4,6



Na základě 9 hodnocení
Hmotnost:
100 kg- 40 kgZobrazit dostupné možnosti
- 60 kgZobrazit dostupné možnosti
- 80 kgZobrazit dostupné možnosti
- 100 kg
- 120 kgZobrazit dostupné možnosti
- 140 kgZobrazit dostupné možnosti
- 160 kgZobrazit dostupné možnosti
- 180 kgZobrazit dostupné možnosti
- 200 kgZobrazit dostupné možnosti
Objem:
100 l- 40 lZobrazit dostupné možnosti
- 60 lZobrazit dostupné možnosti
- 80 lZobrazit dostupné možnosti
- 100 l
- 120 lZobrazit dostupné možnosti
- 140 lZobrazit dostupné možnosti
- 160 lZobrazit dostupné možnosti
- 180 lZobrazit dostupné možnosti
- 200 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profi Carrara rund 16-25mm 20kg - dekorativer Marmor Splitt aus Naturstein für langlebige Gestaltung236,84 Kč/1kg
4 736,90 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
200kg Leštěná štěpka říční oblázky zahradní štěpka dekorativní štěpka dřevo42,35 Kč/1kg
8 470,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Další informace o reklamě
200kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý40,89 Kč/1kg
8 177,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Další informace o reklamě
160kg oblázky říční oblázky oblázky zahradní štěrk dekorativní štěrk pískovec35,67 Kč/1kg
5 706,99 Kč
Prodejce: Aquagart

40kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
43,00 Kč/1kg
1 719,99 Kč
Prodejce: Aquagart

100kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý
41,17 Kč/1kg
4 116,99 Kč
Prodejce: Aquagart

40kg leštěné oblázky lesklý štěrk říční oblázky oblázky zahradní štěrk okrasný štěrk #
48,50 Kč/1kg
1 939,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Carrarský štěrk 25 - 40 mm bílý 20 kg
86,87 Kč/1kg
1 737,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen

Carrara, rund 16-25mm 25kg
9,69 Kč/1kg
242,18 Kč
Prodejce: bauschnell

Tyrkysově zbarvený mořský štěrk, 2 kg
190,20 Kč/1kg
380,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Akvarijní dekorace, bílý řecký otoczak, dekorace do akvária, přírodní kamenná drť, 20 kg, 3 až 6 cm
29,40 Kč/1kg
735,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Dekorace Amtra pro akvária, keramika, křemen, 2 kg, červená
230,96 Kč/1kg
461,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Čedičový štěrk 25 kg černý 5–8 mm
66,26 Kč/1kg
1 739,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic

Yellow Sun 8-16mm Splitt - 25kg Sack
7,76 Kč/1kg
194,05 Kč
Prodejce: bauschnell

Marianna béžový dekorační kámen 8-16 mm 20 kg
34,80 Kč/1kg
695,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dekorační granule modrý drobnozrnný štěrk hrubý 2 až 4 mm 1000g
35,71 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gletscherkies 30-60mm grau rund 25kg
17,37 Kč/1kg
434,22 Kč
Prodejce: bauschnell

Imperial Slate Splitt schwarz-grau 20-60mm 25kg
8,69 Kč/1kg
217,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Ardennensplitt Schotter grau 8-16mm Sack 20kg
6,72 Kč/1kg
168,10 Kč
Prodejce: bauschnell

5 kg granulátu pro kola pračky
2 909,59 Kč/1kg
13 675,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kutlu24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
AQUAGART Dekorační štěrk černý – 40–80 mm, 20 kg
Černý dekorační štěrk AQUAGART dodává dekorativní akcenty do interiéru i exteriéru. Leštěné říční oblázky mají hladký povrch a jsou vhodné pro úpravu dekorativních ploch, květináčů a aranžmá. Díky zrnitosti 40–80 mm se hodí jak jako plochá úprava, tak jako jednotlivě umístěné dekorativní kameny.
Tmavé odstíny pro kontrastní vzhled
Černé štěrky lze kombinovat se světlými květináči, dřevem a zelenými rostlinami. Hodí se jak do moderních zahrad, tak do zahrad inspirovaných japonským stylem. Barva, tvar a velikost jednotlivých kamenů se mohou lišit. Uvedená velikost 40–80 mm popisuje zrnitost; štěrky nejsou jednotně tvarované.
Dekorace pro interiér i exteriér
Použijte dekorační štěrk pro dekorativní okraje záhonů, obruby záhonů nebo jako dekoraci hrobů. Ve větších květináčích a nádobách mohou kameny zakrýt povrch zeminy a vytvořit optický závěr kolem rostlin. Tmavý, leštěný povrch nabízí možnosti pro dekoraci výloh, stolů a sezónních aranžmá.
Příprava a úprava ploch
Připravte podklad podle zamýšleného použití a rovnoměrně rozprostřete štěrk. U dekorativních štěrkových ploch v zahradě může sloužit jako separační vrstva mezi zeminou a štěrkem vhodná zahradní textilie nebo geotextilie. Vhodné textilie naleznete v nabídce AQUAGART.
Potřebné množství štěrku závisí na ploše a požadované tloušťce vrstvy. Pro vyvážené rozložení různých velikostí a odstínů můžete před rozprostřením smíchat štěrk z několika pytlů.
Možnosti použití
- Dekorativní štěrkové plochy v interiéru i exteriéru
- Úprava záhonů a okrajů
- Zahrady inspirované japonským stylem
- Dekorace hrobů
- Zakrytí zeminy v květináčích a nádobách
- Dekorace výloh a stolů
Vlastnosti
- Materiál: Říční štěrk
- Barva: černá
- Zrnitost: 40–80 mm
- Povrch: leštěný a hladký
- Balení: 20 kg v fóliovém sáčku
- Vhodné pro dekorativní použití v interiéru i exteriéru
- Hmotnost
- 100 kg
- Objem
- 100 l
- Materiál
- Kámen
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 4251682596480
- Číslo produktu
- 6.878.531.809.447
- Výrobce
- Aquagart
- Hmotnost
- 100 kg
- Objem
- 100 l
- Materiál
- Kámen
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 4251682596480
- Číslo produktu
- 6.878.531.809.447
- Výrobce
- Aquagart
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

200kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
49,94 Kč/1kg
9 987,99 Kč
Prodejce: Aquagart

40kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
43,00 Kč/1kg
1 719,99 Kč
Prodejce: Aquagart

20kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
56,65 Kč/1kg
1 132,99 Kč
Prodejce: Aquagart

60kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
52,30 Kč/1kg
3 137,99 Kč
Prodejce: Aquagart

200kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
40,89 Kč/1kg
8 177,99 Kč
Prodejce: Aquagart

100kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý
41,17 Kč/1kg
4 116,99 Kč
Prodejce: Aquagart

80kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
50,85 Kč/1kg
4 067,99 Kč
Prodejce: Aquagart

40kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
53,40 Kč/1kg
2 135,99 Kč
Prodejce: Aquagart

120kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
50,82 Kč/1kg
6 097,99 Kč
Prodejce: Aquagart

80kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
41,67 Kč/1kg
3 333,99 Kč
Prodejce: Aquagart

40kg leštěné oblázky lesklý štěrk říční oblázky oblázky zahradní štěrk okrasný štěrk #
48,50 Kč/1kg
1 939,99 Kč
Prodejce: Aquagart

140kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
50,20 Kč/1kg
7 027,99 Kč
Prodejce: Aquagart

120kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
41,24 Kč/1kg
4 948,99 Kč
Prodejce: Aquagart

100 kg leštěné oblázky lesklý štěrk říční oblázky oblázky zahradní štěrk okrasný štěrk #
46,55 Kč/1kg
4 654,99 Kč
Prodejce: Aquagart

20kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý
44,40 Kč/1kg
887,99 Kč
Prodejce: Aquagart

100kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
41,17 Kč/1kg
4 116,99 Kč
Prodejce: Aquagart

160kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
50,50 Kč/1kg
8 079,99 Kč
Prodejce: Aquagart

20kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
44,40 Kč/1kg
887,99 Kč
Prodejce: Aquagart

60kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý
41,70 Kč/1kg
2 501,99 Kč
Prodejce: Aquagart

180kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
50,32 Kč/1kg
9 057,99 Kč
Prodejce: Aquagart

140kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk #
46,18 Kč/1kg
6 464,99 Kč
Prodejce: Aquagart

60kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý
41,70 Kč/1kg
2 501,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Skleněné gabionové kameny zelené 60-120 mm 25 kg
31,06 Kč/1kg
803,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

200kg Leštěná štěpka říční oblázky zahradní štěpka dekorativní štěpka dřevo
42,35 Kč/1kg
8 470,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants

40kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý
43,00 Kč/1kg
1 719,99 Kč
Prodejce: Aquagart

80kg leštěné oblázky lesklý štěrk říční oblázky oblázky zahradní štěrk okrasný štěrk #
47,17 Kč/1kg
3 773,99 Kč
Prodejce: Aquagart

40kg Leštěná štěpka říční oblázky zahradní štěpka dekorativní štěpka dřevo
44,22 Kč/1kg
1 768,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

120kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý
41,24 Kč/1kg
4 948,99 Kč
Prodejce: Aquagart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%11% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
11%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší kameny !
Hmotnost 40 kgObjem 40 l
Konečně výrobek, který vypadá ještě lépe než na obrázku a ne naopak! Koupili pro hrob design. Jsem přesvědčen, že v kombinaci s černou žulou bude vypadat úžasně! Bude hotový až za týden. Absolutní doporučení ke koupi !!!
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vypadají skvěle!
Hmotnost 200 kgObjem 200 l
Jsem velmi spokojený – vypadají skvěle!
Ohodnoceno dne 15. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velké kameny
Hmotnost 140 kgObjem 140 l
Kameny jsou podle popisu a vypadají přesně jako na obrázku, lesklé a černé ;)
Ohodnoceno dne 12. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Hmotnost 60 kgObjem 60 l
opravdu skvělé kameny
Ohodnoceno dne 8. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dekorativní kameny
Hmotnost 80 kgObjem 80 l
Vše perfektní. Velmi pěkný výrobek.
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
kovové obruby
Hmotnost 180 kgObjem 180 l
Výrobek není takový, jaký jsem očekával, není dostatečně silný, příliš křehký.
Ohodnoceno dne 23. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 60 kgObjem 60 l
Ohodnoceno dne 30. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 40 kgObjem 40 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

200kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
9 987,99 Kč
Prodejce: Aquagart
49,94 Kč/1kg

Profi Carrara rund 16-25mm 20kg - dekorativer Marmor Splitt aus Naturstein für langlebige Gestaltung
4 736,90 Kč
Prodejce: bauschnell
236,84 Kč/1kg

200kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk #



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
9 204,99 Kč
Prodejce: Aquagart
46,02 Kč/1kg

180kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
9 057,99 Kč
Prodejce: Aquagart
50,32 Kč/1kg

200kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
8 177,99 Kč
Prodejce: Aquagart
40,89 Kč/1kg

200kg Leštěná štěpka říční oblázky zahradní štěpka dekorativní štěpka dřevo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 470,99 Kč
Prodejce: Aquagart
42,35 Kč/1kg

180kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk #



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
8 274,99 Kč
Prodejce: Aquagart
45,97 Kč/1kg

160kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
8 079,99 Kč
Prodejce: Aquagart
50,50 Kč/1kg

200kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 177,99 Kč
Prodejce: Aquagart
40,89 Kč/1kg

180kg Leštěná štěpka říční oblázky zahradní štěpka okrasná štěpka dřevo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 638,99 Kč
Prodejce: Aquagart
42,44 Kč/1kg

160kg leštěné oblázky lesklý štěrk říční oblázky oblázky zahradní štěrk okrasný štěrk #



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
7 345,99 Kč
Prodejce: Aquagart
45,91 Kč/1kg

180kg Leštěné oblázky říční oblázky zahradní štěrk dekorativní štěrk žlutý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 345,99 Kč
Prodejce: Aquagart
40,81 Kč/1kg

180kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
7 345,99 Kč
Prodejce: Aquagart
40,81 Kč/1kg

140kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
7 027,99 Kč
Prodejce: Aquagart
50,20 Kč/1kg

160kg Leštěná štěpka říční oblázky zahradní štěpka dekorativní štěpka dřevo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 807,99 Kč
Prodejce: Aquagart
42,55 Kč/1kg

200kg oblázky říční oblázky oblázky zahradní štěrk dekorativní štěrk pískovec
7 100,99 Kč
Prodejce: Aquagart
35,50 Kč/1kg

160kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk žlutý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 562,99 Kč
Prodejce: Aquagart
41,02 Kč/1kg

160kg Leštěné oblázky Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk bílý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
6 562,99 Kč
Prodejce: Aquagart
41,02 Kč/1kg

140kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk #



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
6 464,99 Kč
Prodejce: Aquagart
46,18 Kč/1kg

120kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
6 097,99 Kč
Prodejce: Aquagart
50,82 Kč/1kg