Počet kusů:

FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g

84,00 Kč

336,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Zbývající čas na objednání:
11h 28m 43s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Dortová oplatka s jednorožcem vzor UNICORN2
Dortová oplatka s jednorožcem vzor UNICORN2
304,25 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Oplatky na velikonoční dort - velikonoční zajíček
Oplatky na velikonoční dort - velikonoční zajíček
304,25 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dr. Oetker bílý fondánový dekor, 100 g
Dr. Oetker bílý fondánový dekor, 100 g
620,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lískovo-oříšková poleva 150g
Lískovo-oříšková poleva 150g
449,40 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
106,00 Kč
-9,00 Kč
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Sparkling Gold 250 g
FunCakes Rollfondant Sparkling Gold 250 g
556,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán Vintage Purple 250 g
FunCakes Fondán Vintage Purple 250 g
372,00 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Günthart Back und Decor fondán ŽLUTÝ jako poleva na dort 250g
Günthart Back und Decor fondán ŽLUTÝ jako poleva na dort 250g
98,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dezertní poleva Čokoláda
Dezertní poleva Čokoláda
508,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Shimmering Rose 250 g
FunCakes Rollfondant Shimmering Rose 250 g
560,00 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Barevný cukr modrý 80 g
FunCakes Barevný cukr modrý 80 g
73,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Čokoládové kousky bílé 350 g
FunCakes Čokoládové kousky bílé 350 g
565,71 Kč/1kg
198,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Nonpareils - světle růžové - 80g
FunCakes Nonpareils - světle růžové - 80g
950,00 Kč/1kg
90,00 Kč
-15%
76,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F28120, Červená, 250 g
FunCakes F28120, Červená, 250 g
508,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
127,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Kakaová poleva na dort 100g
Kakaová poleva na dort 100g
260,00 Kč/1kg
26,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Cukrová pasta má krásnou fialovou barvu a lahodnou vanilkovou příchuť. Ideální na zakrytí dortu a vykrajování tvarů. Před použitím dobře prohněteme a vyválíme na tenkou vrstvu moučkového cukru. Cukrovou pastu můžete také použít k modelování nebo vytvářet různé tvary a vzory. Vhodné také k barvení potravinářským barvivem. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte fondán po obarvení jednu hodinu odpočívat (přikrytý). Před dalším zpracováním cukrovou pastu znovu prohněteme. Na pokrytí kulatého dortu o průměru 20 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu. Cukrová pasta FunCakes s lahodnou vanilkovou příchutí, velmi pružná, hladká a snadno se používá díky své jemné struktuře. Fondán je měkký, poddajný a po zpracování zcela vytvrdne. Cukrová pasta FunCakes je díky svému saténovému provedení perfektní pro potažení dortu. Chcete-li z fondánu vykrajovat tvary, pak máte jistotu, že získáte úhledné, čisté a ostré výřezy. Cukrová pasta je vhodná i pro tvorbu dekorací, snadno modelujete nebo vytváříte různé tvary a vzory. Obsah: 250 gramů. Skladování: skladujte v suchu a temnu, 15°C – 20°C. Příprava: Pro nejlepší výsledek se doporučuje následující postup: Nechte cukrovou pastu ohřát na pokojovou teplotu. Cukrovou pastu důkladně hněteme, dokud nebude hladká a pružná. Pracovní plochu poprašte trochou moučkového cukru a válečkem vyválejte fondán do rovnoměrného tvaru (tloušťka 2-3 mm). Otočte cukrovou pastu o čtvrtinu, aby se nepřilepila. Jsou při vyvalování fondánu na okrajích stále vidět drobné prasklinky? Znovu důkladně hněteme, dokud nejsou okraje při vyvalování hladké. Poté je cukrová pasta připravena k použití.

Složení:
cukr (79%), rostlinný tuk (palmová jádra, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, přírodní aroma, konzervant: E200, kyselina: E330, barvivo: E172, E129.



Rolovaný fondán FunCakes Pastel Lilac má nyní lepší vlastnosti při válení a hladší povrch, což ještě více usnadňuje práci s fondánem. Fondán je velmi pružný a po zpracování se stává pevným. Fondán je sněhově bílý a má krásnou vanilkovou chuť. Rolovaný fondán FunCakes je k dispozici hotový v mnoha krásných barvách.

Jak používat fondán Pastel Lilac:

Na úplné pokrytí kulatého dortu o průměru 24/26 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu. Pokud chcete vytvořit například mašli jako ozdobu, můžete na 250 g fondánu přidat 1 vrchovatou lžičku prášku Tylo a případně trochu tekutiny. Před použitím fondán dobře prohněťte a poté ho rozválejte na tenkou vrstvu moučkového cukru, lépe ještě pekařského škrobu.

Skladování:

Skladujte fondán Funcakes na chladném a suchém místě při teplotě 15-20 °C. Po použití lze zbylý fondán skladovat ve vzduchotěsné nádobě. Nejlépe je skladovat v plastovém sáčku.

Složení fondánu Funcakes:

Složení: cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčující látka: E422, emulgátor: E471, zahušťovadla: E415, E466, aroma, konzervant: E200, okyselující látka: E330, barviva: E133, E124. Může obsahovat stopy: Mandle. E124: může zhoršit činnost a pozornost dětí. Tento výrobek neobsahuje lepek. Neobsahuje laktózu. Tento výrobek je certifikován jako halal.

Rozsah dodávky:

  • 250 g válcovaného fondánu v pastelové lila barvě


FunCakes potahový fondán Pastel Lilac - fialová 250g

FunCakespotahovýfondánje mimořádněflexibilní asnadno použitelnýdíky svéměkkéstruktuře.

Fondántvrdnepo použití, alenepraská. Barvaje světlá fialová

Hmotnost: 250g

Jaké množství stačí na potažení dortu?Prokulatýdorto průměru24/26 cmbudete potřebovatcca.500gfondanu.Fondantje také velmivhodnána dekorace.

Použití na dekorace: Přidejte na250gfondánujednu plnoučajovou lžičkuTylose (č.produktu 1098)atrochu vody.Před použitímdobřepropracujte a na podsypovém cukru vyválejte na tenký plát a pokračujte v modelování květin či postaviček.
Složení: cukr, rostlinný tuk (palmový jíl, palma), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, ochucovadlo, konzervační prostředek: E200, potravinářská kyselina: E330, barva: E133, E124.

E124: může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost u dětí.

Tento výrobek je certifikován Halal, Kosher a bezlepkovým (NL-090-007).

Alergeny:tento výrobekmůže obsahovat stopy:mandle.

Seznam přísad
Složení: E124: Může zhoršovat činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy: cukr (79 %), rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), glukózové sirupy, voda, zvlhčovadlo: E422, zahušťovadla: E415, E466, emulgátor: E471, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, přírodní aroma, barviva: E133, E124: Tento výrobek je certifikován jako halal, košer a neobsahuje lepek. Funcakes Fondant je vhodný pro vegetariány a vegany.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1659 kJ / 397 kcal | Tuky 5,4 g, z toho nasycené 4,0 g | Sacharidy 86,4 g, z toho cukr 83,9 g | Bílkoviny 0 g | Sůl 0,1 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Rollfondant
Výrobce
FunCakes
Číslo produktu
F20125
Kód EAN
8720143514401

Seznam přísad
Složení: E124: Může zhoršovat činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy: cukr (79 %), rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), glukózové sirupy, voda, zvlhčovadlo: E422, zahušťovadla: E415, E466, emulgátor: E471, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, přírodní aroma, barviva: E133, E124: Tento výrobek je certifikován jako halal, košer a neobsahuje lepek. Funcakes Fondant je vhodný pro vegetariány a vegany.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1659 kJ / 397 kcal | Tuky 5,4 g, z toho nasycené 4,0 g | Sacharidy 86,4 g, z toho cukr 83,9 g | Bílkoviny 0 g | Sůl 0,1 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Rollfondant
Výrobce
FunCakes
Číslo produktu
F20125
Kód EAN
8720143514401
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
106,00 Kč
-9,00 Kč
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
A package of FunCakes Sugar Paste in Teddy Bear Brown color, with images of decorated cupcakes and a cake.
Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán Pastel Blue 250 g
FunCakes Rolovaný fondán Pastel Blue 250 g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
344,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
336,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
98,00 Kč
-14,00 Kč
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
356,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4 268,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
1 067,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
368,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes F20365, Růžová, Bílá, Krabice, Sugar (79%), vegetable fat (palm kernel, palm), glucose syrup, water, humectant: E422, thickener:..., 500 g
FunCakes F20365, Růžová, Bílá, Krabice, Sugar (79%), vegetable fat (palm kernel, palm), glucose syrup, water, humectant: E422, thickener:..., 500 g
410,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
205,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes FunColours Metalická potravinářská barva zlatá 30 ml
FunCakes FunColours Metalická potravinářská barva zlatá 30 ml
4 800,00 Kč/1kg
2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5Počet hodnocení: 2
144,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota růžová 250g
Potahovací hmota růžová 250g
328,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
82,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Baby Blue (modrá) 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Baby Blue (modrá) 430g
613,95 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
264,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
348,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 339
4 075,99 Kč
-480,99 Kč
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - Orange 250g
FunCakes Deco Melts - Orange 250g
344,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
404,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Jedlý papír stitch 20cm
Jedlý papír stitch 20cm
1 158,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
117,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Hodnocení zákazníků

Na základě 41 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 31. srpna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 15. září 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Fondán
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 0,25 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Aromat universal
Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg