Objem:

0.725 l

Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideální ke kuřecímu masu 725ml

119,51 Kč

164,84 Kč / 1l

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Passion & Liquorice 500ml
BBQ grilovací omáčka Passion & Liquorice 500ml
535,82 Kč/1kg
359,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Cock sweet chilli omáčka na kuře ovocná jemná a jemně kořeněná 4500ml
Cock sweet chilli omáčka na kuře ovocná jemná a jemně kořeněná 4500ml
136,50 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
614,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
357,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml
Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml
201,68 Kč/1l
50,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Flying Goose Sriracha Chilli omáčka s citronovou trávou pálivá 455ml
Flying Goose Sriracha Chilli omáčka s citronovou trávou pálivá 455ml
338,15 Kč/1l
153,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sos Teriyaki gęsty 150 ml
Sos Teriyaki gęsty 150 ml
596 533,30 Kč/1kg
89,48 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
72,01 Kč
-4%
68,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro FLYING GOOSE Hot & Sweet Chilli Sauce 455ml | Sriracha Chilisauce, scharf & süß
FLYING GOOSE Hot & Sweet Chilli Sauce 455ml | Sriracha Chilisauce, scharf & süß
503,30 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Flying Goose Sriracha chilli omáčka bez glutamátu velmi pálivá 455ml
Flying Goose Sriracha chilli omáčka bez glutamátu velmi pálivá 455ml
553,85 Kč/1l
252,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Sriracha uzená pálivá chilli omáčka 200 ml – Flying Goose
Sriracha uzená pálivá chilli omáčka 200 ml – Flying Goose
755,00 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Inproba Chilli Sauce sweet 850 g – pikantní, sladká chilli omáčka na dip a marinádu
Inproba Chilli Sauce sweet 850 g – pikantní, sladká chilli omáčka na dip a marinádu
156,75 Kč/1kg
133,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideální ke kuřecímu masu 725ml

Sladká chilli omáčka je ideálním doplňkem k pokrmům z kuřecího masa. Ať už jde o grilované, pečené nebo smažené kuře, tato omáčka dodá masu zvláštní chuť.

Výrobce/distributor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BV / výrobce: Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf

Flying Goose Sladká chilli omáčka na kuře 725ml
Sladká chilli omáčka na kuře

Hodí se nejen ke kuřeti, ale ke všem asijským i neasijským pokrmům.

Složení: Složení: cukrový sirup, chilli 22 %, česnek, lihový ocet, voda, sůl, modifikovaný tapiokový škrob, regulátor kyselosti: E330, E260, stabilizátor: E415.

Poznámka: Může obsahovat stopy pšenice, ryb, arašídů, sóji a sezamu.

Po otevření lze uchovávat v chladu po dobu max. 4 týdnů.

Obsah: 725 ml

Původ: Thajsko


Výrobce: Exotic Food Co, Ltd, Sriracha, Thajsko

Dovozce: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandsko

Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100ml / Průměrné výživové hodnoty na 100 ml:

Kalorická hodnota / Energetická hodnota 959 kJ / 229 kcal

Tuk <0,5 g

z toho nasycené mastné kyseliny /

z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1g

Sacharidy / Sacharidy 55g

davon Zucker / z toho cukr 53g

Eiweiß / Bílkoviny 0,5g

Salz / Sůl 3g



Omáčka Flying Goose Hoi Sin:

  • Lahodná omáčka z Thajska vyrobená ze sójových bobů a výběru jemných koření
  • Omáčka Hoi Sin dodá každému jídlu výraznou chuť s lehce nasládlou notou, díky čemuž se každé jídlo stane výjimečným chuťovým zážitkem
  • Zažijte chuť Asie s nasládlou pikantní omáčkou Hoi Sin od značky Flying Goose – ideální k dochucení, namáčení nebo marinování
  • Tato omáčka, známá z asijských restaurací, se navíc skvěle hodí k masovým pokrmům, smažené zelenině, letním rolkám a mnoha dalším jídlům
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Objem
0.725 l
Seznam přísad
Cukrový sirup, chilli 22 %, česnek, lihový ocet, voda, sůl, modifikovaný tapiokový škrob, regulátory kyselosti: E330, E260, stabilizátor: E415
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 959 kj Energie kcal 229 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 55GRM Sacharidy, z toho cukr 53GRM Bílkoviny 0,5GRM Sůl 3GRM
Alergeny
Žádné
Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
Potravinářský podnik
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
Prodejní název
Sladká chilli omáčka
Výrobce
Heuschen & Schrouff
Označení množství
Chilli 22%
Číslo produktu
2306-A1
Kód EAN
8853662056883

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Objem
0.725 l
Seznam přísad
Cukrový sirup, chilli 22 %, česnek, lihový ocet, voda, sůl, modifikovaný tapiokový škrob, regulátory kyselosti: E330, E260, stabilizátor: E415
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 959 kj Energie kcal 229 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 55GRM Sacharidy, z toho cukr 53GRM Bílkoviny 0,5GRM Sůl 3GRM
Alergeny
Žádné
Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
Potravinářský podnik
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
Prodejní název
Sladká chilli omáčka
Výrobce
Heuschen & Schrouff
Označení množství
Chilli 22%
Číslo produktu
2306-A1
Kód EAN
8853662056883
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 205
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 78
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring
Obrázek produktu pro Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1956
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
161,58 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml
Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml
201,68 Kč/1l
50,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml
Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml
199,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flying Goose Chilli majonézová omáčka cremig pikant mild 455ml
Flying Goose Chilli majonézová omáčka cremig pikant mild 455ml
481,32 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
219,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
72,01 Kč
-4%
68,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Verpackungsbild Heinz American Style Barbecue Sauce rauchig würzig im Geschmack 220ml
HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
1 645,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
361,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Flying Goose Sriracha Chilli omáčka s citronovou trávou pálivá 455ml
Flying Goose Sriracha Chilli omáčka s citronovou trávou pálivá 455ml
338,15 Kč/1l
153,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 200ml ] FLYING GOOSE Sriracha Hot Chilli BLACKOUT Sauce / EXTREMELY HOT Chilisauce
[ 200ml ] FLYING GOOSE Sriracha Hot Chilli BLACKOUT Sauce / EXTREMELY HOT Chilisauce
965,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
193,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Celer, Mléko, Hořčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Celer, Mléko, Hořčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
372,55 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Thai Dancer Thajská zázvorová omáčka na marinování a namáčení 300 ml
Thai Dancer Thajská zázvorová omáčka na marinování a namáčení 300 ml
232,23 Kč/1l
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Healthy Boy Dek Som Boon švestková omáčka sladkokyselá kořenící omáčka 700ml
Healthy Boy Dek Som Boon švestková omáčka sladkokyselá kořenící omáčka 700ml
216,86 Kč/1l
151,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
137,09 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FLYING GOOSE Hot & Sweet Chilli Sauce 455ml | Sriracha Chilisauce, scharf & süß
FLYING GOOSE Hot & Sweet Chilli Sauce 455ml | Sriracha Chilisauce, scharf & süß
503,30 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Bens Original omáčka kantonská sójová pikantní s lahodnou příchutí 400g
Bens Original omáčka kantonská sójová pikantní s lahodnou příchutí 400g
206,12 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Einzelbild von Salomon Chili Cheese Burger Sauce Pikante Würzsauce mit Chili 2000ml
Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml
227,73 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sweet Soy Sauce
Sweet Soy Sauce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 Kč
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg