5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml1 070,89 Kč/1l
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
CHANTAL ProSalon Peptides & Biotin Hair Repair Mask 1000ml475,40 Kč/1l
475,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kallos Placenta Hair Mask 800ml, 800 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Pšenice, Bamboo, Dávkovač
241,25 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska s omega-6 komplexe a makadamiovým olejem 275 ml byla navržena pro intenzivní hydrataci a obnovení suchých a poškozených vlasů. Léčebná receptura dodává vlasům živiny a zanechává je h
309,42 Kč/1l
85,09 Kč
Prodejce: Katomix

Kallos KJMN Color Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Obarvené vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Změkčující, Dávkovač, 1 kusů
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Maska Milk mleczna, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Silver Reflex Coloring Hair Mask 1000 ml
195,00 Kč/1l
195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Hair Pro-Tox Mask 1000 ml
301,61 Kč/1l
301,61 Kč
Prodejce: somnia24

Kallos Hair Pro-Tox Cannabis Hair Mask 1000 ml
190,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gliss 4-in-1 Maska nadająca blasku, 400ml
539 239,97 Kč/1kg
269,62 Kč
Prodejce: MANADA

Kallos Hair Pro-Tox Cannabis Hair Mask 275 ml
176,15 Kč/1l
78,12 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos Caviar Restorative Hair Mask 275 ml
534,55 Kč/1l
147,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Morfose Maska do włosów zniszczonych, 500ml
289 383,32 Kč/1kg
173,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kallos Biotin Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Speciální vlasová formule Pro-Tox s obsahem keratinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové pečuje o slabé, jemné, suché a lámavé vlasy. Výživné složky, jako panthenol, kokosový olej a olivový olej, přispívají k hebkosti, lesku a upravenému vzhledu. Při pravidelném používání se vlasy stanou jemnějšími a lépe se rozčesávají.
- Výživná péče
- Hloubková regenerace
- Hebkost
- Přirozený lesk
- Jemnost vlasů
- Zlepšená rozčesatelnost
[Použití]
Po umytí vlasů naneste na ručníkem vysušené vlasy, nechte působit 5 minut a poté důkladně opláchněte.
Složení:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Parfum, Dimethiconol, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Hydratační a výživná maska pro suché vlasy
Kallos Kjmn Hair Mask Pro Tox Cream s keratinovým kolagenem a kyselinou hyaluronovou
Kallos Hair Pro-Tox Maska do włosów, 500ml
Kallos Hair Pro-Tox Mask (500 ml) je vyživující maska na vlasy s vysoce kvalitními složkami, které intenzivně pečují o vlasy. Aplikuje se po umytí vlasů. Doba aplikace by měla být dvě až tři minuty. Díky šetrnému složení nejsou vlasy zatěžovány a snadno se rozčesávají. Aplikaci lze provádět jednou nebo dvakrát týdně v závislosti na struktuře vlasů.
- Model
- Hair Pro-Tox
- Hmotnost
- 0.52 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Kallos Hair Pro-Tox Maska do włosów, 500ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 5998889511500
- Model
- Hair Pro-Tox
- Hmotnost
- 0.52 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Kallos Hair Pro-Tox Maska do włosów, 500ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 5998889511500
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Posilující, Keratin, Sklenice
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Výživa, Ochana, Lesklý, Změkčující, Posilující
179,00 Kč/1l
179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Hair Pro-tox Hair Mask Cream with Keratin 1000ml, 1000 ml, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Řídké vlasy, Oslabené vlasy, Vyživující, Oprava, Lesklý, Kokosový olej, Kolagen, Kyselina hyaluronová, Keratin, Olivový olej, Pantenol, Dávkovač
177,00 Kč/1l
177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Hair Pro-tox Shampoo with Keratin, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Split hair, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Řídké vlasy, Oslabené vlasy, Hydratující, Výživa, Lesklý
178,00 Kč/1l
178,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Color Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Obarvené vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Změkčující, Dávkovač, 1 kusů
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Hair Pro-Tox Hair Mask maska do włosów z keratyną kolagenem i kwasem hialuronowym, 275ml
220,73 Kč/1l
60,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kallos Hair Pro-Tox Shampoo 500 ml
169,98 Kč/1l
84,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kallos Biotin Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
3 854,67 Kč/1kg
1 156,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 150 ml
2 062,87 Kč/1l
309,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pro suché vlasy 200 ml
1 889,65 Kč/1l
377,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Hair Milk Serum With Keratin And Milk Protein 50 ml
3 520,00 Kč/1l
176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Algae Moisturizing Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Keratin, Olivový olej, Pantenol, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Maska z olejkiem Mango, 1000ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Vanilla Shine Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Suché vlasy, Matné vlasy, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Pantenol, Dávkovač
530,91 Kč/1l
146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Banana Fortifying Hair Mask 500 ml
318,00 Kč/1l
159,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče
215,22 Kč/1l
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE

TOTEX dvoufázový kondicionér s keratinem 400ml
250,44 Kč
-92,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
157,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos KJMN Hydratační maska na vlasy s extraktem z řas a olivovým olejem, 275 ml
152,25 Kč/1l
67,89 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos KJMN Maska Milk mleczna, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
201,81 Kč/1l
264,26 Kč
-62,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,81 Kč
Prodejce: AllYour

Kallos Fig Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Banana Fortifying hair mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Suché vlasy, Matné vlasy, Ochana, Lesklý, Změkčující, Olivový olej, Sklenice
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Aloe Vera Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Banana Fortifying Shampoo, 1000 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, Láhev
179,00 Kč/1l
179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Blueberry Revitalising Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Pružnost, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Avokádový olej, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l