4,6



Na základě 47 hodnocení
15 kg dubových pelet + 15 kg bukových pelet grilovací udírna na dřevo pec na pizzu BBQ pelety venkovní pec grilovací kousky dřevěné pelety zahradní udírna pizza dřevo kouřové příslušenství kouřový plamínek
1 399,03 Kč
46,63 Kč / 1kg
plus 259,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
24 x zapalovač na grilování/uhlí 48 kostek224,29 Kč/1kg
1 399,54 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Další informace o reklamě
grillas®komínový podpalovač dřevitá vlna grilovací podpalovač dřevo podpalovač 20 kg108,32 Kč/1kg
2 166,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Další informace o reklamě
HORECA CANDLES Podpalovače z dřevěné vlny, 250 ks – ekologické podpalovače, s minimálním zápachem a kouřem, do krbu, grilu, pece a pece na pizzu453,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
KOTARBAU® sada 180 kusů podpalovačů na grilování podpalovačů na uhlí podpalovačů do komína podpalovačů do kamen podpalovačů na grily a krby kostek289,46 Kč/1kg
144,73 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Ekologický podpalovač Feniks 10 kg ≈1000 ks | Do krbu, grilu a kamen | Ruční výroba | Doba hoření 8–10 min
107,00 Kč/1kg
1 070,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

Podpalovač z dřevité vlny Tenneker 1,5 kg
249,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Weber 17612, Štěpka na uzení, Hnědá, Dřevo, 170 mm, 100 mm, 250 mm
347,00 Kč/1kg
347,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Podpalovač Tenneker 200 ks
175,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Grilovací chata Grilovací bouda Venkovní sauna Dřevěná sauna Grilovací bouda Ohniště
535 914,60 Kč
Prodejce: XLMoebel

1 balení kostek do krbu Krbový podpalovač Podpalovač do kamen Podpalovač na uhlí Podpalovač na dřevo
511,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Raiffeisenwaren Feuerbällchen Anzünder, Inhalt 2,5 kg, Brenndauer 10 min
424,77 Kč/1kg
1 870,65 Kč
-787,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 083,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade

Weber B09KCLBTCP Dřevěné pelety buk
1 097,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Grilovací chata, grilovací srub, grilovací domek, ohniště, rekreační chata, švédská chata
490 194,60 Kč
Prodejce: XLMoebel

Grilovací chata Grilovací bouda Venkovní sauna Dřevěná sauna Grilovací bouda Ohniště
535 914,60 Kč
Prodejce: JVMShop

Dřevo na rozdělání ohně do pece a grilu, 10 kg
150,81 Kč/1kg
1 508,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Avenique

Weber 17591, Brikety uhlí, 8 kg, 3 h, 20 min, 170 mm
100,79 Kč/1kg
806,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Grillx zapalovací vlna 5 kg – zapalovací kousky ±420 ks – ekologické zapalovací bloky – zapalovače z dřevěné vlny – BBQ a krb
179,80 Kč/1kg
998,94 Kč
-99,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HandelsfirmaKok

Dřevitý podpalovač lisovaný - kostky 1kg
60,00 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Eoshop

5 kg podpalovací dřevité vlny | podpalovací vlákna s voskem pro krby a grily
83,40 Kč/1kg
416,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VIAMALL-EU

Podpalovače na gril a krb, kostky na podpalování, podpalovače na gril a krb, 24 kusů
43,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
15 kg bukových pelet + 30 kg dubových pelet
Tyto pelety jsou ideální pro uzení, grilování nebo uzení masa či ryb. Skvěle se hodí také pro váš topný systém.
Tento výrobek je čistě přírodní produkt bez pojiv. Jsou vyrobeny ze 100% čistých dřevěných štěpků.
Certifikováno podle normy DINplus.
Délka / průměr jedné pelety:
7 - 36 mm / 6 mm
Rozsah dodávky:
15 kg dubových pelet
15 kg bukových pelet
- Hmotnost
- 30000 g
- Kód EAN
- 4059419153391
- Výrobce
- Flameup
- Hmotnost
- 30000 g
- Kód EAN
- 4059419153391
- Výrobce
- Flameup
K tomu se hodí také

Bukové pelety 30 kg Gril Kuřák Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
46,63 Kč/1kg
1 399,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Dubové pelety 15 kg Gril Udírna Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
64,00 Kč/1kg
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Tonies German 10000997 Příběhy z města Schorsch
2 347,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kolečka na záclony 7 mm (50 ks) pro záclonové kolejnice, univerzální kolečka na záclony, vnitřní kolečka pro všechny běžné záclonové kolejnice
48,63 Kč
Prodejce: Bestlivings

Dubové pelety 30 kg Gril Udírna Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
46,63 Kč/1kg
1 399,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

BBQ-Toro Bukové pelety ze 100% bukového dřeva, 30 kg, pelety na grilování, pelety na uzení, dřevo do kamen, buk
1 702,93 Kč
Prodejce: CS-Trading

BBQ-Toro Cherry Pellets ze 100% třešňového dřeva, 30 kg, třešňové pelety pro grilování, udírny, pelety na grilování
1 702,93 Kč
Prodejce: CS-Trading

Smoked Gold® Oak E 2/16 v 10litrovém sáčku
49,69 Kč/1kg
159,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

15 kg udících třísek Goldspan B 5/10 0,4-1,0 mm
77,63 Kč/1kg
1 164,42 Kč
Prodejce: boni-shop

BBQ-Toro Dubové pelety ze 100% dubového dřeva pro grily, udírny a další zařízení, 30 kg, tvrdé dřevo, uzení
51,08 Kč/1kg
1 532,52 Kč
Prodejce: CS-Trading

Olczyk pelety paleta 65 pytlů 975 kg dřevěné palivo
799,60 Kč/1kg
19 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kotoučová řezačka A3 A4 Rotační ořezávač Perforované řezání Kotoučová řezačka Ořezávač papíru Retoo
276,99 Kč
-103,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,89 Kč
Prodejce: Retoo

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

SONGMICS Regály pro vysoké zatížení, sklepní regály, úložné regály, 40 x 90 x 180 cm, regály s ocelovým rámem, nosnost do 875 kg, 5 nastavitelných polic, černá barva
1 102,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
2 769,95 Kč
-339,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 430,55 Kč
Prodejce: OrigineProd

FCH 3 x 3 m zahradní altán se 4 bočními panely přenosný nepromokavý stan se spirálovými trubkami, bílý
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Skleník na rajčata Relaxdays, rozměry 150 x 100 x 50 cm (V x Š x H), fóliový skleník se šikmou střechou a síťovanou fólií z PE, zelený
732,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Podložka pes koupací s tryskami 100cm modrá KAR
390,08 Kč
Prodejce: VISO

tillvex balkonová markýza 300 cm šedá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
3 188,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Gardenflare 10002, Volně stojící krb, Zavřené, Pelety, Černá, Průhledná, Venkovní, Sklo
4 035,58 Kč
-156,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 879,42 Kč
Prodejce: SUND_Digital

Odšťavňovač Arendo - mechanický odšťavňovač / ruční odšťavňovač
2 243,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Canon PIXMA TS3550i, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
4 315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

PETEX 43930012 Lékárnička Obsah podle normy DIN 13164, červená
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bukové pelety 15 kg Grilovací udírna Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Kouř Flameup
64,00 Kč/1kg
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
79% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
79%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%9% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
9%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Hmotnost 30 kg
Oba druhy pelet jsou ve velmi pevných plastových sáčcích, které byly zaslány v pevné kartonové krabici. Vše dorazilo vcelku.
Ohodnoceno dne 5. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Hmotnost 30 kg
Cena výkon prostě super, bude používat pouze tyto pelety v budoucnu, žádný rozdíl oproti drahým značkovým peletám!
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé rychlé dodání
Hmotnost 30 kg
Nemohu říci více než název. Pelety splňují svůj účel a jsou ideální pro uzení s bukem.
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gite Hitze
Hmotnost 30 kg
Vysoce kvalitní bukové pelety Ideální pro dobrý vývin tepla v peletovém udírně
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kuřácké pelety
Hmotnost 30 kg
Nejvyšší cena Špičková kvalita Velmi rychlé odeslání Rádi znovu
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bleskurychlé doručení!
Hmotnost 30 kg
Špičková kvalita
Ohodnoceno dne 11. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Hmotnost 30 kg
Jsem velmi spokojen s produktem, poměr cena-výkon je správný DÍKY
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 30 kg
Špičkové potěšení z grilování
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® sada s 360 kusy podpalovačů na grilování, podpalovačů na uhlí, komínových podpalovačů, podpalovačů do kamen, podpalovačů na grily a krby, kostek



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
280,04 Kč
Prodejce: KOTARBAU
280,04 Kč/1kg

grillas® podpalovač 15 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(399)Počet hodnocení: 399
1 655,22 Kč
Prodejce: DWD-Company
110,35 Kč/1kg

HORECA CANDLES Podpalovače z dřevěné vlny, 1000 ks – Velké ekologické podpalovače z přírodní dřevěné vlny – Pro krby, grily, kamna a pece na pizzu – Voděodolné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 730,62 Kč
Prodejce: Provantis

grillas®podpalovač 3 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(399)Počet hodnocení: 399
581,85 Kč
Prodejce: DWD-Company
193,95 Kč/1kg

KOTARBAU® sada s 2600 kusy podpalovačů na grilování, podpalovačů na uhlí, komínových podpalovačů, podpalovačů do kamen, podpalovačů na grily a krby, kostek



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
154,53 Kč/1kg

KOTARBAU® Sada: 2400 kusů zapalovačů na dřevěné uhlí, zapalovací komín, zapalovače do krbů, zapalovače do grilů a krbů, kostky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
908,28 Kč
Prodejce: KOTARBAU
168,20 Kč/1kg

BURNER komínový startér + podpalovače 100 ks (plechovka) pro gril a brikety



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 611,13 Kč
Prodejce: Provantis

Podpalovač Grilu Octoplus 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
98,00 Kč
Prodejce: Octoplus
42,61 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Octoplus Pochodnia Bambusowa 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní
217,10 Kč
-5,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
212,00 Kč
Prodejce: Octoplus
424,00 Kč/1kg

24 x zapalovač na grilování/uhlí 48 kostek
1 399,54 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop
224,29 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 22 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
76,00 Kč
Prodejce: Octoplus
271,43 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
143,98 Kč
-2,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,00 Kč
Prodejce: Octoplus
141,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill Hnědá 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Balení
27,00 Kč
Prodejce: Octoplus
168,75 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
143,98 Kč
-2,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,00 Kč
Prodejce: Octoplus
141,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
143,98 Kč
-2,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,00 Kč
Prodejce: Octoplus
141,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
132,82 Kč
-2,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,00 Kč
Prodejce: Octoplus
130,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill Hnědá 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Balení
22,00 Kč
Prodejce: Octoplus
146,67 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
98,00 Kč
Prodejce: Octoplus
196,00 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill Bílá 32 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Balení
49,00 Kč
Prodejce: Octoplus
163,33 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 12 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
43,00 Kč
Prodejce: Octoplus
286,67 Kč/1kg