Počet kusů:

4
  • 3
  • 4
  • 7
    Zobrazit dostupné možnosti

Hmotnost:

11700 g

ACANA Highest Protein Pacifica - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg

2 764,66 Kč

2 338,00 Kč-426,66Kč

199,83 Kč / 1kg

plus 85,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – st 7. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Akinu VITALITY Jehněčí granule krmivo pro psy hypoalergenní 12 kg
Akinu VITALITY Jehněčí granule krmivo pro psy hypoalergenní 12 kg
155,83 Kč/1kg
1 870,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Akinu
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
116,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Ranchlands - suchá krmiva pro psy - 6 kg
ACANA Highest Protein Ranchlands - suchá krmiva pro psy - 6 kg
259,17 Kč/1kg
1 555,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro ACANA Dog Puppy - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
ACANA Dog Puppy - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
203,20 Kč/1kg
2 336,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro psy Josera JosiDog Mini 10 kg
Suché krmivo pro psy Josera JosiDog Mini 10 kg
95,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
950,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ORIJEN Original - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
ORIJEN Original - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
269,53 Kč/1kg
3 099,60 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Acana Pacifica Dog 2 kg
Acana Pacifica Dog 2 kg
629,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Chappi s drůbežím a hovězím masem 13,5 kg - suché krmivo pro psy
Chappi s drůbežím a hovězím masem 13,5 kg - suché krmivo pro psy
79,33 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro FITMIN PUPPY MEDIUM suché krmivo pro štěňata PUPPY 12 kg
FITMIN PUPPY MEDIUM suché krmivo pro štěňata PUPPY 12 kg
146,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 754,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce
Obrázek produktu pro CALIBRA Veterinary Diets Hepatic suché krmivo pro psy 12 kg
CALIBRA Veterinary Diets Hepatic suché krmivo pro psy 12 kg
1 971,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ORIJEN Regional Red - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
ORIJEN Regional Red - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
280,69 Kč/1kg
3 199,90 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro CALIBRA Veterinary Diets Struvite suché krmivo pro psy 12 kg
CALIBRA Veterinary Diets Struvite suché krmivo pro psy 12 kg
156,19 Kč/1l
1 874,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro psy "Wiejska Zagroda", monoproteinkové, hovězí, pro dospělé psy, 6 kg
Suché krmivo pro psy "Wiejska Zagroda", monoproteinkové, hovězí, pro dospělé psy, 6 kg
181,08 Kč/1kg
1 095,52 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro VetExpert Veterinary Diet Renal Elimination pro psy 8 kg
VetExpert Veterinary Diet Renal Elimination pro psy 8 kg
1 596,13 Kč/1kg
1 952,68 Kč
-356,55 Kč
1 596,13 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro RAFI suché krmivo pro psy s jehněčím masem 10 kg
RAFI suché krmivo pro psy s jehněčím masem 10 kg
1 000,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro psy Monobiałkowa Hovězí, pro dospělé psy, 12 kg
Suché krmivo pro psy Monobiałkowa Hovězí, pro dospělé psy, 12 kg
163,45 Kč/1kg
1 961,44 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Acana Sport & Agility 17kg
Acana Sport & Agility 17kg
143,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 045,79 Kč
-608,79 Kč
2 437,00 Kč
Prodejce: Surtep

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Acana Highest Protein Pacifica Dog 11,4 kg.
Každá receptura ACANA® je od začátku do konce pečlivě sestavena z vysoce kvalitních surovin. Naše receptura ACANA Highest Protein Pacifica® s nejvyšší nabídkou bílkovin v krmivech ACANA pro domácí zvířata je bohatá na 70 % vysoce kvalitních živočišných složek, jako jsou celé makrely, sledi, okouni, štikozubci a platýsi, vyvážených 30 % ovoce, zeleniny a zeleninových složek, z nichž mnohé jsou dodávány denně. V naší kuchyni se nikdy nepřidávají umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Naše prvotřídní suroviny pocházejí od složené skupiny farmářů, chovatelů a rybářů, které známe a kterým důvěřujeme již desítky let, a ke každé šarži přistupujeme s nepřekonatelným důrazem na bezpečnost a kvalitu. Výsledkem je vysoce bílkovinné, výživné a chutné krmivo pro psy, které jim pomáhá žít zdravý a spokojený život. Prvními TŘEMI složkami jsou syrové makrely, sledi a okouni, díky čemuž je tato receptura výživná a nabízíme v ní nejvíce bílkovin. Obsahuje čerstvou nebo syrovou zeleninu a ovoce, jako je špenát, celá dýně, dýně, mrkev, jablka a hrušky, které jsou výživné a mají vysoký obsah vlákniny. Bez přidaných obilných složek, sóji, kukuřice, pšenice nebo tapioky. Obohaceno o lyofilizovanou tresku a játra pro lahodnou chuť, po které bude váš pes toužit. Kanadě z nejlepších surovin na světě.

Kompletní krmivo pro psy.

Složení:
Složení: syrový celý sleď (14 %), syrová celá makrela (11 %), syrový platýs (9 %), moučka ze sledě (7 %), moučka z makrely (7 %), moučka z tresky modravé (7 %), celý zelený hrášek, celá červená čočka, celá cizrna, celá zelená čočka, rybí tuk (6 %), syrový celý štikozubec (4,5 %), syrový celý okoun (4,5 %), celé fazole pinto, celý žlutý hrách, hrachový škrob, slunečnicový olej, čočková vláknina, sušené mořské řasy, lyofilizovaná treska a játra, čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá mrkev, čerstvá celá jablka, čerstvé celé hrušky, čerstvá celá cuketa, sušený kořen čekanky, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá tuřínová zelenina, čerstvé listy červené řepy, celé brusinky, celé borůvky, celé bobule Saskatoon, kurkuma, ostropestřec mariánský, kořen lopuchu, levandule, kořen heemstu, šípky.

Analytické složky:
Hrubý protein 35 %, obsah tuku 17 %, hrubé popeloviny 7 %, hrubá vláknina 6 %, vlhkost 12 %, vápník 1,3 %, fosfor 1 %, omega-6 2 %, omega-3 2 %, DHA/EPA 0,9 % / 0,7 %
Přídatné látky (na kg):
Tokoferolový extrakt z rostlinných olejů: 308 mg, kyselina citronová: 40 mg. Senzorické přídatné látky: Rozmarýnový extrakt: 105 mg. Výživové přísady: Rozmarýn: 1,5 g (vč. rozmarýnu): 3b606 (zinek: 150 mg), 3b406 (měď: 11 mg), 3a821 vitamin B1: 25 mg, 3a841 vitamin B5: 8 mg, 3a831 vitamin B6: 7,5 mg, 3a700 vitamin E: 100 IU. Zootechnické přísady: 4b1707 Enterococcus faecium NCIMB 10415 2,2x10^6 CFU.


Obsah: 11,4 kg


Acana Pacifica dog s nejvyšším obsahem bílkovin 11,4 kg.
Každá receptura Acanara je od začátku do konce pečlivě připravována z vysoce kvalitních surovin. Naše receptura Pacificar s nejvyšším obsahem bílkovin v nabídce krmiv Acana je bohatá na 70 % vysoce kvalitních živočišných složek, jako jsou celé makrely, sledi, červené maso a kosti, a je vyvážená 30 % denně dodávaných ovocných, zeleninových a zelených složek. V naší kuchyni se nikdy nepřidávají umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Naše prvotřídní suroviny pocházejí od složené skupiny farmářů, chovatelů a rybářů, které známe a kterým důvěřujeme již desítky let, a ke každé šarži přistupujeme s bezkonkurenčním důrazem na bezpečnost a kvalitu. Výsledkem je na bílkoviny bohaté, výživné a chutné krmivo pro psy, které jim pomáhá žít zdravý a spokojený život. První tři složky jsou ze syrové makrely,

Granule pro psy - dospělý věk bez omezení věku s normální aktivitou, hmotnost balení 11,4 kg, suché - 158 Kč/1 kg

Popis

Acana Highest Protein Pacifica Dog
Rozměry
11,4 kg
Hmotnost
11700 g
Objem
11.4 l
Obsah vlhkosti
12%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Hund
Doplňkové látky
Žádné přísady
Počet kusů
4
Kód EAN
0064992541118
64992541118
064992541118
Číslo produktu
9118123
Výrobce
Schvalovací číslo
DE12345678

Rozměry
11,4 kg
Hmotnost
11700 g
Objem
11.4 l
Obsah vlhkosti
12%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Hund
Doplňkové látky
Žádné přísady
Počet kusů
4
Kód EAN
0064992541118
64992541118
064992541118
Číslo produktu
9118123
Výrobce
Schvalovací číslo
DE12345678
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
194,68 Kč/1kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Acana Pacifica Dog 2 kg
Acana Pacifica Dog 2 kg
629,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acana Dog Wild Coast Classics 2kg NEW
Acana Dog Wild Coast Classics 2kg NEW
871,72 Kč
-305,72 Kč
566,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acana Wild Prairie Dog 11,4 kg
Acana Wild Prairie Dog 11,4 kg
224,20 Kč/1kg
2 555,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ACANA RANCHLANDS DOG 11,4 kg
ACANA RANCHLANDS DOG 11,4 kg
279,82 Kč/1kg
3 273,85 Kč
Prodejce: velmontask

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop