5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
166 781,82 Kč/1kg
201,54 Kč
-18,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,46 Kč
Prodejce: AllYour

Sametový šampon Barbara pro platinovou osvěženou krasu, 300ml
723,30 Kč/1l
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Stapiz Line Blush Blond, Szampon włosów, 300 ml
471,40 Kč/1l
141,42 Kč
Prodejce: MANADA

Valquer pro ženy
1 371,20 Kč/1l
548,48 Kč
Prodejce: somnia24

KLETTENWURZEL ŠAMPON floracell
1 403,50 Kč/1l
280,70 Kč
Prodejce: apohealth

Kopiva
618,75 Kč/1l
247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dermz Healpsorin Szampon na łuszczycę i ŁZS, 500ml
1 624 254,55 Kč/1kg
893,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
1 121,52 Kč/1l
280,38 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon Seboradin Muži, 200 ml
1 499,25 Kč/1l
299,85 Kč
Prodejce: MANADA

Schauma Šampon 400 Pro Muže
240,47 Kč/1l
96,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Šampon Andrelon 2 v 1 (300 ml)
2 189,23 Kč/1l
778,62 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
2 911,64 Kč/1l
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Framesi Morphosis Densifying Shampoo 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

REVITALIZAČNÍ ŠAMPON NA VLASY, NA BORDŽE PRO MUŽE 500 ml
1 154,06 Kč/1l
577,03 Kč
Prodejce: somnia24

Kerasilk Redensifying Shampoo 750ml
1 831,88 Kč/1l
1 373,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Stapiz Sleek Line Blonde Violet šampon na vlasy 300ml
Speciální šampon pro blond, šedivé a odbarvené vlasy.
Složení šamponu zvýrazňuje chladný blond tón a zanechává perleťově fialový odstín.
Šampon zanechává vlasy hebké, poddajné a regenerované.
Stapiz je profesionální vlasová kosmetika používaná v kadeřnických salonech.
Obsah: 300 ml
Použití: Naneste malé množství na vlasy a umyjte. Nechte působit asi 3-5 minut a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.
pro ženy
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA, LAURETH-4 SULFÁT SODNÝ, COCAMIDOPROPYL BETAIN, COCAMID DEA, GLYCERETH-2 COKOÁT, GLYCERIN, LAURYL SULFÁT AMONNÝ, CHLORID SODNÝ, KOPOLIMER AMODIMETHICONU/MORPHOLINOMETHYL SILSESQUIOXANU, HYDROLYZOVANÝ HODVOR, UBIQUINON, CERAMID NG, LECITIN, ASCORBYL TETRAISOPALMITÁT, ACETÁT TOKOFERYLU, TOKOFEROL, OLEJ ZE SEMEN RIKINOVÉ (RICINUS COMMUNIS), OLEJ Z OVOVÉ ČÁSTI OLIVY EVROPSKÉ (OLEA EUROPAEA), DIISOPROPYL ADIPÁT, JABLEČNÁ KYSELINA, ALKOHOL, TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ, HC BLUE NO.2, CL 61100, DISODNÁ SŮL EDTA, TRIDECETH-10, NITRAT MĚĎNATÝ, METYLCHLORIZOTIAZOLINON, CHLORID MĚDNATÝ, METYLISOTIAZOLINON, FENOXYETHANOL, BENZOÁT SODNÝ, SORBÁT DRUHELÝ, PARFÉM, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL
- Výrobce
- Stapiz
- Kód EAN
- 5906874553398
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA, LAURETH-4 SULFÁT SODNÝ, COCAMIDOPROPYL BETAIN, COCAMID DEA, GLYCERETH-2 COKOÁT, GLYCERIN, LAURYL SULFÁT AMONNÝ, CHLORID SODNÝ, KOPOLIMER AMODIMETHICONU/MORPHOLINOMETHYL SILSESQUIOXANU, HYDROLYZOVANÝ HODVOR, UBIQUINON, CERAMID NG, LECITIN, ASCORBYL TETRAISOPALMITÁT, ACETÁT TOKOFERYLU, TOKOFEROL, OLEJ ZE SEMEN RIKINOVÉ (RICINUS COMMUNIS), OLEJ Z OVOVÉ ČÁSTI OLIVY EVROPSKÉ (OLEA EUROPAEA), DIISOPROPYL ADIPÁT, JABLEČNÁ KYSELINA, ALKOHOL, TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ, HC BLUE NO.2, CL 61100, DISODNÁ SŮL EDTA, TRIDECETH-10, NITRAT MĚĎNATÝ, METYLCHLORIZOTIAZOLINON, CHLORID MĚDNATÝ, METYLISOTIAZOLINON, FENOXYETHANOL, BENZOÁT SODNÝ, SORBÁT DRUHELÝ, PARFÉM, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL
- Výrobce
- Stapiz
- Kód EAN
- 5906874553398
K tomu se hodí také

Stapiz pro muže
294,97 Kč/1l
332,60 Kč
-37,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
294,97 Kč
Prodejce: AllYour

Stapiz pro muže
205,77 Kč/1l
243,20 Kč
-37,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
205,77 Kč
Prodejce: AllYour

Sametový šampon Barbara pro platinovou osvěženou krasu, 300ml
723,30 Kč/1l
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
166 781,82 Kč/1kg
201,54 Kč
-18,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,46 Kč
Prodejce: AllYour

Stapiz Line Blush Blond, Szampon włosów, 300 ml
471,40 Kč/1l
141,42 Kč
Prodejce: MANADA

Maska pro blondýnky s hedvábím - Intenzivní hydratace a platinový odstín, 1000ml
294,97 Kč/1l
294,97 Kč
Prodejce: AllYour

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml
172 472,73 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Stapiz pro muže
579,12 Kč/1l
144,78 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Yorbay 210cm umělý vánoční strom jedle s osvětlením Bílé sněhové vločky LED pro vánoční výzdobu
9 531,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Balancovací koloběžka Vento Unicorn Kidwell
1 014,06 Kč
Prodejce: Seleo

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 180 CM kuchyňská linka na míru tmavá sonoma, barva:sonoma, barva desky stolu:bílá
7 299,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Iontový fén AC Motor 2000W, rychleschnoucí fén, salonový fén s tlačítkem pro teplý/studený vzduch, 3 koncentrátory a difuzér
825,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
8 616,67 Kč/1l
1 292,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SoBuy FBT42-N Konferenční stolek set 2 Rozkládací stolek Konferenční stolek Odkládací stolek
844,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

FURNICA - NOAH - Komoda / příborník se 3 zásuvkami a 3 dvířky - antracitově šedá / dub Wotan V75cm Š120cm H35cm
3 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Furnica

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Edelstahlspüle mit Stopfenventil ohne HL mit Ab-u. Überlaufgarnitur
1 098,00 Kč
-23,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 075,00 Kč
Prodejce: Teshop

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
201,81 Kč/1l
264,26 Kč
-62,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,81 Kč
Prodejce: AllYour
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šampon pro blondýnky
Objem 1 l
Super produkt. Rychlé dodání. Prostě skvělý.
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objem 1 l
Moje doporučení
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l