acana Dog TF Regionals Grasslands - Adult - Mittelgroß (11-25 kg) - Ente - Egg - Fisch - Lamm - 11,4 kg
2 838,84 Kč
249,02 Kč / 1kg
plus 420,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive116,64 Kč/1kg
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový464,16 Kč/1kg
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Acana Dog Grasslands 2kg NEW
314,29 Kč/1kg
802,81 Kč
-142,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
660,00 Kč
Prodejce: Surtep

ACANA ADULT DOG RECIPE 6 kg
323,75 Kč/1kg
1 942,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Acana Dog Adult Dog
2 384,00 Kč
Prodejce: Surtep

ACANA Adult Large Breed 11,4 kg
151,93 Kč/1kg
1 993,56 Kč
-261,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 732,00 Kč
Prodejce: Surtep

Acana Dog Puppy
138,29 Kč/1kg
4 129,10 Kč
-1 778,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 351,00 Kč
Prodejce: Surtep

acana Singles Yorkshire Pork 11.4 kg
195,79 Kč/1kg
2 587,05 Kč
-355,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 232,00 Kč
Prodejce: Surtep

Eukanuba ADULT, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Jehněcí, 12 kg
101,92 Kč/1kg
1 222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ACANA PUPPY SMALL BREED RECIPE 6 kg
177,67 Kč/1kg
1 066,00 Kč
Prodejce: Surtep

Josidog JOSIDOG JUNIOR 15KG
85,71 Kč/1kg
1 299,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera JosiDog 15 kg dospělá drůbež
73,02 Kč/1kg
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Granule pro psy Royal Canin BHN Chihuahua Junior 1,5 kg
350,52 Kč/1kg
525,78 Kč
Prodejce: VISO

Purina VETERINARY DIETS, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), 11 kg
203,58 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Acana Wild Prairie Dog 6 kg
363,13 Kč/1kg
2 178,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Iams Dog Adult Small&Medium Lamb 3kg
106,72 Kč/1l
320,15 Kč
Prodejce: VISO

BELCANDO Junior GF drůbež, 12,5 kg
218,64 Kč/1kg
2 733,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Acana Highest Protein Grasslands Dog 11,4 kg.
Každá receptura ACANA® je od začátku do konce pečlivě sestavena z vysoce kvalitních surovin. Naše receptura ACANA Highest Protein Grasslands® s nejvyšší nabídkou bílkovin v krmivech ACANA pro domácí zvířata je bohatá na 70 % vysoce kvalitních živočišných složek, jako je jehněčí maso z farem, kachna, vejce a sladkovodní jezerní ryby, vyvážená 30 % ovoce, zeleniny a rostlinných složek, z nichž mnohé jsou dodávány denně. V naší kuchyni se nikdy nepřidávají umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Naše prvotřídní suroviny pocházejí od složené skupiny farmářů, chovatelů a rybářů, které známe a kterým důvěřujeme již desítky let, a ke každé šarži přistupujeme s nepřekonatelným důrazem na bezpečnost a kvalitu. Výsledkem je vysoce bílkovinné, výživné a chutné krmivo pro psy, které jim pomáhá žít zdravý a spokojený život. Prvními TŘEMI složkami jsou čerstvé nebo syrové jehněčí, kachna a vejce, díky čemuž je tato receptura výživná a nabízíme v ní nejvíce bílkovin. Obsahuje čerstvou nebo syrovou zeleninu a ovoce, jako je špenát, celá dýně, dýně, mrkev, jablka a hrušky, které jsou výživné a mají vysoký obsah vlákniny. Bez přidaných obilných složek, sóji, kukuřice, pšenice nebo tapioky. Obohaceno o lyofilizované jehněčí s játry a lyofilizovanou kachnu s játry pro lahodnou chuť, po které váš pes zatouží. Kanadě z nejlepších surovin na světě.
Kompletní krmivo pro psy.
Kompletní krmivo pro psy.
Složení:
Složení: syrové jehněčí maso (8,5 %), syrová kachna (8,5 %), vejce (8 %), jehněčí moučka (8 %), sleďová moučka (7 %), moučka z krůtího masa (7 %), celý zelený hrášek, celá červená čočka, celá cizrna, syrové sladkovodní ryby* (5 %), rybí tuk (4 %), syrové jehněčí maso (4 %), kachní játra (4 %), syrové krůtí maso (4 %), celá zelená čočka, celé fazole pinto, celý žlutý hrách, čočková vláknina, kachní tuk (2 %), hrachový škrob, sušené mořské řasy, čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá mrkev, čerstvá celá jablka, čerstvé celé hrušky, čerstvá celá cuketa, sušený kořen čekanky, lyofilizovaná kachna a játra, lyofilizované jehněčí maso a játra, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá tuřínová zelenina, čerstvé listy červené řepy, celé brusinky, celé borůvky, celé bobule Saskatoon, kurkuma, ostropestřec mariánský, kořen lopuchu, levandule, kořen cesmíny, šípky.*pestrá směs syrového tullibee, bílé ryby, štiky a parmice Přídatné látky:
Přídatné látky (na kg)) Extrakt tokoferolu z rostlinných olejů: 308 mg, kyselina citronová: 40 mg. Senzorické přísady: Rozmarýnový extrakt: 105 mg. Výživové přísady: rozmarýn: 1: 3b606 (zinek: 150 mg), 3b406 (měď: 11 mg), 3a821 vitamin B1: 25 mg, 3a841 vitamin B5: 8 mg, 3a831 vitamin B6: 7,5 mg, 3a700 vitamin E: 50 IU. Zootechnické přísady: 4b1707 Enterococcus faecium NCIMB 10415 2,2x10^6 CFU. Analytické složky:
Hrubý protein 35 %, obsah tuku 17 %, hrubé popeloviny 8 %, hrubá vláknina 6 %, vlhkost 12 %, vápník 1,7 %, fosfor 1,2 %, omega-6 2,3 %, omega-3 1 %, DHA/EPA 0,2 % / 0,2 %Obsah: 11,4 kg
Acana pískové krmivo s nejvyšším obsahem bílkovin pro psy 11,4 kg.
Každá receptura Acanara je pečlivě připravována od začátku do konce z vysoce kvalitních surovin. Naše receptura Acana highest protein grasslandsr s nejvyšším obsahem bílkovin mezi krmivy Acana pro domácí zvířata je bohatá na 70 % vysoce kvalitních živočišných složek, jako je jehněčí, kachna, vejce a sladkovodní ryby z jezera, vyvážená 30 % ovoce, zeleniny a zeleně a rostlinných složek, z nichž mnohé jsou dodávány denně. V naší kuchyni se nikdy nepřidávají umělá barviva, dochucovadla ani konzervační látky. Naše prvotřídní suroviny pocházejí od složené skupiny farmářů, chovatelů a rybářů, které známe a kterým důvěřujeme již desítky let, a ke každé šarži přistupujeme s bezkonkurenčním důrazem na bezpečnost a kvalitu. Výsledkem je na bílkoviny bohaté, výživné a chutné krmivo pro psy, které jim pomáhá žít zdravý a spokojený život. První
Popis
Acana Highest Protein Grasslands Dog
- Hmotnost
- 11400 g
- Objem
- 11.4 l
- Obsah vlhkosti
- 12%
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek; Bez umělých vůní; Bez umělých barviv; Bez umělých aromat; Bez lepku; Bez obilovin
- Počet kusů
- 7
- Kód EAN
- 006499254211506499254211564992542115
- Číslo produktu
- 84102901
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 064992542115
- Hmotnost
- 11400 g
- Objem
- 11.4 l
- Obsah vlhkosti
- 12%
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek; Bez umělých vůní; Bez umělých barviv; Bez umělých aromat; Bez lepku; Bez obilovin
- Počet kusů
- 7
- Kód EAN
- 006499254211506499254211564992542115
- Číslo produktu
- 84102901
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 064992542115
K tomu se hodí také

Barca Premium Adult – suché krmivo pro dospělé psy, kompletní výživa, 20 kg
68,18 Kč/1kg
1 363,57 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kůň, 12 kg
212,38 Kč/1kg
2 548,60 Kč
Prodejce: VISO

Trovet Intestinal DPD Duck 10kg Dietetické suché krmivo s kachním masem pro psy s potravinovou intolerancí, alergií a zažívacími problémy
182,53 Kč/1kg
1 825,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Belcando Adult GF Beef, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Hovězí, 12,5 kg
196,36 Kč/1kg
2 454,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Versele-Laga Oke Dog Classic Duo Step 20kg
55,98 Kč/1kg
1 119,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

DIVINUS Performance, Dospělý jedinec, 20 kg
42,72 Kč/1kg
854,40 Kč
Prodejce: WellStoreJTS

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
232,99 Kč/1kg
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
296,90 Kč/1kg
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Brit 8595602558926, Senior, Brambor, Losos, 12 kg
137,06 Kč/1kg
1 644,70 Kč
Prodejce: VISO

OCHRANA PŘÍRODY Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Białoryba - suchá krmiva pro psy - 1,5 kg
324,75 Kč/1l
487,12 Kč
Prodejce: VISO

FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB & BLUEBERRY PUPPY 7 kg
173,29 Kč/1kg
1 213,00 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Alpha Spirit kompletní suché krmivo pro psy 7 dní 12 kg
122,58 Kč/1kg
1 470,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mera Dog 4kg Pure Sensitive Truthahn & Reis
293,78 Kč/1kg
1 175,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bozita 41232, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 12 kg
73,55 Kč/1kg
882,55 Kč
Prodejce: VISO

Forza10 Maintenance Medium Adult s vysokým obsahem ryb 12kg
83,33 Kč/1kg
1 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

ACANA Highest Protein Pacifica - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
199,83 Kč/1kg
2 764,66 Kč
-426,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 338,00 Kč
Prodejce: Surtep

OCHRANA PŘÍRODY Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - suchá krmiva pro štěňata - 1,5 kg
316,39 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
88,08 Kč/1kg
1 100,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Perfecto Cat Classic masová směs pro kočky 2kg
65,13 Kč/1kg
130,25 Kč
Prodejce: boni-shop

CEZZOO Premium Dog Adult Large Breed 15kg
45,53 Kč/1kg
683,00 Kč
Prodejce: CEZZOO

EUKANUBA Daily Care protein Duck 12 kg suché krmivo pro psy
287,92 Kč/1l
3 455,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Josera Bavaro Task Adult 23/9 – suché krmivo pro psy – 18 kg
86,43 Kč/1kg
1 557,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Arkwrights Hovězí maso 15 kg
82,21 Kč/1kg
1 233,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

THANK´Q Šunkové granule krmivo pro psy 10 kg
32,01 Kč/1l
343,98 Kč
-23,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
320,14 Kč
Prodejce: VISO

Pochoutka Perrito kuřecí kousky 100g
688,68 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: STREFA

MONGE FRESH - paštika a kousky s kachnou 100 g pro psy
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Krmivo IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12kg
66,40 Kč/1kg
796,74 Kč
Prodejce: VISO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop