5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Händlmaier Wasabi křen krémový jemný stlačovací láhev 225 ml 8 balení529,59 Kč/1l
953,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier BBQ omáčka se sladkou hořčicí ideální na grilované maso 200ml211,95 Kč/1l
42,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey papriková omáčka s jemnými kousky zeleniny 875ml225,37 Kč/1l
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml199,84 Kč/1l
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Česneková omáčka řeckého typu s příchutí čerstvého česneku 220ml
369,73 Kč/1l
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
210,34 Kč/1l
452,24 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Texicana salsa omáčka k namáčení a ochucení 500ml
196,48 Kč/1l
98,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastová láhev
361,51 Kč/1kg
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Knoblauch, Česneková omáčka, 220 g, Vejce, Mléko, Hořčicová, Plastová láhev
3 436,59 Kč/1l
756,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Knorr Chilli omáčka pálivá a kořeněná, ideální k masu 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce kouřová pikantní grilovací omáčka 250ml
218,24 Kč/1l
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Česneková omáčka krémová, pikantní a přirozeně lahodná 250ml
216,28 Kč/1l
54,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hellmanns BBQ Sauce Original na hamburgery, steaky, žebírka a další 250ml
295,16 Kč/1l
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka – Koktejlová, 250 ml | BYODO
345,20 Kč/1l
86,30 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Omáčka Knorr s česnekem, jemná, krémová, ideální k grilovaným pokrmům, 250 ml
Přehled produktu
Omáčka Knorr s česnekem zaujme svou jemnou, krémovou konzistencí a vyváženou česnekovou chutí. Obohacená o drobné kousky cibule a jogurt, nabízí harmonickou chuť, která skvěle doplňuje mnoho pokrmů. Ať už k grilovanému masu, rybám, zelenině nebo jako dip ke snackům a finger food – tato všestranná omáčka s česnekem dodá příjemnou chuť a krémovou texturu. Praktická skleněná lahvička o objemu 250 ml je připravena k použití a je ideální pro grilování, buffety, raclette nebo každodenní vaření. Díky své vyvážené receptuře patří omáčka Knorr s česnekem k nejoblíbenějším doplňkům k vydatným pokrmům.
Hlavní vlastnosti
Omáčka Knorr s česnekem kombinuje jemnou česnekovou chuť s krémovou konzistencí a drobnými kousky cibule. Tím vzniká vyvážený chuťový zážitek, který není příliš intenzivní.
Receptura s jogurtem dodává omáčce příjemnou svěžest a činí ji všestranným doplňkem k teplým i studeným pokrmům. Krémová struktura zajišťuje rovnoměrné rozložení na jídle.
Praktická lahvička o objemu 250 ml umožňuje snadné dávkování a je ideální pro domácnost, grilování a společenské příležitosti.
Tipy pro použití
Omáčka s česnekem od Knorr se skvěle hodí k grilovanému masu, kuřeti, steaku, rybám a krevetám. Doplňuje výrazné chutě příjemnou česnekovou notou.
Tato omáčka se skvěle hodí i k bramborovým plátkům, kukuřici, zeleninovému mixu a salátům. Jako dip dodá prstovým občerstvením a svačinkám extra chuť.
Kromě toho je omáčka Knorr s česnekem oblíbenou přílohou k racletě, fondue a studeným bufetům. Podávaná vychlazená rozvíjí svou plnou chuť.
Často kladené otázky
K čemu se hodí omáčka Knorr s česnekem?
Omáčka se hodí k grilovaným pokrmům, rybám, masu, zelenině, salátům, racletě, fondue a prstovým občerstvením.
Jak chutná omáčka s česnekem?
Má jemnou česnekovou chuť, krémovou konzistenci a jemné tóny cibule a jogurtu.
Lze omáčku použít přímo?
Ano, omáčka je připravena k podávání a může být použita přímo jako dip nebo příloha.
Hodí se omáčka k rybám a mořským plodům?
Ano, zejména k krevetám, krevním vajíčkům, rybím pokrmům a mořským plodům se omáčka skvěle hodí.
Jak by se měla omáčka podávat?
Pro co nejlepší chuťový zážitek se doporučuje podávat omáčku vychlazenou.
Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1
20457 Hamburk
Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, odtučněný MLÉČNÝ JOGURT, cukr, modifikovaný škrob, lihový ocet, cibule, CELER, VEJCE, jedlá sůl, česnek 1,2 %, koření (s hořčičným semínkem), koncentrát citronové šťávy, aromata, petrželová nať.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1044 kJ Kalorická hodnota v kcal 249 kcal Tuky 21 g Nasycené mastné kyseliny 1,9 g Sacharidy 12 g Cukr 9,1 g Bílkoviny 1 g Sůl 1,6 g Vláknina 0 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Česneková omáčka
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- 28310
- Kód EAN
- 4251753766439
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, odtučněný MLÉČNÝ JOGURT, cukr, modifikovaný škrob, lihový ocet, cibule, CELER, VEJCE, jedlá sůl, česnek 1,2 %, koření (s hořčičným semínkem), koncentrát citronové šťávy, aromata, petrželová nať.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1044 kJ Kalorická hodnota v kcal 249 kcal Tuky 21 g Nasycené mastné kyseliny 1,9 g Sacharidy 12 g Cukr 9,1 g Bílkoviny 1 g Sůl 1,6 g Vláknina 0 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Česneková omáčka
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- 28310
- Kód EAN
- 4251753766439
K tomu se hodí také

Knorr Parika omáčka po maďarsku s pikantní ovocnou příchutí 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastová láhev
361,51 Kč/1kg
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr omáčka na šašlik pikantní a rajčatová, ideální k masu 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Kari omáčka ovocně svěží ideální k drůbeži a rýži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka k namáčení a ochucení 500ml
196,48 Kč/1l
98,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
659,01 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
368,69 Kč/1kg
368,69 Kč
Prodejce: somnia24

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Celer, Mléko, Hořčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
372,55 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184628, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
217,56 Kč
Prodejce: somnia24

Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
658,70 Kč/1kg
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original s cibulí také k namáčení 300ml
348,37 Kč/1l
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml
407,52 Kč/1kg
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuřecí maso s houbovým krémem a petrželkou 36g
848,61 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kuchyňské bylinky Čirý salátový dresink 5x 8g 5er
99,29 Kč/1l
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Chilli omáčka pálivá a kořeněná, ideální k masu 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

ALPINE UHT MLÉKO (min. 1,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
44,84 Kč/1l
69,50 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,84 Kč
Prodejce: taleoo

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ATIKA MB 2500 Zahradní drtič nožů Elektrický drtič | 230V | 2500W
2 016,35 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Thomy Veganská BBQ omáčka s kouřovou příchutí, láhev s dávkovačem 200 ml
67,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,50 Kč/1l

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
813,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,23 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
101,61 Kč/1kg

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,73 Kč/1l

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
635,33 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l