FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g

106,00 Kč

97,00 Kč-9Kč

388,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Günthart roll fondant black
Günthart roll fondant black
98,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lískovo-oříšková poleva 150g
Lískovo-oříšková poleva 150g
449,40 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker bílý fondánový dekor, 100 g
Dr. Oetker bílý fondánový dekor, 100 g
620,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zelená špalda
Zelená špalda
115,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
259,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
259,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g
FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DR. Oetkter Marcipánová deka 300g
DR. Oetkter Marcipánová deka 300g
606,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
318,14 Kč/1kg
159,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Potahoavcí hmota s příchutí marshmallow 250g
Potahoavcí hmota s příchutí marshmallow 250g
332,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pekařský škrob Küchle
Pekařský škrob Küchle
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Mandlová cukrová pasta Classic Pink 250 g
FunCakes Mandlová cukrová pasta Classic Pink 250 g
504,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
126,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Nonpareils - světle růžové - 80g
FunCakes Nonpareils - světle růžové - 80g
950,00 Kč/1kg
90,00 Kč
-15%
76,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Sparkling Gold 250 g
FunCakes Rollfondant Sparkling Gold 250 g
556,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nový a vylepšený recept!

FunCakes pastelový fondán je ideální na potahování dortů, cupcakes nebo sušenek! Ale samozřejmě také vynikající pro vytváření výjimečných dekorací. Tento fondán je k dispozici v různých módních pastelových barvách.

Rolovaný fondán FunCakes má vylepšenou kvalitu válení a hladkou strukturu, takže se s ním snadno pracuje. Fondán po zpracování ztuhne.

Na kulatý dort o průměru 24/26 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu, pokud chcete dort zcela pokrýt. Na lana a ozdoby můžete na každých 250 gramů fondánu přidat 1 plnou lžíci Tylopowderu a v případě potřeby trochu tekutiny. Před použitím ho dobře prohněťte a vyválejte na tenké vrstvě moučkového cukru.

Složení: 1: Složení: cukr (80 %), glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422, zahušťovadlo: E415, E466, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, přírodní aroma, barvivo: E122. E122: Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy: Almonds. Tento výrobek Halal a Kosher D a neobsahuje lepek podle NL-090-039. FunCakes Fondant je vhodný pro vegetariány a vegany.

The packaging contains the languages: V balení jsou uvedeny tyto jazyky: angličtina, němčina, francouzština, nizozemština, španělština, italština, polština, švédština, dánština, ruština, portugalština a finština.

Obsah: 250 g.potravinářská společnost:

FunCakesCakeSupplies
Casablancaweg 20
Amsterdam, 1047 HP,
Nizozemsko
tel:+31 (0) 85 007 58 88
E-mail: [email protected]



FunCakes potahový fondán Pastel Pink - růžová 250g

FunCakespotahovýfondánje mimořádněflexibilní asnadno použitelnýdíky svéměkkéstruktuře.

Fondántvrdnepo použití, alenepraská. Barvaje světlá růžová

Hmotnost: 250g

Jaké množství stačí na potažení dortu?Prokulatýdorto průměru24/26 cmbudete potřebovatcca.500gfondanu.Fondantje také velmivhodnána dekorace.

Použití na dekorace: Přidejte na250gfondánujednu plnoučajovou lžičkuTylose (č.produktu 1098)atrochu vody.Před použitímdobřepropracujte a na podsypovém cukru vyválejte na tenký plát a pokračujte v modelování květin či postaviček.

Složení: cukr (79%), rostlinný tuk (palmový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, přírodní aroma, konzervant: E200, kyselina: E330, barvivo: E122. .

E122: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Může obsahovat stopy: ořechů.

Tento produkt Halal, Kosher a bez lepku (NL-090-039). Fondán FunCakes je vhodný pro vegetariány a vegany.

Seznam přísad
Složení: Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422 glycerol, zahušťovadlo: E415 xanthanová guma, E466 sodná sůl karboxymethylcelulózy, celulózová guma, konzervant: E200 kyselina sorbová, okyselující látka: E330 kyselina citronová, aroma, barvivo: E122 azorubin (karmoisin) E122: Může zhoršovat činnost a pozornost dětí. Vhodné pro vegany. vhodné pro vegetariány. může obsahovat stopy mandlí. bez lepku košer
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1659 kJ / 397 kcal | Tuky 5,4 g, z toho nasycené 4,0 g | Sacharidy 86,4 g, z toho cukr 83,9 g | Bílkoviny 0 g | Sůl 0,1 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Bruynvisweg 3, 1531 AX Wormer, Niederlande
Prodejní název
Rollfondant
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
250
Číslo produktu
F20240
Kód EAN
8720143514814

Seznam přísad
Složení: Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422 glycerol, zahušťovadlo: E415 xanthanová guma, E466 sodná sůl karboxymethylcelulózy, celulózová guma, konzervant: E200 kyselina sorbová, okyselující látka: E330 kyselina citronová, aroma, barvivo: E122 azorubin (karmoisin) E122: Může zhoršovat činnost a pozornost dětí. Vhodné pro vegany. vhodné pro vegetariány. může obsahovat stopy mandlí. bez lepku košer
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1659 kJ / 397 kcal | Tuky 5,4 g, z toho nasycené 4,0 g | Sacharidy 86,4 g, z toho cukr 83,9 g | Bílkoviny 0 g | Sůl 0,1 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Bruynvisweg 3, 1531 AX Wormer, Niederlande
Prodejní název
Rollfondant
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
250
Číslo produktu
F20240
Kód EAN
8720143514814
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g
FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
344,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
368,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
348,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
A package of FunCakes Sugar Paste in Teddy Bear Brown color, with images of decorated cupcakes and a cake.
Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán Pastel Blue 250 g
FunCakes Rolovaný fondán Pastel Blue 250 g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
336,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
98,00 Kč
-14,00 Kč
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
356,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4 268,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
1 067,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes F20365, Růžová, Bílá, Krabice, Sugar (79%), vegetable fat (palm kernel, palm), glucose syrup, water, humectant: E422, thickener:..., 500 g
FunCakes F20365, Růžová, Bílá, Krabice, Sugar (79%), vegetable fat (palm kernel, palm), glucose syrup, water, humectant: E422, thickener:..., 500 g
410,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
205,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Baby Blue (modrá) 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Baby Blue (modrá) 430g
613,95 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
264,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Jedlý fix černý
Jedlý fix černý
1 540,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 9
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
5 473,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 102
153,26 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Frozen Ledová královna Oplatkový papír 20cm Narozeniny ️
Frozen Ledová královna Oplatkový papír 20cm Narozeniny ️
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 23
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro WMF 32.0100.4390, Metalická, 25 kusů
WMF 32.0100.4390, Metalická, 25 kusů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 23
534,12 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
259,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
259,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F45580, Kulatý kartáč, Vícebarevný, 2 kusů
FunCakes F45580, Kulatý kartáč, Vícebarevný, 2 kusů
93 076,92 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Glasurfarbe, Icing Colour Teal 28 g
Glasurfarbe, Icing Colour Teal 28 g
5 724,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 102
160,28 Kč
Prodejce: VISO

Hodnocení zákazníků

Na základě 5 hodnocení
Ohodnoceno dne 9. července 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobrý fondán
Počet kusů 10
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Ověřený nákup
Počet kusů 250
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Ověřený nákup
Počet kusů 250
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Ověřený nákup
Počet kusů 250
Ohodnoceno dne 13. února 2022 na
Ověřený nákup
Počet kusů 250
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Aromat universal
Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg