Organo-minerální hnojivo na cibuli a česnek je určeno pro všechny druhy cibulí, okrasných cibulovin a česneků pěstovaných v nádobách i ve volné půdě. Vysoký podíl organické složky zajistí rostlinám dlouhodobé působení hnojiva až 60 dnů a vyšší úrodnost půdy. Hnojivo je obohacené o rohovinu, která je přírodním zdrojem dusíku a kokosová vlákna, která provzdušní půdu a umožní rostlinám vytvoření bohatého kořenového systému. Balení: 1 kg.
Vydatné vícesložkové hnojivo pro cibuli a česnek i pro okrasné cibuloviny.
NPK 6-2-5.
Hnojivo je obohaceno rohovinou jako přírodní zdroj dusíku, který se postupně uvolňuje až 60 dní.
Obohaceno také kokosovým vláknem.
Opakovaně uzavíratelný obal - sáček se zipem.
Balení 1 kg až pro 20 m2 plochy.
12 ks ve skupinovém balení.
Weight: 1.06
Baleni: 1
Unit: ks
ZakladniVOC: 81.07
07
Hnojivo pro cibuli a česnek i okrasné cibuloviny organominerální Agro 1 kg
Hnojivo pro cibuli a česnek i okrasné cibuloviny organominerální Agro 1 kg
174,25 Kč
174,25 Kč / 1kg
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
so 3. – út 6. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
BottosStart 12-20-15 - 25 kg hnojiva na trávník
84,28 Kč/1kg
2 107,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(60)Počet hodnocení: 60
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L
358,35 Kč/1l
358,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
BIOPON Biohumusové hnojivo pro orchideje 0,5 l
495,72 Kč/1kg
297,43 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Hnojivo pro azalky a rododendrony organominerální Agro 1 kg
AGRO Kristalon Muškát kapalné hnojivo 1 l AGRO 001502
178,46 Kč/1l
178,46 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 1 kg AGRO 000300
61,00 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: Eoshop
AGRO Kristalon Podzim 0,5 kg AGRO 000507
295,66 Kč/1kg
159,60 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-11,77 Kč
147,83 Kč
Prodejce: Lacnepostreky
SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen®Kompostbeschleuniger 2,0 kg
237,52 Kč/1kg
475,03 Kč
Prodejce: somnia24
Forestina Cererit 10 kg
73,60 Kč/1kg
736,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Organo-minerální hnojivo na cibuli a česnek je určeno pro všechny druhy cibulí, okrasných cibulovin a česneků pěstovaných v nádobách i ve volné půdě. Vysoký podíl organické složky zajistí rostlinám dlouhodobé působení hnojiva až 60 dnů a vyšší úrodnost půdy. Hnojivo je obohacené o rohovinu, která je přírodním zdrojem dusíku a kokosová vlákna, která provzdušní půdu a umožní rostlinám vytvoření bohatého kořenového systému. Balení: 1 kg.
Vydatné vícesložkové hnojivo pro cibuli a česnek i pro okrasné cibuloviny.
NPK 6-2-5.
Hnojivo je obohaceno rohovinou jako přírodní zdroj dusíku, který se postupně uvolňuje až 60 dní.
Obohaceno také kokosovým vláknem.
Opakovaně uzavíratelný obal - sáček se zipem.
Balení 1 kg až pro 20 m2 plochy.
12 ks ve skupinovém balení.
Weight: 1.06
Baleni: 1
Unit: ks
ZakladniVOC: 81.07
07
Hnojivo pro cibuli a česnek i okrasné cibuloviny organominerální Agro 1 kg
Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(59)Počet hodnocení: 59
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice
Dolomitové hnojivo s obsahem vápníku a hořčíku 20 kg
15,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
339,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-10,00 Kč
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo
Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
TurboTronic sušička potravin TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 pater, 100 % kov, 0 % plastu, na ovoce, zeleninu, maso a houby, nerez, včetně receptů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(152)Počet hodnocení: 152
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(19)Počet hodnocení: 19
318,31 Kč
Prodejce: Octopus
DECCART | Stropní panely | Pěnové nástěnné panely P02 | Lamely na desce | Stěnové akustické | 100 cm x 16,7 cm | 0,16 m²
31,38 Kč/1m
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
31,38 Kč
Prodejce: Homeek
Plot s hroty pro zapíchnutí do země, černý, 3000 mm x 40 mm, bariéra proti slimákům, ochrana rostlin v květináčích a vyvýšených záhonech, ochrana proti slimákům, bariéra proti slimákům pro okraje trávníku
687,25 Kč
Prodejce: Alberts
4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(1131)Počet hodnocení: 1131
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2