4,8



Na základě 50 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 1500 ml807,27 Kč/1l
1 210,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml8 309,00 Kč/1kg
4 154,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Loreal Vitamino Color Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Color Conditioner 750ml NEU696,86 Kč/1l
1 567,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
758,84 Kč/1l
1 138,26 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
709,29 Kč/1l
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 876,51 Kč/1kg
1 028,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Regenerační šampon pro velmi poškozené vlasy Serie Expert Absolut Repair (Instant Resurfacing Shampoo), 500 ml - náhradní náplň
1 266,20 Kč/1l
633,10 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 189,86 Kč/1l
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
1 148,87 Kč/1l
1 723,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacimide Professional Shampoo 1500 ml
652,00 Kč/1l
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon Absolut Repair Gold, obohacený o zlatý protein quinoa, zajišťuje díky nové technologii koemulze dokonalou obnovu vlasů, aniž by je zatěžoval.
V kombinaci se sérem Absolut Repair nebo maskami na vlasy Absolut Repair dodá šampon od L'Oréal Professionnel vašim vlasům okamžitý lesk a poddajnost.
[Typ vlasů]
- Velmi poškozené vlasy
[Výsledek]
- Lesklé a hladké vlasy
- Bez zatížení
- Opravené a méně poškozené vlasy
[Složení]
- Quinoa a bílkoviny
[Zlatý protein z quinoy]
Produkty péče o vlasy z řady Absolut Repair od L'Oréal Professionnel založené na zlaté quinoe a proteinech snižují poškození povrchu vlasů o 77 %**. Poskytují 7x větší lesk***, aniž by vlasy zatěžovaly.
**Absolut Repair Instant Resurfacing Shampoo + Absolut Repair Instant Resurfacing Masque po 5 aplikacích
***Absolut Repair Instant Resurfacing Shampoo + Absolut Repair Resurfacing Golden Masque ve srovnání s klasickým šamponem
Složení
AQUA / VODA / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, CHLORID SODNÝ, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DIMETHICONE, CITRIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, AMODIMETHICONE, CARBOMER, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, GLYCOL DISTEARATE, LINALOOL, MICA, PEG-100 STEARATE, HEXYL CINNAMAL, FENOXYETHANOL, STEARETH-6, COCO-BETAIN, TRIDECETH-3, CI 77891 / OXID TITANIČITÝ, LIMONEN, EXTRAKT ZE SEMEN CHENOPODIUM QUINOA, KYSELINA OCTOVÁ, KYSELINA FUMAROVÁ, HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEIN, CI 19140 / ŽLUTÁ 5, HYDROLYZOVANÝ KUKUŘIČNÝ PROTEIN, HYDROLYZOVANÝ SÓJOVÝ PROTEIN, CI 17200 / ČERVENÁ 33, PARFUM / VŮNĚ (F.I.L. N290278/1).
L'orealAbsolut Repair | Obnovující šampon 1500ml
Šampon Loreal Absolut Repair je ikonický kosmetický přípravek, který dokonale regeneruje poškozené, lámavé a problematické vlasy. Základem šamponuLoreal Absolut Repair jsou dvě účinné látky. Quinoa je zodpovědná za intenzivní a hloubkovou regeneraci poškozených, lámavých a problematických vlasů. Pšeničné proteiny zase dodávají pramenům pružnost a lepší vzhled a větší pevnost. Obalují prameny a chrání je před lámáním, což má za následek viditelně hladší, hedvábnější a zdravější vlasy. Extrémně poškozené, drsné a matné prameny získávají zpět svou vitalitu, snadno se rozčesávají, jsou volně splývavé, snadno se rozčesávají, nezamotávají se a nekrepatí.Co získáte používáním šamponu Loreal Absolut Repair?- Obnovu vlasů od kořínků ke konečkům; - Žádné zatížení vlasů - snadné rozčesávání a styling; - Krásné, zdravé a neustále hydratované vlasy.objem1500 ml
- Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy;
- Vmasírujte, dokud se nevytvoří pěna;
- Důkladně opláchněte vlažnou vodou.
Šampon Absolut Repair od L'Oréal Professionnel Paris byl vyvinut speciálně pro poškozené a suché vlasy. Profesionální složení obohacené o zlatou quinou a proteiny pomáhá vlasy restrukturalizovat a obnovovat, aniž by je zatěžovalo. V kombinaci s kondicionérem Absolut Repair jsou vlasy lesklejší, hladší a jejich povrch je méně poškozený.
Jak používat
Rovnoměrně rozetřete po mokrých vlasech, napěňte a poté důkladně opláchněte.
Šampon Absolute Repair byl vyvinut speciálně pro poškozené vlasy. Obnovující šampon vlasy čistí, vyživuje a posiluje. Šampon je mimo jiné obohacen o malé molekuly. Tyto malé molekuly pronikají do vlasového vlákna a dostávají se k poškozeným místům. Šampon vytváří na vlasech ochrannou vrstvu, aniž by je zatěžoval. Přípravek je také obohacen o zlatou quinou a proteiny z těchto složek
Tento restrukturalizační šampon zajišťuje okamžitou proměnu. Je obohacen o zlatou quinou a proteiny. Profesionální složení regeneračního šamponu okamžitě čistí a restrukturalizuje poškozené vlasy při zachování vzdušného pocitu.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro lámavé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1500 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
Zutaten: aqua / water / eau - sodium laureth sulfate - sodium chloride - cocamidopropyl betaine - dimethicone - citric acid - hexylene glycol - sodium benzoate - sodium hydroxide - amodimethicone - carbomer - guar hydroxypropyltrimonium chloride - trideceth-10 - Glycerin - Salicylsäure - Glycoldistearat - Linalool - mica - Peg-100 stearát - hexyl cinnamal - fenoxyethanol - steareth-6 - coco-betain - trideceth-3 - ci 77891 / oxid titaničitý - limonen - extrakt ze semen chenopodium quinoa - kyselina octová - kyselina fumarová - hydrolyzovaný pšeničný protein - ci 19140 / žlutá 5 - hydrolyzovaný kukuřičný protein - hydrolyzovaný sójový protein - ci 17200 / červená 33 - parfum / vůně.
Posílení a péče o silně poškozené vlasy - Zlatý protein z quinoy pro až o 77 % menší poškození vlasů a 7x lesklejší vlasy - Vyhlazení kutikuly a hedvábný lesk - Snadné rozčesávání a vysoká poddajnost
Loreal SE Abs. Rep. šampon 1500ml Serie Expert Absolut Rep
- Rozměry
- 1500 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DIMETHICONE, CITRIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, AMODIMETHICONE, CARBOMER, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, GLYCERIN, SALI
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636975938
- Číslo produktu
- E35703
- Rozměry
- 1500 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DIMETHICONE, CITRIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, AMODIMETHICONE, CARBOMER, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, GLYCERIN, SALI
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636975938
- Číslo produktu
- E35703
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 018,65 Kč/1l
763,99 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Vlasový Balzám 500ml
1 833,86 Kč/1l
916,93 Kč
Prodejce: MANADA

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 380,00 Kč/1l
690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
989,00 Kč
Prodejce: Alky

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
12 100,00 Kč/1l
1 210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 791,02 Kč/1l
459,67 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Splat Zahnpasta 75 ml Blackwood Special
1 466 583,37 Kč/1kg
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Balancovací koloběžka Vento Unicorn Kidwell
1 014,06 Kč
Prodejce: Seleo

INTEY INTYM01 Prémiová podložka na jógu z korku a přírodního kaučuku, protiskluzová gymnastická podložka z TPE Indoor & Outdoor, 100% přírodní, udržitelná a ekologická pro cvičení celého těla pro ženy i muže
631,74 Kč
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

MOVIT Akupresurní podložka s polštářem, 75 x 44 cm, tyrkys
1 321,00 Kč
-264,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 056,80 Kč
Prodejce: Kokiska

Bestif BBW04 Dámské vodní boty černo-tyrkysové vel. 39 – lehké a rychleschnoucí
223,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ABA-Grupa

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 250 ml
2 328,00 Kč/1l
582,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
84% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
84%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá cena, dobré dodání.
Objem 1,5 l
Podmínky vlasy dobře. Tento šampon používáme jako hlavní šampon již 6 let. Dnes jsme si koupili náplň. Dekantováno. Hotovo.
Ohodnoceno dne 5. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Profesionální šampon
Objem 1,5 l
Tento šampon používám již mnoho let a doporučila mi ho moje kadeřnice.
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělá věc
Objem 0,3 l
ideální pro moje vlasy
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno je v pořádku
Objem 1,5 l
Ano, jsem spokojený
Ohodnoceno dne 2. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání spravedlivá cena.
Objem 1,5 l
Produkt používám již několik let.
Ohodnoceno dne 14. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kosmetická položka
Objem 0,5 l
Bezchybná kvalita.
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jen je dobré říct
Objem 1,5 l
Vážně dobrý
Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 1,5 l
Velmi dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg