5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
1000 ml- 300 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 300 ml
500,00 Kč/1l
250,92 Kč
-100,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
588,41 Kč/1l
588,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo 1000 ml
620,55 Kč/1l
620,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
653,00 Kč/1l
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 1000 ml
552,00 Kč/1l
552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 1000 ml
561,00 Kč/1l
561,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
712,47 Kč/1l
229,48 Kč
-15,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia White Silver Shampoo 1000 ml
551,00 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
865,27 Kč/1l
259,58 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme K.Therapy Sensitive Relaxing Shampoo 300 ml
993,33 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Body Maker Shampoo 300 ml
1 110,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Dry Hair 1000 ml
442,00 Kč/1l
442,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo je profesionální čisticí šampon vyvinutý pro důkladné, ale šetrné odstranění nečistot, zbytků stylingových produktů a přebytečného mazu z vlasů i vlasové pokožky. Díky jemné receptuře s neutrálním pH je vhodný pro všechny typy vlasů a lze jej používat i jako přípravný krok před technickými zákroky, jako je barvení či regenerace. Vlastnosti Hloubkově čistí bez narušení přirozené rovnováhy vlasůObsahuje jemné tenzidyMá neutrální pHŠetrný ke vlasové pokožce i barveným vlasůmPraktické balení 1000 ml pro dlouhodobé použitíKlíčové benefity Odstraňuje zbytky stylingových produktů a nečistotyPříprava vlasů na další péči nebo chemické ošetřeníPomáhá prodloužit účinek následných produktůZanechává vlasy lehké, čisté a osvěženéPodporuje zdravý vzhled a čistotu vlasové pokožkyPoužití Aplikujte na mokré vlasy, jemně vmasírujte do pokožky a délekNechte krátce působit pro maximální čisticí efektOpláchněte vydatně teplou vodouV případě potřeby opakujte mytíDoporučeno používat dle potřeby, ideálně 1× týdně nebo před barvením
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Lakmé Teknia Perfect Cleanse šampon 1000 ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Lakmé Teknia Perfect Cleanse šampon 1000 ml
- Rozměry
- 1000 ml
- Model
- Teknia Perfect Cleanse
- Hmotnost
- 1099 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, BETAINE, POLYQUATERNIUM-7, FRAGRANCE (PARFUM), CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, TARTARIC ACID, PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, HYDROLYZED WHEAT BRAN, HYDROLYZED GRAPE FRUIT, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS FLOWER OIL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421443111
- Rozměry
- 1000 ml
- Model
- Teknia Perfect Cleanse
- Hmotnost
- 1099 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, BETAINE, POLYQUATERNIUM-7, FRAGRANCE (PARFUM), CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, TARTARIC ACID, PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, HYDROLYZED WHEAT BRAN, HYDROLYZED GRAPE FRUIT, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS FLOWER OIL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421443111
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilující maska pro poškozené vlasy 250 ml
1 180,00 Kč/1l
295,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 100ml
1 282,90 Kč/1l
158,90 Kč
-30,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
800,02 Kč/1l
800,02 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 300 ml
500,00 Kč/1l
250,92 Kč
-100,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 1000 ml
459,63 Kč/1l
459,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml
1 041,33 Kč/1l
312,40 Kč
Prodejce: MANADA

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
941,27 Kč/1l
282,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
588,41 Kč/1l
588,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé Teknia Body Maker Shampoo šampon pro objem vlasů 1000 ml
479,59 Kč/1l
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
260,93 Kč/1kg
269,44 Kč
-8,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 1000 ml
552,00 Kč/1l
552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Conditioner 1000 ml
656,82 Kč/1l
656,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme K.Therapy Bio Argan Oil 125 ml
4 320,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
653,00 Kč/1l
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
712,47 Kč/1l
229,48 Kč
-15,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 300 ml
1 183,33 Kč/1l
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Organic Balance Shampoo 300 ml
1 156,67 Kč/1l
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 1000 ml
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo 1000 ml
620,55 Kč/1l
620,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
865,27 Kč/1l
259,58 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Saffron Cooper) 300 ml
1 103,33 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 300 ml
1 166,67 Kč/1l
350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Body Maker Shampoo 300 ml
1 110,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 14. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l