5,0



Na základě 7 hodnocení
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
1 128,66 Kč
752,44 Kč / 1l
plus 230,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 1500 ml806,47 Kč/1l
1 209,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml8 577,30 Kč/1kg
4 288,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel709,29 Kč/1l
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
2 022,66 Kč/1kg
1 108,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
587,37 Kč/1l
881,05 Kč
Prodejce: Tersorte

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
571,33 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacimide Professional Shampoo 1500 ml
652,00 Kč/1l
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced AHA 4% + Carbonic Acid Shampoo 1500 ml
644,67 Kč/1l
967,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
1 074,27 Kč/1l
1 611,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační šampon pro velmi poškozené vlasy Serie Expert Absolut Repair (Instant Resurfacing Shampoo), 500 ml - náhradní náplň
1 266,20 Kč/1l
633,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Loreal Vitamino Color Shampoo 300ml + Loreal Vitamino Color Mask 250ml
1 578,05 Kč/1l
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo - Šampon 300ml
369,67 Kč/1kg
369,67 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hydratační šampon pro dehydrované vlasy
303,97 Kč/1l
121,59 Kč
Prodejce: Visage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon Serie Expert Absolut Repair Molecular opravuje molekulární strukturu vlasů a obnovuje jejich pevnost, pružnost a ohebnost. Objevte jeho nezaměnitelnou, návykovou vůni s tóny bergamotu, fleur de sel a santalového dřeva.
Při poškození vlasů dochází k narušení molekulární struktury, která je tvořena peptidy. Většina peptidů je však příliš velká na to, aby mohla být znovu vstříknuta do vlasového vlákna, takže poškození je téměř nevratné. Pokročilému výzkumnému týmu společnosti L'Oréal se poprvé podařilo rozložit peptidy a vstříknout jejich složky do vlasového vlákna odděleně. S Absolut Repair Molecular pomáhá L'Oréal Professionnel napravit poškození a obnovit původní sílu vlasů. Vlasy získávají zpět svou původní pružnost a pružnost.
[Inovativní technologie]
Tento patentovaný šampon s Peptide Bonder + 5 aminokyselinami opravuje makromolekulární strukturu vlasu.
[Profesionální složení]
Bez sulfátů, textura složení se mění v bohatou pěnu, která čistí, rozčesává a poskytuje vysokou úroveň kondicionéru.
[Doporučeno pro všechny poškozené vlasy]
Vhodné pro všechny poškozené, barvené, zesvětlené a přírodní textury vlasů.
[Použití]
Naneste Absolut Repair Molecular Shampoo na mokré vlasy. Emulgujte do bohaté pěny. Důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte Absolut Repair Molecular Routine pro poškozené vlasy. Po umytí šamponem použijte Absolut Repair Molecular Rinse-Out Serum a Leave-In Mask.
Složení
AQUA / VODA / EAU COCOYL ISETHIONATE DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE GLYCOL DISTEARATE SODIUM LAURYL SULFOACETATE SODIUM LAUROYL SARCOSINATE GLYCERIN PARFUM / VŮNĚ DECYL GLUCOSIDE COCAMIDOPROPYL BETAINE PPG-5-CETETH-20 COCO-BETAINE DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER AMODIMETHICONE CITRIC ACID SODIUM HYDROXIDE POLYQUATERNIUM- / POLYQUATERNIUM-7 POLYQUATERNIUM-10 KARBOMER BENZOÁT SODNÝ CHLORID SODNÝ PEG-55 PROPYLENGLYKOL OLEÁT PROPYLENGLYKOL ARGININ KYSELINA SALICYLOVÁ KYSELINA BENZOOVÁ POLYSORBÁT 21 TRIDECETH-6 LINALOOL C12-13 ALKETH-23 C12-13 ALKETH-3 GLYCIN SERIN TYROSIN CETRIMONIUM CHLORID KYSELINA GLUTAMOVÁ FENOXYETHANOL (F.I.L. N70026821/1).
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo je vysoce kvalitní profesionální čisticí přípravek vyvinutý speciálně pro velmi poškozené vlasy. Nejenže jemně čistí, ale také opravuje a posiluje vlasy zevnitř.
Klíčové složky: Tento speciální šampon je obohacen o peptidové vazby a 5 esenciálních aminokyselin, které společně specificky posilují a opravují molekulární strukturu vlasů. Tyto složky byly pečlivě vybrány tak, aby maximalizovaly výsledky a poskytovaly vlasům dlouhodobou péči.
Výsledek: Po použití jsou vaše vlasy obnovené, zregenerované a mnohem zdravější. Vlasy mají přirozený lesk, jsou odolnější vůči vnějšímu poškození a jsou hebké a poddajné.
Spolehněte se na profesionální produkty L'Oréal a obnovte optimální stav svých vlasů s Absolut Repair Molecular Shampoo. Je ideální pro pravidelné používání, aby vašim vlasům poskytoval nepřetržitou péči a regeneraci.
Profesionální šampon s peptidovým bonderem + 5 aminokyselin pro obnovu molekulární struktury vlasů*. textura složení vlasy čistí, rozčesává a poskytuje jim vysokou úroveň péče. Vlasy jsou silnější a vyživené, mají lepší pružnost a pohyblivost**.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1500 ml.
nyní L'Oréal Šampon L'Oréal Série Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 1500ml na Beauty Plaza.
Loreal SE Abs. Rep. Molecular Shampoo 1500ml Serie Expert Abso
L'oreal Professionnel Paris Absolut Repair Molecular Professional bezsulfátový šampon pro poškozené vlasy 1500 ml
- Hmotnost
- 1677 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- složky součásti ústavy (v politickém kontextu)
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637153571
- Číslo produktu
- E40343
- Hmotnost
- 1677 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- složky součásti ústavy (v politickém kontextu)
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637153571
- Číslo produktu
- E40343
K tomu se hodí také

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
2 018,90 Kč/1l
1 009,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pro poškozené vlasy 100 ml
7 540,00 Kč/1l
754,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 90 ml
5 010,16 Kč/1kg
951,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 092,14 Kč/1l
546,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
2 460,63 Kč/1kg
738,19 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
19 444,44 Kč/1l
1 750,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Estilo

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 643,60 Kč/1l
1 832,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Creed Aventus EDP 100 ml M
67 183,80 Kč/1l
6 718,38 Kč
Prodejce: ParfumerieMarjoAmsterdam

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml
2 207,28 Kč/1l
551,82 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
37 282,30 Kč/1l
3 728,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 970,82 Kč/1l
985,41 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml
2 316,00 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Concentrated Pre-Treatment před-šamponová péče pro poškozené vlasy 190 ml
5 015,88 Kč/1kg
1 203,81 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
587,37 Kč/1l
881,05 Kč
Prodejce: Tersorte

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
2 022,66 Kč/1kg
1 108,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 010,28 Kč/1l
757,71 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska pro poškozené vlasy Absolute Repair Molecular (Professional Mask), 250 ml
2 396,00 Kč/1l
664,93 Kč
-65,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 377 425,11 Kč/1kg
1 750,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo Refill 500 ml
1 623,86 Kč/1l
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
11 725,50 Kč/1l
1 208,15 Kč
-35,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 172,55 Kč
Prodejce: Novada-Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml
2 468,42 Kč/1l
469,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top
Jsem stoprocentně spokojený
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,53 Kč
Prodejce: apohealth
2 302,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,19 Kč
Prodejce: apohealth
2 451,90 Kč/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
986,93 Kč/1kg

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,71 Kč
Prodejce: apohealth
1 683,55 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,40 Kč
Prodejce: apohealth
1 697,00 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg