5,0



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Myslím si Josera Adult Jahněčí rýže 12,5 kg172,39 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Bosch 5205001, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 1 kg, Bezlepkový438,86 Kč/1kg
438,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Bosch SENIOR, Senior, 1 kg402,93 Kč/1kg
402,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch ADULT MENUE, Dospělý jedinec, 15 kg
77,88 Kč/1kg
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drůbež, Rýže, 12,5 kg
155,51 Kč/1kg
1 943,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 52190015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
122,78 Kč/1kg
1 841,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 52010015, Štěně, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
95,74 Kč/1kg
1 436,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch MAXI JUNIOR, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, 15 kg
108,58 Kč/1kg
1 628,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 52220015, Dospělý jedinec, Brambor, Losos, 15 kg
83,27 Kč/1kg
1 248,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BELCANDO Finest GF Lamb prémiové suché krmivo pro psy 4kg
326,48 Kč/1kg
1 305,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bellfor suché krmivo pro psy s hmyzem bez obilovin 7,5kg | 28439
394,27 Kč/1kg
2 957,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bosch MINI SENIOR, Senior, 2,5 kg, Bezlepkový
223,19 Kč/1kg
557,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera SENSIPLUS, Dospělý jedinec, 900 g
196,71 Kč/1kg
177,04 Kč
Prodejce: VISO

BELCANDO Senior Sensitive, 12,5 kg
161,41 Kč/1kg
2 017,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kompletní krmivo pro starší psy
SENIOR má výrazně snížený obsah energie, bílkovin a minerálů, čímž odpovídá nutričním potřebám starších psů od 7/8 let.
Snížený obsah energie (pouze 6 % tuku) a zvýšený obsah vlákniny (6,5 % hrubé celulózy) riziko přibývání na váze u starších psů, kteří jsou přirozeně méně aktivní.
SENIOR je vyroben bez pšenice a obsahuje náš imunitní komplex na bázi mannanů a glukanů, který stabilizuje střevní flóru a posiluje imunitní systém.
- zpomalené stárnutí buněk díky vysokému obsahu vitamínů a stopových prvků
- extrakty z mušlí pro chrupavky a klouby
- s mannanem a glukanem pro stabilizaci střevní flóry a imunitní obrany
- se sníženým obsahem bílkovin, energie a minerálů
Složení:
drůbeží moučka, rýže, ječmen, kukuřice, proso, řepná dřeň (odslupkovaná), celulózový prášek, hydrolyzát živočišných bílkovin, živočišné tuky, rybí moučka, hrách, rybí olej, kvasnice (sušené, obsahující 0,1 % mannanoligosacharidů, 0,06 % β-glukanů), chlorid draselný, chlorid sodný, extrakt ze zelených mušlí (0,1 %), čekanka (sušená)
Analytické složky:
Hrubé bílkoviny 19,0 %, hrubý tuk 6,0 %, hrubá vláknina 6,5 %, hrubý popel 5,0 %, vápník 0,80 %, fosfor 0,70 %
Doplňkové látky:
Vitamin A 13 000 IU, Vitamin D3 1 300 IU, Vitamin E 400 mg, Zinek (ve formě oxidu zinečnatého) 70 mg, Zinek (ve formě chelátu zinečnatého s aminokyselinami, hydratovaného) 75 mg, Měď (ve formě síranu měďnatého [II], pentahydrátu) 11 mg, jód (ve formě jodanu vápenatého, bezvodého) 2 mg, selen (ve formě selenitu sodného) 0,2 mg, antioxidanty,
Doporučení pro krmení:
| Hmotnost psa | Gramy denně |
| 2,5–5,0 kg | 55–95 g |
| 5,0–7,5 kg | 95–130 g |
| 7,5–10,0 kg | 130–160 g |
| 10,0–12,5 kg | 160–190 g |
| 12,5–15,0 kg | 190–215 g |
| 15,0–17,5 kg | 215–245 g |
| 17,5–20,0 kg | 245–270 g |
| 20,0–25,0 kg | 270–315 g |
| 25,0–30,0 kg | 315–365 g |
| 30,0–35,0 kg | 365–410 g |
| 35,0–40,0 kg | 410–450 g |
| 40,0–45,0 kg | 450–495 g |
| 45,0–50,0 kg | 495–535 g |
| 50,0–60,0 kg | 535–610 g |
| 60,0–70,0 kg | 610–685 g |
| 70,0–80,0 kg | 685–760 g |
Kompletní krmivo pro starší psy
SENIOR
má nízký obsah energie, bílkovin a minerálních látek, a proto splňuje nutriční požadavky starších psů od 7/8 let.
Snížený obsah energie (pouze 6 % tuku) v kombinaci se zvýšeným obsahem vlákniny (6,5 % hrubé vlákniny) riziko, že starší psi, kteří jsou přirozeně méně aktivní, přiberou na tělesné hmotnosti.
SENIOR
se vyrábí bez pšenice a obsahuje náš imunitní komplex mananů a glukanů, který stabilizuje střevní flóru a posiluje imunitní systém.
- zpomalené stárnutí buněk díky vysokému obsahu vitamínů a stopových prvků
- Výtažky z mušlí pro chrupavky a klouby
- s manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitní obrany
- se sníženým obsahem bílkovin, energie a minerálů
Drůbeží masová moučka, rýže, ječmen, kukuřice, proso, sušená řepná dužina (odcukřená), prášková celulóza, hydrolyzát hrubých bílkovin, živočišný tuk, rybí moučka, hrách, rybí tuk, kvasnice (sušené, včetně mannanoligů a glukanů), minerální látky. 0,1 % mannanoligosacharidů, 0,06 % &beta,-glukanů), chlorid draselný, chlorid sodný, extrakt ze slávky zelenoústé (0,1 %), čekanka (sušená) Hrubý protein 19,0 %, hrubý tuk 6,0 %, hrubá vláknina 6,5 %, hrubý popel 5,0 %, vápník 0,80 %, fosfor 0,70 % Vitamin A 13.000 I.U, vitamin D3 1 300 I.U, vitamin E 400 mg, zinek (jako oxid zinečnatý) 70 mg, zinek (jako aminokyselina chelát zinku, hydrát) 75 mg, měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) 11 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, antioxidant, ,
| Hmotnost psa | Gramů na den |
| Hmotnost psa | Gram na den |
| Poids du chien | Gramy za den |
| 2,5 - 5,0 kg | 55 - 95 g |
| 5,0 - 7,5 kg | 95 - 130 g |
| 7,5 - 10 kg | 130 - 160 g |
| 10,0 - 12,5 kg | 160 - 190 g |
| 12,5 - 15,0 kg | 190 - 215 g |
| 15,0 - 17,5 kg | 215 - 245 g |
| 17,5 - 20,0 kg | 245 - 270 g |
| 20,0 - 25 kg | 270 - 315 g |
| 25,0 - 30,0 kg | 315 - 365 g |
| 30,0 - 35,0 kg | 365 - 410 g |
| 35,0 - 40,0 kg | 410 - 450 g |
| 40,0 - 45,0 kg | 450 - 495 g |
| 45,0 - 50,0 kg | 495 - 535 g |
| 50,0 - 60,0 kg | 535 - 610 g |
| 60,0 - 70,0 kg | 610 - 685 g |
| 70,0 - 80,0 kg | 685 - 760 g |
Kompletní krmivo Suché krmivo Drůbež Proso, kukuřice, rýže Bez brambor, monoproteiny
- Fáze života zvířete:
- Senior
- Hmotnost:
- 12,5 kg
- Specifické potřeby zvířete:
- Sklon k nadváze
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
- Složení krmiva:
- Poultry meat meal, rice, barley, maize, millet, beet pulp (sugar removed), cellulose powder, hydrolysed protein, animal fat, fish meal, peas, fish oil, yeast (dehydrated, 0.1 % mannan oligosaccharides, 0.06 % β-glucans), potassium chloride, sodium chloride, green-lipped mussel extract (0,1 %), chicory (dried).
- Bílkoviny:
- 19%
- Obsah tuku:
- 6%
- Hrubý popel:
- 5%
- Hrubá vláknina:
- 6,5%
- Fosfor:
- 0,7%
- Vápník:
- 0,8%
- Sodík:
- 0,2%
- Obsah hořčíku:
- 0,11%
- Obsah draslíku:
- 0,6%
- Metabolizovatelná energie (ME):
- 13,4 MJ/kg
- Obsah biotinu:
- 300 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 120 mg/kg
- Obsah železa:
- 135 mg/kg
- Obsah zinku:
- 77 mg/kg
- Obsah manganu:
- 15 mg/kg
- Obsah mědi:
- 11 mg/kg
- Obsah jódu:
- 2 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,2 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 13000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1300 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 400 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 11 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 11 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 40 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 20 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 6 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 2 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 35 μg/kg
Bosch Senior 12,5 kgBosch
0
SENIOR bylo vyvinuto pro potřeby starších psů ve věku od 7/8 let. Obsah bílkovin, sodíku a fosforu byl snížen, aby se snížila zátěž vnitřních orgánů a metabolických procesů.
Snížená energetická hodnota riziko nadváhy u neaktivních starších psů. Zvýšené množství vlákniny dává psovi pocit sytosti tím, že přijímá méně potravy, a především stimuluje činnost střev a podporuje trávicí procesy.
Složení:
složení: sušené drůbeží bílkoviny (17 %), rýže, ječmen, kukuřice, proso, řepné řízky (bez cukru), celulóza, hydrolyzované bílkoviny, drůbeží tuk, rybí moučka, sušený hrách, rybí tuk, sušené pivovarské kvasnice (0,1 % mannooligosacharidů, 0,06 % β-glukanu), chlorid draselný, chlorid sodný, extrakt ze slávky zelenoústé (0,1 %), čekanka (sušená).
| Analytické složky: | |
| Protein | 19,00% |
| Hrubý tuk | 6,00% |
| Hrubá vláknina | 6,50% |
| Hrubý popel | 5,50% |
| Vápník | 0,80% |
| Fosfor | 0,70% |
| Výživové doplňky na kg: | |
| Vitamín A | 13.000 I.E. |
| Vitamin D3 | 1.300 I.E. |
| Vitamin E | 400 mg |
| karnitin | 100 mg |
měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) | 11 mg |
| zinek (jako oxid zinečnatý) | 77 mg |
zinek (jako aminokyselinový chelát zinku, hydratovaný) | 75 mg |
| jód (jako jodid vápenatý, bezvodý) | 2 mg |
| selen (jako selenan sodný) | 0,2 mg |
Dávkování:
| Hmotnost psa | Denní dávka |
| 10,0 kg | 160 g |
| 12,5 kg | 190 g |
| 15,0 kg | 215 g |
| 17,5 kg | 245 g |
| 20,0 kg | 270 g |
| 22,5 kg | 295 g |
| 25,0 kg | 320 g |
| 27,5 kg | 340 g |
| 30,0 kg | 365 g |
| 35,0 kg | 410 g |
| 40,0 kg | 455 g |
| 45,0 kg | 495 g |
| 50,0 kg | 535 g |
| 55,0 kg | 575 g |
| 60,0 kg | 615 g |
| *lze podávat v suchém stavu nebo po namočení ve vodě | |
Kombinace nylonové ohlávky a kukly:Černý síťovaný materiál chrání před otravným hmyzem a chrání oči, uši a nozdry koně.
Kompletní krmivo pro starší psy SENIOR má nízký obsah energie, bílkovin a minerálních látek, a proto splňuje nutriční požadavky starších psů od 7/8 let. Snížený obsah energie (pouze 6 % tuku) v kombinaci se zvýšeným obsahem vlákniny (6,5 % hrubé vlákniny) riziko, že starší psi, kteří jsou přirozeně méně aktivní, přiberou na tělesné hmotnosti. SENIOR se vyrábí bez pšenice a obsahuje náš imunitní komplex mannanů a glukanů, který stabilizuje střevní flóru a posiluje imunitní systém. zpomalené stárnutí buněk díky vysokému obsahu vitaminů a stopových prvků výtažky z mušlí pro chrupavky a klouby s manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitní obranu se sníženým obsahem bílkovin, energie a minerálních látek
- Hmotnost
- 12500 g
- Objem
- 12.5 l
- Obsah vlhkosti
- 10 %
- Prodejní název
- Bosch
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015598013604
- Číslo produktu
- 52160125
- Výrobce
- Bosch Tiernahrung
- Schvalovací číslo
- n/a
- Hmotnost
- 12500 g
- Objem
- 12.5 l
- Obsah vlhkosti
- 10 %
- Prodejní název
- Bosch
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015598013604
- Číslo produktu
- 52160125
- Výrobce
- Bosch Tiernahrung
- Schvalovací číslo
- n/a
K tomu se hodí také

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Bosch SENIOR, Senior, 2,5 kg
237,61 Kč/1kg
594,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Černá, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
3 296,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Ohřívač potravin 3 v 1, elektrický box na oběd o objemu 1,5 litru pro ohřev v kanceláři, autě, bezhlučný ohřívač potravin se zástrčkou EU - MUNCUP
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

KRUMAD síťka proti hmyzu na balkonové dveře magnet 100x220 cm Lze zkrátit na rozměr 80/90/100 x 210/220 cm Síťka proti hmyzu na balkonové dveře bez vrtání Síťka proti hmyzu na balkonové dveře černá
171,67 Kč/1m
377,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

Krups Genio S Touch KP440E, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Stříbrná
4 412,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Aga Zahradní lehátko SIESTA Světle šedé
699,00 Kč
Prodejce: Aga24

heimtexland ® Koupelnová předložka Chenille Super měkká a savá koupelnová předložka Ökotex Typ771 Šedá 70 x 120 cm
606,23 Kč
Prodejce: Heimtexland

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Suchý šampon - pěna pro zvířata - 230ml
1 273,91 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

sada 3 v 1 - autolékárnička, výstražná vesta, výstražný trojúhelník - sada pro případ poruchy a příslušenství pro případ nehody v autě
299,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Reflexní výcvikové vodítko 3m Purlov 21654
175,34 Kč
Prodejce: SLEVIR

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Bosch SENIOR, Senior, 1 kg
402,93 Kč/1kg
402,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

WISFOR pelíšek pro psy ortopedický, pohovka pro psy, polštář pro psy, pratelný a protiskluzový a snímatelný potah, D: 83x57x25cm
1 358,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drůbež, Rýže, 12,5 kg
155,51 Kč/1kg
1 943,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Cosori CP158-AF-RXW, Horkovzdušná fritéza, 5,5 l, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
7 892,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Afp Interactive Fetch 'N Treat
882,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bosch My Friend Kroketten 20kg
52,10 Kč/1kg
1 041,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo pro psy
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Můj pes ho rád jí
Ohodnoceno dne 6. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bosch Senior 12,5
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Líbí se mi, koupím si ho znovu.
Ohodnoceno dne 3. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bosch Senior 12,5 kg
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
☆☆☆☆☆
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Ohodnoceno dne 27. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 12,5 lHmotnost 12,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop