Objem:

0.35 l

Agávový sirup 350 g targroch

Jednorázové

92,00 Kč

262,86 Kč / 1l

plus 150,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 7. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Syrop waniliowy Monzini 1 L z pompką
Syrop waniliowy Monzini 1 L z pompkąJednorázové
540,75 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro YUZU Zázvor 1000 g
YUZU Zázvor 1000 gJednorázové
399,00 Kč/1l
618,00 Kč
-219,00 Kč
399,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro YUZU Grep 550 g
YUZU Grep 550 gJednorázové
498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 Kč
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Datlový sirup 350 g Targroch
Datlový sirup 350 g TargrochVratné
286,67 Kč/1l
86,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Angreštový sirup s medem
Angreštový sirup s medemVratné
789,31 Kč/1l
295,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kdoulový sirup 500ml GorWit
Kdoulový sirup 500ml GorWitJednorázové
314,00 Kč/1l
157,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Brusinkový sirup 500ml GorWit
Brusinkový sirup 500ml GorWitJednorázové
282,00 Kč/1l
141,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Syrop Wiśniowy Herbapol 420 ml
Syrop Wiśniowy Herbapol 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Ekologický agávový sirup Rolland 500 g
Ekologický agávový sirup Rolland 500 gJednorázové
622,82 Kč/1kg
379,19 Kč
-67,78 Kč
311,41 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Malinový sirup 500ml GorWit
Malinový sirup 500ml GorWitJednorázové
324,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro YUZU Maracuja 550 g
YUZU Maracuja 550 gJednorázové
498,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
390,00 Kč
-141,00 Kč
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 g
Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 gJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sirup z černého bezu 500ml
Sirup z černého bezu 500mlJednorázové
284,00 Kč/1l
142,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Mandlový sirup Teisseire 700 ml
Mandlový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Syrop grenadyna Herbapol 3,1 l
Syrop grenadyna Herbapol 3,1 lJednorázové
115,05 Kč/1l
356,64 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Kopřivový sirup 500ml
Kopřivový sirup 500mlVratné
296,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro YUZEE Maracuja 550 g
YUZEE Maracuja 550 gJednorázové
612,82 Kč/1l
356,00 Kč
-18,95 Kč
337,05 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Syrop czekoladowy Monin 700 ml
Syrop czekoladowy Monin 700 mlVratné
682,06 Kč/1l
477,44 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

POPIS

Agávový sirup 350 g Targroch

- vynikající náhrada cukru nebo medu
- má nízký glykemický index
- pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu

Agávový sirup je známý již po staletí, především v Mexiku, kde se dodnes vyrábí největší množství tohoto produktu. Indiáni žijící v tehdejším Mexiku pravidelně pijí nápoj z fermentované agávové šťávy (tequily).
Jeho složení zahrnuje inulin, vlákninu a malé množství minerálních látek - především draslíku, železa a vápníku. Inulin, alternativa vlákniny, reguluje střevní peristaltiku, prodlužuje pocit sytosti a zabraňuje zácpě. Sirup mimo jiné obsahuje saponiny, které určují správnou hladinu cholesterolu v krvi a brzdí rozvoj nádorových změn.

Sirup z agáve se používá v mnoha receptech místo cukru. Vegani ho nahrazují medem. Lze jím také sladit teplé i studené nápoje, polévat jím vafle a palačinky a přidávat do müsli, zmrzliny, tvarohu a koláčů.

SLOŽENÍ
Šťáva z agáve

Čistá hmotnost: 350 g

Výživová hodnota výrobku ve 100 g:
Energetická hodnota: 1326 kJ / 312 kcal
Tuky: 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 78 g
- z toho cukr: 68 g
Vláknina: 0 g
Bílkoviny: 0 g
Sůl: 0,02 g

NÁVOD K POUŽITÍ
Použijte ke slazení podle potřeby.

INFORMACE PRO ALERGIKY
Výrobek dále obsahuje: sezamová semínka, mandle, výrobky obsahující lepek a různé ořechy. Přes veškerou snahu nelze přítomnost těchto surovin ve výrobku 100% vyloučit.

DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě v těsně uzavřeném obalu.



Agávový sirup 350g

Agávový sirup je skvělé sladidlo. Strukturou a barvou se podobá medu a má neutrální chuť.

Doporučuje se jako přísada do pečiva, dezertů nebo palačinek. Agávový sirup je ideální k polévání omelet, vaflí, palačinek, zmrzlinových dezertů nebo jako sladký doplněk ovesných vloček.

Obsah:Obsahuje 350 g výrobku.

Složení: Agávová mouka: 1:agávový sirup

Složení: agáve agáve, agáve agáve, agáve agáve:

Skladujte při pokojové teplotě.

Další informace:

V závodě jsou také baleny sezam, mandle, výrobky obsahující lepek, různé ořechy. Přestože bylo vynaloženo veškeré úsilí, nelze přítomnost těchto surovin ve výrobku stoprocentně vyloučit.

Objem
0.35 l
Seznam přísad
Agávový sirup 350 g targroch
Deklarovaná nutriční hodnota
Zahrnuto v popisu.
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
TAR-GROCH
Prodejní název
Agávový sirup
Výrobce
TAR-GROCH
Kód EAN
5903229007674

Objem
0.35 l
Seznam přísad
Agávový sirup 350 g targroch
Deklarovaná nutriční hodnota
Zahrnuto v popisu.
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
TAR-GROCH
Prodejní název
Agávový sirup
Výrobce
TAR-GROCH
Kód EAN
5903229007674
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro 6x sirup pro SodaStream Isotonic 440ml
6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
652,49 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 ml
Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
346,00 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 11
178,26 Kč
-5,26 Kč
173,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Hamdard Rooh Afza 800 ml
Hamdard Rooh Afza 800 mlJednorázové
105,90 Kč/1l
84,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500ml
Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)
Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
609,51 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Mango sirup bez cukru 440 ml
Mango sirup bez cukru 440 mlJednorázové
430,68 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar Hydration
NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar HydrationJednorázové
357,41 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 ml
Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500ml
Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500mlJednorázové
482,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + Aktivátor
Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + AktivátorJednorázové
1 065 659,95 Kč/1kg
1 065,66 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878
Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878Jednorázové
379,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 g
Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 gVratné
176,85 Kč/1l
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litru
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahvi
Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahviJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7l
Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorázové
942,30 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
659,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 ml
Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové
209,62 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
125,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sonnentor Bio Chai Sirup 250ml
Sonnentor Bio Chai Sirup 250mlJednorázové
0,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
230,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro YO Sirup, ovocný sirup, malinová příchuť, ovocná, aromatická, chutná, kvalitní, 700 ml
YO Sirup, ovocný sirup, malinová příchuť, ovocná, aromatická, chutná, kvalitní, 700 mlJednorázové
201,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGER
APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorázové
472,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
369,47 Kč
-133,34 Kč
236,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusy
Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusyJednorázové
328,65 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 1000 ml
Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 1000 mlJednorázové
267,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
267,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml Flasche
Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
3 952,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
662,00 Kč
-167,92 Kč
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250ml
Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500ml
PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500mlJednorázové
290,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
508,75 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
339,17 Kč/1l