5,0



Na základě 66 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Čiči Fish 10kg
65,42 Kč/1kg
654,17 Kč
Prodejce: VISO

Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Applaws 5060122491648, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 7,5 kg
130,06 Kč/1kg
975,45 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Krmivo pro dospělé kočky
87,37 Kč/1kg
331,15 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Purina Sterilised Adult, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 10 kg
240,94 Kč/1kg
2 409,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Purina CAT CHOW STERILISED, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 1,5 kg
246,18 Kč/1kg
369,27 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 5060122497312, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 1,8 kg
547,47 Kč/1kg
985,45 Kč
Prodejce: VISO

Brit 8595602540945, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 2 kg, Bez obilovin
331,50 Kč/1kg
663,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Whiskas 5900951014390, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Tuňák, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 5900951014352, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

IAMS Cat Kitten Ocean Fish 10 kg
73,15 Kč/1kg
731,50 Kč
Prodejce: VISO

Josera 4032254749486, Dospělý jedinec, Drůbež, 2 kg
193,73 Kč/1kg
387,45 Kč
Prodejce: velmontask

Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Příchuť krmiva:
- Kachna
- Hmotnost:
- 4 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
- Bez obilovin:
- Ano
- Bílkoviny:
- 40%
- Obsah tuku:
- 22%
- Hrubá vláknina:
- 2,5%
- Fosfor:
- 0,9%
- Sodík:
- 0,4%
- Hrubý popel:
- 7%
- Obsah taurinu:
- 1400 mg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 245 mg/kg
- Obsah železa:
- 200 mg/kg
- Obsah zinku:
- 150 mg/kg
- Obsah manganu:
- 40 mg/kg
- Obsah mědi:
- 15 mg/kg
- Obsah jódu:
- 2,5 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,15 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 15000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1500 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 150 mg/kg
- Obsažená vlhkost:
- 10%
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Země původu:
- Německo
Nové čerstvé maso Leonardo®. Maso je vzácné zboží - proto jsme přesvědčeni, že by se mělo připravovat jen tím nejlepším možným způsobem. Pro LEONARDO® Fresh Duck používáme pouze čerstvé maso a nepoužíváme předsušenou masovou moučku, která se používá i v kvalitnějších suchých krmivech. Dosáhli jsme tak přípravy, která byla dříve považována za nemožnou. Díky naší obzvláště šetrné technologii Fresh Meat se čerstvé maso zpracovává přímo na granule.
Díky tomu můžeme ušetřit na fázích předsušení a suroviny zůstávají čerstvé až do doby krátce před zpracováním. Jedině tak je možné zajistit, aby se v kroketách později plně rozvinula chuť masa. S LEONARDO® Fresh Meat bude vaše kočka cítit rozdíl. Protože naše receptury obsahují nejen dostatek čerstvého masa, ale také vybrané rostlinné složky, jsou velmi dobře snášeny. Cenné živiny ze zeleniny, bylinek a směsi bobulovin doplňují čerstvé maso rozumným způsobem a odpovídají přirozenému složení stravy našich koček. Pozitivní vliv na pohodu vaší kočky mají také speciální složky, jako jsou brusinky, řasy chlorella a chia semínka. Jsou součástí našeho holistického výživového konceptu, který tvoří základ každé jednotlivé receptury čerstvého masa LEONARDO®.
Naše životně důležité složky:
PH-CONTROL: Optimalizuje hodnotu pH moči
PROVITAL: Posiluje obranyschopnost organismu díky beta-glukanům z pivovarských kvasnic
STAY-CLEAN™: Pro redukci zubního plaku
- Hmotnost
- 4000 g
- Obsah vlhkosti
- 10,0 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4002633757029
- Číslo produktu
- 757025
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
- Hmotnost
- 4000 g
- Obsah vlhkosti
- 10,0 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4002633757029
- Číslo produktu
- 757025
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
K tomu se hodí také

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leonardo Cat Food 757225, Dospělý jedinec, Losos, 4 kg, Bez obilovin
582,42 Kč/1kg
2 329,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dreame DRE_FC_AWH10, Modrá, Bílá, 1 kusů
379,00 Kč
Prodejce: iKable

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvé hovězí 1,5 kg
1 011,33 Kč/1kg
1 516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvý losos 1,5 kg
955,85 Kč/1kg
1 433,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Sedátko na okno Mausblick cat lounger, ideální sedátko na okno pro kočky jako houpací síť
899,75 Kč
Prodejce: riijk

Satellite 2.0 | Kočičí škrábadlo (kanadské provedení) | BÍLÁ EDICE | BÍLÁ
1 228,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Batohy pro psy středně velké brašny pro psy brašna pro psy nastavitelná přepravní taška batoh pro turistiku, cestování, kempování, nosnost do 12 kg šedá
783,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Škrabadlo FEANDREA s extra silnými kmeny, 107 cm, 26,6 kg, robustní béžová barva
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

LEONARDO Drink Duck 20x40g
1 565,16 Kč/1kg
1 252,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ochranný obal na auto – plachta na zakrytí auta – autoplachta – stříbrná – s reflexními pruhy – rozměry 480x175x120 cm – ochrana proti poškrábání, ochrana před deštěm a sluncem
302,99 Kč
Prodejce: Retoo

Repeater 600, Síťový opakovač, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmový (2,4 GHz), WPA2
1 666,45 Kč
Prodejce: somnia24

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvý losos 250 g
3 299,12 Kč/1kg
824,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Relaxdays 10045870, 1 kusů
633,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Naše kočka ji miluje
Hmotnost 4 kg
Otevřel jsem sáček... Už když k němu přičichl, byl viditelně zaujatý a nervózní... První krmení bylo naprosto úspěšné... Toto krmivo miluje. Balení má praktický zip a lze ho uložit do tašky... S přáním všeho nejlepšího pro vaše čtyřnohé přátele
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 4 kg
Toto suché krmivo nemohu všude najít. Jsem velmi ráda, že jsem toto suché krmivo našla právě zde. Moje kočky ho mají velmi rády. Jedí ho s velkou chutí. Jsem velmi ráda, že si ho mohu objednat právě zde.
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší suché krmivo
Hmotnost 1,5 kg
Suché krmivo není pro kočky druhově vhodnou stravou, protože i tak přirozeně pijí příliš málo. Pokud však potřebují malou porci mezi jídly, pak je toto vysoce kvalitní prémiové krmivo od společnosti Leonardo tou správnou volbou. Zabalili do něj opravdu prvotřídní suroviny. A naše malá je s ním nadmíru spokojená
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo Leonardo
Hmotnost 4 kg
Moje kočky toto suché krmivo milují, pro mě osobně neexistuje nic lepšího, toto suché krmivo bych si zde kdykoli znovu objednala
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo Leonardo
Hmotnost 4 kg
Moje kočky toto suché krmivo milují a já bych si ho kdykoli znovu objednala v internetovém obchodě Kaufland Marktplatz.
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočka to má ráda
Hmotnost 4 kg
Moje kočka to opravdu ráda jí. Vyzkoušela jsem už několik druhů, ale tohle se jí líbilo nejvíc.
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 4 kg
Naše kočky toto krmivo milují. Už při dodání kolem něj krouží a škrábou na něj.
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 4 kg
Naše kočky toto krmivo milují. Už při dodání kolem něj krouží a škrábou na něj.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg