5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
500 ml- 200 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml1 119,86 Kč/1l
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Lakme Teknia Deep Care Treatment 1000 ml1 063,00 Kč/1l
1 063,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Mask 500 ml
1 032,00 Kč/1l
516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sublime Detoxifying Mud 500 ml
1 040,00 Kč/1l
520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Finishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 500 ml
994,00 Kč/1l
511,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask 500 ml
1 046,00 Kč/1l
523,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sunshine After-Sun Treatment hloubkové ošetření po opalování 200 ml
2 880,80 Kč/1l
576,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Mask 200 ml
3 747,35 Kč/1l
749,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Rekonstrukční lněná maska 500ml
1 210,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Pigments Nutritive Mask 200ml
6 804,00 Kč/1l
1 360,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sleek Line Colour Maska do włosów, 1000 ml
180 245,46 Kč/1kg
260,18 Kč
-61,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,27 Kč
Prodejce: AllYour

Semi Di Lino maska na vlasy Reparative pro ženy 200 - ALFAPARF MILANO
1 713,60 Kč/1l
366,73 Kč
-24,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,72 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Stapiz Colour Maska do włosów, 250 ml
356 571,42 Kč/1kg
99,84 Kč
Prodejce: AllYour

Vyživující maska na vlasy (Deep Nourishing Hair Mask) 220 ml
4 454,14 Kč/1l
979,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Ultimate Smooth Mask 75 ml
4 384,40 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Keune Care Line Confident Curl Mask 500ml - vyživující maska pro kudrnaté vlasy
3 148,00 Kč/1l
1 574,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alfaparf Milano Semi di Lino vyhlazující maska 500 ml
vyhlazující maska pro poškozené vlasy
Toužíte po lesklém a hladkém účesu jako od kadeřníka? Se správným přípravkem můžete bojovat i proti krepatění vlasů. Vyhlazující maska Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth pečuje o každé vlasové vlákno a dodává mu přesně to, co potřebuje. Dopřejte si péči, která promění vaše vlasy v hladký a zářivě zdravý závoj.
Vlastnosti:
- vyživuje nepoddajné vlasy a rozčesává je
- uhlazuje vlasová vlákna, zabraňuje krepatění vlasů
- hloubkově hydratuje, dodává vlasům hebkost a poddajnost
- chrání před poškozením, pomáhá zacelit drobné trhlinky
- dodává vlasům jemnou vůni
- bohatá krémová textura, která se snadno nanáší
- vhodné i pro časté používání
SLOŽENÍ ALFAPARFU:
- Komplex Shine Fix - výtažek z lněného semínka dodává vlasům lesk, který vydrží až 24 hodin
- Color Fix Complex - ochranné UV filtry a antioxidanty zajišťují dlouhotrvající a odolnou barvu
- Frizz Defeat Protein - bojuje proti krepatění a zanechává vlasy hebké a hladké
- Technologie Urban Defence Pro - poskytuje komplexní ochranu proti znečištěnému ovzduší
- Technologie Climate-Proof - vytváří ochrannou bariéru, která udržuje vlasy hydratované i v proměnlivých povětrnostních podmínkách
- Bambucké máslo - posiluje, zjemňuje a hydratuje vlasy
- veganský výrobek
Použití: Vhodný pro vlasy s dlouhou životností:
- Aplikujte masku pro nepoddajné a poškozené vlasy Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth na umyté vlasy. Rovnoměrně rozdělte do délek a konečků. nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte vodou.
- Vyhlazující účinek masky můžete posílit pravidelným používáním šamponu a kondicionéru Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth. U obzvláště nepoddajných vlasů můžete kúru doplnit také mlékem nebo olejem ze stejné řady.
AQUA (VODA), CETEARYL ALKOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORID, BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MÁSLO), QUATERNIUM-87, PARFUM (VŮNĚ), ISOPROPYL ALKOHOL, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z IBIŠKU ESKULENTNÍHO, FENOXYETHANOL, PROPYLENGLYKOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, PEG-90M, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, TOKOFEROL, HEXYL CINNAMAL, POLYIMIDE-1, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, KARNOSIN, GLYCERIN, BIOSACCHARIDE GUM-4, LINUM USITATISSIMUM (lněné semínko) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
POVINNÝ SEZNAM SLOŽEK NALEZNETE NA OBALU!
Kontroluje, vyhlazuje a hydratuje vlasy.
Uhlazující maska je intenzivní rozčesávací péče, která kontroluje a chrání vlasy před krepatěním a zajišťuje jejich hebkost a hydrataci.
Semi di Lino Smooth je řada péče vyvinutá pro zlepšení textury rovných vlasů, hydrataci vlasů a prevenci poškození jejich přirozené krásy vlivem krepatění způsobeného vlhkostí a povětrnostními podmínkami.
[Vlastnosti]
- Veganské složení
- Vůně na organické bázi
- Šetrný k vlasům a pokožce hlavy
- Zanechává vlasy neuvěřitelně jemné a hedvábné
- Pro časté používání
- Technologie Urban Defence Pro proti poškození vlivem životního prostředí
- Komplex Shine Fix pro 24hodinový lesk vlasů
- Komplex Colour Fix pro dlouhotrvající zářivost vlasů
- Protein zabraňující krepatění vlasů
[Použití]
Aplikujte po umytí vlasů šamponem. nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte. Lze smíchat s pigmenty.
Složení
AQUA (VODA), CETEARYLALKOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORID, BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MÁSLO), QUATERNIUM-87, PARFUM (VŮNĚ), ISOPROPYLALKOHOL, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z IBIŠKU ESKULENTNÍHO, FENOXYETHANOL, PROPYLENGLYKOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, PEG-90M, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, TOKOFEROL, HEXYL CINNAMAL, POLYIMID-1, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMÁT, KARNOSIN, GLYCERIN, BIOSACHARIDOVÁ GUMA-4, EXTRAKT ZE SEMEN LNU SETÉHO (LINUM USITATISSIMUM), GUMA CAESALPINIA SPINOSA, SORBAN DRASELNÝ, BENZOAN SODNÝ
Maska na vlasy
Alfaparf Semi di Lino vyhlazující maska na vlasy 200 ml
Dokonalá uhlazující maska pro nepoddajné vlasy.
Intenzivní uhlazující péče, krotí a chrání vlasy před efektem krepatění, obnovuje hebkost a hydratuje.
Vlasy jsou jedinou věcí, která je v...
Alfaparf Semi Di Lino vyhlazující maska 500 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask – 500 ml je hloubkově vyhlazující maska, která intenzivně hydratuje, vyživuje a eliminuje krepatění. Pomáhá zkrotit nepoddajné vlasy, zanechává je hedvábně hladké, poddajné a lesklé a chrání je před vlhkostí a vnějšími agresory.VlastnostiIntenzivně vyživuje a hydratuje vlasy.Vyhlazuje vlasy a zabraňuje krepatění.Poskytuje dlouhotrvající hebkost a lesk.Chrání před vlhkostí a znečištěním.Vhodná pro nepoddajné a krepaté vlasy.Klíčové složkyFrizz Defeat Protein – bojuje proti krepatění a zajišťuje dlouhotrvající hladkost.Shine Fix Complex – poskytuje dlouhotrvající lesk.Color Fix Complex – chrání barvu vlasů před vyblednutím.Urban Defence Pro – ochrana proti znečištění a vnějším agresorům.PoužitíNaneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy.Vmasírujte do délek a konečků, nechte působit 5–10 minut.Důkladně opláchněte.Pro maximální efekt kombinujte s Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Low Shampoo.Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask je ideální pro ty, kteří chtějí hladké, vyživené a snadno upravitelné vlasy bez krepatění.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Alfaparf Milano z kolekce Semi Di Lino byly vytvořeny pro nepoddajné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask 500ml Cosmetics. For women.
- Model
- Semi Di Lino Smooth
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), QUATERNIUM-87, PARFUM (FRAGRANCE), ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROLYZED HIBISCUS ESCULENTUS EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, PEG-90M, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, TOCOPHEROL, HEXYL CINNAMAL, POLYIMIDE-1, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CARNOSINE, GLYCERIN, BIOSACCHARIDE GUM-4, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8022297111247
- Číslo produktu
- PF020607
- Model
- Semi Di Lino Smooth
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), QUATERNIUM-87, PARFUM (FRAGRANCE), ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROLYZED HIBISCUS ESCULENTUS EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, PEG-90M, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, TOCOPHEROL, HEXYL CINNAMAL, POLYIMIDE-1, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CARNOSINE, GLYCERIN, BIOSACCHARIDE GUM-4, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8022297111247
- Číslo produktu
- PF020607
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil uhlazující olej pro hrubé a nepoddajné vlasy 100 ml
4 279,00 Kč/1l
427,90 Kč
Prodejce: VISO

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Conditioner 1000 ml
651,00 Kč/1l
651,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Low Shampoo 1000 ml
597,00 Kč/1l
597,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Cream 125 ml
3 896,00 Kč/1kg
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Calming Micellar Low Shampoo 1000 ml
641,00 Kč/1l
664,93 Kč
-23,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 119,86 Kč/1l
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Conditioner 200 ml
1 770,00 Kč/1l
354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Volume Volumizing Low Shampoo 1000 ml
594,00 Kč/1l
594,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rekonstrukční maska pro poškozené vlasy Semi di Lino Reconstruction (Reparative Mask), 200 ml
1 765,00 Kč/1l
391,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
353,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 1000 ml
659,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Semi Di Lino Scalp Rebalance Balancing Low Shampoo 1000 ml
594,00 Kč/1l
594,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo 250ml
1 276,00 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner), 1000 ml
634,00 Kč/1l
634,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo 1000 ml
596,00 Kč/1l
596,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Mask 500 ml
1 032,00 Kč/1l
516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Smooth Smoothing Mask 200 ml
1 870,00 Kč/1l
374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo vyživující šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
1 967,35 Kč/1l
1 967,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Enhancing Mask 500 ml
1 064,00 Kč/1l
532,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 1000 ml
637,00 Kč/1l
730,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 200 ml
1 870,00 Kč/1l
374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Mask 200 ml
1 875,00 Kč/1l
375,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Finishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 500 ml
994,00 Kč/1l
511,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Semi Di Lino maska na vlasy Reparative pro ženy 200 - ALFAPARF MILANO
1 713,60 Kč/1l
366,73 Kč
-24,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,72 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů 500 ml
773,68 Kč/1l
386,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 21. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l