3,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Příchuť:
JahodaPodobné produkty

Další informace o reklamě
Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g243,85 Kč/1kg
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
Složení sacharidů CarboMax s vitaminovým komplexem Lemon Activlab144,98 Kč/1l
144,98 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
OstroVit | Izotonick hydrt - KEEZA Mango695,78 Kč/1l
347,89 Kč
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Activlab Isoactive Drink, Izotonik, 250 ml75,40 Kč/1l
18,85 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BioTech USA Tribooster 60 tablet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnk s obsahem extraktu z plod Tribulus terrestris
2 435,83 Kč/1kg
462,93 Kč
-36,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kevin Levrone Anabolic Mass 7000 g čokoláda-lískový ořech / Gainery / Komplexní gainer s vysokým obsahem sacharidů, proteinů a anabolicky působících látek
264,27 Kč/1kg
1 849,87 Kč
Prodejce: VISO

Nejsilnější předtréninkový doplněk X-TREME BOOSTER od BPV – vysoká dávka – 320g prášku – intenzivní stimulant pro extrémní tréninky – příchuť malina. Ideální pro všechny sporty – obsahuje taurin, kofein, N-acetyltyrosin, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z rhodioly růžové. K dispozici také v kategoriích: Kreatin monohydrát, BCAA, EAA, stimulant testosteronu, aminokyseliny, kreatin, maca, L-arginin, zinek, guarana, ženšen, kofein, kreatin monohydrát, BCAA, EAA, aminokyseliny, kreatin, stimulant testosteronu,
750,25 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 891,93 Kč/1kg
1 310,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Createston Classic+ - 3090g : Třešeň I Prášek + Kapsle I Po tréninku I Vše v jednom kompletní zásoba I Protein (syrovátkový izolát I Hydrolyzát syrovátky I Kolagen) I Aminokyseliny I Kreatin I Sacharidy I Rostlinné extrakty (Tribulus Terrestris I Pískavice řecké seno ) I Nabírání svalové hmoty I Zvyšování hmotnosti
1 085,20 Kč/1l
3 353,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

FA Nutrition Ice Pump- 463 g Icy Citrus- Peach
864,73 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
533,41 Kč
Prodejce: VISO

BioTech USA Hyper Mass 1000 g jahoda / Gainery / Vysoce kalorick gainer bez pidanho cukru obohacen o kreatin a vlkninu
606,93 Kč/1kg
606,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BioTech USA Thermo Drine Liquid 500 ml grapefruit / Termognne spalovae / Komplexn spalova tuku v rychle vstebateln tekut form
458,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Beef Protein - 1816 g, jahoda
1 857 519,91 Kč/1l
1 857,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Mutant Mass, Gainer Chocolate Fudge Brownie 2270 g 17908
3 638,45 Kč/1kg
781,11 Kč
-53,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
727,69 Kč
Prodejce: VISO

Stacker Testo 4HD 120 kapslí / Testo-stimulanty / 100% přírodní tst booster
6 456,09 Kč/1l
710,17 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Mutant Madness 270 g orange rush / Předtréninkové stimulanty / Extrémní předtréninovka pro intenzivní trénink
1 650,11 Kč/1l
445,53 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Kevin Levrone | LevroBCAA 4:1:1
1 832,37 Kč/1l
549,71 Kč
Prodejce: FIT1EU

Kevin Levrone | Levrone CLA 3000
3 315,44 Kč/1l
298,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

GymBeam MSM Glukosamin Mango Passion Fruit 500 g
1 298,76 Kč/1kg
649,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vylepšený ANABOLIC MASS je jedinou správnou volbou pro každého sportovce. Je vědecky vyvinut tak, aby vám poskytl vše, co potřebujete k snadnému nárůstu hmotnosti a síly!
ANABOLIC MASS není určen pro ty, kteří vždy skončí poslední! Je určen pro alfa osobnosti, které se vždy soustředí na úspěch a usilují o dosažení svých cílů. Proto jsme vytvořili ANABOLIC MASS – vynikající recepturu, která byla vylepšena osvědčenými anabolickými složkami a posilovači testosteronu, aby rychleji budovala sílu a hmotu!
S každou dávkou této výkonné anabolické formule dodáte svému tělu 48 g proteinového komplexu a 54 g sacharidového komplexu, které podporují regeneraci tím nejlepším možným způsobem a stimulují růst svalů!
Proteinový komplex obsahuje čtyři různé zdroje bílkovin:
Koncentrát syrovátkové bílkoviny (Carbelac®)
Izolat syrovátkové bílkoviny (Isolac®)
Hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny (Optipep®)
Hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®)
ANABOLIC MASS stimuluje růst svalových buněk, zvyšuje syntézu bílkovin a pomáhá proti opakovaným mikroporaněním po tréninku.
ANABOLIC MASS také dodává vašemu tělu vhodné množství kyseliny D-asparagové, extraktu z pískavice řecké, L-argininu, L-ornithinu, HMB, kreatin monohydrátu a taurinu.
Kyselina D-asparagová (DAA) je revoluční doplněk stravy, který je založen na jedné z aminokyselin přirozeně se vyskytujících v lidském těle. DAA rychle zvyšuje produkci testosteronu hypofýzou a varlat tím, že přiměje tělo produkovat více signálních molekul, které řídí sekreci testosteronu a luteinizačního hormonu .
Díky svým estrogenovým vlastnostem podporuje pískavice řecké seno mužské libido a zároveň zmírňuje příznaky menopauzy a PMS (návaly horka, předmenstruační bolesti a náhlé výkyvy nálady). Extrakt zlepšuje trávení, chuť k jídlu a pomáhá udržovat zdravý metabolismus. Může mít pozitivní účinek při léčbě artritidy, astmatu, mužské potence a kožních problémů.
Extrakt z pískavice podporuje produkci inzulínu a hladinu cukru v krvi, což z něj činí vhodný doplněk pro osoby s cukrovkou. hladinu cholesterolu a tím podporuje kardiovaskulární systém.
Arginin se podílí na syntéze bílkovin v těle. Podporuje hojení ran, růst svalů, produkci spermií a odstraňování škodlivých metabolických produktů.
Uživatelé steroidů mohou také těžit z dodatečného příjmu argininu, protože tito lidé mají často zvýšené hladiny špatného cholesterolu – stav, který se užíváním argininu zlepšuje.
Ornithin stimuluje uvolňování růstového hormonu, což urychluje metabolismus uloženého tuku v lidském těle. Tento účinek se zesiluje, když se ornithin kombinuje s argininem.
Ornithin je nezbytný pro budování imunitního systému a jater, aby mohly čistit a vylučovat škodlivé amoniakální sloučeniny. Kůže a pojivová tkáň obsahují značné množství ornithinu, což ho činí užitečným pro hojení zranění.
HMB je zkratka pro β-hydroxy-β-methylbutyrát – metabolit jedné z aminokyselin s rozvětveným řetězcem zvané leucin. HMB zvyšuje schopnost těla budovat svaly a spalovat tuk, pokud je kombinován s tréninkovým programem. Podle renomovaného časopisu „Journal of Applied Physiology” sportovci, kteří užívají více než 3 gramy HMB denně po dobu 3 týdnů, získávají třikrát více svalové hmoty a zvyšují svou sílu dvaapůlkrát ve srovnání se sportovci z kontrolní skupiny, kteří dodržují stejný program, ale bez HMB.
Hlavní funkce kreatinu souvisí s regenerací a produkcí ATP (adenosintrifosfátu), hlavní energetické jednotky na buněčné úrovni. Tento proces umožňuje vyvinout větší svalový výkon v kratším čase. Každý, kdo chce být silnější, zvýšit svou energii a vytrvalost a nabrat více svalové hmoty, bude s účinky kreatinu spokojen.
Taurin se nachází hlavně ve svalové a nervové tkáni a je obzvláště oblíbený jako doplněk v programech profesionálních sportovců a fitness nadšenců. Podporuje metabolismus glukózy a aminokyselin a má schopnost zvyšovat objem svalových buněk. Kromě toho taurin v kombinaci s kreatinem únavu a zvyšuje fyzickou výkonnost.
Použití:
Smíchejte 2 lžíce (120 g) s 200 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte 1 dávku 3krát denně (před tréninkem, bezprostředně po tréninku a mezi jídly).
Kevin Levrone Anabolic Mass 3 kg
Dávkování:2 odměrky prášku (100 g) smíchejte s 200 ml vody nebo odstředěného mléka.
Doporučené dávkování:Užívejte 1 dávku 3x denně (bezprostředně po tréninku a 2x mezi jídly).
Skladování: Skladujtev chladu a suchu.
Čistá hmotnost: 3 kg (30 porcí po 100 g)
Upozornění:
Nepoužívejte v případě alergie na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Doporučují se při pestré a vyvážené stravě a zdravém životním stylu. Nedoporučuje se těhotným nebo kojícím ženám. Produkt může způsobit zvýšení tělesné hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Země původu: Polsko
Adresa výrobce: Fitness Authority® Sp. Z o.o. ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Polsko
Označení: Proteinový krém , se sladidly.
Složení:
Proteinový komplex [koncentrát syrovátkové bílkoviny 80 % (z mléka), podmáslí, izolát syrovátkové bílkoviny Isolac® (z mléka, obsahuje sójový lecitin), hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny Optipep® 80 (z mléka), hydrolyzovaný kasein (z mléka) ), komplex sacharidů (maltodextrin, glukóza),kakao1, taurin, kyselina D-asparagová (DAA), calcium-ß-hydroxy-ß-methylbutyrát (Ca-HMB), kreatin monohydrát, L-arginin, L-ornitin, extrakt z pískavice řecké seno ( Trigonella foenum-graecum L.), zahušťovadlo (xanthanová guma),koncentrát z červené řepy7,10,aroma1,2,3,4,5,6,7,8,10,11,13,14,15,aroma9,12, kakao 12,13, rozpustná káva 14, barvivo (n) (E150c2,3,11,E160a3,4,15),sůl9,12.
Čokoláda 1, čokoláda slískovými oříšky 2,karamel 3,banán 4,vanilka 5,vanilka-mandle 6,jahoda 7, bíláčokoláda-kokos 8,pistáciová zmrzlina 9,malina 10,sušenka s krémem 11,Snikers 12,Bunty 13, CafeFrappe 14,jahoda-banán 15
Upozornění pro alergiky: Produkt může obsahovat obiloviny (lepek), vejce nebo sóju.
Nutriční hodnoty:
| Výživové údaje | 100 g | 200 g | 300 g |
| Energie | 1660 kJ / 392 kcal | 3319 kJ / 783 kcal | 4978 kJ / 1174 kcal |
| Tuk - z toho nasycené | 3,5 2,2 g | 7 g 4,4 g | 10,5 g 6,6 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 60 g 10 | 120 g 20 g | 180 g 30 g |
| Vláknina | 0 g | 0 g | 0 g |
| Bílkoviny | 30 | 60 | 90 g |
| Sůl | 0,19 g | 0,38 g | 0,57 g |
| Taurin | 1500 mg | 3000 mg | 4500 mg |
| Kyselina D-asparagová (DAA) | 50 | 100 mg | 150 |
| Kalcium-ß-hydroxy-ß-methylbutyrát (Ca HMB) | 50 mg | 100 mg | 150 |
| Kreatin monohydrát - z toho kreatin | 750 mg 630 mg | 1500 1260 mg | 2250 mg 1890 mg |
| L-arginin | 50 mg | 100 mg | 150 |
| L-ornitin | 50 mg | 100 mg | 150 mg |
| Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.) | 50 mg | 100 | 150 |
* % NRV = procentní podíl referenčních hodnot denního příjmu pro dospělé.
- Výrobce
- GLOBAL SUPPLEMENTS
- Hmotnost
- 3000 g
- Počet kusů
- 30
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 3000 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz obal
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- Fitness Authority® Sp. z o.o. Konna 40, 80-174, Otomin
- Prodejní název
- Black Line / Anabolic Mass Gainer
- Kód EAN
- 5901764786757
- Výrobce
- GLOBAL SUPPLEMENTS
- Hmotnost
- 3000 g
- Počet kusů
- 30
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 3000 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz obal
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- Fitness Authority® Sp. z o.o. Konna 40, 80-174, Otomin
- Prodejní název
- Black Line / Anabolic Mass Gainer
- Kód EAN
- 5901764786757
K tomu se hodí také

BioTech USA Tribooster 60 tablet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnk s obsahem extraktu z plod Tribulus terrestris
2 435,83 Kč/1kg
462,93 Kč
-36,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kapsle Aktivlab Kreatin pro Fyzickou Aktivitu, 300ks.
5 852 533,06 Kč/1kg
877,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 127,12 Kč/1l
672,17 Kč
Prodejce: apohealth

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 891,93 Kč/1kg
1 310,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

ALIGHTUP Šatní skříň, látková konstrukce, s tyčí na ramínka, rozměry 150 x 45 x 175 cm, černá barva
742,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Scitec Nutrition BCAA 6400 375 tablet / BCAA aminokyseliny / Tabletov BCAA v pomru 2:1:1
1 383,04 Kč/1kg
822,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 300 g / Kreatin monohydrt / Farmaceuticky ist mikronizovan kreatin monohydrt v prku
1 515,63 Kč/1l
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Weider mega hmota 4000, čokoláda, prášek, 7000g 9895
0,58 Kč/1l
4 027,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 Slim Digital, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
23 444,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

GAINER 737 New Wey Protein Complex Mass Glutamine Muscle Building Cappuccino 3kg
146,95 Kč/1kg
461,42 Kč
-20,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
440,84 Kč
Prodejce: Katomix

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 4 l, Mikro
2 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

ESN Designer Bar Box, 12 x 45 g tyčinek
1 666,85 Kč/1l
900,10 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

BioTech USA L-Carnitine Liquid 100 000 mg 500 ml vie / L-Karnitin / Tekut L-karnitin s extraktem ze zelenho aje a vitamny
782,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

nutri+ 3K Protein Powder - Veganský proteinový prášek bez laktózy - Čokoládově hnědý
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Důrazně DOPORUČUJEME
Stálo to za to. Výrobek chutná dobře a poměr cena/výkon je vynikající. Tento výrobek budu objednávat i v budoucnu.
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

YES Diätní proteinový nápoj Exotic I 100% přírodní složky I 100% zdravý produkt I 600 g.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 925,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 209,32 Kč/1l

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
609,68 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 503,21 Kč/1kg

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport
243,85 Kč/1kg

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

SiS GO Elektrolytový sacharidový nápoj 500g
461,02 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Collagen Coffee 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 496,00 Kč/1kg

Detox Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant