Loacker Thins, Wafle, Čokoláda, 150 g, Čokoláda, 150 g, 1 kusů

96,27 Kč

641,80 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů
2 286,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g
Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g
5 001,89 Kč/1kg
450,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzienia Karmelowym Krówkowa 39 G
Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzienia Karmelowym Krówkowa 39 G
10 060,75 Kč/1kg
402,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Baton Danusia z nadzieniem czekoladowo-orzechowym 38g
Baton Danusia z nadzieniem czekoladowo-orzechowym 38g
10 092,00 Kč/1kg
403,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Loacker Classic Double Choc kakaové oplatky s čokoládovým krémem 135g
Loacker Classic Double Choc kakaové oplatky s čokoládovým krémem 135g
601,63 Kč/1kg
81,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Wawel Krówkowa čokoláda 90 g
Wawel Krówkowa čokoláda 90 g
810,44 Kč/1kg
72,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Čokoláda Alpinella toffi 100 g
Čokoláda Alpinella toffi 100 g
622,10 Kč/1kg
62,21 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Grzeski Wafel s kakaovým krémem v čokoládě 36 g x 36 kusů
Grzeski Wafel s kakaovým krémem v čokoládě 36 g x 36 kusů
426,75 Kč/1kg
17,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Wedel čokoláda 220 g
Wedel čokoláda 220 g
1 113,55 Kč/1kg
244,98 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Čokoláda Alpinella s arašídy 90 g
Čokoláda Alpinella s arašídy 90 g
324,00 Kč/1kg
81,84 Kč
-64%
29,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Elisen perník - hořká čokoláda 3 kusy 225g
Elisen perník - hořká čokoláda 3 kusy 225g
1 157,60 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix
CZEKOLADA GORZKA NUGATOWA BIO 80 g - VIVANI
Hořká NUGÁTOVÁ ČOKOLÁDA80 g - VIVANI
944,75 Kč/1kg
78,19 Kč
-3%
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
543,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
108,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Wedel Mléčná čokoláda Bajeczny Smak 100 g
Wedel Mléčná čokoláda Bajeczny Smak 100 g
722,10 Kč/1kg
82,48 Kč
-12%
72,21 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Čokoláda Krówkowa Wawel 245 g
Čokoláda Krówkowa Wawel 245 g
604,27 Kč/1kg
157,11 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Wawel Czekolada gorzka 100% kakao 80 g
Wawel Czekolada gorzka 100% kakao 80 g
1 558,67 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Čokoláda - Hořká čokoláda 100g
Čokoláda - Hořká čokoláda 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Oplatky Fondente Thins 150g - Loacker

Oplatky Fondente Thins 150g - super tenké oplatky Loacker

Rozplývající se chuť, která vás přenese do světa jedinečných požitků - to jsou naše oplatky Wafer Fondente Thins 150g! Kombinace jemných křupavých oplatek a intenzivní chuti náplně fondente dělá z každého sousta skutečnou pastvu pro chuťové buňky. Ideální, když máte chuť na něco výjimečného a sladkého!

Wafer Fondente Thins 150g jsou výrobkem renomované značky Loacker, která se již léta inspiruje tradičními italskými recepty. Každá oplatka je pečlivě připravena s maximálním důrazem na chuť a kvalitu. Právě kombinace vášně, tradice a vysokých standardů činí naše výrobky jedinečnými.

Čím se naše oplatky Wafer Fondente Thins 150 g vyznačují? Především neuvěřitelně tenkými plátky čokolády, které dokonale doplňují sladkou náplň. Díky této kombinaci je každé sousto harmonií chutí. Vychutnejte si intenzivní, sametový fondán a křupavou oplatku, které vytvářejí nezapomenutelný kulinářský zážitek.

Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet naše oplatkové plátky Fondente Thins 150 g - jedná se o jedinečné chutě, které budou hýčkat vaše chuťové buňky! Skvěle se hodí jako svačinka k čaji, dezert po večeři nebo dárek pro někoho blízkého. Objednejte si nyní a objevte skutečné chuťové rarity v jednom výrobku!

**Čistá hmotnost**: **Výrobce**: Výrobce: Loacker **Příchuť**: **Typ náplně**: Tenké

Připravte se na skutečnou explozi chutí! Objednejte si naše oplatky Fondente Thins 150 g a nechte se zlákat jedinečnými pochoutkami. Každá oplatka je kombinací pečlivě vybraných ingrediencí a jedinečných chutí, které roztančí vaše chuťové buňky radostí. Nečekejte, objednejte si ještě dnes a vychutnejte si tu nejvyšší kvalitu na jedno zakousnutí!

Složení: pšeničná mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku, hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr) 8% (v náplni), sójová mouka, sušená syrovátka (mléko), sušené odstředěné mléko, extrakt z ječného sladu, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný, lískové oříšky, sůl, emulgátor sójový lecitin, koncentrát jablečné šťávy, koření, Bourbon vanilka. Může obsahovat arašídy a mandle. čistá hmotnost: 150 g Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 2091 kj/ 500 kcal Tuk 25 g, z toho nasycené mastné kyseliny 21 g Sacharidy 58 g z toho cukry 25 g Bílkoviny 8,2 g Sůl 0,35 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Typ produktu:
Wafle
Příchuť:
Čokoláda
Kapacita:
150 g
Barva:
Čokoláda
Hmotnost:
150 g
Počet kusů v balení:
1 kusů


Oplatky z hořké čokolády Loacker Thins Fondente Dark Noir 150g

Křupavé oplatky s hořkým čokoládovým krémem.

Loacker Germany GmbHObere Straße 787700 Memmingen
Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
PŠENIČNÁ mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku, dextróza, hořká čokoláda 8 % v krému (kakaová hmota, cukr), SÓJOVÁ mouka, SLADKÝ MLÉČNÝ SEN (MLÉKO), Odtučněný mléčný prášek, ječný sladový výtažek, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), lískové oříšky, sůl, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, Bourbonské vanilkové lusky, koření.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ 2089 Kalorická hodnota v kcal 499 Tuky v g 24 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 20 Sacharidy v g 60 Sacharidy, z toho cukr v g 26 Bílkoviny v g 7,9 Sůl v g 0,35
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7 87700 Memmingen
Prodejní název
Křupavé kakaové oplatky s čokoládovým krémem (75%)
Výrobce
Loacker
Počet kusů
1
Číslo produktu
10690-097
Kód EAN
8000380141548

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
PŠENIČNÁ mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku, dextróza, hořká čokoláda 8 % v krému (kakaová hmota, cukr), SÓJOVÁ mouka, SLADKÝ MLÉČNÝ SEN (MLÉKO), Odtučněný mléčný prášek, ječný sladový výtažek, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), lískové oříšky, sůl, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, Bourbonské vanilkové lusky, koření.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ 2089 Kalorická hodnota v kcal 499 Tuky v g 24 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 20 Sacharidy v g 60 Sacharidy, z toho cukr v g 26 Bílkoviny v g 7,9 Sůl v g 0,35
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7 87700 Memmingen
Prodejní název
Křupavé kakaové oplatky s čokoládovým krémem (75%)
Výrobce
Loacker
Počet kusů
1
Číslo produktu
10690-097
Kód EAN
8000380141548
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Loacker malinový jogurtový plátek s malinovým jogurtovým krémem 150g
Loacker malinový jogurtový plátek s malinovým jogurtovým krémem 150g
644,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loacker Classic Napolitaner křupavé oplatky s lískooříškovým krémem 45g
Loacker Classic Napolitaner křupavé oplatky s lískooříškovým krémem 45g
675,75 Kč/1kg
62,41 Kč
-56%
27,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Loacker Classic Double Choc kakaové oplatky s čokoládovým krémem 135g
Loacker Classic Double Choc kakaové oplatky s čokoládovým krémem 135g
601,63 Kč/1kg
81,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loacker Peanut Butter, Wafle, Arašídové máslo, 175 g, Oranžová, 175 g, 1 kusů
Loacker Peanut Butter, Wafle, Arašídové máslo, 175 g, Oranžová, 175 g, 1 kusů
553,77 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
96,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loacker Tortina Original 3 oplatky s lískooříškovým krémem 63g
Loacker Tortina Original 3 oplatky s lískooříškovým krémem 63g
1 647,30 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loacker Quadratini Vanilkové oplatky v kostce 125g
Loacker Quadratini Vanilkové oplatky v kostce 125g
838,48 Kč/1kg
104,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Loacker Quadratini Napolitan oplatkové plátky ve formě kostek 125g
Loacker Quadratini Napolitan oplatkové plátky ve formě kostek 125g
656,25 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loacker Křupavé oplatky s citronovým krémem v kornoutu 150g
Loacker Křupavé oplatky s citronovým krémem v kornoutu 150g
644,27 Kč/1kg
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Excellence Extra krémová mléčná čokoláda 100g
Lindt Excellence Extra krémová mléčná čokoláda 100g
599,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celebrations 437381 Celebrations POP Schokoriegel 36 St./350,0 g
Celebrations 437381 Celebrations POP Schokoriegel 36 St./350,0 g
715,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
250,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Fioretto Present křupavá pralinka s nugátovou náplní 138g
Lindt Fioretto Present křupavá pralinka s nugátovou náplní 138g
1 389,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
191,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ritter Sport - Alpské mléko v tabletách 100gr | 12 kusů
Ritter Sport - Alpské mléko v tabletách 100gr | 12 kusů
1 054,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 475,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor
Obrázek produktu pro Čokoládové kapky - MIX čokolád 100g Brat.pl
Čokoládové kapky - MIX čokolád 100g Brat.pl
800,00 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé - Abuelita Marqueta 180g (datum spotřeby 31.07.2025)
Nestlé - Abuelita Marqueta 180g (datum spotřeby 31.07.2025)
1 031,50 Kč/1kg
185,67 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Smarties Festive Friends figurky z mléčné čokolády Čokoládové čočky 65g
Smarties Festive Friends figurky z mléčné čokolády Čokoládové čočky 65g
3 872,92 Kč/1kg
251,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ritter Sport Mini 9er Crispy Mix s 9 čokoládovými tyčinkami 150g
Ritter Sport Mini 9er Crispy Mix s 9 čokoládovými tyčinkami 150g
657,07 Kč/1kg
98,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mars 2Pack Riegel 24 x 70g - Doppelriegel mit Karamell & Nougat
Mars 2Pack Riegel 24 x 70g - Doppelriegel mit Karamell & Nougat
729,40 Kč/1kg
1 225,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mléčná čokoláda s mandlemi a stévií 75 g Trapa
Mléčná čokoláda s mandlemi a stévií 75 g Trapa
874,93 Kč/1kg
65,62 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
581,67 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 13
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Datlová čokoláda - nugát 50% 85g
Datlová čokoláda - nugát 50% 85g
2 072,82 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
176,19 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro SNICKERS 462600 SNICKERS Minis Schokoriegel 150 Riegel
SNICKERS 462600 SNICKERS Minis Schokoriegel 150 Riegel
579,31 Kč/1kg
1 634,23 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
552,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
552,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Torras Bezlepková bílá čokoláda s jahodou bez přidaného cukru (75g), 37897
Torras Bezlepková bílá čokoláda s jahodou bez přidaného cukru (75g), 37897
927,07 Kč/1kg
72,74 Kč
-4%
69,53 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO
KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO
9 818,25 Kč/1kg
392,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Ritter SPORT 4025 Ritter SPORT GANZE MANDEL Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 4025 Ritter SPORT GANZE MANDEL Schokolade 100,0 g
587,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
58,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Velikonoce Happy Easter mléčná čokoláda figurky 100g nejlépe do 19.12.2025
Velikonoce Happy Easter mléčná čokoláda figurky 100g nejlépe do 19.12.2025
707,50 Kč/1kg
70,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Schokoriegel - Milch Creme 40g
Schokoriegel - Milch Creme 40g
910,50 Kč/1kg
36,42 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
52,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
695,87 Kč/1kg