5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
88,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 100,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
BELCANDO Adult Iberico & Rice, 12,5 kg
153,65 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 920,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Bosch MINI JUNIOR, Štěně, Malý (5-10 kilogramů), 3 kg
103,05 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
309,14 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hubert 15 kg
Speciálně vyvážená receptura je vytvořena s ohledem na práci loveckých psů. Kvalitní maso a tuk dodávají krmivu Hubert vynikající chutnost a společně s optimálním množstvím vitaminů, mikro a makroprvků zajišťuje špičkovou kondici a vitalitu lovecky upotřebitelných psů. Krmivo obsahuje L-karnitin pro dokonalý vývoj svalů, posílení srdeční činnost a zajištění vynikající fyzické kondice loveckých psů. Receptura obsahuje min. 70 % proteinů živočišného původu.
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(21)Počet hodnocení: 21
610,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 663,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(738)Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
WoofRider multifunkční přívěs pro psy, skládací, do 40 kg - šedý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24
3 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(230)Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
EMOS Domovní bezdrátový zvonek na 3x AA, P5723
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(67)Počet hodnocení: 67
289,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Velký pelíšek pro psy - Extra velký pelíšek pro psy - šedý - velikost XXL - 118x78 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(46)Počet hodnocení: 46
1 665,00 Kč
Prodejce: ModesteSHOP
Bosch ADULT MENUE, Dospělý jedinec, 15 kg
77,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
WISFOR Pelíšek pro psy Ortopedický polštář pro psy Pohovka pro psy Podložka pro kočky Omyvatelná voděodolná - D: 92x56x8cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 062,89 Kč
6% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR
BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(29)Počet hodnocení: 29
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(201)Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
HP 302 Dvojbalení originálních inkoustových kazet, černá a tříbarevná, Standardní, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 3,5 ml, 4 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(468)Počet hodnocení: 468
1 372,34 Kč
Prodejce: evomag
Josera Festival, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Losos, 12,5 kg
280,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 509,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 5,0
5,0Na základě 6 hodnocení
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro psy Hubert
Hmotnost 15 kgObjem 15 l
Vyvážené suché krmivo..oba psi ho snášejí a především..ho rádi jedí.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.