4,8



Na základě 169 hodnocení
Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
3 004,11 Kč
50 068,50 Kč / 1m
plus 259,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 400 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup450 877,01 Kč/1m
13 526,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Další informace o reklamě
Borovice Palivové dřevo Palivové dřevo 90 kg dřeva Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Palivové dřevo 30 cm polena Dřevo sušené v peci Flameup87 790,34 Kč/1m
2 633,71 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Další informace o reklamě
Dřevo na podpal Dřevo na podpal 50 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové dřevo Polena Dřevo 25 cm Flameup36 760,40 Kč/1m
1 838,02 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Další informace o reklamě
Borovice Palivové dřevo Palivové dřevo 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilovací polena Palivové dřevo Dřevo 33 cm sušené v peci Flameup87 790,34 Kč/1m
2 633,71 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 20 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Buk Dřevo na podpal Buková polena Dřevo 33 cm Flameup
41,14 Kč/1kg
822,84 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Rašelinové brikety Rašelinové uhlí Hnědé uhlí Ekologické krbové uhlí Kamnové uhlí Dřevěné rašelinové brikety 25 kg
36,11 Kč/1kg
902,83 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

Rašelinové brikety Topné brikety Lignit Eco brikety Krbová kamna 30kg Krbové dřevo Uhlí
21,12 Kč/1kg
633,69 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

Suché palivové dřevo dub 30kg podpalovací dřevo podpalovací dřevo podpalovací dřevo na gril a krbové podpalovače podpalovací dřevo pro krby
23,24 Kč/1l
697,09 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

25 litrů sušeného habrového palivového dřeva - palivové dřevo, dřevo na podpal, dřevo na grilování (délka polen cca 25 cm, vlhkost dřeva pod 15 %)
61,32 Kč/1l
1 533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Palivové dřevo Smíšené palivové dřevo 30 kg Buk Dub Bříza Borovice Smrk Dřevo pro kamna a krb Krbová mísa Grilovací dřevo 25 cm Komorové dřevo Sušené Flameup
13 916,32 Kč/1m
946,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Floranica dřevěné brikety 100 % lisované tvrdé dřevěné brikety 2 x 12,5 kg kulaté brikety do krbu dřevěné brikety vysoká výhřevnost nízký kouř
49,92 Kč/1kg
1 352,13 Kč
-104,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 248,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Palivové dřevo Dřevo na podpal Březové dřevo 30 kg Březové dřevo Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Dřevo na podpal Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup
16 229,17 Kč/1m
973,75 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Olczyk pelety paleta 65 pytlů 975 kg dřevěné palivo
799,60 Kč/1kg
19 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Uhlí (Steinkohle) 25 kg, antracitové uhlí 5-50 mm, vysoká výhřevnost, palivo do krbových kamen, značka GiDeli
25,20 Kč/1kg
696,81 Kč
-66,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
629,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

20 kg briketů z bukového dřeva pro krb a gril
132,91 Kč/1kg
2 658,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SilkyStar

Rašelinové brikety Rašelinové uhlí Hnědé uhlí Ekologické krbové uhlí Kamnové uhlí Dřevěné rašelinové brikety 25 kg
36,11 Kč/1kg
902,83 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

Suché palivové dřevo dub 30kg podpalovací dřevo podpalovací dřevo podpalovací dřevo na gril a krbové podpalovače podpalovací dřevo pro krby
23,24 Kč/1kg
697,09 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

Univerzální podpalovač v sáčku o objemu 5 dm3
339,37 Kč/1m²
339,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Floranica dřevěné špalíky 20 kg rozpalovací dřevo dřevěné brikety do krbu kamen špalíky do krbu tvoření modelářství rozpalovací dřevo palivové dřevo
52,83 Kč/1kg
1 056,58 Kč
Prodejce: Pemicont
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dřevo připravené k použití pro krby, kamna, ohnivé mísy nebo grily.
Naše palivové dřevo se skládá ze 100 % z bukového dřeva, je sušené ve vzduchové komoře a má zbytkovou vlhkost nižší než 18 %.
Dřevo pochází z regionálních lesů v Hesensku.
Polena lze spalovat ihned po .
Polena mají délku 25 cm.
Dřevo skladujte na suchém a dobře větraném místě.
Rozsah dodávky:
dodávka: 90 kg bukového dřeva v polenech.
Dodává se v kartonové krabici.
- Šířka
- 6 cm
- Délka
- 6 cm
- Hmotnost
- 90 kg
- Materiál
- Dřevo
- Typ dřeva / dekor
- Buk
- Palivové dřevo
- Polena
- Kód EAN
- 4059419152028
- Výrobce
- HOLZBRX
- Šířka
- 6 cm
- Délka
- 6 cm
- Hmotnost
- 90 kg
- Materiál
- Dřevo
- Typ dřeva / dekor
- Buk
- Palivové dřevo
- Polena
- Kód EAN
- 4059419152028
- Výrobce
- HOLZBRX
K tomu se hodí také

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,96 Kč/1kg
1 219,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

25 litrů sušeného habrového palivového dřeva - palivové dřevo, dřevo na podpal, dřevo na grilování (délka polen cca 25 cm, vlhkost dřeva pod 15 %)
61,32 Kč/1l
1 533,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Ekologický podpalovač Feniks 10 kg ≈1000 ks | Do krbu, grilu a kamen | Ruční výroba | Doba hoření 8–10 min
107,00 Kč/1kg
1 070,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

HOME DELUXE - Rust wood storage - Antares - sada 3 kusů - 80 x 92 x 43 cm, odolný proti povětrnostním vlivům, elegantní rezavý vzhled I Miska na dřevo na oheň
9 247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 30 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Buk Dřevo na podpal Buková polena Dřevo 25 cm Flameup
16 686,50 Kč/1m
1 001,19 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 120 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové dřevo Polena Dřevo 25 cm Flameup
66 759,50 Kč/1m
4 005,57 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 20 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Buk Dřevo na podpal Buková polena Dřevo 33 cm Flameup
41,14 Kč/1kg
822,84 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Floranica dřevěné brikety 100 % lisované tvrdé dřevěné brikety 20 kg kulaté brikety do krbu dřevěné brikety vysoká výhřevnost nízký kouř
49,90 Kč/1kg
1 105,84 Kč
-107,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
998,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Univerzální podpalovač v sáčku o objemu 5 dm3
339,37 Kč/1m²
339,37 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
134,43 Kč/1kg
75,00 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
71,25 Kč
Prodejce: ROSLER

Floranica dřevěné brikety 100 % lisované tvrdé dřevěné brikety 2 x 12,5 kg kulaté brikety do krbu dřevěné brikety vysoká výhřevnost nízký kouř
49,92 Kč/1kg
1 352,13 Kč
-104,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 248,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 60 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm Flameup
33 377,50 Kč/1m
2 002,65 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Zahradní dekorace Malá rustikální zahradní koule Corten steel loft - nerezová ocel 20 cm koule
396,12 Kč
Prodejce: KapagaDE

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup
100 137,00 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Borovice Palivové dřevo Palivové dřevo 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilovací polena Palivové dřevo Dřevo 33 cm sušené v peci Flameup
87 790,34 Kč/1m
2 633,71 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Floranica dřevěné brikety 100 % lisované tvrdé dřevěné brikety 12,5 kg kulaté brikety do krbu dřevěné brikety vysoká výhřevnost nízký kouř
62,08 Kč/1kg
859,55 Kč
-83,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
776,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 150 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilovací rošt Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena 25 cm HOLZBRX
33,38 Kč/1kg
5 007,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 120 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup
133 519,00 Kč/1m
4 005,57 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Buk Dřevo na podpal Buková polena Dřevo 33 cm Flameup
33,38 Kč/1l
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 400 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup
450 877,01 Kč/1m
13 526,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 30 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 30 cm Flameup
33,37 Kč/1l
1 001,19 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Ohnivá mísa Kynast BRAZIER Ø 60cm 613-400214
1 588,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Kamína Prity K1D
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: KAMINKO

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,39 Kč/1m
731,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 194,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dřevo na podpal borové dřevo 30 kg Pro kamna a krbové mísy na grilování Dřevěné polena 25 cm sušené v peci Flameup
29,26 Kč/1l
877,72 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spolehlivé dodání, dobrá kvalita.
Hmotnost 90 kg
Dřevo bylo zabaleno ve 3 stěhovacích krabicích po 30 kg, které se dají tak akorát unést. Dodání bylo rychlé. Jedna krabice byla na boku natržená, ale ne tak, že by z ní něco vypadlo. Jen bylo třeba dávat pozor při přenášení. První zkouška hoření proběhla spolehlivě a výsledkem byl velmi pěkný, dlouhotrvající oheň v kamnech. Kusy dřeva mají stejnou délku (25 cm), ale různou tloušťku. Pro moje kamna jsou vhodné i silnější kusy, které zajistí delší hoření ohně. Ještě jednou s radostí!
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dokonalé dřevo
Hmotnost 150 kg
Po špatné zkušenosti s jiným dodavatelem musím přiznat, že jsem s dodávkou dřeva naprosto spokojená. Dřevo má perfektní velikost pro krb, je nádherně suché a dá se použít přímo k hoření.
Ohodnoceno dne 17. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bukové dřevo do kamen
Hmotnost 150 kg
Mohu jen souhlasit s ostatními zákazníky. Rychlé dodání, dobré a suché dřevo. Bylo mi líto nesmírně sympatického řidiče DPD, ale pomohli jsme mu a nabídli čerstvou kávu. Dřeva je v současné době nedostatek, to je znát. Jsem v kamnech nováček a bylo mi doporučeno smrkové dřevo nepoužívat. Takže vše je v pořádku, teď můžeme začít. Děkuji!
Ohodnoceno dne 22. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dřevo a dodávky
Hmotnost 90 kg
Doručení prostřednictvím DPD bylo rychlé a snadné, ve 3 30kg balíčcích. Dřevo vypadá velmi dobře, ale zatím jsem ho nemohl spálit, protože je momentálně příliš teplé. Pokud budu potřebovat zásoby v zimě, rád si zde objednám znovu.
Ohodnoceno dne 14. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré dřevo, rychle dodané
Hmotnost 90 kg
V dnešní době není snadné sehnat palivové dřevo. Jsme rádi, že jsme ho koupili zde. Kvalita skvělá, velikost polen v pořádku (pár jich je trochu moc velkých, ale žádný problém). Dřevo 90 kg bylo dodáno ve 3 balících po 30 kg. Jsme velmi spokojeni.
Ohodnoceno dne 23. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita a rychlé dodání
Hmotnost 90 kg
Dřevo je optimálně vysušené
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 90 kg
Špičkový produkt, rychlé dodání:-) Rád znovu kdykoli.
Ohodnoceno dne 21. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita, výborně hoří
Hmotnost 90 kg
Velmi dobré, plně splňuje má přání a očekávání
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 500 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
16 763,92 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
279 398,67 Kč/1m

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 400 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
13 526,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
225 438,51 Kč/1m

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 300 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové dřevo Polena Dřevo 25 cm Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
10 014,34 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
33,38 Kč/1kg

Palivové dřevo Smíšené palivové dřevo 500 kg Buk Dub Bříza Borovice Smrk Dřevo pro kamna a krb Krbová mísa Grilovací dřevo 25 cm Komorové dřevo Sušené Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
15 899,64 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
233 818,22 Kč/1m

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 500 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilování Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(22)Počet hodnocení: 22
16 763,92 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
558 797,35 Kč/1m

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 400 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(22)Počet hodnocení: 22
13 526,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
450 877,01 Kč/1m

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 240 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilovací rošt Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
8 011,42 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
33,38 Kč/1kg

Palivové dřevo Palivové dřevo 210 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové palivové dřevo Bukové dřevo Polena Dřevo 25 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
7 009,96 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
116 832,67 Kč/1m

Palivové dřevo palivové dřevo dub 300 kg Pro kamna a krbové mísy grilovací polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(22)Počet hodnocení: 22
10 014,34 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
333 811,34 Kč/1m

Palivové dřevo Smíšené palivové dřevo 300 kg Buk Dub Bříza Borovice Smrk Dřevo pro kamna a krb Krbová mísa Grilovací dřevo 25 cm Komorové dřevo Sušené Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
9 493,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
139 603,37 Kč/1m

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 240 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilování Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(22)Počet hodnocení: 22
8 011,42 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
267 047,34 Kč/1m

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 150 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilovací rošt Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena 25 cm HOLZBRX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
5 007,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
33,38 Kč/1kg

Palivové dřevo Smíšené palivové dřevo 240 kg Buk Dub Bříza Borovice Smrk Dřevo pro kamna a krb Krbová mísa Grilovací dřevo 25 cm Komorové dřevo Sušené Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
7 599,86 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
111 762,64 Kč/1m

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 210 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilování Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(22)Počet hodnocení: 22
7 009,96 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
233 665,34 Kč/1m

Palivové dřevo Smíšené palivové dřevo 210 kg Buk Dub Bříza Borovice Smrk Dřevo pro kamna a krb Krbová mísa Grilovací dřevo 25 cm Komorové dřevo Sušené Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
6 653,27 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
97 842,20 Kč/1m

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 180 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm Flameup



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(127)Počet hodnocení: 127
6 008,49 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
33,38 Kč/1kg

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 180 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilování Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(22)Počet hodnocení: 22
6 008,49 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
200 283,00 Kč/1m

Palivové dřevo Smíšené palivové dřevo 180 kg Buk Dub Bříza Borovice Smrk Dřevo pro kamna a krb Krbová mísa Grilovací dřevo 25 cm Komorové dřevo Sušené Flameup



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
5 706,68 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
83 921,76 Kč/1m

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(169)Počet hodnocení: 169
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
50 068,50 Kč/1m

Palivové dřevo Palivové dřevo Dub 150 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Grilování Palivové dřevo Polena Dřevo 25 cm sušené v peci Flameup



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(127)Počet hodnocení: 127
5 007,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
166 901,00 Kč/1m