4,7



Na základě 61 hodnocení
Model:
Silicate- Calitti Clumping
- Crystals Premium
- LavendaZobrazit dostupné možnosti
- Silicate
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l40,14 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l15,90 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
Bentonitové stelivo pro kočky 5 l, levandulové, hrudkující, jemnozrnné a málo prašné37,80 Kč/1l
189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Memfis

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
149,03 Kč/1l
745,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Silikonové stelivo pro kočky - 3,8 litru - Antibakteriální, bezprašné
114,46 Kč/1l
434,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
350,79 Kč
-136,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Calitti Strong Lavender - stelivo pro kočky, vysoce absorpční se svěží levandulovou vůní
58,20 Kč/1kg
345,72 Kč
-54,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,34 Kč/1l
411,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zlatě šedý Master bentonitová kočičí stelivo bentonitové pro kočku 14 kg
74,83 Kč/1l
523,82 Kč
Prodejce: velmontask

riijk podložka pro kočky do záchůdku - XXL podložka do záchůdku, podložka pro kočky do záchůdku
1 036,84 Kč/1kg
724,75 Kč
Prodejce: riijk

Calitti - Arena de Silikat pro kočky | Arena de Silikat Premium Crystals | Antibakteriální pro kočky | 3,8 L
77,10 Kč/1l
292,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Catit Go Natural Levandule vonící podestýlka pro kočky Purple Purple One Size
169,11 Kč/1kg
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Duvo Plus Premium Silica stelivo pro kočky 16 litrů
31,84 Kč/1l
509,42 Kč
Prodejce: VISO

Filtrace na kočičí stelivo s provázkem, sáčky na stelivo, vložky do steliva pro kočky
2 290,99 Kč/1kg
485,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

DIAMENTIQ Ocean Breeze - Kočičí záchod - 3,8 L
93,11 Kč/1l
353,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CERTECH Super Benek Compact Lawenda - żwirek dla kota zbrylający 10 l
49,89 Kč/1l
498,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Leo Katzenstreu - Levandule
253,08 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
Rozsah dodávky - 8 pytlů po 3,8 l/1,65 KG silikátového steliva pro kočky, celkem tedy 30,4 l/13,2 KG steliva pro kočky se silikátem. Zásoba steliva pro kočky vystačí na 32 týdnů.
Antibakteriální - díky bezprašnému složení je výrobek naprosto bezpečný pro alergiky a kočky.
Snadné čištění - Silikátová podestýlka rovněž zabraňuje růstu bakterií, takže můžete snadno udržovat svůj domov dlouhodobě čistý. Ušetřený čas můžete místo toho využít ke hře se svým domácím mazlíčkem.
Kontrola zápachu - Silikátová podestýlka okamžitě absorbuje tekutinu a během několika sekund eliminuje nepříjemný zápach.
Bezpečné pro kočičí tlapky - Díky jemné granulaci se citlivé tlapky vaší kočky nikdy nezraní. S náplní granulované kočičí podestýlky bude ráda používat svůj záchůdek.
- Hmotnost
- 13.2 kg
- Objem
- 30.4 l
- Model
- Silicate
- Barva
- BíláPrůhledné
- Kód EAN
- 5908269901593
- Číslo produktu
- SNDZ-CALITTI-SILIKATSTREU-8PAK
- Výrobce
- BOUTIQUEZOO
- Hmotnost
- 13.2 kg
- Objem
- 30.4 l
- Model
- Silicate
- Barva
- BíláPrůhledné
- Kód EAN
- 5908269901593
- Číslo produktu
- SNDZ-CALITTI-SILIKATSTREU-8PAK
- Výrobce
- BOUTIQUEZOO
K tomu se hodí také

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
27,96 Kč/1l
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
149,03 Kč/1l
745,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15,2 l
36,84 Kč/1l
560,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
32,02 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l
74,24 Kč/1kg
980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
29,61 Kč/1l
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
350,79 Kč
-136,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Konvektor AREBOS 2000W | 3 úrovně | termostat | časovač | černý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Kühlakku 2-tlg.
233,33 Kč/1m
35,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Gerstacker Norimberský vánoční trh svařené víno Premium 1000ml
138,22 Kč/1l
138,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

karpal 10x Nábytková rukojeť 96mm Skříňové rukojeti Nerezové kartáčované zásuvkové rukojeti Kuchyňské skříňové dveřní rukojeti Kuchyňská tyčová rukojeť Rozteč vrtaných otvorů 96 mm Celková délka 156 mm 10 mm¡
587,72 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
531,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 673,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Nike Batohy JR Academy Team, DA2571010
764,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportology

Sprchový systém HOMELODY s termostatem 38 °C, černá sprchová baterie, sprchová souprava s dešťovou hlavicí, sprchová souprava s nastavitelnou nerezovou sprchovou tyčí, mosaz
3 846,00 Kč
-647,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,34 Kč/1l
411,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Závěsná tyč "Florida", bílá, výsuvná 80-120 cm, včetně upevňovacích křídel, montáž na horní hranu okna, rozsah upínání (tloušťka okna) 15-20 mm
1 545,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Samostarný, Černá, 2000 W, 220 - 240 V
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Topchances potahy na pohovku přikrývka pro domácí mazlíčky Zesílená manšestrová tkanina protiskluzový potah na pohovku 1/2/3/4 potahy na pohovku ve tvaru L pro domácí mazlíčky, světle šedá, 70 * 150 cm
1 024,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%3% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
3%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi jemná kočičí podestýlka s minimálním prašením
Model Micro
Ve srovnání s mnoha jinými silikátovými stelivy má příjemně jemnou zrnitost a je výrazně příjemnější pro kočičí tlapky. Vázání pachů je velmi dobré, absorpce vlhkosti funguje spolehlivě a tvorba prachu je minimální. Zvláště pozitivní je jemná struktura, protože mnoho silikátových steliv je výrazně hrubších. Moje kočka ho velmi dobře přijímá a určitě ho koupím znovu.
Ohodnoceno dne 21. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi jemné silikátové stelivo
Model Micro
Větší krystalky vždy kočce zústávaly mezi prsty tlapek, zatímco toto je v podstatě jemné jako křemičitý říční písek, díky čemuž z tlapek vypadne - a ani na předložce před WC kočky nelze zaznamenat, že by se stelivo vynášelo dále ven, natož aby jej kočka roznášela po místnosti, jako předtím. - Určitě koupím i příště větší množství, bude-li skladem.
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí stelivo.
Model Silicate
Výrobek byl dodán včas a pečlivě zabalen. Opravdu se mi líbil. Doufám, že se bude líbit i mé kočce. Moc děkuji
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu skvělé
Model Silicate
Jsem velmi spokojená a množství mi připadá naprosto dostačující. Jedno balení nám na jednu kočku vystačí asi na 5 dní.
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Model Micro
To se mi moc líbí... moje kočky bohužel chodí jen na silikátovou podestýlku
Ohodnoceno dne 25. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré ze zkušenosti
Model Micro
Objednávám s odstupem času znovu a znovu, protože nejen já, ale i náš chlupatý čumák si s ním dobře rozumí.
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí písek
Model Lavenda
Písek je velmi dobrý a nic se z něj nešíří
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vrh
Model Micro
Kvalitní stelivo, moje kočka ho hned přijala, děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
955,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,24 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg