90 Kč/1kg
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NORDIC SCHILLER Skleněná konvice Premium, žáruvzdorná skleněná konvice s víkem Konvice se sítkovou vložkou Konvice Thermo s nerezovým filtračním sítkem, Tea Mak
1 280,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Rheila Violet Pastilky Tvrdé lékořicové pastilky Bez laktózy 90
1 431,00 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg