4,6



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 60 kg včetně tréninkových rukavic5 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
LUXTRI Nastavitelná činka s otočným mechanismem Nastavitelná hmotnost od 2,5 do 24 kg Nastavitelná tréninková činka Sada činek pro domácnost Sada činek pro domácnost3 590,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Další informace o reklamě
Polyuretanové jednoručky HMS HPT06 2 x 6 kg2 304,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
COSTWAY 27KG Power Bag, Oxford Sandbag, Core Bag včetně 6 x 4,5 kg sandbagu, pytel na závaží, tréninkový sandbag pro vzpírání, trénink, fitness (bez výplně)1 056,99 Kč
-36,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Gorilla Sports Šestihranná pogumovaná činka, 2 kg
338,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HOMCOM, hexagonální krátké činky z litiny, s vroubkovanou rukojetí, 2 kusy po 4 kg
921,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Čínka A91-020V01, 12,6 kg
1 029,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

SONGMICS činky, sada 2 ks, 2 x 5 kg, sada činek, činky, šestihran, neoprenový potah, silový trénink, cvičení
847,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Gorilla Sports 100518-00008-0026, krátká činka s pevně připevněnou zátěží, litá ocel, 22,5 kg
1 781,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Tunturi Pro Dumbbell Storage Rack Uprights - pro Stück
5 586,00 Kč
-1 365,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 221,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Gorilla Sports Jednoruční činka černo/bílá, 2,5 kg
353,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SONGMICS Sada činek, sada 2 činek, šestihran, sada činek, celkem 10/20 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování doma
831,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

SONGMICS Sada činek, sada 2 činek, šestihran, sada činek, celkem 10/20 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 326,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

HOMCOM HOMCOM Šestihranný gumový držák - litinové fitness závaží 17,5 kg - fitness držák pro silový trénink
1 245,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Yaheetech sada 2 činek 6 kg, šestihranné činky, PVC potah, odolné proti přetočení, pro silový trénink
Použité
598,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

ATHLER Lion | Sada činek 40 kg | Nastavitelná sada činek | 16 kotoučů na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 47,5 kg
4 419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Softee Modern 22kg činka černá 22 kg černá 22 kg
4 150,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato šestihranná činka s gumovým povrchem je ideální pro váš fitness program a hodí se k cvičení doma, v posilovně i v kanceláři. Každá činka je vyrobena z kovu a gumy, což zajišťuje dlouhou životnost a zabraňuje poškrábání podlahy. Rýhování zaručuje vaši bezpečnost při provádění cviků jako jsou bicepsové zdvihy, tricepsové extenze, tricepsové výpony s činkami atd. Je to ideální způsob, jak si sestavit cvičební rutinu s činkami.
Popis:
● Kovová
● a gumová konstrukce;
● Šestihranný design zvyšuje bezpečnost;
● Ideální pro zlepšení fyzické kondice, zvýšení síly a formování postavy;
● Lze použít doma nebo v posilovně;
● Gumový materiál nepoškozuje podlahu;
● Šetří místo, snadno se skladuje, když se nepoužívá;
Technické údaje:
● Materiál: kov, guma;
● Barva: černá;
● Hlava činky: 16,6 š x 16,6 h x 11,4 v cm;
● Délka činky: 35,6 cm;
● Délka rukojeti: 12,8 cm;
Obsah balení:
● 1 × gumová činka;
- Barva
- Černá
- Výrobce
- HOMCOM
- Délka
- 0.166 m
- Počet dílů
- 1
- Hmotnost
- 20.1 kg
- Kód EAN
- 4251774988025
- Číslo produktu
- A91-023V01
- Barva
- Černá
- Výrobce
- HOMCOM
- Délka
- 0.166 m
- Počet dílů
- 1
- Hmotnost
- 20.1 kg
- Kód EAN
- 4251774988025
- Číslo produktu
- A91-023V01
K tomu se hodí také

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli
175,00 Kč/1kg
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

MOVIT Šestihranné gumové činky 10 kg, sada 2 ks
1 529,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HOMCOM, hexagonální krátké činky z litiny, s vroubkovanou rukojetí, 2 kusy po 4 kg
921,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Činky HOMCOM Hexagon – litinové činky s rýhovaným úchopem, 1 x 15 kg
1 125,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

HOMCOM, hexagonální krátké činky z litiny, s vroubkovanou rukojetí, 2 kusy po 10 kg
1 947,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 60 kg včetně tréninkových rukavic
5 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

COSTWAY 27KG Power Bag, Oxford Sandbag, Core Bag včetně 6 x 4,5 kg sandbagu, pytel na závaží, tréninkový sandbag pro vzpírání, trénink, fitness (bez výplně)
1 056,99 Kč
-36,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

SONGMICS činky, sada 2 ks, 2 x 5 kg, sada činek, činky, šestihran, neoprenový potah, silový trénink, cvičení
847,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

MOVIT Šestihranné činky sada 2 ks 17,5 kg, sada činek s činkami
2 599,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Šestihranná pogumovaná činka, 2 kg
338,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SONGMICS Sada činek, sada 2 činek, šestihran, sada činek, celkem 10/20 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 326,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HOMCOM HOMCOM Šestihranný gumový držák - litinové fitness závaží 17,5 kg - fitness držák pro silový trénink
1 245,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

MOVIT® Šestihranná gumová činka 12,5 kg sada 2 kusů
1 849,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports 100518-00008-0026, krátká činka s pevně připevněnou zátěží, litá ocel, 22,5 kg
1 781,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Nastavitelná posilovací lavice
2 129,00 Kč
-218,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 911,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SONGMICS Sada činek, sada 2 činek, šestihran, sada činek, celkem 10/20 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování doma
831,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

MOVIT Kettlebell činka, 10 kg, černá
600,00 Kč
Prodejce: Goleto

MOVIT Šestihranné gumové činky 8 kg, sada 2 ks
1 280,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Čínka A91-020V01, 12,6 kg
1 029,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů, 2 x 10 kg
36,85 Kč/1kg
737,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná litinová zátěžová deska 25 KG
103,56 Kč/1kg
2 589,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Úchopy na kliky černé do 200kg
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%20% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
20%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní bez výjimky
Hmotnost 20,1 kg
Jednoduše vynikající. Dobré zpracování a dobrá manipulace. Nemůžete si stěžovat.
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Hmotnost 20,1 kg
Rychlé dodání, skvělá kvalita
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Činky
Hmotnost 20,1 kg
Velmi dobré činky.
Ohodnoceno dne 13. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kg
Ohodnoceno dne 13. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Beco 12 párů vodních činek velikosti M



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
8 224,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Beco 10 párů vodních činek velikosti M



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
6 863,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Body & Mind Neoprenové činky, sada 2 ks, 1–5 kg (10 činek) včetně stojanu na činky s 5 policemi – činky pro silový trénink a fitness, černé



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 433,38 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 60 kg včetně tréninkových rukavic



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(38)Počet hodnocení: 38
5 220,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Beco 6 párů vodních činek velikosti M



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 139,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

LUXTRI Nastavitelná činka s otočným mechanismem Nastavitelná hmotnost od 2,5 do 24 kg Nastavitelná tréninková činka Sada činek pro domácnost Sada činek pro domácnost



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 590,99 Kč
Prodejce: WilTec

Beco 6 párů vodních činek velikosti S



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 175,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Oliver chromová činka 2 x 10,0 kg
3 944,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Dětské plastové činky na ruce, bezpečné, zajímavé cvičení, činka, děti, fitness, sport, hračky pro mateřské školy, modré
386,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Body & Mind® – sada 2 neoprénových činek v šestihranném provedení, které se nevalí | Protiskluzové fitness činky pro silový trénink a domácí cvičení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
851,86 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Kawanyo 3 páry vinylových rukojetí, 3,0 kg - schwarz
1 886,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Neoprenová činka, sada 2 ks; 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
730,13 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

10x vinylové činky Oliver, každá 2,0 kg - modré
2 839,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Select nastavitelná činka, 1 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 275,00 Kč
Prodejce: e-sportshop

Neoprenová činka sada 2 kusů; 3 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,09 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Chromované činky HMS CHD09 2 x 9 kg
2 273,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pure2Improve neoprenové činky 2x 8,0 kg
2 023,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Chromované činky HMS CHD08 2 x 8 kg
2 067,31 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oliver chromová činka 2 x 8,0 kg
2 580,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

12x vinylové činky Oliver, každá 1,5 kg - červené
2 528,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen