Acana Red Meat Classics 9,7 kg

2 013,10 Kč

207,54 Kč / 1kg

plus 325,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
116,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera Salmon & Potato 900 g
Josera Salmon & Potato 900 g
538,08 Kč/1kg
484,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
194,68 Kč/1kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ACANA Classics Prairie Poultry - suchá krmiva pro psy - 14,5 kg
ACANA Classics Prairie Poultry - suchá krmiva pro psy - 14,5 kg
140,34 Kč/1kg
2 279,38 Kč
-244,38 Kč
2 035,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acana Adult Small Breed 6kg
Acana Adult Small Breed 6kg
249,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 495,27 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Orijen Regional Red, Dospělý jedinec, Hovězí, Jehněcí, Vepřové, 6 kg
Orijen Regional Red, Dospělý jedinec, Hovězí, Jehněcí, Vepřové, 6 kg
320,17 Kč/1kg
2 350,86 Kč
-429,86 Kč
1 921,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro ACANA RANCHLANDS DOG 11,4 kg
ACANA RANCHLANDS DOG 11,4 kg
279,82 Kč/1kg
3 273,85 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro ACANA ADULT DOG RECIPE 6 kg
ACANA ADULT DOG RECIPE 6 kg
323,75 Kč/1kg
1 942,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Acana Dog Puppy
Acana Dog Puppy
138,29 Kč/1kg
4 129,10 Kč
-1 778,10 Kč
2 351,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acana Wild Prairie Dog 6 kg
Acana Wild Prairie Dog 6 kg
363,13 Kč/1kg
2 178,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro ACANA Adult Large Breed 11,4 kg
ACANA Adult Large Breed 11,4 kg
151,93 Kč/1kg
1 993,56 Kč
-261,56 Kč
1 732,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Bozita Original Adult weizenfrei - 3 kg
Bozita Original Adult weizenfrei - 3 kg
131,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
565,00 Kč
-169,37 Kč
395,63 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Acana Pacifica Dog 2 kg
Acana Pacifica Dog 2 kg
629,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acana Grass-Fed Lamb Singles 17 kg
Acana Grass-Fed Lamb Singles 17 kg
221,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 773,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro acana Singles Yorkshire Pork 11.4 kg
acana Singles Yorkshire Pork 11.4 kg
195,79 Kč/1kg
2 587,05 Kč
-355,05 Kč
2 232,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Krmivo ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pro psy - 9,7 kg
Krmivo ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pro psy - 9,7 kg
147,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 465,00 Kč
Prodejce: Surtep

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Acana Classics Classic Red 14,5 kg
Acana Classics Classic Red 14,5 kg je kompletní krmivo pro psy vyrobené z čerstvého drůbežího masa s vyšší stravitelností. Toto krmivo je připraveno z jehněčího masa krmeného trávou, hovězího masa angus a vepřového masa yorkshire. Do kuchyně Acana je dodáváno denně čerstvé nebo syrové v poměru Whole Prey. Krmivo Acana Classic Red je bohaté na výživné masové bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny, které podporují špičkovou kondici. Zdravé obiloviny a perlový ječmen zajišťují vyšší stravitelnost. Lahodný chuťový zážitek v misce s krmivem!

- Krmivo pro psy s čerstvým masem
- Bohaté na rybí bílkoviny a omega-3 a -6 mastné kyseliny
- Vyšší stravitelnost

Obsah: 14,5 kg

Složení: Složení: syrové hovězí maso (16 %), sušené jehněčí maso (15 %), perlový ječmen, celý hrách, ovesné kroupy, vepřový tuk (8 %), sušené vepřové maso (8 %), celý oves, cizrnová vláknina, syrové vepřové maso (2 %), rybí tuk (1 %), chlorid draselný, sušené mořské řasy, sůl, sušený kořen čekanky, čerstvá celá dýně čerstvá celá tykev lahvová, čerstvá celá mrkev, čerstvá celá jablka, čerstvé celé hrušky, čerstvá celá cuketa, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá tuřínová zelenina, čerstvé listy červené řepy, celé brusinky, celé borůvky, celé bobule Saskatoon, kurkuma, ostropestřec mariánský, kořen lopuchu, levandule, kořen heemstu, šípky.

Analytické složky: Hrubý protein 27 %, tuk 16 %, hrubé popeloviny 8 %, hrubá vláknina 5 %, vlhkost 12 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,1 %, omega-6 mastné kyseliny 2,2 %, omega-3 mastné kyseliny 0,3 %, DHA/EPA 0,05 %/0,05 %
Přídatné látky (na kg):Technologické přídatné látky: 1b306(i) extrakty tokoferolu z rostlinných olejů: 110 mg, 1a330 kyselina citronová: 40 mg. Senzorické přídatné látky: Rozmarýnový extrakt: 75 mg. Nutriční doplňkové látky: 3a890 Cholinchlorid (cholin): 700 mg, 3a370 Taurin: 400 mg, 3b612 (Zinek: 88 mg), 3b407 (Měď: 5,5 mg), 3a821 Vitamin B1: 100 mg, 3a825i Vitamin B2: 20 mg, 3a314 Niacin: 200 mg, 3a841 D-pantothenát vápenatý: 60 mg, 3a831 Vitamin B6: 35 mg, 3a316 Kyselina listová: 7 mg, 3a835 Vitamin B12: 0,2 mg, 3a672a Vitamin A: 7500 IU, 3a671 Vitamin D3: 1000 IU, 3a700 Vitamin E: 375 IU, 3a300 Kyselina askorbová: 0,15 mg. Zootechnické přísady: 4b1707 Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415: 1x109 CFU



Acana Classics Red Meat Dog 9,7 kgAcana 0 jsou relativně masožraví.

Pro dosažení špičkové kondice a zdraví jsou přizpůsobeni stravě bohaté na živočišné bílkoviny. Proto je krmivo ACANA Classics pečlivě připravováno z lahodných a vysoce kvalitních surovin. Receptura ACANA Classics Red Meat s vyváženým poměrem 50 % masových složek - 50 % výživné zeleniny, ovsa, ovoce a bylinek poskytuje vašemu psovi syté a výživné jídlo z jednoduchých a zdravých surovin.





Receptura obsahuje surovinybohaté na živiny, které podporují klíčové zdravotní benefity včetně: posílení imunitního systému organismu, usnadnění trávicích procesů, péče o kůži a lesklou srst.AUTENTICKÉ KRMIVO - VÝJIMEČNÁ HODNOTA ACANA Classics Red Meat obsahuje plnohodnotné živočišné bílkoviny získané z aromatického červeného masa, které psi milují: jehněčí, vepřové a hovězí.


Obsahuje také bezlepkový oves s nízkým obsahem glykémie, který pomáhá udržovat přiměřenou hladinu cukru v krvi. Složení je doplněno hodnotnou zeleninou, ovocem a bylinkami, jako jsou mimo jiné čerstvá celá dýně, čerstvá celá mrkev, čerstvá celá hruška, čerstvá kapusta, sušený kořen čekanky, celé brusinky, celé borůvky, ostropestřec mariánský, levandule, které prospívají psímu organismu.

  • Antioxidanty z ovoce a zeleniny +vitamin C podporují funkci imunitního systému
  • Prebiotika avláknina regulují trávicí procesy
  • Omega 3 kyseliny z rybího oleje pro udržení zdravé kůže a krásné srsti





NEJLEPŠÍ SLOŽKY Z CELÉHO SVĚTA Krmiva ACANA jsou vyráběna v Kanadě v naší oceňované kuchyni NorthStar® z nejlepších světových surovin.

Jsme si jisti, že si je zamilujete, a co je důležitější, že si je zamiluje i váš pes. Receptura ACANA Classics Red Meat je vhodná pro všechny psy všech věkových kategorií, kromě štěňat velkých plemen.



Složení:

Složení: syrové hovězí maso (16 %), dehydratované jehněčí maso (15 %), perlový ječmen, celý hrách, oves bez slupek, vepřový tuk (8 %), dehydratované vepřové maso (8 %), celý oves, cizrnová vláknina, syrové vepřové maso (2 %), rybí tuk (1 %), chlorid draselný, sušené mořské řasy, sůl, sušený kořen čekanky, čerstvá celá dýně, čerstvá celá mošusová dýně, čerstvá celá mrkev, čerstvá celá jablka, čerstvé celé hrušky, čerstvé celé cukety, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy tuřínu, čerstvé listy červené řepy, celé brusinky, celé borůvky, celé plody saskatoonu, kurkuma, ostropestřec mariánský, kořen lopuchu, levandule, kořen kozlíku lékařského, šípky. Přídatné látky (na kg): technologické přídatné látky: 1b306(i) tokoferolový extrakt z rostlinných olejů: 110 mg, 1a330 kyselina citronová: 40 mg. Senzorické přídatné látky: extrakt z rozmarýnu: rozmarýn: 75 mg. Výživové doplňkové látky: 3a890 cholinchlorid (cholin): 700 mg, 3a370 taurin: 400 mg, 3b612 (zinek): 3b407 (měď): 88 mg, 3b407 (měď): 1: 5,5 mg, 3a821 vitamin B1: 100 mg, 3a825i vitamin B2: 20 mg, 3a314 niacin: 200 mg, 3a841 D-pantothenát vápenatý: 3a831 vitamin B6: 35 mg, 3a316 kyselina listová: 7 mg, 3a835 vitamin B12: 0,2 mg, 3a672a vitamin A: 7500 IU, 3a671 vitamin D3: 1000 IU, 3a700 vitamin E: 375 IU, 3a300 kyselina askorbová: 0,15 mg. Zootechnické přísady:



analýza: 4b1707 Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415: 1x109 CFU:

bílkoviny27%
tuk16%
vláknina5%
popel8%
vlhkost12%
vápník1,6%
fosfor1,1%
omega-62,2%
omega-30,3%
EPA0,05%
DHA0,05%




Dávkování:

Hmotnost psa (kg)Aktivní pes (g/den)Méně aktivní pes (g/den)
2 - 540 - 12030 - 60
5 - 10120 - 18060 - 120
10 - 20180 - 280120 - 180
20 - 30280 - 390180 - 240
30 - 40390 - 480240 - 320
40 - 50480 - 560320 - 360
50 - 60560 - 640360 - 420


Acana Classics Classic Red 9,7 kg
Acana Classics Classic Red 9,7 kg je kompletní krmivo pro psy vyrobené z čerstvého drůbežího masa s vyšší stravitelností. Toto krmivo je vyrobeno z jehněčího masa krmeného trávou, hovězího masa Angus a vepřového masa Yorkshire. Toto krmivo je dodáváno do kuchyně Acana denně v čerstvém nebo syrovém stavu v kořistních porcích. Acana Classic Red je bohatá na výživné masové bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny, které stimulují špičkovou kondici. Zdravé obiloviny a perlový ječmen zajišťují lepší stravitelnost. Lahodný chuťový zážitek v misce s krmivem!

- Krmivo pro psy s čerstvým masem
-Bern v rybích bílkovinách a omega 3 a 6 mastných kyselinách
- vyšší stravitelnost

Obsah: 9,7 kg

Složení: syrové hovězí maso (16 %), sušené jehněčí maso (15 %), perlový ječmen, celý hrách, havokrusty, vepřový tuk (8 %),


Granule pro psy - pro malá a střední plemena bez omezení věku s normální aktivitou, příchuť hovězí, jehněčí a vepřové, hmotnost balení 9,7 kg, suché, hrubé bílkoviny 27 %, tuk (rybí a vepřový) 16 %, specifické složení s antioxidanty - 155 Kč/1 kg

Popis

Acana Classics Classic Red
Rozměry
9,7 kg
Hmotnost
9700 g
Objem
11.4 l
Obsah vlhkosti
12%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Hund
Doplňkové látky
1
Počet kusů
16
Kód EAN
64992561123
064992561123
0064992561123
Číslo produktu
GSHB_action_064992561123
Výrobce
Schvalovací číslo
E1F201423K02000

Rozměry
9,7 kg
Hmotnost
9700 g
Objem
11.4 l
Obsah vlhkosti
12%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Hund
Doplňkové látky
1
Počet kusů
16
Kód EAN
64992561123
064992561123
0064992561123
Číslo produktu
GSHB_action_064992561123
Výrobce
Schvalovací číslo
E1F201423K02000
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
194,68 Kč/1kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Acana Red Meat Classics 14,5 kg
Acana Red Meat Classics 14,5 kg
157,10 Kč/1kg
2 278,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro ACANA Classics Prairie Poultry - suchá krmiva pro psy - 14,5 kg
ACANA Classics Prairie Poultry - suchá krmiva pro psy - 14,5 kg
140,34 Kč/1kg
2 279,38 Kč
-244,38 Kč
2 035,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acana Adult Small Breed 6kg
Acana Adult Small Breed 6kg
249,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 495,27 Kč
Prodejce: velmontask
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro WISFOR Ortopedický pelíšek pro psy Gauč pro psy Velký pelíšek pro psy, voděodolný pratelný potah Snímatelný D: 100x75x19cm
WISFOR Ortopedický pelíšek pro psy Gauč pro psy Velký pelíšek pro psy, voděodolný pratelný potah Snímatelný D: 100x75x19cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 341
1 624,89 Kč
6% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro WISFOR Výběh pro štěňata Moderní, 8dílný akrylový výběh pro štěňata, volný výběh Venkovní výběh s dvířky, ohrádka pro zvířata 120 x 120 x 61 cm
WISFOR Výběh pro štěňata Moderní, 8dílný akrylový výběh pro štěňata, volný výběh Venkovní výběh s dvířky, ohrádka pro zvířata 120 x 120 x 61 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 28
4 089,89 Kč
6% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR
Obrázek produktu pro KESPER Chlebník "Landhaus" s prkénkem, bílý
KESPER Chlebník "Landhaus" s prkénkem, bílý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 76
1 176,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro ACANA Singles Grass-Fed Lamb - suchá krmiva pro psy - 2 kg
ACANA Singles Grass-Fed Lamb - suchá krmiva pro psy - 2 kg
324,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
682,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Mlýnek na maso Bosch MFW68660
Mlýnek na maso Bosch MFW68660
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 110
4 548,13 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 36
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro Acana Dog Wild Coast Classics 2kg NEW
Acana Dog Wild Coast Classics 2kg NEW
871,72 Kč
-305,72 Kč
566,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro acana Wild Coast - Universal - Hering - 11,4 kg
acana Wild Coast - Universal - Hering - 11,4 kg
171,31 Kč/1kg
1 696,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Velký pelíšek pro psy - Extra velký pelíšek pro psy - šedý - velikost XXL - 118x78 cm
Velký pelíšek pro psy - Extra velký pelíšek pro psy - šedý - velikost XXL - 118x78 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
1 665,00 Kč
Prodejce: ModesteSHOP
Obrázek produktu pro Apple iPhone 15 128 GB černý
Apple iPhone 15 128 GB černý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1156
19 385,28 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop