4,4



Na základě 11 hodnocení
Barva:
- Zobrazit dostupné možnosti
- Zobrazit dostupné možnosti
Materiál:
- PlastZobrazit dostupné možnosti
Objem:
10 l- 5 lZobrazit dostupné možnosti
- 10 l
- 20 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 60035 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 30201 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,03 Kč/1l
660,66 Kč
Prodejce: somnia24

IWH 87695 Kanystr na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
876,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
501,96 Kč
Prodejce: somnia24

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

Nejlepší kanystr na světě (20 litrů, BLACK)
13,95 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

hünersdorff 800300, 5 l, Plast, Černá, Červená, 265 mm, 147 mm, 247 mm
79,03 Kč/1l
395,17 Kč
Prodejce: somnia24

Plastový kanystr na benzín 10L
20,30 Kč/1l
215,26 Kč
-12,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, modrá barva, plast. Ne
76,91 Kč/1l
384,55 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Kanystr na palivo 10L plastový černý UN-schválení
843,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BRADAS Plastový kanystr na palivo 10 l s nálevkou BR-KTP10
299,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Kanystr plastovy 5l AMTRA 94-013
24,80 Kč/1l
124,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Kanystr Dunlop na vodu a benzín o objemu 10 l s certifikací UN pro nebezpečné kapaliny s výlevkou černá/žlutá
48,19 Kč/1l
481,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plastový kanystr na benzín 20L
14,80 Kč/1l
296,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BORG HICO Kanister na benzín plastový 10L
BORG HICO Kanister na benzín plastový 10L
Popis tovaru
- Poľský výrobok vyrobený z kvalitných certifikovaných materiálov.
- Výrobok je určený na skladovanie benzínu, nafty a olejov.
- Navyše má lievik pre ľahšie doplnenie paliva.
Kanystr
Plastový kanystr na benzín 10 l
- Výrobce
- Sonstige
- Objem
- 10 l
- Objem
- 10 l
- Kód EAN
- 5907702302102
- Číslo produktu
- KAN002
- Výrobce
- Sonstige
- Objem
- 10 l
- Objem
- 10 l
- Kód EAN
- 5907702302102
- Číslo produktu
- KAN002
K tomu se hodí také

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR

EMOS Prodlužovací kabel 1,5 m, Euro zástrčka a spojka, 250 V, 2,5 A, 575 W, dětské clonky, pro vnitřní použití, bílý, P01301
65,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Samsung Galaxy A50 smartphone 16,3 cm (6,4 palce), 4 GB RAM, 128 GB úložiště, barva: černá
4 200,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mobile-Discounter

Ekologický podpalovač Feniks 10 kg ≈1000 ks | Do krbu, grilu a kamen | Ruční výroba | Doba hoření 8–10 min
107,00 Kč/1kg
1 070,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Home Styling Collection Zvlhčovač vzduchu Nádržka na vodu Odpařovač vody pro radiátory s LÍSTKY 1 kus
114,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vilde

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, Červené/zelené/modré, Bezdrátový
1 852,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

Pd Usb-C Nabíječka Samsung Ep-Ta845Ebe 45W Black Box
2 399,95 Kč
Prodejce: G-Electronics

Norton 360 Deluxe, 1 licencí, 1 rok/roky
1 147,51 Kč
Prodejce: Green_Country

Relaxdays Podložka pod kancelářskou židli, 90 x 90 cm, PVC podložka na podlahu – laminát, parkety, dlažba, protiskluzová, průhledná
828,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

2x ochranná fólie pro Samsung Galaxy A21s čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,03 Kč/1l
660,66 Kč
Prodejce: somnia24

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
64% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
64%27% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
27%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%9% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
9%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
20 litrů benzínu
Objem 20 l
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
20l kanystr
Objem 20 l
Dobrý produkt a rychlé dodání
Ohodnoceno dne 21. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Objem 10 l
Výrobek splňuje svůj účel.
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cenový výkon v pořádku
Objem 20 l
Bohužel docela netěsný na víčku. Palivo se nahoře snadno vytlačí a vše se naplní, pokud máte kanystr u sebe v autě. Celkový poměr cena/výkon ale určitě v pořádku
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Poměr cena-výkon je v pořádku
Objem 20 l
S kanystrem jsem velmi spokojený, jen je třeba dávat pozor, aby výlevka správně seděla, jinak z něj vytéká palivo.
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mizerné zpracování
Objem 20 l
Jedno z nejhorších zboží, které jsem kdy koupil. Uzávěr nedržel ani 10 vteřin, pak byl nepoužitelný. Nalévací hadice nebyla schopna vést benzín stabilně
Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 l
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister