bazalkový sirup Bacanha: Intenzivní chuť koktejlů a dezertů, 100%

Jednorázové

333,82 Kč

834,55 Kč / 1l

plus 120,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro YUZU Grep 550 g
YUZU Grep 550 gJednorázové
498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 Kč
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin profesionální sirup s příchutí květinové levandule 700ml
Monin profesionální sirup s příchutí květinové levandule 700mlJednorázové
512,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
426,17 Kč
-67,08 Kč
359,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin bazalkový sirup s přírodní příchutí, ideální do koktejlů, 1000 ml
Monin bazalkový sirup s přírodní příchutí, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut de Grenadine400 ml - Organický grenadinový sirup s organickým třtinovým cukrem
Bacanha Sirop Brut de Grenadine400 ml - Organický grenadinový sirup s organickým třtinovým cukremJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut Fruit de la Passion Organic 400ml - Organický sirup z mučenky
Bacanha Sirop Brut Fruit de la Passion Organic 400ml - Organický sirup z mučenkyJednorázové
834,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Malinový sirup Teisseire 700 ml
Malinový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
967,13 Kč/1l
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Syrop z orzecha laskowego Teisseire 700 ml
Syrop z orzecha laskowego Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Slimpie Watermeloen Aardbei Siroop 0% Suiker, 650 ml - Nízkokalorický ovocný sirup
Slimpie Watermeloen Aardbei Siroop 0% Suiker, 650 ml - Nízkokalorický ovocný sirup
286,25 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mandlový sirup Teisseire 700 ml
Mandlový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Malinový sirup 500ml GorWit
Malinový sirup 500ml GorWitJednorázové
324,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 ml
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pomerančový sirup Herbapol 680 ml
Pomerančový sirup Herbapol 680 mlJednorázové
502,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,57 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Malinový sirup s vitamínem C Herbapol 3,1 l
Malinový sirup s vitamínem C Herbapol 3,1 lJednorázové
175,71 Kč/1l
544,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Malinový sirup s medem - Miodziśś
Malinový sirup s medem - MiodziśśJednorázové
1 411,46 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Syrop cynamonowy Teisseire 700 ml
Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Třešňový sirup Teisseire 700 ml
Třešňový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
505,92 Kč/1kg
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Grafschafter karamelový sirup do čaje, kávy a koktejlů 500g
Grafschafter karamelový sirup do čaje, kávy a koktejlů 500gJednorázové
188,16 Kč/1l
94,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Bacanhabazalkový sirup – Středozemní svěžest pro koktejly a dezerty

Přineste si vůni středomořské zahrady bylin přímo do svého baru! je výjimečná specialita pro všechny, kteří ocení přírodní a výrazné ingredience. Tento sirup, vyrobený z vysoce kvalitních, ekologických surovin v pařížské manufaktuře, se vyznačuje intenzivní a svěží vůní. Ať už jej používáte k vylepšení kreativních koktejlů, jako rafinovanou příchuť v dezertech nebo k osvěžení limonád, tento prémiový produkt dodá vašim výtvorům elegantní bylinkovou notu na nejvyšší úrovni.

Aromatické vylepšení: Čistá esence bazalky

Co dělásirup od Bacanha tak výjimečným? Je to vášeň pro skutečné suroviny a šetrný výrobní proces. Na rozdíl od průmyslových sirupů se Bacanha zaměřuje na certifikovanoukvalitu a důsledně se vyhýbá umělým aroma, barvivům nebo konzervantům. Výsledkem je silný, autentický chuťový profil, který připomíná čerstvě utrženou bazalku – s dokonalou rovnováhou kořenité hloubky a povzbuzující svěžesti.

Díky své vysoké koncentraci a čistotě je tento sirup nepostradatelným nástrojem pro moderní barmany i amatérské mixology. Je ideální základnou pro trendy nápoje, jako je "Gin Basil Smash", nebo dodává klasickým Mojitos překvapivý nádech. Ale neomezuje se pouze na nápoje: využijte sirup k vylepšení sorbetů, ovocných salátů nebo dokonce jemných omáček v kreativní kuchyni. Elegantní skleněná láhev z něj navíc dělá stylový dárek pro gurmány a estety.

Vaše výhody na první pohled
  • 100% certifikovanákvalita: Vychutnejte si čistě přírodní ingredience pěstované v m zemědělství – bez chemikálií, jen čistá chuť.
  • Intenzivní bylinková vůně: Užijte si autentickou svěžest pravého bazalky, která povznese vaše nápoje a jídla na novou úroveň.
  • Univerzální doplněk: Ať už koktejly, domácí limonády, ledové čaje nebo dezerty – tento sirup je perfektní finální dotek pro mnoho receptů.
  • Francouzská kvalita od výrobce: Spolehněte se na odbornost společnosti Bacanha Paris, známé pro ruční výrobu a prvotřídní suroviny.
  • Elegantní design: Získejte vizuální doplněk pro váš bar nebo kvalitní dárek v charakteristické skleněné lahvi.
  • Čistě přírodní složení: Zažijte požitek bez výčitek – zaručeně bez umělých barviv, konzervantů nebo umělých aromat.
  • Ideální pro mixologii: Získejte tajnou ingredienci pro dokonalé koktejly Basil Smash a inovativní originální nápoje.

Podrobnosti o produktu a specifikace

CharakteristikaDetaily
Objem400 ml
Kvalita
PůvodFrancie (Paříž)
BaleníSkleněná láhev (recyklovatelná)
Obsah a složení

Složení:třtinový cukr, voda, přírodní aroma bazalky, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Přehled nutričních hodnot
Průměrné nutriční hodnotyna 100 g
Energie1298 kJ / 304 kcal
Tuky0,0 g
  • z toho nasycené tuky
0,0 g
Sacharidy76,5 g
  • z toho cukry
76,5 g
Bílkoviny0,0 g
Sůl0,0 g

Energie 1298 kJ / 304 kcal, Tuky 0,0 g, z toho nasycené tuky 0,0 g, Sacharidy 76,5 g, z toho cukry 76,5 g, Bílkoviny 0,0 g, Sůl 0,0 g

Dodávejte svým receptům svěží, aromatickou chuť –sirup bazalkový od Bacanha, nyní k objednání v FeineHeimat.

Objem
0.4 l
Seznam přísad
Třtinový cukr*, voda, přírodní bazalkové aroma, okyselující látka: kyselina citronová. *z ekologického zemědělství. Bez barviv a konzervačních látek. Drobky jsou známkou kvality.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční údaje na 100 g:, energetická hodnota 1298 kJ / 304 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 76,5 g, z toho cukr 76,5 g, bílkoviny 0,0 g, sůl 0,0 g, bílkoviny 0,0 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
BACANHA - 19, rue de l'Inte - 77165 Saint-Soupplets - France
Prodejní název
Organický bazalkový sirup
Výrobce
Bacanha
Číslo produktu
242
Kód EAN
3760310820015

Objem
0.4 l
Seznam přísad
Třtinový cukr*, voda, přírodní bazalkové aroma, okyselující látka: kyselina citronová. *z ekologického zemědělství. Bez barviv a konzervačních látek. Drobky jsou známkou kvality.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční údaje na 100 g:, energetická hodnota 1298 kJ / 304 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 76,5 g, z toho cukr 76,5 g, bílkoviny 0,0 g, sůl 0,0 g, bílkoviny 0,0 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
BACANHA - 19, rue de l'Inte - 77165 Saint-Soupplets - France
Prodejní název
Organický bazalkový sirup
Výrobce
Bacanha
Číslo produktu
242
Kód EAN
3760310820015
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 169
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin bazalkový sirup s přírodní příchutí, ideální do koktejlů, 1000 ml
Monin bazalkový sirup s přírodní příchutí, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut de Bergamote Organic 400ml -bergamotový sirup střtinovým cukrem
Bacanha Sirop Brut de Bergamote Organic 400ml -bergamotový sirup střtinovým cukremJednorázové
834,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Ukiyo Japanese Yuzu Gin 0,7l.
Ukiyo Japanese Yuzu Gin 0,7l.
1 379,40 Kč/1l
965,58 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut Fruit de la Passion Organic 400ml - Organický sirup z mučenky
Bacanha Sirop Brut Fruit de la Passion Organic 400ml - Organický sirup z mučenkyJednorázové
834,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 ml
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 ml
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápojeJednorázové
120,37 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut de Verveine Organic 400ml - sirup z organické verbeny s organickým třtinovým cukrem
Bacanha Sirop Brut de Verveine Organic 400ml - sirup z organické verbeny s organickým třtinovým cukremJednorázové
834,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktejly (1 balení)
Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
607,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí limetky, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí limetky, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
186,14 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
186,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut de Grenadine400 ml - Organický grenadinový sirup s organickým třtinovým cukrem
Bacanha Sirop Brut de Grenadine400 ml - Organický grenadinový sirup s organickým třtinovým cukremJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Bacanha Sirop Brut de Gingembre400 ml - Organický zázvorový sirup s organickým třtinovým cukrem
Bacanha Sirop Brut de Gingembre400 ml - Organický zázvorový sirup s organickým třtinovým cukremJednorázové
834,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700ml
Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 18
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí máty, intenzivně osvěžující, s výraznou a aromatickou chutí, objem 1000 ml
Monin, sirup s příchutí máty, intenzivně osvěžující, s výraznou a aromatickou chutí, objem 1000 mlJednorázové
224,72 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
224,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro YO SYRUP ovocný sirup malina 700ml
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanha Sirup Brut z fialek,kvalita, 400 ml – Fialkový sirup z Francie
Bacanha Sirup Brut z fialek,kvalita, 400 ml – Fialkový sirup z FrancieJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 250 ml
Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 ml
Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 ml
Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 5x Monin Mandel Sirup, 250 ml Flasche
5x Monin Mandel Sirup, 250 ml FlascheJednorázové
951,85 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 189,81 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 ml
Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Gordon's Alcohol free 0,0 % s přírodními příchutěmi 700ml
Gordon's Alcohol free 0,0 % s přírodními příchutěmi 700ml
953,24 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
667,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 ml
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, jemná chuť, 1000 ml
Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,25 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SodaStream 2270303, 440 ml, Citrón
SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. března 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l