4,7



Na základě 23 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát Phytophthora – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml1 022,32 Kč/1l
255,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

BioBizz Starters Pack
820,02 Kč/1l
2 460,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 723,20 Kč/1l
447,70 Kč
-16,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
430,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Clonex gel na řezání 50ml stimulátor kořenů a podpora růstu
33 080,00 Kč/1kg
1 654,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organický
3 434,56 Kč/1l
858,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HESI Blüh Complex 500 ml (květina / půda)
1 458,19 Kč/1l
1 458,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 059,20 Kč/1l
1 014,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Root-Juice 0,5L - Kořenový stimulátor pro pěstování a řízky
2 868,30 Kč/1l
1 434,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 250ml aktivátor rostlin, vitalita pro půdu a kokošku
4 433,00 Kč/1l
1 108,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster pro pěstování na všech médiích
3 291,60 Kč/1l
1 645,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Alga Grow, 500 ml | Růstové hnojivo
2 306,79 Kč/1kg
1 545,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

BioBizz Alg-A-Mic 0,5 l Vitality Booster Soil & Coco Grow
2 312,40 Kč/1l
1 156,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 250 ml
4 280,00 Kč/1l
1 070,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Přípravek na ochranu rostlin
1 355,25 Kč/1l
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Green Sensation 100 ml. Lahvička posilovače kvetení
14 651,50 Kč/1l
1 465,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml Set - Booster pro indoor pěstování
2 015,65 Kč/1l
1 511,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Základní produkt pro podporu růstu
- Vyrobeno ze 100 % organického extraktu z cukrové řepy
- Bohatý zdroj potravy pro půdní mikroby
- Vitamíny B1, B2, C a E
Toto tekuté hnojivo pro růst je vhodné pro většinu půd a směsí substrátů. Je založeno na čistém holandském organickém extraktu z cukrové řepy, známém také jako vinná réva. Tento vedlejší produkt vzniklý při zpracování cukrové řepy nebo cukrové třtiny na cukr je výsledkem přirozeného procesu fermentace. Glukóza vzniká při zpracování škrobu obsaženého v cukru pomocí enzymů. Spolu s dalšími rostlinnými živinami poskytuje bohatý výživný základ pro množení půdních mikrobů, což vede ke zlepšení produktivity půdy.
Živiny
Přírodní cukry a draslík obsažené v přípravkuGrow® aktivují bakteriální flóru v substrátu, což zaručuje bohatou úrodu velmi sladkých plodů.
Návod k použití
- Základní přípravek na podporu růstu
- Vyrobeno ze 100% organického extraktu z cukrové řepy
- Bohatý zdroj potravy pro půdní mikroby
- Vitamíny B1, B2, C a E
Toto tekuté hnojivo pro růst je vhodné pro většinu půd a směsí substrátů. Je založeno na čistém holandském organickém extraktu z cukrové řepy, známém také jako vinná réva. Tento vedlejší produkt vzniklý při zpracování cukrové řepy nebo cukrové třtiny na cukr je výsledkem přirozeného procesu fermentace. Glukóza vzniká při zpracování škrobu obsaženého v cukru pomocí enzymů. Spolu s dalšími rostlinnými živinami poskytuje bohatý výživný základ pro množení půdních mikrobů, což vede ke zlepšení produktivity půdy.
Živiny
Přírodní cukry a draslík obsažené v přípravkuGrow® aktivují bakteriální flóru v substrátu, což zaručuje bohatou úrodu velmi sladkých plodů.
Návod k použití
Označení podle nařízení (ES) č. 1272/2008 [CLP]Výstražné symboly nebezpečnosti (CLP)
-
Signální slovo (CLP)
-
Standardní věty o nebezpečnosti (CLP)
-
Pokyny pro bezpečné zacházení (CLP)
- P235+P410 Uchovávejte v chladu. Chraňte před slunečním zářením.
- P302+P350 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Opatrně omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
- P304+P340 PŘI VDECHNUTÍ: Odneste na čerstvý vzduch a udržujte v klidu v poloze pohodlné pro dýchání.
- P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.
Právní předpisy
Číslo povolení DE: biologické
Účinné látky / složky: N-P-K: 0,1-0,1-0,1
Datové listy
Bezpečnostní list ke stažení
BioBizzGrow je vysoce kvalitní tekuté hnojivo, které bylo vyvinuto speciálně pro růstovou fázi vašich rostlin. Díky svému organickému složení nejen podporuje zdravý růst, ale také podporuje život v půdě a zajišťuje bohatou úrodu. Lahvička o objemu 500 ml vám poskytne praktické množství pro pravidelné používání na vaší zahradě nebo na balkoně.
Vlastnosti a výhody
BioBizzGrow se skládá ze 100% přírodních složek, včetně melasy z cukrové třtiny, která slouží jako hlavní složka. Toto organické složení poskytuje základní živiny, jako je dusík, fosfor a draslík, které jsou nezbytné pro zdravý růst vašich rostlin. Hnojivo podporuje mikroorganismy v půdě, což vede ke zlepšení půdní struktury a absorpce živin. Vaše rostliny si vytvoří silné kořeny, svěží listy a zvýší se jejich odolnost vůči chorobám.
Aplikace a dávkování
Pro optimální použití BioBizzGrow smíchejte 2-4 ml hnojiva na litr vody. Tento roztok můžete používat během celé fáze růstu při každé zálivce. Začněte s nižší dávkou a zvyšujte ji podle potřeb vašich rostlin.Grow můžete použít také v kombinaci s dalšími produkty BioBizz, jako jeBloom nebo Top-Max, abyste optimalizovali přísun živin během fáze kvetení.
Tipy pro použití
BioBizzGrow skladujte na chladném a tmavém místě, abyste zachovali kvalitu produktu. Po každém použití lahvičku důkladně uzavřete. Při používání je důležité dodržovat doporučení pro dávkování, aby nedošlo k přehnojení. KombinujteGrow s dalšími organickými hnojivy BioBizz, abyste dosáhli nejlepších výsledků a komplexně podpořili zdraví svých rostlin.
S hnojivem BioBizzGrow 500 ml můžete své rostliny podpořit přirozeným způsobem. Toto organické hnojivo obsahuje vyváženou směs živin, která byla speciálně vyvinuta pro růstovou fázi vašich rostlin.
HnojivoGrow se skládá z vysoce kvalitních certifikovaných organických složek, které pomáhají podporovat růst kořenů, vývoj listů a celkový zdravotní stav vašich rostlin. Snadno se aplikuje a lze jej použít pro pěstování v interiéru i exteriéru.
S růstovým hnojivem BioBizzGrow 500 ml si můžete být jisti, že vaše rostliny dostanou tu správnou podporu, aby mohly intenzivně růst a přinášet bohatou úrodu. Dopřejte svým rostlinám tu nejlepší možnou péči s tímto vysoce kvalitním organickým hnojivem.
BiobizzGrow, 500 ml BiobizzGrow je kapalné organické hnojivo na bázi biologické vinasy (výtažek z cukrové řepy). Přírodní cukr a draslík obsažené vGrow aktivují bakteriální flóru v substrátu a vedou k lepší produktivitě půdy.
Výsledkem je silný růst a bohatá úroda.Použití BiobizzGrow je kompletní hnojivo a lze jej použít pro celou fázi růstu až do konce produkce ovoce. Začněte jej používat, jakmile se objeví první listy a rostlina je vysoká 10 až 15 cm.
BioBizzGrow Základ organického hnojiva BioBizzGrow je tvořen extraktem z červené řepy. Naprosto špičkovárůstová výživa obsahuje kromě organických živin NPK (4-3-6) také další látky přírodního původu (vitamíny, cukry, stopové prvky). Kompletní růstové hnojivo je vhodné pro indoor i outdoor pěstování ve všech typech substrátů. Toto hnojivo jednoduše aktivuje půdní bakterie v zemině, povzbuzuje půdní život a zlepšuje příjem živin po celou dobu pěstování. Všechny látky jsou 100% organického původu. Používání a dávkování Růstovéhnojivo používáme od začátku druhého týdne až do konce pěstebního cyklu. Před použitím potřebuje rostlina mít vyvinutý kořenový systém. S vodou mícháme BioBizzGrow v poměru 1-4 ml na litr vody podle fáze rostliny. Tabulku BioBizz dávkování najdete v přiložených souborech. Namíchanou zálivku s organickými složkami spotřebujte do 24 hodin. Ke stažení O BioBizzGrow Tabulky dávkování Biobizz pro substráty All Mix, Coco Mix, Light Mix Video Protože milujeme organické pěstování bylinek
- Hmotnost
- 0.65 kg
- Objem
- 0.5 l
- Model
- 4844
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718403231199
- Číslo produktu
- 935
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.65 kg
- Objem
- 0.5 l
- Model
- 4844
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718403231199
- Číslo produktu
- 935
- Výrobce
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 723,20 Kč/1l
447,70 Kč
-16,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
430,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Starters Pack
820,02 Kč/1l
2 460,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organický
3 434,56 Kč/1l
858,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

Biobizz All-Mix, 50 litrů | Zemina pro výsadbu
34,82 Kč/1kg
459,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz All-Mix, 20 litrů | Zemina pro výsadbu
10,88 Kč/1l
217,52 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Alg-A-Mic 0,5 l Vitality Booster Soil & Coco Grow
2 312,40 Kč/1l
1 156,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

EAXUS, stolní ventilátor Eaxus "Box"
Použité
729,26 Kč
Prodejce: Trade4less

BioBizz Acti-Vera 1L Půda pro posílení imunitního systému / pěstování koky
1 424,95 Kč/1l
1 424,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lupe für Uhrmacherbrillen mit 23-facher Vergrößerung
242,80 Kč
Prodejce: ADGOshop

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Rostlinná lampa Rostlinná lampa LED Grow Light 40 Watt - automatický časovač 3-6-12 hodin
839,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 059,20 Kč/1l
1 014,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Esperanza EA149W, Domácí vrtulový ventilátor, Bílá, Tabulka, 14 cm, USB, 2,5 W
1 532,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Clonex gel na řezání 50ml stimulátor kořenů a podpora růstu
33 080,00 Kč/1kg
1 654,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

81 LED lampa na rostliny rostoucí lampa s plným spektrem vnitřní růstové lampy na rostliny
479,39 Kč
-12,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
466,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

1000 semen levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pro zahradu a včely | Vytrvalá, mrazuvzdorná a aromatická rostlina
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Izopropylalkohol 5L, technická kvalita, 99,9% IPA, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
110,00 Kč/1l
627,10 Kč
-77,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
549,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster pro pěstování na všech médiích
3 291,60 Kč/1l
1 645,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objem 0,5 lHmotnost 0,65 kg
Velmi užitečný prostředek pro mé rostliny. Nejlepší produkt :)
Ohodnoceno dne 15. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super hnojivo
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Super hnojivo jednoduchá věc
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bio Bizz Grow – hnojivo pro růst 250 ml
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Rychlé doručení S hnojivem jsem zatím spokojený
Ohodnoceno dne 6. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Byl dražší než jinde, ale jinak ok
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Nahoru
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 lHmotnost 0,325 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg