4,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče383,32 Kč/1l
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon - Keratin Repair - 828 ml - Regenerační - Bez parabenů - Posilující péče o vlasy314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Felps SOS 2 x 250 ml šampon + kondicionér1 383,98 Kč/1l
691,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Bed Head Urban Antidotes, 750 ml, Šampon, Lámavé vlasy, Ochara barvy, Posilující, Láhev, 1 kusů
451,36 Kč/1l
346,00 Kč
-7,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
338,52 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
1 083,60 Kč/1l
1 625,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šampon pro slabé a křehké vlasy Bed Head Resurrection (Super Repair Shampoo), 100 ml
3 411,50 Kč/1l
341,15 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Recovery, 750 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Obarvené vlasy, Neživé vlasy, Oprava, Lesklý
937,13 Kč/1l
702,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tigi Colour Goddess, 750 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Láhev
457,33 Kč/1l
343,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Bed Head Serial Blonde Intenzivní Šampon 970ml - Pro Blond Vlasy, Zničené Vlasy
573,07 Kč/1l
555,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Intenzivní Hydratační Šampon pro Suché a Poškozené Vlasy, 400ml
980 750,02 Kč/1kg
392,30 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Bed Head Serial Blonde Purple Toning Shampoo for Cool Blondes 400 ml
1 031,50 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Urban Antidotes 1 Re-energize, 750 ml, Šampon, Ženy, Normální vlasy
763,47 Kč/1l
572,60 Kč
Prodejce: TR8

Tigi Bed Head Dumb Blonde Szampon, 750 ml + Odżywka, 750 ml
449 775,01 Kč/1kg
719,64 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush 100 ml - Intenzivní Výživa a Hydratace pro Suché Vlasy
1 341,20 Kč/1l
282,68 Kč
-148,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,12 Kč
Prodejce: TR8

Gimme Grip Texturizující Šampon na Vlasy od Tigi Bed Head
1 344 800,03 Kč/1kg
537,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Tigi Bed Head Resurrection Super Repair Shampoo 750ml
548,72 Kč/1l
411,54 Kč
Prodejce: somnia24

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
259,00 Kč
-7,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Selective Professional OnCare Repair Restructuring Shampoo posilující šampon pro slabé a poškozené vlasy 275 ml
651,09 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lador - Herbalism Treatment - Bylinn maska pro slab vlasy s tendenc vypadvat - 150 ml
1 656,35 Kč/1kg
331,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon pomáhá opravit vnější poškození a vyhlazuje vlasovou kutikulu. Poskytuje hydrataci a výživu a zanechává vlasy hladké a pružné.
Šampon Tigi Bed Head Resurrection 400 ml
Vyživuje vlasy intenzivní hydratací
Šampon Tigi Bed Head Resurrection Shampoo má silné regenerační složení, které bylo vyvinuto nejen s profesionály v kadeřnických salonech, ale je jimi také používáno. Řada Bed Head Repair byla vyvinuta ve spolupráci s y, aby poškozené vlasy byly odolnější, hladší a vypadaly zdravěji. Tento opravný šampon pro poškozené vlasy obsahuje patentovanou technologii, která pomáhá jedinečné kombinaci složek péče o vlasy zůstat na vlasech po celý den. Šampon pomáhá obnovovat, vyživovat, hydratovat a ošetřovat suché a poškozené vlasy.
Vlastnosti: Slouží k ochraně vlasů před poškozením a poškozením:
- Vhodné zejména pro namáhané a poškozené vlasy
- Opravuje strukturu vlasů
- Dodává vlasům pružnost a odolnost
- Šťavnatá ovocná vůně
Složení:
- Amodimetikon - opravuje vnější poškození a vyhlazuje kutikulu pro zdravější vzhled a hladký pocit vlasů.
- Behentrimonium chlorid - hydratuje, vyživuje a ošetřuje.
- Výtažek ze selaginely lepidophylla - známý také jako "rostlina vzkříšení" s vlastnostmi udržujícími vlhkost.
Použití:
- Vynikající pro slabé a lámavé vlasy. Vmasírujte do vlhkých vlasů a dobře opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků následně použijte kondicionér Resurrection Conditioner.
Tigi Bed Head Urban Anti+Dotes Recovery
Hydratační šampon pro poškozené vlasy 970 ml
Ideální šampon pro suché a poškozené vlasy, které potřebují pořádnou dávku hydratace.
Účinná látka Turbo Molecules Moisturising Molecules zajišťuje nesmírnou hebkost a lesk. šampon
čistí, obnovuje a udržuje hladinu vlhkosti pro vlasy, které se musí vyrovnávat s
měnícími se podmínkami prostředí. Eliminuje roztřepené konečky, chrání před
poškozením způsobeným teplem a rozčesáváním.radikálně zlepšuje zdraví vašich vlasů a hlavu
na celonoční party!urban Antidote Urban Antidote. Už jste si je nabarvili, už jste je usmažili,
tak teď dejte svým vlasům naději! Pomozte jim ozdravit se a dodejte jim hydrataci, po které
tak touží. Nechte tento lektvar posílit a navrátit lesk unaveným pramenům.
Vůně: Goji Berry a papája
Návod kpoužití: Vezměte si na starost pokožku, která je v pořádku:
Zakončete večírek regeneračním kondicionérem.
Složení:
Voda (Aqua/Eau), Laureth-sulfát sodný, Cocamidopropyl-betain, Glykol-distearát, Vůně (Parfum)
Chlorid sodný, Guar-hydroxypropyltrimonium-chlorid, Dimetikonol, Glycerin, Karbomer, Kyselina citronová,
TEA-Dodecylbenzensulfonát, PPG-9, Laureth-23, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Benzoan sodný,
PEG-45M, fenoxyethanol, dusičnan hořečnatý, chlorid hořečnatý, oxid křemičitý, methylchlorisothiazolinon,
methylisothiazolinon, benzylbenzoát, geraniol, limonen, linalool, slída (CI 77019), oxid titaničitý
(CI 77891), modrá 1 (CI 42090), žlutá 5 (CI 19140).
Distributor
ARTDECO
53B Słowiańska Street
61-644 Poznań
Ošetřující šampon pro slabé, namáhané vlasy
TIGI BH RESURRECTION REPAIR ŠAMPON 400ML
Objevte revitalizační šampon Tigi Bed Head Resurrection, speciálně vyvinutý pro poškozené vlasy. Šampon obohacený o exkluzivní složení má hloubkový regenerační účinek a zajišťuje intenzivní regeneraci. Tento šampon posiluje strukturu vlasů, viditelně zlepšuje jejich lesk a zvyšuje odolnost proti budoucímu poškození. Ideální pro poškozené vlasy, které potřebují intenzivní péči. textura jemně čistí, zatímco příjemná vůně nabízí osvěžující zážitek. Ideální pro každodenní použití, které vašim vlasům vdechne nový život a oživí je. Dejte sbohem matným, poškozeným vlasům a přivítejte zdravě vypadající a silnější kadeře se šamponem Tigi Bed Head Resurrection.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Tigi z kolekce Bed Head byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.
Tigi Resurrection. Objem: 400 ml, Typ produktu de: Typ: Profesionální. Počet kusů v balení: 1 kus.
Kondicionér Tigi Bed Head je vhodný pro suché vlasy a pro dámy. Obsah 400 ml.
Nádherný,
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- bed head
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 6159084320220615908432022
- Číslo produktu
- 300524
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- bed head
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 6159084320220615908432022
- Číslo produktu
- 300524
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Tigi Bed Head Resurrection Repair Regenerująca odżywka, 400ml
762 839,96 Kč/1kg
381,42 Kč
Prodejce: somnia24

Magnetická tabule 60x45 se 3 magnety, houbičkou hliníkovém rámu Tabule Memoboard Magnetická tabule Pinboard Magnetická nástěnná tabule Retoo
398,99 Kč
-185,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,89 Kč
Prodejce: Retoo

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
1 083,60 Kč/1l
1 625,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Tigi Bed Head Resurrection Super Repair Shampoo pro oslabené vlasy 970 ml
3 954,07 Kč/1kg
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Bed Head Urban Antidotes, 750 ml, Šampon, Lámavé vlasy, Ochara barvy, Posilující, Láhev, 1 kusů
451,36 Kč/1l
346,00 Kč
-7,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
338,52 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Tigi Bed Head Obnova a Regenerace Kondicionér pro Poškozené Vlasy, Objem 970ml
638,03 Kč/1l
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Colour Goddess, 750 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Láhev
457,33 Kč/1l
343,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Bed Head Dumb Blonde Szampon, 750 ml + Odżywka, 750 ml
449 775,01 Kč/1kg
719,64 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bed Head, Tigi, Vlasový kondicionér pro změnu a posílení slabých vlasů, 750 ml
687,65 Kč/1l
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush Nawilżająca odżywka, 400ml
834 939,96 Kč/1kg
417,47 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush Conditioner 970 ml
498,97 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Bed Head Serial Blonde Intenzivní Šampon 970ml - Pro Blond Vlasy, Zničené Vlasy
573,07 Kč/1l
555,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Intenzivní Hydratační Šampon pro Suché a Poškozené Vlasy, 400ml
980 750,02 Kč/1kg
392,30 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Bed Head Serial Blonde Restoring Shampoo for Edgy Blondes 400 ml
628,07 Kč/1l
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 970 ml
3 954,07 Kč/1kg
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi - Bed Head Volume Small Talk (Energizer) 200 ml 240ml
287,08 Kč/1kg
287,08 Kč
Prodejce: Tersorte

Tigi Bed Head Hair Stick vosk na vlasy 73 g
5,37 Kč/1l
402,60 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Odżywka do włosów farbowanych dla brunetek, 750ml
550,13 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Objemový kondicionér Bed Head Bigger The Better (Lightweight Volume Conditioner), 300 ml
1 585,00 Kč/1l
475,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Tigi Bed Head Serial Blonde Purple Toning Shampoo for Cool Blondes 400 ml
1 031,50 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bed Head sérum na vlasy Control Freak pro ženy 250 - Tigi
1 196,00 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

CHI 633911722053, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 177 ml, Blonďaté vlasy, Lámavé vlasy, Smíšené vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Suché..., Ochara barvy
2 545,93 Kč/1l
450,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Tigi Odbudowująca odżywka do włosów blond zniszczonych zabiegami chemicznymi, 750ml
700 337,52 Kč/1kg
560,27 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Bed Head Headrush Superfine Shine Spray 200 ml
2 125,00 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: iFaly

Krém na vlasy Bed Head After Party s hladkým leskem, 100 ml
4 120,00 Kč/1l
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bed Head Colour goddess Szampon do włosów farbowanych, 400 ml
949,22 Kč/1l
379,69 Kč
Prodejce: somnia24

Kondicionér pro slabé a křehké vlasy Bed Head Resurrection (Super Repair Conditioner), 600 ml
1 592,63 Kč/1kg
1 142,93 Kč
-28,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 114,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml
1 440,00 Kč/1l
360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Suchý šampon Bed Head Dirty Secret (Dry Shampoo), 300 ml
2 331,98 Kč/1kg
529,36 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%33% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
33%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,97 l
Ohodnoceno dne 6. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,97 l
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,97 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(12)Počet hodnocení: 12
263,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 753,33 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
685,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l